Početna stranicaPretraľnikJoš jedna Aquila gv 250 - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Još jedna Aquila gv 250

Go down 
+22
chipo
Gosp.Hrvoje
besni007
mungos
Emil
zoki-sk
webrider
Morski vuk
Bušilica
blackmore
palomas
nyll
Hedo
oktalz505
buba
harly
magna
medo
klesoo
swileni
Disko Nindza
tosimoto
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Još jedna Aquila gv 250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedna Aquila gv 250   Još jedna Aquila gv 250 - Page 3 Icon_minitimepon 26 tra 2010, 16:53

palomas je napisao/la:
Pridružujem se čestitkama, svaka čast HD Bikeru! dobar

I ja bih drage volje pomogao drugim ljudima, ali financije mi trenutno nisu baš nešto naročito, a svako plaćanje preko kreditne kartice ima i svoje dodatne troškove. Ali sam zato bio vjerojatno prvi kupac (na svijetu) koji je pronašao sajt Hyosungsorce, u ljeto prošle godine kad su se oni tek spremali pokrenuti taj biznis, i počeo sam se s njima dopisivati.

Da oni ne bi propali u samom startu, ja sam im napravio reklamu, i rastrubio o njima po svim forumima o Hyosungu. Na jednom od stranih foruma su me zbog toga banirali, jer iza tog foruma stoji (konkurenstki) dobavljač dijelova.. Twisted Evil

Korider ili Alternative C.??' Hah hah a... Internet je blaženstvo...Uz to pozdrav Hd Bikeru na odličnoj poslovnosti , da su barem svi dealeri takvi..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Još jedna Aquila gv 250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedna Aquila gv 250   Još jedna Aquila gv 250 - Page 3 Icon_minitimepon 10 sij 2011, 14:33

Ode motor na bubanj???
http://www.njuskalo.hr/chopperi/hyosung-gv-250-aquila-moguca-zamjena-oglas-1814051

Ima i kod nas kupujem i prodajem , pa bi bilo možda dobro za nove članove koji žele kupiti nešto sigurno i na preporuku da se stavi oglas pod rubriku ..
[Vrh] Go down
tosimoto
man
man
tosimoto


Broj postova : 253
Godina imam : 59
Prebivalište : Beli Manastir
Vozim : Aprilia SL 1000 Falco, Daelim NS 125 DLX
Na forumu od : 20.12.2009

Još jedna Aquila gv 250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedna Aquila gv 250   Još jedna Aquila gv 250 - Page 3 Icon_minitimepon 10 sij 2011, 15:47

Pa motor je u glasu ali baš mi se i ne prodaje bar još jednu god. istina kad bi neko nešto ponudio što se mom sinu i meni dopadne vjerojatno bih ga i promjenio ali motor je za 10 i samo da sinu udovoljim želju stavio sam ga u oglas jer i tako sad miruje u ljetnoj kuhinji dobar
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com/shop/specials.php
tosimoto
man
man
tosimoto


Broj postova : 253
Godina imam : 59
Prebivalište : Beli Manastir
Vozim : Aprilia SL 1000 Falco, Daelim NS 125 DLX
Na forumu od : 20.12.2009

Još jedna Aquila gv 250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedna Aquila gv 250   Još jedna Aquila gv 250 - Page 3 Icon_minitimečet 14 tra 2011, 12:38

motor je ipak prodan (16000kn) a sad u potragu za nečim drugim ali za sličnu lovu pljuga znači do nekih 18000 kn max
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com/shop/specials.php
Sponsored content





Još jedna Aquila gv 250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedna Aquila gv 250   Još jedna Aquila gv 250 - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Još jedna Aquila gv 250
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Dragstar XVS 250 fresh
» napokon jedna dragstar
» Jedna kasnozimska

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: