Početna stranicaPretraľnikMy bike :) Venox 610RegistracijaLogin

 

 My bike :) Venox

Go down 
+10
mbani83
calc69
palomas
rocky 61
magna
merla
sdave
Hedo
Krišo
Vida
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Vida
cro chopper forum
cro chopper forum
Vida


Broj postova : 501
Prebivalište : Belišće - Ogulin
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 02.07.2008

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 02 kol 2010, 08:00

S obzirom da nisam do sada prikazao svoj motocikl, a sve je vec receno o tom modelu, bar mislim. Radio sam neke "preinake" na njemu pa mislim da je u redu da...vam to isto i pokazem Smile. Jer su neki clanovi nestrpljivi, a daleko su od zivog vizualnog djela Smile. Uglavnom eto, prvi sam vlasnik, u 3g 34 000km. Original gume jos uvijek gore Very Happy (molim te boze da se ne spucam). Dosadasnji "kvarovi": Zubcanik 3 brzine (djelom moja krivnja zbog neiskustva + los materijal i obrada), membrana karburatora, sajle kvacila (pucaju ko kokice btw) i to bi bilo otprilike to. Mjenjan je lanac i lancanik, pravljen sissy bar sa rostiljem, drzaci za bisage i malo veci guvernal...ape Smile. Na auspuhu je uklonjen db, te je ofarban u crno jerbo je poceo hrdjat. Sve u svemu vrlo dobar motocikl, masina vrlo jednostavno i kvalitetno napravljena, ali vremenom ne znam zasto ali motor jednostavno...izgubi na toj svojoj snazi od 21.5kw, jer jednostavno mu se nekad neda, a nekad hoce, ostali djelovi...zub vremena, nekvalitetna obrada + naodrzavanje cine svoje (primjer je moj auspuh, kao i ostali neki djelovi "kromirani"). Max postignuta brzina prije 140km/h, sada... cca 136lm/ kad oce. Sve to uz dobar vjetar u ledja i poooodosta ceste. Sve u svemu mislim da motocikl "šije" svoju konkurenciju u toj kubikazi i stilu voznje (mislim da mu je jedino aquila ravno, al njeni rezervni djelovi....a joj). Servis sam obavljao kod ovlastenog servisera cisto zbog garancije, dok nisam presao 10 000km (jer tolika je garancija ili 2 godine), al od tada sve sam mjenjam i vrlo je jednostavno.Rezervni dijelovi su ok sto se tice cijene (filter ulja 40kn, zraka 170km...svjecice od 70 pa na dalje, itd.)
Eto, ako jos nekog nesto zanima u svezi motocikla neka slobodno pita....

A sad slike i onda se bacam na prozracivanje prednje kocnice jerbo mi bas i ne ide...

My bike :) Venox 100801185249resize

Uploaded with ImageShack.us

My bike :) Venox 100801185306resize

Uploaded with ImageShack.us


My bike :) Venox 100801185327resize



My bike :) Venox 100801185344resize



My bike :) Venox 100801185412resize
[Vrh] Go down
Krišo
cro chopper forum
cro chopper forum
Krišo


Broj postova : 849
Godina imam : 31
Prebivalište : SLAVONSKI BROD
Vozim : sila 250 Virago
Na forumu od : 06.01.2009

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 02 kol 2010, 09:01

dobro mu stoji ape dobar
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 02 kol 2010, 10:01

Kreso je napisao/la:
dobro mu stoji ape dobar

Slažem se... Motor mi je puno ljepši ovakav nego što je original dobar
[Vrh] Go down
sdave
man
man
sdave


Broj postova : 197
Godina imam : 42
Prebivalište : Belišće
Vozim : trenutno ništa :(((
Na forumu od : 16.07.2008

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 02 kol 2010, 11:23

odlicno izgleda. kak ti je za vozit?
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 02 kol 2010, 12:40

Evil or Very Mad

ovom motoru ape uopće ne paše... ukusi su različiti dobar

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8667
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 02 kol 2010, 12:54

iako sam ljubitelj ape , moram se složiti s merlom. motor je linijom sličan warioru ili v-rodu i to bi ja okarakterizirao custom jurilicom a tu ape nije baš u skladu s linijom
[Vrh] Go down
Vida
cro chopper forum
cro chopper forum
Vida


Broj postova : 501
Prebivalište : Belišće - Ogulin
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 02.07.2008

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 02 kol 2010, 13:16

Ah dobro, nekome se svidja ovo, nekome ono, uglavnom, meni je ok, i po mojoj mjeri je pravljen i pravi mi je uzitak za voziti. 100 ljudi - 100 cudi (100 zena, 100 sisa) Smile
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8667
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 02 kol 2010, 13:22

Vida je napisao/la:
Ah dobro, nekome se svidja ovo, nekome ono, uglavnom, meni je ok, i po mojoj mjeri je pravljen i pravi mi je uzitak za voziti. 100 ljudi - 100 cudi (100 zena, 100 200 sisa) Smile
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 02 kol 2010, 13:36

Ne stoje mu baš ni ove trube od auspuha, pa opet nakon nekog vremena se navikneš i zavoliš sve na njemu, ako je tvoj motor.... Wink
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8667
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 02 kol 2010, 13:42

e pa s obzirom na liniju motora auspusi mu baš takvi i leže
[Vrh] Go down
Vida
cro chopper forum
cro chopper forum
Vida


Broj postova : 501
Prebivalište : Belišće - Ogulin
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 02.07.2008

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 02 kol 2010, 14:29

magna je napisao/la:
Vida je napisao/la:
Ah dobro, nekome se svidja ovo, nekome ono, uglavnom, meni je ok, i po mojoj mjeri je pravljen i pravi mi je uzitak za voziti. 100 ljudi - 100 cudi (100 zena, 100 200 sisa) Smile

Hvala na ispravci. Poanta je jasna, nisam htio da ispadne crnjak pa nesto drugo napisati Very Happy. Al onda kazu u prosjeku 100 Smile
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 02 kol 2010, 14:43

Vida je napisao/la:
Ah dobro, nekome se svidja ovo, nekome ono, uglavnom, meni je ok, i po mojoj mjeri je pravljen i pravi mi je uzitak za voziti. 100 ljudi - 100 cudi (100 zena, 100 sisa) Smile

Mislim da je ipak 200 sisa. :hapy2:
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 02 kol 2010, 15:57

rocky 61 je napisao/la:
Mislim da je ipak 200 sisa. :hapy2:

Za razliku od klasičnog, njutnovog opisa ženskih sisa, kao sisa koja se javljaju među masivnim tijelima na pozadini apsolutnog prostor-vremena, u Einsteinovoj Općoj teoriji relativnosti ulogu gravitacije uzima samo prostor-sisa-vrijeme. Sise sada opisujemo pomoću metričkog tenzora (gμν) koji je rješenje Einsteinove jednadžbe

My bike :) Venox 9f37a2d369a2891ca52b64dbc2b399ce

Po toj teoriji ispada da ima samo onoliko sisa, koliko ih promatrač u prostoru vidi. svaka cast


Zadnja promjena: palomas; pon 02 kol 2010, 18:08; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Vida
cro chopper forum
cro chopper forum
Vida


Broj postova : 501
Prebivalište : Belišće - Ogulin
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 02.07.2008

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 02 kol 2010, 17:19

Od venoxa do sisa...
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 02 kol 2010, 17:46

palomas je napisao/la:
rocky 61 je napisao/la:
Mislim da je ipak 200 sisa. :hapy2:

Za razliku od klasičnog, njutnovog opisa ženskih sisa, kao sisa koja se javlja među masivnim tijelima na pozadini apsolutnog prostor-vremena, u Einsteinovoj Općoj teoriji relativnosti ulogu gravitacije uzima samo prostor-sisa-vrijeme. Njega sada opisujemo pomoću metričkog tenzora (gμν) koji je rješenje Einsteinove jednadžbe

My bike :) Venox 9f37a2d369a2891ca52b64dbc2b399ce

Po toj teoriji ispada da ima samo onoliko sisa, koliko ih promatrač u prostoru vidi. svaka cast

nemoj me king
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 02 kol 2010, 20:21

Dobro sad, Venox, više manje...

Nego Vida, ovaj, da te pitam, u vezi onih sisa ...


nemoj me
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimeuto 03 kol 2010, 11:46

MISLIM DA JE IPAK 200 SISA pljuga
Kad uspijem uhvatit za ženine onda jedna stane u šaku a druga ne? guza
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimesub 14 kol 2010, 14:07

makina ti je super dobar ,meni se ape isto svida...dobar je to motor,samo po plinu biker2 biker2 biker2

btw;imas pp...
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimened 15 kol 2010, 12:42

Imam problem s mojim venoxom.
Kad naglo zakočim upali se na sekund-dva lampa od ulja.
Ima li ko ideju do čega je jer mi se čini da to prije se nije događalo?
Ulja ima do maxi i motor radi ok.
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimened 15 kol 2010, 14:47

Nego da te pitam za ape: kakav ti je osjećaj u vožnji?
Je li manje stabilan u zavojima?
Je li lako upravljiv kao i s orginalom?
Ima li kakvih poteškoća na koje triba pazit dok voziš?
Ja sam orginal proširio za dužinu ručki i jedino imam problem da se ne mogu više provlačit između auta kao prije.A ovdje na forumu sam i pročitao negdje da tko jednom stavi ape da ga više ne skida...
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 16 kol 2010, 11:55

Prijatelju, pila ti je zakon. Uživaj i ošini po prašini. biker2 dobar
[Vrh] Go down
Dr.Tin
man
man



Broj postova : 38
Godina imam : 34
Prebivalište : Turopolje
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 14.03.2008

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 16 kol 2010, 15:59

definitivno njaljepsi venox kojeg sam vidio......
[Vrh] Go down
Vida
cro chopper forum
cro chopper forum
Vida


Broj postova : 501
Prebivalište : Belišće - Ogulin
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 02.07.2008

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimepon 30 kol 2010, 10:54

swileni je napisao/la:
makina ti je super dobar ,meni se ape isto svida...dobar je to motor,samo po plinu biker2 biker2 biker2

btw;imas pp...

Odgovorio Smile

mbani83 je napisao/la:
Imam problem s mojim venoxom.
Kad naglo zakočim upali se na sekund-dva lampa od ulja.
Ima li ko ideju do čega je jer mi se čini da to prije se nije događalo?
Ulja ima do maxi i motor radi ok.

Ispusti ulje do kraja (u vodoravni polozaj stavi motor, odsarafi dolje gdje se ispusta ulje, takodjer i skini filter ulja, pusti da curi u posudu 15min, tu i tamo protresi da budes siguran da je sve iscurilo), sipaj 2,2 litre (ako mjenjas i filter ide 2.5 litre). Ako se i onda pali onda je otisao osigurac ili senzor.
Sto se tice ape-a, osjecaj u voznji je predivan, nije niti malo nestabilan, brzo se naviknes, ne bole ruke, malo gore ledja dok se ne priviknes jer si navikao na drukciji polozaj.Nema problema niti u skretanju niti u icemu.Širi je naravno, al nema nikakvih problema, ja ionako se ne provlacim nesto, niti brzo vozim tako da doslovce guštam...al vjeruj mi položaj je za bogove Smile
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimeuto 31 kol 2010, 08:58

Vjerujem da je položaj poseban, nego jesi li produživao cjev od kočnica ili si našao zamjensku?

Ja sam primjetio lampu od ulja da se trenutno upali na nizbrdici prilikom jačeg kočenja pri većoj brzini kad ideš nago stat pa ne znam jel to normalno.
Inače sam prebacio lampicu naprijed kod volana tako da je u videokrugu a ne kao prije da moraš sagnit glavu da je vidiš. Laughing
[Vrh] Go down
Vida
cro chopper forum
cro chopper forum
Vida


Broj postova : 501
Prebivalište : Belišće - Ogulin
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 02.07.2008

My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitimečet 02 ruj 2010, 09:06

Morao sam produziti prednju hidraulicku jerbo nebi mogao kociti sa prednjom da nisam. Da. Napravio sam spojnicu (tj dao sam napraviti) i spojio neku od kawasakija gumenu. Prozracio ju i koci normalno. Sto se tice paljenja lampice ulja, to zbilja ne znam koji je klinac. Meni je recimo izgleda otisao automat zmigavaca koliko sam primjetio sada. Samo stoji upaljeno kad dam zmigavac, ne blinka uopce. Kak si to da mi je znati rjesio sa lampicama Smile?
[Vrh] Go down
Sponsored content





My bike :) Venox Empty
PostajNaslov: Re: My bike :) Venox   My bike :) Venox Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
My bike :) Venox
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Venox 250
» Venox 250
» venox 250
» venox 250
» Moj Venox 250

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: