Početna stranicaPretraľnikpravda je zadovoljena 610RegistracijaLogin

 

 pravda je zadovoljena

Go down 
+12
lukylipik
Hrca V-TWIN
Free Spirit
magna
Munja
dibidus
Zmija
Kum
klesoo
Vladek
Ash
custom rider
16 posters
Autor/icaPoruka
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitimepet 11 tra 2008, 15:21

Ovaj tekst koji čete pročitat bit če ''bezvremenski''(bez datuma i bez imena) zbog toga jer se to nažalost može desit i vama.Imena neču spominjat nego ču ih nazvat osoba x, osoba y i lopine.
Jedne lagano kišne večeri ''nestali'' su Akrapoviči(2 kom) sa jednog Pulskog motora(Suzuki V-strom),osoba x me nazvala u ranim jutarnjim satima da malo načulim uši i da malo bolje pazim motore koji se kreču po Puli i okolici,kako je obavjestio mene tako je ''zadužio i druge da malo bolje otvorimo oči i uši.Kako mi od milja znamo reč da je Pula jedno veliko selo i da se skoro sve vrlo ubrzo sazna,osoba x je rekla da če nač svoje Akrapoviče kad-tad.Lopine su se ovog puta malo prešle jer nisu znale da su takle u osinje gnijezdo i nisu ni sanjale da če ih vrlo ubrzo zadesit posljedice.Nakon par dana klupko se počelo odmotavat,osobi x je od velike pomoči bila i osoba y koja je došla do jednog broja mobitela preko sistema,čuo sam,rekao je,netko prodaje Akrapoviče.Osobe x i y detaljno su razradili plan i počelo je odmotavanje klupka.Osoba y je nazvala taj broj i tokom razgovora dobio je drugi broj,sa tim drugi se dogovorio da se nađu i da dogovore kupnju Akrapoviča.Osoba x je isto došla na dogovoreno mjesto ali je sve to pratio iz zaklona jednog žbunja sa pristojne udaljenosti.Lopina je došla na dogovoreno mjesto i donesao je samo jedan auspuh(osoba x je detaljno opisao svoje Akrapoviče osobi y i na što da posebno obrati pažnju),auspuh je bio u rukama osobe y i on je vrlo brzo utvrdio da je to auspuh od osobe x(dao mu je signal,koji je prethodno bio dogovoren).Cijena jednog auspuha je bila 150 eura i na prodaji su bile dvije osobe,osoba y se malo raspitala za auspuhe da ako ih kupi i stavi na svoj motor dali če njega netko optužit da ih je on ukrao.Lopine su mu rekle da se ne treba brinut jer da su auspusi sa stranog motora.Ok kupnja je dogovorena,druga se lopina zaletila po drugi auspuh a osoba x više nije mogla to gledat i otišao se predstavit lopini(ovaj je doslovce posivio od straha).Osoba x se ponovno otišla sakrit iza žbunja jer se približavala druga lopina,ali kao da je nešto skužio da nešto nije u redu i počeo je bježat,osoba y je odma uhvatila lopinu i rekao je da zove svog prijatelja i da mu nema smisla da bježi.I tako su osobe x i y čekale da se druga lopina vrati da se svi ljepo ''upoznaju'',nakon kratkog upoznavanja osobe x i y su odvele lopine na pijaču da malo porazgovaraju.Osobu x su samo interesirale ''ruke'' koje su skidale njegove Akrapoviče i pitao ih je dali su to njihove ruke radile?Lopine su odma u jedan glas to demantirale i odgovaraju da ih oni samo prodaju, a za to da je zadužen njihov šef.Osoba x je nazvala šefa i dogovorila sastanak.Osoba x je rekla:''jedanput sam platio i montirao Akrapoviče i one ruke koje su skinule auspuhe če ih i namontirat natrag na motor''.Šef je je isto demantirao da ih je on skidao ali da če poslat ''ruke'' na montažu.Osoba x je rekao dan i vrijeme kada da dođu i da mogu dovest koga god hoče sa sobom na montažu njega interesiraju samo ''ruke'' koje su skidale njegove auspuhe.Osoba x me obavjestila kad če bit montaža i u dogovoreno vrijeme sam bio pored njegovog motora a tamo sam i našao još nekolicinu prijatelja.Ja još nisam znao kako izgledaju te lopine mada mi ih je osoba x detaljno opisala. Dogovoreno vrijeme je došlo a njih nema,uuuu nemogu vam opisat kako je osoba x pucala po šavovima.Prije nego što su lopine došle osoba x je rekao da nitko ne dira lopine i da ih nitko nema pravo udarat.Nakon pola sata zakašnjenja evo i lopina(dobli su porciju šamara od osobe x i y zbog zakašnjenja), jer da apsurd bude veči ''ruke'' koje su došle na montažu su bile ''ruke'' koje su i skinule auspuhe.Kad sam vidio te lopine sam se iznenadio jer to su bili mulci od 17 do 19godina.Osoba x im je pružila idealne uvijeta za montažu,motor je bio parkiran isto kao i te večeri kad su skinuti,samo što im je dao i alat jer oni svoga nisu ponijeli.Lopine su samo pitale što če bit sa ''rukama'' koje su skidale auspuhe?A osoba x im je mirno odgovorila da više neče imat mjesta na rukama za tetovaže(jedan je imao tetovaže po rukama).Nakon tih riječi lopine su doslovno došle sive od muke i straha.Šef je netaknut otišao a ''ruke'' su ostale na montaži.Osoba x je pitala lopine koliko im je trebalo da skinu auspuhe,ovi su odgovorili da im je trebalo pola sata, e pa sad če vidit da za montažu treba malo više.Lopine su otišle na montažu a mi smo ih mirno gledali.Ma oni su se brižni mučili i mučili a osoba x je sve to pažljivo promatrala i pratila svaki njihov korak.Buduči da je onu večer padala kiša kad su ih skidali osoba x im je simulirala kišicu na montaži(pomoču gume za zaljevanje vrta).Nakon sat i pol Akrapoviči su ponovno na motoru osobe x.Moram napomenut da je sve dokumentirano preko mobitela u slučaju da netko kaže da ih je osoba x maltretirala,jedan je dobio dva šamara i to je sve što je bilo od udaranja te večeri.Bit če osramočeni i obilježeni.Nakon montaže osoba x ih je pitala što da im sada napravi,a ovi pognutih glava odgovaraju:a lupaj šta češ drugo.Ali osoba x ih je ljepo namjestila u čučeči položaj tako da čuju zvuk Akrapoviča iz same blizine.Upalio je motor i malo odvrnuo gas,nakon toga osoba x im je naredila da se sa svima nama rukuju i ispričaju a nakon toga ih je pustio da odu ča.Osobi x je trebalo točno 7 dana da nađe svoje auspuhe,neki su rekli da su lopovi prošli previše blago ali da su dobili što zaslužuju bili bi dugo na rehabilitaciji ovako su osramočeni i obilježeni.
[Vrh] Go down
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: Re: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitimepet 11 tra 2008, 15:30

nice1..tak im i treba kad se zakace za krivog...kao da citam neki krimic..dobro ste to sredili..
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: Re: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitimepet 11 tra 2008, 15:31

Svaka čast kaj ti je frend mogel ostati miran da ima ne potrga ruke.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: Re: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitimepet 11 tra 2008, 15:32

skidam kapu osobi x! Treba moci ostati biste glave u slicnim situacijama!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: Re: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitimepet 11 tra 2008, 16:03

Neopisivo mi je drago sto je covjek poput Osobe x ipak dobio svoje nazad. Drago mi je za svakoga kome se ispravi nepravda ali morate se sloziti da su ljudi takvog karaktera i stalozenost vrlo rijetki.
Svaka cast i hvala na volji i strpljenju autoru teksta.

:bravo:

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: Re: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitimepet 11 tra 2008, 17:06

sve je dobro što se dobro svrši...
najjači detalj mi je sa umjetnom kišom lol!
[Vrh] Go down
dibidus
man
man
dibidus


Broj postova : 374
Godina imam : 47
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha Dragstar 650XVS
Na forumu od : 05.03.2008

pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: Re: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitimepet 11 tra 2008, 17:13

predivno, volim kad je malo agresive, a puno poniženja
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: Re: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitimepet 11 tra 2008, 20:51

za pohvalu g.x.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: Re: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitimepet 11 tra 2008, 20:54

da sam ja bio x pisalo bi se o meni u onoj rubrici o nasilju.inače svakačast na svim tvojim textovima vidi se da je čovjek od pisane riječi - intelektualac
[Vrh] Go down
Free Spirit
cro chopper forum
cro chopper forum
Free Spirit


Broj postova : 1523
Godina imam : 58
Prebivalište : Pleternica
Vozim : yamaha FZ6S
Na forumu od : 20.11.2007

pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: Re: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitimepet 11 tra 2008, 21:02

svaka čast na smirenosti
neću ni pomisliti šta bih ja napravio u takvoj situaciji :krv:
:pljuga:
[Vrh] Go down
Hrca V-TWIN
man
man
Hrca V-TWIN


Broj postova : 146
Godina imam : 38
Prebivalište : POŽEGA
Vozim : "Malog" stroma
Na forumu od : 28.11.2007

pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: Re: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitimepet 11 tra 2008, 21:29

svaka cast "rukama"... treba pod takvim pritiskom namontirat akrapovice. on jadan montira i razmislja hoce li kakva šakica ili metalna cijev odsjest mu na potiljku... lol!
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: Re: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitimesub 12 tra 2008, 08:31

2 custom rider, mr X. i mrY:
pravda je zadovoljena DBA5D4C4-1132-4140-8A18-BC9CF819A573_thumb

(Powered by frubar.net)
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: Re: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitimesub 12 tra 2008, 10:13

Fala ekipo,bit če onda još zanimljivih tekstova,doduše nadam se ne o krađamanego o ljepšoj strani života sa našim motorima. :clown:
[Vrh] Go down
rudy
man
man
rudy


Broj postova : 157
Godina imam : 61
Prebivalište : Split
Vozim : xvs 650 dragstar
Na forumu od : 07.01.2008

pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: Re: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitimesri 16 tra 2008, 17:41

hahahahahahahahahahahahahahahahahihihihihihihihihhi hohohohohohoho mlohohohohohoho
poala ludila ispaliću
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: Re: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitimesri 16 tra 2008, 18:49

Svaka čast !!! svaka cast
Dobro je bilo, imati nešto takvo, prepoznatljivo, pa se moglo krenuti u potragu...
I za ovo ponižavanje, vjerujem da je dalo veći efekt, nego "ravnanje"/ili da napišem: krivljenje kostiju...
Vjerujem da su dobili straha, možda i dovoljno, da se ti klipani više neće dirat u motore...

(možda promijene "branšu"... postanu operativci na autima, džepari, itd. ali motore... No No )
[Vrh] Go down
zida
man
man
zida


Broj postova : 462
Godina imam : 45
Prebivalište : Volavje (do pariza)
Vozim : vn 800
Na forumu od : 23.11.2007

pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: Re: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitimečet 17 tra 2008, 23:37

legende.. što reći... cheers

... samo ja bi ipak pustio da montiraju spuhove dok motor radi, a ja i ekipica lagano odvrćemo gas...
[Vrh] Go down
-JJ-
girl
girl
-JJ-


Broj postova : 330
Godina imam : 37
Prebivalište : Rijeka
Vozim : shadow 600
Na forumu od : 06.01.2008

pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: Re: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitimepet 18 tra 2008, 02:24

bravo... :bravo: menii su skinuli filtere zraka samo nisam nikada saznala tko.. volila bi da jesam jer bez obzira sta sam zensko dobili biii cizmu posred cela... ha, ha, ha...
[Vrh] Go down
Sponsored content





pravda je zadovoljena Empty
PostajNaslov: Re: pravda je zadovoljena   pravda je zadovoljena Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
pravda je zadovoljena
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: