Početna stranicaPretraľnikYamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac

Go down 
+26
poč85
micky
jura
Dog Soldier
Crusader
aristel
vstarrider
cro.chopper
robo
austrijanac
zanotti
dragstarPU
calc69
simke
Munja
aero
shadow
custom rider
Vladek
rus
dragger
lukylipik
jole
magna
Kum
Beatnik
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
maatredrag
man
man
maatredrag


Broj postova : 93
Godina imam : 39
Prebivalište : Buzet
Vozim : Yamaha dragstar 1100 custom
Na forumu od : 05.08.2008

Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Icon_minitimečet 19 stu 2009, 20:43

nisi se pohvalio kako je bilo poli alexa...koliko te je došlo i kakva je sad razlika Smile dobar
[Vrh] Go down
http://www.mk-templars.com
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Icon_minitimečet 19 stu 2009, 23:58

Ca bis ti stija? Very Happy
Covjek je prva liga, otvorio dizne, sta su u Yamahi rekli da ne treba i nastelovao karburator, to mi je doslo 600 kn, plus je napravio servis, znaci ulje, filter ulja, ulje u kardanu i kocnicama, svjecice, filter zraka ocistio i pospricao ili sta vec, i jos neke sitnice mi je popravio, npr nosac od auspuha mi je dirao ramu pa je to sredio i jos neke sitnice, uglavnom sve skupa 1480kn.
Nisam jos probao dal ide brze i bolje jer nisu bili uvjeti na cesti, ali cu probati te dane. Auspuh vise ne puca kod oduzimanja gasa, i na minimunu radi ko urica, prije mi je znao onako "kasljati" motor, sve skupa pre zadovoljan dobar
[Vrh] Go down
maatredrag
man
man
maatredrag


Broj postova : 93
Godina imam : 39
Prebivalište : Buzet
Vozim : Yamaha dragstar 1100 custom
Na forumu od : 05.08.2008

Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Icon_minitimepet 20 stu 2009, 05:34

e vidis to sam htjeo cut...ne alex je jeben mehaničar. sad prije sezone moram neke gumice mjenjat. i meni vise ne puca auspuh kod oduzimanja gasa i ljepse radi. i ima malo drukciji zvuk. nekako topliji Smile
[Vrh] Go down
http://www.mk-templars.com
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Icon_minitimeuto 09 oľu 2010, 12:45

Narucio sam preko Cruiser Customizing prigusivace za svoje cobra auspuhe http://www.cruisercustomizing.com/detail.cfm?Category_ID=29&manufacturer_ID=4&product_ID=32776&sblid_name=Cobra_Replacement_Quiet_Core________inches____Dragsters_and_M___R_Slashdowns&model_id=0
stavio sam gore, sad je zvuk dublji i malo slabiji, sta mi vise pase, pogotovo da me ne zajebavaju kad idem preko granice.

Narucio sam i prozjerne plastike za zmigavce, medutim imam jedan mali problemcic, stare i nove plastike nisu potpuno iste kao sta mozete viditi na slici, ovim prozjernim fale ona 2 zubica gore

Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 DSC00480

pa pretpostavljam da zbog toga mi plese onaj prsten izmedu nosaca i plastike

Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 DSC00482

sad ja sam mislio staviti malo prozjernog silikona pa mi je frend elektricar reko da bi bilo jos bolje staviti plastelina jer se lako skida, vodootporan je i ne prlja.
Zelio bi cuti vase misljenje

Uglavnom sve skupa to izgleda ovako

Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 DSC00412
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Icon_minitimeuto 09 oľu 2010, 14:06

Pa zareži ili bolje pobrusi plastiku po rubu i napravi ta dva zubića, pa kakav
je to problem... scratch
Pa plastika je barem mekana i podložna obradi, ovakvoj pogotovo...
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Icon_minitimeuto 09 oľu 2010, 17:52

Nisam 100% siguran, ali mislim da ti (2) zubići nemaju veze s tim.

Ja isto nemam taj zub i sve je ok,
Plastika je skroz fiksna u prstenu, vijak prilazi kroz plastiku i priteže plastiku, plastika ima ispupćenje ( 1mm) i priteže prsten ka kučište, što ćini jedno tijelo.
Tu nešto ne štima.
Ili plastike nisu odgovarajuće (uže), ili si možda zaboravio staviti gumeni prsten protiv ulaska vode, ili nisi dobro montirao, četvrtog nema.

Stavljati silikon ili sl. to nikako ne radi, kako ćeš skinuti?

btw kad si već narućivao prozirne plastike, trebao si narućiti i chrom žarulje, bolji je efekt, nema žutila od tih žarulja koje si stavio.

Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 350w23c
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Icon_minitimeuto 09 oľu 2010, 23:45

Pisalo je da su plastike za Vstar 1100, a gumeni prsten je na svojem mjestu tako da neznam zasto ne odgovara

Hvala za savjet o zaruljama
[Vrh] Go down
Dr. Feelgood
man
man
Dr. Feelgood


Broj postova : 157
Godina imam : 58
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Vulcan 1600
Na forumu od : 07.08.2008

Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Icon_minitimesri 10 oľu 2010, 21:22

Budi pažljiv sa tim plastikama.. Ja ih imam upakirane već neko vrijeme. Kako mi se slaganje pile bliži kraju, neki dan je majstor odlučio da ih stavi na bajk, u mom prisustvu. Naravno da sam se prije toga namučio sa traženjem obojanih žaruljica, pogotovo zato što su mi prednje i pozicija, sa dvije žarne niti. Elem, vidimo mi da to ide teško.. Provjerimo šiberom, kad ono naravno, nekoliko desetinki šire!? Kupljeno kod amera /ne kod kineza, iako je i to pitanje/, sa specama točno za moj motor. Nekako smo ih uspjeli uglaviti, mic po mic, ali je slavlje kratko trajalo-pukle su obadvije u žmigavcu! Žalostni smo bili i ja i frend, ali što ćeš.. Sva sreća da imam originale, a ni zamjenske nisu bile skupe. Baš večeras gledam na bayu, kod drugog ponuđača, ali sam sada nekako skeptičan, naravno.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Icon_minitimečet 11 oľu 2010, 07:03

ja sam ih kupio direktno od proizvođača, a to je po meni #1 što se tiče prozirnih žmigavacca. u komplet san kupio i cromirane žarulje
evo npr za dr.feelgooda
http://clearalternatives.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=CTGY&Store_Code=CA&Category_Code=KCRUISERS
[Vrh] Go down
Dr. Feelgood
man
man
Dr. Feelgood


Broj postova : 157
Godina imam : 58
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Vulcan 1600
Na forumu od : 07.08.2008

Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Icon_minitimečet 11 oľu 2010, 19:58

Hvala na linku.. Ranije sam već kupovao od njih, ali sam ih zaboravio. Ni ova firma od kojih sam sada kupovao nisu neki jazavci, ali.. Ne znam, vidjet ću.. Uzeo sam prozirne dok je motor bio crn, sada sa novom bojom ni narandžaste nisu loše
[Vrh] Go down
Sponsored content





Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac   Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Yamaha Dragstar 1100 + prigušivaci + plastike za žmigavac
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Yamaha dragstar xvs 1100
» Yamaha Dragstar 1100
» Yamaha Dragstar 1100
» Yamaha Dragstar 1100 x 2
» Yamaha Dragstar 1100

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: