Početna stranicaPretraľnikSusret nekih članova CCF-a u Osjeku 610RegistracijaLogin

 

 Susret nekih članova CCF-a u Osjeku

Go down 
+2
lukylipik
One Night Stand
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Empty
PostajNaslov: Susret nekih članova CCF-a u Osjeku   Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Icon_minitimened 31 sij 2010, 19:10

Jučer sam se uputio na win u Osijek i tamo sam sreo neke ljude koje do sada nisam znao uživo . Malo smo se družili bilo je ludo neki su i poslali puse nekima Luky kaj me nisi upozorio na Suzuki-a uvaljal mi je jezik hahahahah..pljuc pljuc, Naravno bila je tamo i Mala Kučkica koja je bila i domačin mog izleta
evi i par slika kako je bilo
Susret nekih članova CCF-a u Osjeku 068
Susret nekih članova CCF-a u Osjeku 091
Susret nekih članova CCF-a u Osjeku 001-2
Susret nekih članova CCF-a u Osjeku 048
Još jednom hvala Osječanima na prijemu i druženju dobar dobar
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Empty
PostajNaslov: Re: Susret nekih članova CCF-a u Osjeku   Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Icon_minitimened 31 sij 2010, 19:20

Pa imaš na forumu upozorenje o Suzijevom iskazivanju ljubavi, tj. o slobodnoj muškoj ljubavi! Čak i slike tog čina! Ko ti je kriv kaj ne paziš i ne čitaš pažljivo forum! dobar
Npr.:
Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Vhx46u.th

Susret nekih članova CCF-a u Osjeku 530C2B59-4CBD-864E-A0D0-E52794EEC470_thumbSusret nekih članova CCF-a u Osjeku 9AE75A8B-5424-F04E-9AB2-794E5075BD7A_thumb
Zar to nije dovoljno upozorenje??? Question
nemoj me nemoj me glup glup nemoj me nemoj me glup glup
P.S. Jesi svoj čin slikao?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Empty
PostajNaslov: Re: Susret nekih članova CCF-a u Osjeku   Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Icon_minitimened 31 sij 2010, 19:40

nemoj me glup glup Ubuduče ču pažljivo čitati svaki post hehehehhehe
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Empty
PostajNaslov: Re: Susret nekih članova CCF-a u Osjeku   Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Icon_minitimened 31 sij 2010, 20:19

...za sada nemamo dokaza da si konzumirao Suzy-evu velikodušnost Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Affraid
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Empty
PostajNaslov: Re: Susret nekih članova CCF-a u Osjeku   Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Icon_minitimened 31 sij 2010, 20:41

ja se nisam usudio vozit. jučer ujutro taki led na cesti.. affraid a snjeg kad je kasnije počeo.. taman bi me uhvatio pred kraj brrrr
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Empty
PostajNaslov: Re: Susret nekih članova CCF-a u Osjeku   Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Icon_minitimened 31 sij 2010, 20:46

lukylipik je napisao/la:
...za sada nemamo dokaza da si konzumirao Suzy-evu velikodušnost Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Affraid

Kaj je najbitnije izbjegao sam tebi uzeti poklon koji ti je on htio poslat ( veliki kiss ) hehehheheeh
[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Empty
PostajNaslov: Re: Susret nekih članova CCF-a u Osjeku   Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Icon_minitimepon 01 vel 2010, 09:14

E, žao mi je što nisam mogla doći, zapravo stigla sam samo do Valpova. Snijeg je toliko padao i ceste su bile stravične,al dobro da sam stigla i do Valpova. Moje "Kamikaze" koji su išli kasnije su završili u kanalu, čim su izašli iz Miholjca. Kad su ih izvukli, odustali su od partyja. Doduše, ponudio mi je u Valpovu prijevoz reporter koji prati naše susrete da s njime odem do Osijeka, ali bi to predugo trajalo, a nisam mogla tako dugo ostati. Ali i u Valpovu je bilo jako lijepo, svirao nam je Jura, i mogu vam reći - sasvim nešto novo. I super je, samo su nam falili kaubojski šeširi.
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
Dr Dee
man
man
Dr Dee


Broj postova : 152
Godina imam : 52
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 600
Na forumu od : 22.01.2009

Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Empty
PostajNaslov: Re: Susret nekih članova CCF-a u Osjeku   Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Icon_minitimeuto 23 vel 2010, 14:48

Ja sam bio malo u Osijeku pa otišao u Valpovo i vidio sve koje ste nabrojali roker
[Vrh] Go down
http://www.hrvoje-vucko.c-r-o.net/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Empty
PostajNaslov: Re: Susret nekih članova CCF-a u Osjeku   Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Icon_minitimeuto 23 vel 2010, 17:42

lukylipik je napisao/la:
...za sada nemamo dokaza da si konzumirao Suzy-evu velikodušnost

Točno, grofDado je i prije hodao malo u stilu John Waina, teško da će se sad nakon Suzyja primjetiti neka razlika .. guza

Inače, svaka čast svima koji su ovaj vikend potegnuli iz Zagreba ili okolice, sve do Osijeka! dobar
[Vrh] Go down
Sponsored content





Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Empty
PostajNaslov: Re: Susret nekih članova CCF-a u Osjeku   Susret nekih članova CCF-a u Osjeku Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Susret nekih članova CCF-a u Osjeku
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: