Početna stranicaPretraľnikKoliko i zašto fotografirate !? 610RegistracijaLogin

 

 Koliko i zašto fotografirate !?

Go down 
+18
Kum
stain
bero73
Picasoo MZ
dragger
klesoo
Jack
Slavonka
palomas
Zmija
Marina
GIBO56
buba
nyll
Saba
ica
magna
lukylipik
22 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimepet 08 sij 2010, 00:45

... pregledavajući fotke koje učinih zadnjih nekoliko godina došao sam i do ovog pitanja...

... nije teško primjetiti kako nas ima podosta na našim vožnjama i susretima s fotoaparatom u rukama
... netko skuplji, netko jeftiniji, netko ovakav netko onakav, ali svi sa jedinstvenom željom: formiranja naših zajedničkih trenutaka u okvir sreće, prijateljstva, uspomene i povijesti za stare dane...

... kod mene je puno odgovora na naslovljeno pitanje, a jedan dio krije se i u nikad razvijenoj zanimaciji u slobodno vrijeme...
... na kraju tu su i neki životni trenutci kakovi bez fotića ne mogu proći: rođenja djece, vjenčanja, fešte, sportski uspjesi, putovanja...

... osim nekoliko profića koji se iskazaše na našem forumu, želim čuti i nas obične "škljocaše" fotićima....
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimepet 08 sij 2010, 07:03

IZ OBIJESTI Koliko i zašto fotografirate !? 370567
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimepet 08 sij 2010, 07:21

....kad idem sa Sabom nikad nenosim aparat, jer nema smisla da dvojica gnjavimo ljude sa blicom...
...ipak je to njegov posao lol! lol! neme smisla da čoviku uzimam "kruh" iz usta...
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimepet 08 sij 2010, 17:04

Najlakše po meni odma......ja inače obožavamm fotografiju, to što nisam neki srtašni stručnjak nema veze, ali imam ja i svojih trenutak. Svaki put kad imam aparat naletim i na nešto prekrasno za uslikat.......sad da li slika valja ili ne to je stvar mišljenja......meni je bitno da imam aparat s kojim mogu uslikat neke stvari koje sa onim malim ručnim nebi mogao.....daleko da bi volio da mi Stain POKLONI koji objektiv....... lol! lol! lol! ne treba mi full frame..... lol! lol! lol!

Koliko i zašto fotografirate !? 6369_1193112107427_1217144008_562630_6089690_n

Koliko i zašto fotografirate !? 8826_1248182164144_1217144008_764211_299237_n

Koliko i zašto fotografirate !? 8826_1259308202288_1217144008_799607_377585_n

Koliko i zašto fotografirate !? 20139_1334376958960_1217144008_1020559_5436898_n

Koliko i zašto fotografirate !? 20139_1334377598976_1217144008_1020574_4687954_n


P.S. nema odi photoshopa lol! lol!
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimepet 08 sij 2010, 19:17

... samo sam čekao ovog s bljeskalicom iznad obrva....
... ali kad ga Zookk i ja sustignemo ...... neće nam biti ravna ni Marija Braut ni Lupino ni Hojka zajedno....

... ma Sabinjo je moj idol amater u fotografiji, sjetite se samo portreta koje stalno radi i koje sam već postao na našem forumu....
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimepet 08 sij 2010, 19:50

o da, i ne jedna.. više fotki tamo je predobro, kak se veli " ima oko" za dobar portret
dobar
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimepet 08 sij 2010, 23:36

Slikam kad god se sjetim uzet fothic, makar SLR ima jedan velik nedostatak ili bolje recheno vishak, preglomazan za neke prilike pa ga chesto ne jarim bash zbog zauzimanja dragocjenog prtljazhnog prostora na motoru.
U autu ga vozim skoro stalno, na poslu moram dosta stvari ovjekovjechit, nikad se ne zna kad mozesh uhvatit koji nezaboravan kadar a zlu ne trebalo u sluchaju kakve saobrachjkice ili potrebe za dokazivanjem necheg, nek se nadje.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimesub 09 sij 2010, 00:58

Nekad davno prije klasični fotić ...bila je to yashika ...bilo je gušt razvijat filmove i preferirao ''crno-bijelo''... danas puno lakše sa digićem. Manjih gabarita a i pucaš okolo pa poslije brišeš što nevalja,jeftinije.
Pošto sam svugdi malo po svitu čoknen tu i tamo iz gušta....


Koliko i zašto fotografirate !? Bete-Cezar100308019

Koliko i zašto fotografirate !? Bete-Cezar100308017

Koliko i zašto fotografirate !? Bete-Cezar100308003

Koliko i zašto fotografirate !? Pula-mjesec001

Koliko i zašto fotografirate !? MONET-putovanje1010

Koliko i zašto fotografirate !? Vrboska3-0001
[Vrh] Go down
Marina
girl
girl
Marina


Broj postova : 1566
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : se sa Dudom
Na forumu od : 03.12.2008

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimesub 09 sij 2010, 08:28

Puno fotografiram. Zato jer to volim. Jednostavno volim hvatati lijepe trenutke. Manje mi je bitno kako slike ispadaju.


Zadnja promjena: Marina; ned 10 sij 2010, 11:49; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimesub 09 sij 2010, 10:08

kad postanem papak i papučar da se mogu hvaliti kako sam i ja bio divlji roker i bajker Twisted Evil
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimesub 09 sij 2010, 12:51

I nakon Canona opet Canon! lol!

Do sad sam napravio cca. 15 tisuća fotografija, koristim kompakt klasu aparata, zato jer stane u džep, a ipak se mogu napraviti dosta dobre fotografije.. Dva Canona sam do sada uspio izgubiti na putovanjima, sad koristim trećega.

Ova fotka iz Pule se po ničemu posebno ne izdvaja (nećemo o detaljima), osim što su je novinari HTV-a skinuli sa neta, i stavili je u Dnevnik kao pozadinu vijesti - najave za motosusret Twin Horn 2008.


[img]Koliko i zašto fotografirate !? IMG_5840[/img]
[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimesri 13 sij 2010, 22:28

Ja sam još u osnovnoj školi upisala foto sekciju između još 6 aktivnosti da bi me konačno nastavnica iz pjevanja prestala gnjaviti da idem na zborno pjevanje. Nastupila sam jednom i to u Valpovu, još se toga sječam jer sam doživjela šok. Prvi nastup pred publikom, a mikrofon stavili točno pred mene. Cijelo vrijeme sam samo zijevalla umjesto da sam pjevala. To me je toliko uplašilo da sam gledala poduzeti sve da me ne mogu više zadržati na pjevanju. Dakle iz "nužde" sam krenula na foto. Tada su se slikale slike sa Smenom, Zenitom i sličnim aparatima, razvijale slike u tamnim komorama, i to mi je izgledalo kao magija. Vremenom sam počela malo paziti na kompoziciju, osvjetljenje i sl. da bih dobila što ljepšu sliku, i nekako mi je to postalo, hajdemo reći, kao hobi (između ostalog). Pregledavaanjem tih fotosa a i ostalih (recimo dragih i već pokojnih ljudi)shvatila sam koliko su mi zapravo fotografije dragocijene. Imam negdje oko 10-tak albuma i kutiju od čokolada punu fotografija i svremena na vrije ih izvadim i uživam u gledanju. Zato želim što više slikati, da jednom kad ostarimj i ne budem mogla nikud, barem gledam da sam nekad živjela, vidjela kakvih sam i koliko prijatelja imala, gdje sam sve bila...
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimesri 13 sij 2010, 22:42

zašto...

to mi je posao Cool

i zapravo mi se neda skljocati bez veze...
a ako pocnem paziti sto radim u trenu to postane posao i koliko god da u tome uživam provod prestaje biti provod...
i zato aparate u pravilu ne nosim...
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimečet 14 sij 2010, 00:27

Jack je napisao/la:


i zato aparate u pravilu ne nosim...

pogresno! Uvijek je uz mene, nikad ne znas.... :-)
Mozda ti je trenutno tlaka, ali doci ce ti opet....

dobar
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimečet 14 sij 2010, 18:39

Koliko? Ne baš puno, u zadnjih 7 god. otkad imam digitalca, okinuo sam oko 10000 slika, od toga pobrisano možda 2-3%.
Zašto? Guštam u tome, a volim neke stvari ovjekovjećiti.
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimečet 14 sij 2010, 20:11

Jack je napisao/la:
zašto...

to mi je posao Cool

i zapravo mi se neda skljocati bez veze...
a ako pocnem paziti sto radim u trenu to postane posao i koliko god da u tome uživam provod prestaje biti provod...
i zato aparate u pravilu ne nosim...

i ti si mi neki profich, pojavi se neki fenomen, jednom u 1000g a ti nemash aparat Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
Picasoo MZ
man
man
Picasoo MZ


Broj postova : 97
Godina imam : 51
Prebivalište : Serbia
Vozim : MZ TS custom bobber
Na forumu od : 07.04.2008

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimesub 16 sij 2010, 11:03

I meni je takodje posao (fotoreporter jedne Srpske novinske agencije i novinar jednog dnevnog lista), mada ja ni na sr**e ne idem bez mog Nikon-a Rolling Eyes
U principu fotkam sve i svasta pa kasnije u racunaru izdvojim ono sto se moze prodati Cool Cool
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimesub 16 sij 2010, 12:51

Picasoo MZ je napisao/la:
I meni je takodje posao (fotoreporter jedne Srpske novinske agencije i novinar jednog dnevnog lista), mada ja ni na sr**e ne idem bez mog Nikon-a Rolling Eyes
U principu fotkam sve i svasta pa kasnije u racunaru izdvojim ono sto se moze prodati Cool Cool

... e puko sam od smijeha, jer sam priličan vizualist:
scena: Picasso - Nikkon - WC školjka Koliko i zašto fotografirate !? 13962 - i blic fotoaparata...... škljoc, škljoc, škljoc... Koliko i zašto fotografirate !? 95433
... sorić, ali nisam izdržao.....

Koliko i zašto fotografirate !? Lol
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
bero73
man
man
bero73


Broj postova : 380
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : regal raptor 250 hawk
Na forumu od : 31.05.2009

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimened 17 sij 2010, 16:12

Tu i tamo blicnem s mobitelom. ALI KAKO DA STAVIM FOTKE NA FORUM??? scratch pomoc
[Vrh] Go down
http://www.regalraptorriders.com
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimepon 18 sij 2010, 07:16

Puno i uglavnom za pare! :lol:
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimepon 18 sij 2010, 07:20

onda znači da si bogat. puno fotki za pare jednako je puno para. hehehe kad ćeš doli do nas hehehe
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimepon 18 sij 2010, 08:19

" Opalim koju ako mi se dade " i to je sve
[Vrh] Go down
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimepon 18 sij 2010, 08:26

deep je napisao/la:
" Opalim koju ako mi se dade " i to je sve


izjasni se što ''opališ'' ? glup
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimepon 18 sij 2010, 09:41

GIBO56 je napisao/la:
deep je napisao/la:
" Opalim koju ako mi se dade " i to je sve


izjasni se što ''opališ'' ? glup
nemoj me nemoj me nemoj me glup glup glup glup nemoj me nemoj me
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitimepon 18 sij 2010, 16:59

Ponesem fotic da bih ga uvalio nekome da me slika. Da se vidim sutra kad se otrijeznim!

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko i zašto fotografirate !? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko i zašto fotografirate !?   Koliko i zašto fotografirate !? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko i zašto fotografirate !?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» koliko ih ima
» bok svima,koliko Vas ima..

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Foto - Chopper :: foto blic kutak-
Forum(o)Bir: