Početna stranicaPretraľnikTribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 610RegistracijaLogin

 

 honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief

Go down 
+131
gaso999
vedranst
enygma
McClarin
Kunki
Lars_Viking
vroc-bobi
crocopzmaj
mbani83
lunaroid
Bart
aleksandra goreta art
Sitni
Night rider
Kicho
Dule
prof_VN
maxart
Sos
Pitsaw
mrljo#2
pegasus
Suhi
Cere
RISBO THE BLADE
mbasi
zed12
Acyd
Bosqeto
saky00
pinky
nenad barinić
Karlo
Safet(y)
rocky 61
vstarrider
mavo
fat boy
mmarkus
Kirian
StarBobo
poč85
Dr. Feelgood
Dr.Ma$$a
zoki-sk
mihagor1
Gjuro
nokian
palomas
deda
Rocker-C
jsimic
swileni
LUKAČ li-st
Eagle
medo
Mr.DJ
Felix
Jack
Free Spirit
VU COP
cro.chopper
Vilko
mrc
GIBO56
zgrdic
dagy
HD Biker
skorpac
Ash
Hedo
RUDA
Domagoj
freddie
mungos
geroman
BLIC
suzi
A13N
buba
Crusader
Kinky
Krišo
učo_sb
rock
jebiki
ica
maxo shadow
StarRider
cityn
trunta
emirharley
jazz
drabotic
stain
asy
ajkula
zuta guja
Barbaconi
oluja
necchi
lord
dwarf
chinaski
webrider
huš
calc69
Remba
Genesis051
v-twin
KekoWaspnation
Munja
Saba
custom rider
tata
davor.pula
Kum
Vladek
zanotti
aero
klesoo
Yzzy
lukylipik
dragger
rudy
shadow
merla
Zmija
robo
simke
magna
135 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
Autor/icaPoruka
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 13:30

"no, ozbiljno. nije ni meni jasno zašto se (klesso je toliko bolno istinito rekao) udaljavaju jedni od drugih sa ciljem da se zbliže sa ostalim ljudima iz ostaliih klubova.
koliko je meni poznato, najbitnije je imati nešto na leđima , pa makar to bilo toliko smiješno.
još manje jasno od klubova mi je FREE RIDER. jeli to toliko bitno istaknuti na leđima. meni su leđa čista i ja u biti ne želim nositi kožni prsluk. neka mi neko kaže razliku između mene koji na leđima nema ni prsluk i onoga kojem na leđima piše free rider"


tongue tongue tongue tongue

Jeste već napravili prišivke? Very Happy
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 14:00

Hebeheh. Nema prisivki , nema prsluka. Na svakom susretu se nosi majica koja se dobije na tom susretu. Znaci svi sudionici su jednako odjeveni. Dakle to je zblizava je i niveliranje
Niko nema oznaku funkcije u klubu iako klub ima j predsjednika i tajnika i dva podpredsjednika
U svakom gradu moze biti samo jedan vespa klub....
Jos..????
tongue
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 14:28

Odkud sad ovo , zar ti nisi bio zagovornik " slobode " a ne klubske " stege " ?
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 15:11

Ma dajjjjj stavi prišivke dobar
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 15:30

Karlo je napisao/la:
Odkud sad ovo , zar ti nisi bio zagovornik " slobode " a ne klubske " stege " ?

vespa klub je bliže numizmatičkom ili oldtimer klubu nego nekom moto klubu, tako da se nemorate brinuti za mene
u tom klubu su ljudi koje znam odavno, a s nekima sam od njih doslovno od malih nogu, jedan mi je i vjenčani kum, još ih je par ono obiteljskih frendova ....
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 16:07

magna je napisao/la:
lokalni tjednik, na dvije stranice (skoro) :jum: :hap3:

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 S4xwkz

Medijska prasina se danima ne spusta Very Happy

cestitke dobar
[Vrh] Go down
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 50
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 16:22

mavo je napisao/la:
"no, ozbiljno. nije ni meni jasno zašto se (klesso je toliko bolno istinito rekao) udaljavaju jedni od drugih sa ciljem da se zbliže sa ostalim ljudima iz ostaliih klubova.
koliko je meni poznato, najbitnije je imati nešto na leđima , pa makar to bilo toliko smiješno.
još manje jasno od klubova mi je FREE RIDER. jeli to toliko bitno istaknuti na leđima. meni su leđa čista i ja u biti ne želim nositi kožni prsluk. neka mi neko kaže razliku između mene koji na leđima nema ni prsluk i onoga kojem na leđima piše free rider"


tongue tongue tongue tongue

Jeste već napravili prišivke? Very Happy

Neznam kome je ovo upućeno scratch
[Vrh] Go down
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 16:32

gaso999 je napisao/la:


Neznam kome je ovo upućeno scratch

Crveno su magnine riječi u temi o klubovima.
[Vrh] Go down
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 16:35

Sad kak ste klub još čemo vas morati pozdravljat dizanjem ruke kad vas sretnemo na cesti.
Very Happy :harley: rendeer biker2 lol!
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 16:42

magna je napisao/la:
lokalni tjednik, na dvije stranice (skoro) :jum: :hap3:

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 S4xwkz

Lijepo... ali,
gdje je tu honda shadow ( obzirom da je to naslov ove teme) scratch
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 16:43

dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana

oftopičatrim u svom postu. tu mi vi plavci nemrete nikaj dancingbanana dancingbanana dancingbanana
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 16:46

Spominje se: "NE PRODAJEM MOTOR ali zato prodajen maslinovo uje" dancingbanana dancingbanana dancingbanana
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 17:06

magna je napisao/la:
dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana

oftopičatrim u svom postu. tu mi vi plavci nemrete nikaj dancingbanana dancingbanana dancingbanana

to ti samo misliš Cool
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 17:54

magna je napisao/la:
Karlo je napisao/la:
Odkud sad ovo , zar ti nisi bio zagovornik " slobode " a ne klubske " stege " ?

vespa klub je bliže numizmatičkom ili oldtimer klubu nego nekom moto klubu, tako da se nemorate brinuti za mene
u tom klubu su ljudi koje znam odavno, a s nekima sam od njih doslovno od malih nogu, jedan mi je i vjenčani kum, još ih je par ono obiteljskih frendova ....

Klub je klub .Ako se reg. kao klub-udruga građana nije važno tko ti je clan nego se moras ponasat kao klub.Tj ti si (vi ste) kao klub-udruga duzni imati
osnivacku skup.na kojoj imenujete predsjednika i predsjedništvo,statut i da ne palamudim dalje.A kakv ce to klub biti ,vespa ,lovacko ,ribicko to državu i reg udruga ne zanima
vi ste duzni to kao udruga odraditi .Da skratim MAGNA dobro došao u svijet klubova.
Mene osobno za klub vezu ljepe stvari nemam kumova i prijatelja od prije u njemu svi smo se upoznavali preko motora i ja znam da kada nakon nekog vremena
budem gledao slike i sjecao se prošlosti bice mi drago sjetiti se tih trenutaka u životu i svih ljudi sa kojima sam to vrijeme potrošio. cuga rendeer biker2

Ovo da nije važno tko ti je clan što sam ja napisao nepije vodu ,ali o tome nekad drugi put.




Zadnja promjena: Vilko; čet 17 sij 2013, 18:11; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 17:57

gaso999 je napisao/la:
mavo je napisao/la:
"no, ozbiljno. nije ni meni jasno zašto se (klesso je toliko bolno istinito rekao) udaljavaju jedni od drugih sa ciljem da se zbliže sa ostalim ljudima iz ostaliih klubova.
koliko je meni poznato, najbitnije je imati nešto na leđima , pa makar to bilo toliko smiješno.
još manje jasno od klubova mi je FREE RIDER. jeli to toliko bitno istaknuti na leđima. meni su leđa čista i ja u biti ne želim nositi kožni prsluk. neka mi neko kaže razliku između mene koji na leđima nema ni prsluk i onoga kojem na leđima piše free rider"


tongue tongue tongue tongue

Jeste već napravili prišivke? Very Happy

Neznam kome je ovo upućeno scratch

Prijatelju nemoj me rendeer
Inace Gaso999 je clan free ridera iz slavonskog broda
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 18:40

Vilko je napisao/la:
magna je napisao/la:
Karlo je napisao/la:
Odkud sad ovo , zar ti nisi bio zagovornik " slobode " a ne klubske " stege " ?

vespa klub je bliže numizmatičkom ili oldtimer klubu nego nekom moto klubu, tako da se nemorate brinuti za mene
u tom klubu su ljudi koje znam odavno, a s nekima sam od njih doslovno od malih nogu, jedan mi je i vjenčani kum, još ih je par ono obiteljskih frendova ....

Klub je klub .Ako se reg. kao klub-udruga građana nije važno tko ti je clan nego se moras ponasat kao klub.Tj ti si (vi ste) kao klub-udruga duzni imati
osnivacku skup.na kojoj imenujete predsjednika i predsjedništvo,statut i da ne palamudim dalje.A kakv ce to klub biti ,vespa ,lovacko ,ribicko to državu i reg udruga ne zanima
vi ste duzni to kao udruga odraditi .Da skratim MAGNA dobro došao u svijet klubova.
Mene osobno za klub vezu ljepe stvari nemam kumova i prijatelja od prije u njemu svi smo se upoznavali preko motora i ja znam da kada nakon nekog vremena
budem gledao slike i sjecao se prošlosti bice mi drago sjetiti se tih trenutaka u životu i svih ljudi sa kojima sam to vrijeme potrošio. cuga rendeer biker2

Ovo da nije važno tko ti je clan što sam ja napisao nepije vodu ,ali o tome nekad drugi put.




ne sporim tvoje riječi. jednostavno nikad nisam poželio biti u MK, za razliku od vespa kluba za koji jako grizem da ga osnujem
dobar
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 18:41

Vilko je napisao/la:
gaso999 je napisao/la:
mavo je napisao/la:
"no, ozbiljno. nije ni meni jasno zašto se (klesso je toliko bolno istinito rekao) udaljavaju jedni od drugih sa ciljem da se zbliže sa ostalim ljudima iz ostaliih klubova.
koliko je meni poznato, najbitnije je imati nešto na leđima , pa makar to bilo toliko smiješno.
još manje jasno od klubova mi je FREE RIDER. jeli to toliko bitno istaknuti na leđima. meni su leđa čista i ja u biti ne želim nositi kožni prsluk. neka mi neko kaže razliku između mene koji na leđima nema ni prsluk i onoga kojem na leđima piše free rider"


tongue tongue tongue tongue

Jeste već napravili prišivke? Very Happy

Neznam kome je ovo upućeno scratch

Prijatelju nemoj me rendeer
Inace Gaso999 je clan free ridera iz slavonskog broda

nema veze i ja sam free rider iz šibenika samo nisam član. da se ne zaboravi...honda je još uvijek moja i registrirana
[Vrh] Go down
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 50
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 18:44

Vilko je napisao/la:
gaso999 je napisao/la:
mavo je napisao/la:
"no, ozbiljno. nije ni meni jasno zašto se (klesso je toliko bolno istinito rekao) udaljavaju jedni od drugih sa ciljem da se zbliže sa ostalim ljudima iz ostaliih klubova.
koliko je meni poznato, najbitnije je imati nešto na leđima , pa makar to bilo toliko smiješno.
još manje jasno od klubova mi je FREE RIDER. jeli to toliko bitno istaknuti na leđima. meni su leđa čista i ja u biti ne želim nositi kožni prsluk. neka mi neko kaže razliku između mene koji na leđima nema ni prsluk i onoga kojem na leđima piše free rider"


tongue tongue tongue tongue

Jeste već napravili prišivke? Very Happy

Neznam kome je ovo upućeno scratch

Prijatelju nemoj me rendeer
Inace Gaso999 je clan free ridera iz slavonskog broda

Jesam i to zbog dobrih ljudi i dobre zajebancije s njima kao iopcenito sa svim bajkerima.
A oni koji su bolje upuceni znaju zasto Free Riders 25.
Nemojte zamjeriti zbog onog posta ali me odmah otreznilo Very Happy cuga
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 19:03

Da se vratim malo u prošlost.2006 g jedna grupa ljudi je osnovala CC Čaplje sa istom namjerom koju ti
imaš sa Vespa klubom.Naime onda u Slav.Brodu je postojao (kao i sada) MK Brod koji je primao kao klub
sve vrste motora.
MI smo odlucili napraviti klub koji prima jednu vrstu motora a to je chopper-custom motor i sa tim osnivanjem da nikom nismo suparnik jednostavno
imamo svoje vožnje ,filmove i poštujemo sve ostale klubove u Slav.brodu i okolici.
Dobra ti je to ideja sa Vespa klubom i sigurno slijedi lijepo druženje.
[Vrh] Go down
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 20:01

Vilko je napisao/la:
gaso999 je napisao/la:
mavo je napisao/la:
"no, ozbiljno. nije ni meni jasno zašto se (klesso je toliko bolno istinito rekao) udaljavaju jedni od drugih sa ciljem da se zbliže sa ostalim ljudima iz ostaliih klubova.
koliko je meni poznato, najbitnije je imati nešto na leđima , pa makar to bilo toliko smiješno.
još manje jasno od klubova mi je FREE RIDER. jeli to toliko bitno istaknuti na leđima. meni su leđa čista i ja u biti ne želim nositi kožni prsluk. neka mi neko kaže razliku između mene koji na leđima nema ni prsluk i onoga kojem na leđima piše free rider"


tongue tongue tongue tongue

Jeste već napravili prišivke? Very Happy

Neznam kome je ovo upućeno scratch

Prijatelju nemoj me rendeer
Inace Gaso999 je clan free ridera iz slavonskog broda

I ja sam član custom free raiders sisak,(znak iz avatara) zato magnu malo i provociram.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 20:32

Ha, a nisi smio nositi te oznake oko sibenika hehehe Laughing

Btw upravo gledam bikie war pa sam pod dojmom
[Vrh] Go down
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 20:37

Bio sam na godišnjem Very Happy inkognito tongue

A i bilo je vruće za popizdit...

idem i ja gledat bikie war, i to prvu epizodu, ako je tebi dobra koji stalno prigovaraš onda mora je da je stvarno dobra... lol!
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 20:42

E stvarno jest. Koji put neznas jeli dokumentarac ili serija. Dosta realno, vidi se da je neko prodao istinitu pricu. Meni do sad najbolja serija " moto tematike". Jedva cekam nastavak iako kuzim sto me ceka
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 21:07

magna je napisao/la:
Ha, a nisi smio nositi te oznake oko sibenika hehehe Laughing

Btw upravo gledam bikie war pa sam pod dojmom

...a gdje toga ima za gledati?
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitimečet 17 sij 2013, 21:09

Krseci zakon ih skidamo s neta. Vi policija to ne smijete tongue
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief   Tribute - honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief - Page 27 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
honda shadow 750 ace -tribute to indian big chief
[Vrh] 
Stranica 27 / 29.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next
 Similar topics
-
» HONDA SHADOW VT 750 C
» Ekskluzivne fotografije-Indian Chief Dark Horse
» HONDA SHADOW 600PC21=honda shadow 600VLX(USA)!??
» Honda Shadow 750 - A.C.E. -
» HONDA shadow 600

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: