Početna stranicaPretraľnikpitanje u vezi eBaya 610RegistracijaLogin

 

 pitanje u vezi eBaya

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
harley883 six
man
man
harley883 six


Broj postova : 157
Godina imam : 41
Prebivalište : labin, istra
Vozim : harley 883
Na forumu od : 03.05.2010

pitanje u vezi eBaya Empty
PostajNaslov: pitanje u vezi eBaya   pitanje u vezi eBaya Icon_minitimesri 12 svi 2010, 15:59

pozdrav. ovako. frand mi ima u garazi neki stari motor. potrebna mu je restauracija. To mu je djed imao i vozio se s tim. Problem je u tome da nema papire, tj nikakve dokumente od tog motora. Da li je moguce narucit ramu preko eBaya? kako onda to ide s papirima itd. nisam s nikim pricao o tome a on me zamolio da pitam na forumu. Naso je cak i ramu. kosta 350 dolara i dostava 125 ili 150 zaboravio sam. to nije problem kaze. ZNACI PITANJE KAKO I STA DALJE S TOM RAMOM I PAPIRIMA? isplati li se to uopce radit. nadam se da sam dobro postavio pitanje. unaprijed hvala na pomoci i odgovorima...
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

pitanje u vezi eBaya Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi eBaya   pitanje u vezi eBaya Icon_minitimesri 12 svi 2010, 16:32

sto se tiče papira za motor najbolje da proba preko nekog oldtimer kluba. oni će mu objesniti koje su mogućnosti za registraciju...

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

pitanje u vezi eBaya Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi eBaya   pitanje u vezi eBaya Icon_minitimesri 12 svi 2010, 16:34

Kada kupiš ramu onda moraš rještiti i carinu, popratne troškove i sl. Mislim da, kako je merla napisao, najbolje kontaktirati oldtimer klub i oni najbolje znaju.
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

pitanje u vezi eBaya Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi eBaya   pitanje u vezi eBaya Icon_minitimesri 12 svi 2010, 17:42

Pitanje je u svakom slučaju zanimljivo, jer se takva situacija može pojaviti i sa novijim motorom. Što ako se savine ili potrga rama, toliko da treba kupiti novu?

Vjerojatno postoji standardna procedura koja se pokreće kod registracije, jer i ta nova rama valjda ima svoj serijski broj.
[Vrh] Go down
oz_skroz13
man
man
oz_skroz13


Broj postova : 193
Godina imam : 38
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : u krug!
Na forumu od : 19.05.2009

pitanje u vezi eBaya Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi eBaya   pitanje u vezi eBaya Icon_minitimesri 12 svi 2010, 22:41

Okvir se uvozi kao bilo što drugo, a papiri se nemogu uvest bez motocikla. Postoji način da se okvir s papirima uveze kao motocikl, ali je toliko komplicirano da nisam htio ni pamtit.
[Vrh] Go down
Sponsored content





pitanje u vezi eBaya Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi eBaya   pitanje u vezi eBaya Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
pitanje u vezi eBaya
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pitanje u vezi harly davidsona sportstera 1200 custom
» info u vezi Maraudera
» POMOC U VEZI SUZUKI MARAUDERA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: