Početna stranicaPretraľnikljepi đirič 610RegistracijaLogin

 

 ljepi đirič

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

ljepi đirič Empty
PostajNaslov: ljepi đirič   ljepi đirič Icon_minitimeuto 01 tra 2008, 21:34

.....rano jutro,sunce se probija kroz zatvorene škure i odma mi izmami osmjeh na lice.Dan je počeo jako dobro i ja ču se potrudit da bude još bolji.Nakon obiteljskog ručka sjeest ču na motor i ostatak popodneva ču se prepustit čarima vožnje.Nisam ni završio misao kad zazvoni mobitel,a sa druge strane moj prijatelj Igor me pita di sam.Još malo pa na motoru odgovaram.Sljedeče njegovo pitanje je bilo:''možeš mi donest sprej za krpanje guma''?Nije frka odma dolazim,ali ja sam iznad Rabca odgovara.Nije bilo druge nego se nabrzinu obuč i partit putem Rabca.Nakon malo vremena evo mene u Rabcu(malo je bilo sportske vožnje do gore).Napumpamo gumu i spremni smo za dalnje đirivanje.Odlučili smo da čemo do Trgeta(maleno turističko mjesto).LJepota mjesta me oduševljava a ni ceste nisu loše.Uživamo po ljepom vremenu i zvucima naših motora.Morali smo malo požurit prema Puli jer se zadnja guma od Igora počela ispumpavat.U Pulu stižemo laganim tempom i zaključujemo nedjeljni đir.
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

ljepi đirič Empty
PostajNaslov: Re: ljepi đirič   ljepi đirič Icon_minitimeuto 01 tra 2008, 22:06

to je to, sezona počinje...ja isto vikend iskoristio za 400 tinjak km...sad preko tjedna zavidavanje, glancanje...a čini se da će se i prerađivat-customizirat
a istra je u planu vrlo brzo, samo da s klapom poklopim godišnje odmore
:harley: chopper
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

ljepi đirič Empty
PostajNaslov: Re: ljepi đirič   ljepi đirič Icon_minitimesri 02 tra 2008, 12:59

Upravo tako,sezona nam je počela i motori mogu izači vanka nakon ''zimske hibernacije''.ko budete dolazili un Istru prteporučujem da zaobiđete u širokom luku Istarski Y,ljepše vam je po manje prometnim cestama,ako znate rutu drage volje ču vam objasnit kuda vam je ljepše i brže. :harley:
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

ljepi đirič Empty
PostajNaslov: Re: ljepi đirič   ljepi đirič Icon_minitimesri 02 tra 2008, 14:47

da, izbacili smo ipsilon kao dio rute...prebrzo se tamo vozi Evil or Very Mad
svakako se javimo kad budemo u prolazu Very Happy
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

ljepi đirič Empty
PostajNaslov: Re: ljepi đirič   ljepi đirič Icon_minitimesri 02 tra 2008, 18:20

...lijepa ruta, a i nama ovdje nije bilo loše u nedjelju nakon blagoslova u Bedekovčini, za vikend idemo u Požegu! Pozdrav!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

ljepi đirič Empty
PostajNaslov: Re: ljepi đirič   ljepi đirič Icon_minitimesri 02 tra 2008, 18:38

znate onaj osječaj kad se probudite i jedva čekate da se provozate.tako je meni jutrs bilo. nisamimao nigdi specijalno ići pa sam obavljao posao vozajući se. tamo negdi oko podne ipo dobijem poziv na sastanak u kninu. super samo sam to čekao. trebao je to biti super izletić sa oko 150 km.i tako je je i bilo. lagana vožnjica do knina i sastanak u kafiću uz kavu (prodao kamion). dok sam sidijau kafiću iz sunčanog dana se pretvorilo u tmurno poslijepodne, ali to me nijebrinulojer sam očekivao kišu predvečer.baš zato sam od opreme obukao čizme rukavice bez prstiju i kožnu jaketu, te rebe. nakon desetak km me uhvatila kišica. prošao ispod oblaka i sve ok, ali zato kod drniša negdi na polaputa počinje pljuščina. gornji diotijelaje u redu, ali donji mokar do kosti, najgore je kad se kiša slijeva niz međunožje do guzice.pri izlašku iz drniša me svakakap boli, misliosam efekt vjetra na mokro,ali to je bila krupa. gromovi pucaju munje sijevaju krupa dere nevidim di vozim, i to tako pet km (gledao sam). najednom se razvedrilo ali sam cijeli mokar.do kuće još20 km.stao sam pišati uz cestu a niz noge mi se cijedi voda u čizme. slijedeća je investicija kišno odijelo.eto sadna kauču grijem kolina i razmišljam kako me u zadnje vrime uvik prate neke ludosti (ili ih ja tražim)
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

ljepi đirič Empty
PostajNaslov: Re: ljepi đirič   ljepi đirič Icon_minitimesri 02 tra 2008, 18:49

magna je napisao/la:
znate onaj osječaj kad se probudite i jedva čekate da se provozate.tako je meni jutrs bilo. nisamimao nigdi specijalno ići pa sam obavljao posao vozajući se. tamo negdi oko podne ipo dobijem poziv na sastanak u kninu. super samo sam to čekao. trebao je to biti super izletić sa oko 150 km.i tako je je i bilo. lagana vožnjica do knina i sastanak u kafiću uz kavu (prodao kamion). dok sam sidijau kafiću iz sunčanog dana se pretvorilo u tmurno poslijepodne, ali to me nijebrinulojer sam očekivao kišu predvečer.baš zato sam od opreme obukao čizme rukavice bez prstiju i kožnu jaketu, te rebe. nakon desetak km me uhvatila kišica. prošao ispod oblaka i sve ok, ali zato kod drniša negdi na polaputa počinje pljuščina. gornji diotijelaje u redu, ali donji mokar do kosti, najgore je kad se kiša slijeva niz međunožje do guzice.pri izlašku iz drniša me svakakap boli, misliosam efekt vjetra na mokro,ali to je bila krupa. gromovi pucaju munje sijevaju krupa dere nevidim di vozim, i to tako pet km (gledao sam). najednom se razvedrilo ali sam cijeli mokar.do kuće još20 km.stao sam pišati uz cestu a niz noge mi se cijedi voda u čizme. slijedeća je investicija kišno odijelo.eto sadna kauču grijem kolina i razmišljam kako me u zadnje vrime uvik prate neke ludosti (ili ih ja tražim)

Preporuka:ako misliš uzet kišno odjelo uzmi ono sa postavom jer duže traje i dobra je zaštita od vlage,malo košta više al se isplati.
Sada fala bogu ima dosta veliki izbor.
[Vrh] Go down
Sponsored content





ljepi đirič Empty
PostajNaslov: Re: ljepi đirič   ljepi đirič Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ljepi đirič
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ljepi pozdrav

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: