Početna stranicaPretraľnikza nerigistrirane (goste foruma) 610RegistracijaLogin

 

 za nerigistrirane (goste foruma)

Go down 
+10
calc69
magna
barnie
Kum
Kamikaza
Safet(y)
Yzzy
Vladek
One Night Stand
cro.chopper
14 posters
Autor/icaPoruka
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimeuto 13 stu 2007, 09:13

Mišljenja sam da bi trebalo onim koji nisu registrirani i koji se ne predstave ograničit pristup ili ti uvid na naš forum. pa bi molio redovne forumaše da mi pomognu koje bi to teme bile vidljive gostima (znači onoma koji nisu regani) a koje ne.
za sada ću ostavit kompletan forum vidljiv svim gostima.
Molim vas da se izjasnite i da rečete svoje mišljenje pa da to riješim.

ili do ostavimo vidljivo ovo u help desku i pravilima foruma

NAPOMENA NOVIM I NEREGISTRIRANIM ČLANOVIMA!!!
Cijel forum biti ce vidljiv tek nakon što se registrirate i predstavite u knjizi članova!
Administrator.



hvala cro.chopper study

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Gost
Gost




za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimeuto 13 stu 2007, 10:36

Slažem se da bi trebalo uvesti ograničenja za ne registrirane posjetitelje ili ti goste , ovo sa upozorenjem da forum ima ograničenja svakako treba .

E sad teme koje treba ograničiti . Po mom mišljenju nemamo mi još tema koje su intrigantne odnosno zanimljivo vrijedne da ih treba ograničiti . Što neznaći da u skoro vrijeme neće biti takovih tema . To je moje mišljenje jer još uvijek nas je malo .
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimeuto 13 stu 2007, 22:10

Ne zaletavajte se dečki! Kome se svidi forum registrirat će se! Ako počnemo ograničavati, prva na tapeti će logično biti "Tehnika"! Onda će se dogoditi da ćemo imati brdo neaktivnih pacijenata koji su se regali samo da si nekaj pogledaju! Nema smisla, nek ljudi gledaju!
Sama ideja za sebe da aktivni članovi foruma imaju neke "povlastice" je ok, al treba smisliti drugi način! Npr. da članovi sa preko (zasad) 200 postova (strpite se malo) imaju svoj podforum di pitaju, ili kažu, ili zatraže savjet ili pomoć, a automatski znaju da će bit ozbiljnije shvaćeni i da će dobiti kvalitetne odgovore!
I to ne bi trebalo postavljati na naslov da mi imamo svoj mali šator pun tajni, i ne da ljudi imaju taj podforum a ne mogu u njega, nego bi trebalo napraviti da ti se pojavi kad skupiš dovoljan broj postova! Za ovu ideju je mrvicu prerano, al možda već za koji tjedan...
Ajmo dečki i curke, upregnimo mozgiće, smislimo nekaj još bolje! Very Happy
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimeuto 13 stu 2007, 22:15

Slažem se s gore navedenim!
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimeuto 13 stu 2007, 23:13

S obzirom da živimo u navodno demokratskom svijetu, mišljenja sam da se nikome ne smije ograničavati pristup u bilo koju temu, osim...
Smatram da se forum ne bi smio otvoriti na predstavljanje novog člana, jer to famozno predstavljanje može sadržavati samo jedan smajlić!!? Hoću reći da bi se predstavljanje moralo ozbiljnije shvatiti i sadržavati neke osnovne postulate; Pozdrav
živim u ...
vozim ili ne vozim ...
??? (neznam kaj još, nadopunite me)
Ima jedna tema koju bi po mom mišljenju trebalo uvesti, a da se otvara samo članovima koji imaju recimo više od 50 postova, koji nisu nikada banirani, i da im administrator ili moderator "otključaju" temu; "Naši brojevi telefona i adrese" Mislim da bi to bilo korisno "pravim" članovima foruma u dobrim ili lošim situacijama.
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimeuto 13 stu 2007, 23:40

Polako Yzzy! Mislim da treba još proći vremena za tak nekaj! Pogotovo adrese...
Telefon lako saznaš preko pp-a, ja ga dam svakome ko je normalan (ma i ostalima ak treba Very Happy )! Ak misliš na nešto poput baze tel. brojeva na motocikli.com, za situacije kad ne stigneš slati pp jer ti odmah treba broj, to je dobra ideja, al to bi onda trebalo ići preko administratora i moderatora (sori dečki)! Pogledaj na drugim forumima i naći ćeš dovoljno teških pacijenata koji imaju brdo postova, al kojima nebi baš prikazao svoj broj!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimeuto 13 stu 2007, 23:54

U pravu si neka baza podataka može postojati u dogledno vrijeme podrazumjeva se na dobrovoljnoj osnovi , ali nemože biti dostupna jednim klikom miša .

A kad dođe vrijeme ja se nadam to će administrator osmislit ako za tako što ima mogučnosti u forumu .

svakako novi prijedlozi su dobro došli
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimesri 14 stu 2007, 00:23

Ma jasno!
Zato sam i napisao da bi tu "dozvolu" svakom pojedinačno mogao otvoriti jedino admin ili modertator!
No ipak stojim na tom stanovištu, jer nitko od nas ne vozi laptop na motoru, a ovako, spremaš se recimo u istočne krajeve naše nam Jedine, doma si digneš na mob brojeve ljudi iz Broda, Osjeka, Vinkovaca...i odmah ti je toplije oko srca jer znaš da češ imati s kim popiti čaj, ili ne daj Bože, ako se rastegneš po cesti...
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimesri 14 stu 2007, 08:04

ok dečki i cure za sada bude ostalo po starom,
dogovoreno

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimečet 31 srp 2008, 18:51

Evo da malo osvježim, uvijek aktualnu temu. Dakle mišljenja sam nakon povećanja članstva i sve većeg broja članova koji samo počinju pisati bez predstavljnja, da bi se trebalo uvesti obvezno predstavljanje a tek nakon toga da forum (cijeli) bude vidljiv novim članovima.
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimečet 31 srp 2008, 20:21

Moje misljenje je da nitko ne bi trebao imati pravo postanja i pristupa svim temama sve dok se ne registrira i to tako da se prvo predstavi, sto bi trebalo prvo proci svojevrsnu autorizaciju od strane moderatora. Tek kada plavi i crveni odobre predstavljanje mozemo i mi ostali krenuti s dobrodoslicama.

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimečet 31 srp 2008, 20:28

Safet(y) je napisao/la:
Moje misljenje je da nitko ne bi trebao imati pravo postanja i pristupa svim temama sve dok se ne registrira i to tako da se prvo predstavi, sto bi trebalo prvo proci svojevrsnu autorizaciju od strane moderatora. Tek kada plavi i crveni odobre predstavljanje mozemo i mi ostali krenuti s dobrodoslicama.

Sreća da si to ti predložio safety (kao VIP član) jer bi nas moderatore pojeli. Ali ja stojim iza tvog posta.
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimečet 31 srp 2008, 20:31

Ma to vam se ja samo uvlacim ne bih li dobio dozvolu da mogu prevrtati po smecu. (Naravno, zajedno s KLEsom) lol!

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Kamikaza
cro chopper forum
cro chopper forum
Kamikaza


Broj postova : 1798
Godina imam : 66
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV535
Na forumu od : 29.12.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimečet 31 srp 2008, 20:33

Yzzy je napisao/la:
S obzirom da živimo u navodno demokratskom svijetu, mišljenja sam da se nikome ne smije ograničavati pristup u bilo koju temu, osim...
Smatram da se forum ne bi smio otvoriti na predstavljanje novog člana, jer to famozno predstavljanje može sadržavati samo jedan smajlić!!? Hoću reći da bi se predstavljanje moralo ozbiljnije shvatiti i sadržavati neke osnovne postulate; Pozdrav
živim u ...
vozim ili ne vozim ...
??? (neznam kaj još, nadopunite me)
Ima jedna tema koju bi po mom mišljenju trebalo uvesti, a da se otvara samo članovima koji imaju recimo više od 50 postova, koji nisu nikada banirani, i da im administrator ili moderator "otključaju" temu; "Naši brojevi telefona i adrese" Mislim da bi to bilo korisno "pravim" članovima foruma u dobrim ili lošim situacijama.

svaka cast
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimečet 31 srp 2008, 23:40

Ja mislim da bi cijeli forum trebao ostati vidljiv neregistriranim clanovima. Oni vec samim time sto su neregistrirani imaju restirikciju u nemogucnosti postanja i sudjelovanja u temama. Samim pregledom tema gost moze vidjeti da li je ovo forum po njegovoj volji i da li zeli biti clanom istog.

Ono sto bih ja napravio je onemoguciti gornji menu (Index, portal, gallery,...) gostima. Oni nemaju sta traziti po clanovima, galerijama i ostalom gore. Dakle samo im je Index dostupan.

Dijeljenje forumasa na one sa odredjenim brojem postova je takodjer besmisleno. Koji broj postova staviti? onaj tko ima 150 reci ce 100, onaj koji ima 250 reci ce 200. Ako se postavi neki broj koji je iznad "moga" onda ce biti oni ovakvi, oni onakvi. A budimo realni nije problem nabiti 100 tinjak besmislenih postova.

Meni je na forumu bitna kvaliteta, a ne kvantiteta (ne idemo po firmama reklamirati broj clanova pa naplacivati reklamni prostor). E sad moj prijedlog za unaprijedjenje kvalitete foruma je sljedeci:

Kod registracije staviti prozor gdje se mora napisati nesto o sebi, i taj prozor staviti pod obvezno. Staviti da mora biti minimum znakova (npr. 150) i to je to. Tako da netko ne bi napisao recimo "Ja sam Goran". Time bi dobili to da ne bi imali 100 clanova koji su clanovi, zauzeli su neke pozeljne nadimke, a nikada se nisu niti predstavili.
Dalje, s vremena na vrijeme bi se clanstvo trebalo procistiti. Recimo, ako u 6 mjeseci imas manje od 10 (ili 5, ...) postova gubis clanstvo, jer ovo nije trezor za cuvanje cudnih nadimaka nego forum, a zna se cemu sluze forumi. I tada bi u rubrici Members imali pravi broj pravih forumasa chopperasa i prijatelja (ne voze svi).

Sto se brojeva telefona tice, skupljajte ih kao i prisivke. lol! Ozbiljno. Dovoljno je imati 30-tak brojeva nas aktivnijih koji se vec donekle poznajemo (ne nuzno i uzivo) i vec ti je to kao da imas 150 brojeva. Kada negdje dodjes, ili zapnes uvijek ces moci doci do trazenog broja telefona preko nekog od forumasa.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
barnie
girl
girl
barnie


Broj postova : 215
Godina imam : 56
Prebivalište : hrvatska,austrija,kina
Vozim : honda rebell
Na forumu od : 11.11.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimepet 01 kol 2008, 00:55

One Night Stand je napisao/la:
Polako Yzzy! Mislim da treba još proći vremena za tak nekaj! Pogotovo adrese...
Telefon lako saznaš preko pp-a, ja ga dam svakome ko je normalan (ma i ostalima ak treba Very Happy )! Ak misliš na nešto poput baze tel. brojeva na motocikli.com, za situacije kad ne stigneš slati pp jer ti odmah treba broj, to je dobra ideja, al to bi onda trebalo ići preko administratora i moderatora (sori dečki)! Pogledaj na drugim forumima i naći ćeš dovoljno teških pacijenata koji imaju brdo postova, al kojima nebi baš prikazao svoj broj!

Slazem se s idejom o tel brojevima ali da postoji malo strozi kriterij za ulazak u tu "bazu podataka" ..da to bude vidljivo za zaista aktivne clanove na forumu,koji su duze i vise-manje svakodnevno prisutni, znaci" provjeren".i Postoje razne situacije kada trebas hitno neciji broj a nemas pristup internetu u tom trenutku i ne mozes mu poslati pp a ne znas koga bi pitao.Ovako bi imali medjusobno svoje brojeve..jednom ukucano u mob i gotovo.
Evo,bas sam bila osobno u takvoj situaciji.Vratili smo se u Hrvatsku,umorni i sve na brzaka..26 sati u po aerodromima,pa austrija,hrvatska i nisam imala vremena za internet a trebala sam hitno mob od jednog clana i sva sreca da sam navecer nasla budnog drugog clana koji je trazio broj i slao mi dva puta.Nije problem ako ti je prijatelj ,prijatelj pa se ne ljuti ako ga probudis i sl.ali nije bas ugodno :| ..
Mnogi su clanovi MK ili drugih moto foruma i znate da na portalima uvijek postoji mali kutak koji se tice iskljucivo clanova. Znaci pitanja vezana uz problematiku iskljucivo i strogo unutar aktivnih clanova a koji nisu znacajni za ostatak(goste) foruma vec bi bili samo sredstvo za dobivanje informacija.Moje je misljenje da svaka kuca pa tako i ovaj forum treba imati svoju "malu privatnost",mjesto na kojem bi se raspravljalo o izgledu foruma ili zastavica,nasivaka,malih obljetnica..i drugih pitanja.Gosti ionako ne mogu komentirati ali mogu otudjiti ideje ili koristiti date informacije u losu svrhu Evil or Very Mad
Zvuci mozda pretjerano ali na internetu smo i svasta je moguce :suspect:
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimepet 01 kol 2008, 07:04

i ja mislim da bi za registraciju trebalo pričekati autorizaciju, tako da ne bude registriranje i nikad više.
i ako se može pobrisati članove kojima piše never kod zadnjeg logiranja ili tome slično (cca 100 nickova)
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimepet 01 kol 2008, 10:30

Kume i ja sam tog mišljenja...
Dijeljenje forumasa na one sa odredjenim brojem postova je takodjer besmisleno. Koji broj postova staviti? onaj tko ima 150 reci ce 100, onaj koji ima 250 reci ce 200. Ako se postavi neki broj koji je iznad "moga" onda ce biti oni ovakvi, oni onakvi. A budimo realni nije problem nabiti 100 tinjak besmislenih postova

Zaista nije problem nabiti broj postova,pozdraviš smajličem dobrodošlice sve otključane
nove članove i eto ti deset postova za minutu... Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimepon 11 kol 2008, 21:38

magna je napisao/la:
i ja mislim da bi za registraciju trebalo pričekati autorizaciju, tako da ne bude registriranje i nikad više.
i ako se može pobrisati članove kojima piše never kod zadnjeg logiranja ili tome slično (cca 100 nickova)

potpisujem. Vec nakon predstavljanja je vidljivo (bar djelomice) s kim imamo posla, pa nije bad dati autorizaciju. U svakom slucaju moguce je i dodijeliti dozivotni ban.
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Gost
Gost




za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimepon 11 kol 2008, 21:50

klesoo je napisao/la:
magna je napisao/la:
i ja mislim da bi za registraciju trebalo pričekati autorizaciju, tako da ne bude registriranje i nikad više.
i ako se može pobrisati članove kojima piše never kod zadnjeg logiranja ili tome slično (cca 100 nickova)

potpisujem. Vec nakon predstavljanja je vidljivo (bar djelomice) s kim imamo posla, pa nije bad dati autorizaciju. U svakom slucaju moguce je i dodijeliti dozivotni ban.
Wink

doživotni ban dati je moguće samo na konkretni nick i konkretnu registraciju . Samo malo kreativnosti i ponovna registracija daje mogučnost vožnje po istom kolosjeku s drugim imenom
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimepon 11 kol 2008, 21:53

znam. Moze se (mozda) poraditi i po pitanju IP, pa kom prije dosadi.... Very Happy
Ma nije ni vazno, nitko ne dolazi (bar do sada) s nekim zlim namjerama. Jedino su (je) ovi blatnjikavi malo off, ali sto ces i njih treba istrpiti....

lol!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
zuta guja
cro chopper forum
cro chopper forum
zuta guja


Broj postova : 626
Godina imam : 40
Prebivalište : Dugo Selo (okolica)
Vozim : yamaha xv 535
Na forumu od : 09.08.2008

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimepon 11 kol 2008, 22:15

ja nisam ovdje dovoljno dugo da mogu reci sta treba a sta ne treba!! Samo cu reci da se slazem sam Kumom i da gostima bude vidljiv samo index!! Ako ih zanimaju motori i ako ih vole neka se onda regaju...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimepon 11 kol 2008, 22:19

zuta guja je napisao/la:
ja nisam ovdje dovoljno dugo da mogu reci sta treba a sta ne treba!! Samo cu reci da se slazem sam Kumom i da gostima bude vidljiv samo index!! Ako ih zanimaju motori i ako ih vole neka se onda regaju...

Na taj način imati ćemo još više samo registriranih sa jednim ili dva posta. neki će se registrirati površno prošvrljati teme i nikada se ne vratiti više . zato neka gosti dođu vide razmisle i aktivno se ukljuće .

to je moje mošljenje , netrebamo ništa skrivati


Zadnja promjena: deep; pon 11 kol 2008, 22:29; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimepon 11 kol 2008, 22:24

negdje sam čini mi se već spominjao ali ovo je tema za to...
broj postova bi značio nešto ako ga se kontrolira: znači da se ne broje u podforumima/temama kao što su npr birtija ili knjiga članova; također da u broj ne ulazi oftopičarenje/ ono što završi u smeću...
ovo je više kao ideja, Magna je spomenuo da se ne mogu razdvajati postovi u brojenju...

i ja sam mišljenja da cijeli forum treba biti vidljiv svima, jer mislim da je teško pronaći korektni kriterij kome dati svojevrsne "povlastice"; a i slažem se sa Deep-om o broju korisnika i negativnom efektu


Zadnja promjena: handdeploy; pon 11 kol 2008, 22:56; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitimepon 11 kol 2008, 22:30

handdeploy je napisao/la:
negdje sam čini mi se već spominjao ali ovo je tema za to...
broj postova bi značio nešto ako ga se ne kontrolira: znači da se ne broje u podforumima/temama kao što su npr birtija ili knjiga članova; također da u broj ne ulazi oftopičarenje/ ono što završi u smeću...
ovo je više kao ideja, Magna je spomenuo da se ne mogu razdvajati postovi u brojenju...

i ja sam mišljenja da cijeli forum treba biti vidljiv svima, jer mislim da je teško pronaći korektni kriterij kome dati svojevrsne "povlastice"; a i slažem se sa Deep-om o broju korisnika i negativnom efektu

podrzavam
[Vrh] Go down
Sponsored content





za nerigistrirane (goste foruma) Empty
PostajNaslov: Re: za nerigistrirane (goste foruma)   za nerigistrirane (goste foruma) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
za nerigistrirane (goste foruma)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» obavijest oko foruma
» 12.04.2008. - DDK foruma motori.hr

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Pravila foruma, Help desk, Obavjest, Imenik, Moto klubovi, In memoriam-
Forum(o)Bir: