Početna stranicaPretraľniknajboljii i najgori - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 najboljii i najgori

Go down 
+29
Kum
pegasus
učo_sb
LUKAČ li-st
cro.chopper
ŽUTI
kuna
Slavonka
mavo
calc69
mala bestija
palomas
aante
necchi
freddie
swileni
lukylipik
Rocker
Beatnik
bananajoe
dragger
buba
lord
mungos
nyll
ica
emirharley
zanotti
magna
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimesri 28 lis 2009, 13:06

e moj emire , lako je njima momčićima koji nemoraju polagati račune ženama. a kad se iznerede na susretu onda cili dan prispavaju i niko im ne smeta. ja sam bio na nekih 6 - 7 susreta, a da bi otiša to su pripreme danima. a kad se vratin niko me ne pita koliko san vozija i koliko san spava, nego nastavi miki di si sta. uz napomenu da ne posjećujem lokalne susrete jer na susret idem uglavnom zbog vožnje a voznja mi nije ako ne ulijem dva tri rezervara goriva
[Vrh] Go down
aante
man
man
aante


Broj postova : 269
Godina imam : 45
Prebivalište : nekad Split sad Zagreb
Vozim : inazuma 1200
Na forumu od : 12.05.2009

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimesri 28 lis 2009, 13:18

magna je napisao/la:
e moj emire , lako je njima momčićima koji nemoraju polagati račune ženama. a kad se iznerede na susretu onda cili dan prispavaju i niko im ne smeta. ja sam bio na nekih 6 - 7 susreta, a da bi otiša to su pripreme danima. a kad se vratin niko me ne pita koliko san vozija i koliko san spava, nego nastavi miki di si sta. uz napomenu da ne posjećujem lokalne susrete jer na susret idem uglavnom zbog vožnje a voznja mi nije ako ne ulijem dva tri rezervara goriva
ljubomoran, ,a,a,a, lol! eh 2,3 rezervara, pa kad vozis u prvoj pa rezervar potrosis do zadra lol!
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimesri 28 lis 2009, 13:26

magna je napisao/la:
e moj emire , lako je njima momčićima koji nemoraju polagati račune ženama. a kad se iznerede na susretu onda cili dan prispavaju i niko im ne smeta. ja sam bio na nekih 6 - 7 susreta, a da bi otiša to su pripreme danima. a kad se vratin niko me ne pita koliko san vozija i koliko san spava, nego nastavi miki di si sta. uz napomenu da ne posjećujem lokalne susrete jer na susret idem uglavnom zbog vožnje a voznja mi nije ako ne ulijem dva tri rezervara goriva


Ovo me podsjeca na jednu salu, ustvari tragi-komediju iz stvarnog zivota.

Elem, srecem ja na ulici prosle godine tamo negdje u augustu/kolovozu svog prijatelja, koji je u nasoj "ekipi", a u tom trenutku je bio u drustvu sa svojom suprugom, sto je vazno za ovu pricu i sav ushicen mu kazem/predlazem da imamo u septembru oliti rujnu TRI susreta zaredom, a obzirom da je to kraj sezone, to je prava kombinacija. I tako, kazem ti ja njemu, dok ONA slusa, da imamo u tri naredna vikenda Split, Hvar i Omis, nadajucxi se da cemo na kraju sezone sve to obici, znas ona prica "Dalmacija, sunce...bla....bla".

I tako, ONA slusa, ON suti, ONA progovara: pa super, TI IZABERI - HVAR! sex affraid koma

Ja ne mogu da vjerujem, on kaze "vazi, cucemo se...."......... No, tako je i bilo: ON je sa nama isao SAMO na Hvar, dok je ostatak ekipe stigao i do Splita i do Omisa i na jos nekoliko destinacija. nemoj me nemoj me nemoj me glup glup glup
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimesri 28 lis 2009, 13:35

i meni je smišno, pari neki vic. ali ja to i razumin jer nemaju svi sriće da su im i žene u tom svijetu i da baš sve razumiju. ni ja nisam te sriće (najboljii i najgori - Page 2 Icon_scratch) da moja žena to sve razumi ali iman sriću da ona mudro šuti pa o zakvim stvarima ne pričamo ispred drugih pa barem ne ispadnemo smiješni. mislim da je problem (ako je to uopće problem ) što sam se ja (i mnogi drugi) oženio prije nego sam kupio motor a moja žena nema nikakvih ambicija da se vozi samnom jer to njoj nije zadovoljstvo kao meni. ja barem imam sreću da me razumije da je to moja potreba da barem jednom mjesečno isparim za vikend. nikad se nisam morao boriti za taj vikend ali je neko pravilo da na vrijeme najavim svoj odlazak te joj dam dovoljno vremena da se i ona organizira. to međusobno poštovanje je bitna stavka uspješnosti zajedničkog života uz različite afinitete
[Vrh] Go down
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimesri 28 lis 2009, 14:53

aante je napisao/la:
necchi je napisao/la:
ovo mi je baš "nepristojno" pitanje NHF
kao da pitaš koja ti je cura ljepša, jednom ova, drugom ona, nema pravila
mislim(nadam se) da svi klubovi rade partiye najbolje što mogu i naravno prema svojim mogučnostima

ako mi je dobra ekipa, i ako sam in d mud, onda mi nije važno ni mjesto ni vrijeme
pa nebi se bas slozia, jer ipak kad dodjes na neki susret mozes procijenit, kakva je organizacija, da li je susret org. zbog love, kakav je odnos domacina prema gostu, i ako ti sta zatreba oce li ti domacin pomoc, (pritom mislim i da se gost ponasa normalno)... kazes ako si in d mud, ako nisam raspolozen ili jesam onda to nema veze s tim kako je susret org...

samo sam htjela reč da sam ja jednostavna ženska affraid
ako mi je društvo u dancingbanana , može bit neznam kakav susret ili nešto drugo, s neznam kakvom organizacijom pa da sve ostalo bude u dancingbanana
i nemora se svakome sve sviđat
kuiš, ka"e!
roker
[Vrh] Go down
mala bestija
cro chopper forum
cro chopper forum
mala bestija


Broj postova : 1475
Godina imam : 56
Prebivalište : ZADAR
Vozim : YAMAHA XV VIRAGO 750
Na forumu od : 15.12.2007

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimesri 28 lis 2009, 16:24

Meni je na svim partyma bilo dobro, jednostavno se opustim i uklopim. Na kraju pošao sam sa namjerom provozat se i zabaviti, ako mi nešto ne odgovara, pokupim stvari i vozi . Makar sam lipi đir napravijanajboljii i najgori - Page 2 587466
[Vrh] Go down
http://www.bestije.hr
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimesri 28 lis 2009, 17:55

I ja pocinjem da sve partyje odnosno moto susrete odnosno motorijade promatram kao, prije svega, povod da se malo prodjiram, a samo desavanje mi nije bitno, isparim se vrlo brzo, jer nisam bas od nekih velikih piva, osim ako nije neko mega desavanje kao sto je bilo ove godine u Slavonskom brodu (Uriah Heep) ili Gary Moore u Alsoorsu ili nesto slicno.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimečet 29 lis 2009, 22:30

Što manje od partya očekuješ, na kraju više dobiješ...
Mislim, više nego si očekivao... :lol:
Uostalom, ako si postaviš visoke "norme" na kraju zabave odeš razočaran...
A ako nisam raspoložen onda niti ne idem na skup jer samo kvariš drugima "atmosferu"...

A po izboru ekipe iznad, ja sam onda ove godine pogodio sa posjetima moto- skupova..
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimečet 29 lis 2009, 22:54

put je cilj...
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimečet 29 lis 2009, 23:31

Kao da ste malo skrenuli s teme. Smatram da je večini nas ipak vožnja na prvom mjestu i največi užitak, a moto susret dobro odredište, pogotovo ako je udaljen bar stotinjak kilometara, i da to nije u pitanju.
Isto tako s dobrom ekipom je i zagarantiran dobar provod, ali to ne mora značiti da je i motosusret na kojem smo se odlično proveli i super moto susret.
Ja sam se odlično proveo na BBS u Sisku ali ne smatram da je susret super, super je bila ekipa, a susret pun propusta i slabe organizacije.
Pohvalio bi susret u Gospiču i Malinskoj na Krku, dobra organizacija, dobre lokacije, solidna klopa i pijača, solidne cijene, iako kamp u Malinskoj i nije neki, na poprilično kvrgavom parkiralištu.
Takve su mi informacije zanimljivije od onih gdje se tko dobro "nadrobio", jer vjerujem da je tom bilo odlično, bar dok nije stigao mamurluk.
[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimepet 30 lis 2009, 00:31

Svaki mi je drag na svoj način, svaki je poseban i jedinstven. Zbog Uriah Heep mi je Sl. Brod ove godine bio posebno drag, jer sam prvi put u životu spojila sve što volim u jedno; glazbu, vožnju, društvo i slobodu!
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
kuna
cro chopper forum
cro chopper forum
kuna


Broj postova : 2386
Godina imam : 59
Prebivalište : Zagreb
Vozim : luky-eva full oprema
Na forumu od : 15.07.2008

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimepet 30 lis 2009, 09:10

lukylipik je napisao/la:
...najbolji: Dalmatina 2 i HMC (oba), te Predators-i početkom godine, zatim Colapis ridersi ... ....

Uz sve gore navedeno ja bih dopisala Staare rokere - Umag i Independete u Velikoj
[Vrh] Go down
ŽUTI
man
man
ŽUTI


Broj postova : 40
Godina imam : 40
Prebivalište : Zabok
Vozim : RSV mille
Na forumu od : 12.10.2008

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimepet 30 lis 2009, 15:34

lukylipik je napisao/la:
...najbolji: Dalmatina 2 i HMC (oba), te Predators-i početkom godine, zatim Colapis ridersi ...


... najgori. nemam ih .... premda BB Sisak najveće razočaranje.... otišli nakon 2-3 sata ....

E moj Luky ako ništa drugo ja znam di si bio najbolje povrijeđen, ali svejedno dobre volje. Very Happy
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimepet 30 lis 2009, 16:58

ove godine bio sam na jednom i taj mi je bio najbolji dobar

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
LUKAČ li-st
man
man
LUKAČ li-st


Broj postova : 493
Godina imam : 36
Prebivalište : Sarajevo-Livno-ST
Vozim : vozit cu
Na forumu od : 26.08.2008

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimepet 30 lis 2009, 17:35

a obiso sam dosta party 13-14 ako sam dobor popamtio sve, ma nigdi mi nije bilo lose jer uvik se nadjem sa dobrom ekipom tako da mi nemoze bit lose

a sta ja znam i da mi negdi nije bilo dobro nebi to napisa ovde iz nekog postivanja prema KLUBU koji je organizator jer virujem da se svaki klub potrudi oko svog party-a, ali nekad jednostavno nesto iskrsne pa to moze utjecat na raspolozenje na party-u
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimepet 30 lis 2009, 17:41

ŽUTI je napisao/la:
lukylipik je napisao/la:
...najbolji: Dalmatina 2 i HMC (oba), te Predators-i početkom godine, zatim Colapis ridersi ...


... najgori. nemam ih .... premda BB Sisak najveće razočaranje.... otišli nakon 2-3 sata ....

E moj Luky ako ništa drugo ja znam di si bio najbolje povrijeđen, ali svejedno dobre volje. Very Happy

... ETO ODMAH NAKON POSTANJA ZNAO SAM ZA PROPUSTE; ZATO SVAKAKO I 1. MOTO SUSRET ROTTEN RIDERSA IZDVAJAM...

... A LIVNO MI SPADA U OBJE KATEGORIJE.... I ODLIČNU I DO SUZA OČAJNU
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimepet 30 lis 2009, 20:11

cro.chopper je napisao/la:
ove godine bio sam na jednom i taj mi je bio najbolji dobar
aj ne muljaj, lol! , bio si na 2, ja sam te vidila
ja sam bila čak na tri
[Vrh] Go down
mala bestija
cro chopper forum
cro chopper forum
mala bestija


Broj postova : 1475
Godina imam : 56
Prebivalište : ZADAR
Vozim : YAMAHA XV VIRAGO 750
Na forumu od : 15.12.2007

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimesub 31 lis 2009, 00:24

Ja sam obišao malo višeod dva partya, Posavec Orašje, Leteći odred Šibenik, Okit Vodice, Poskoci Gračac,Karabaja Bihać, Sjene Kaštela, Stankovci, Streetrunners Sinj. Vukovi Livno, Crazy Wolf`s Gospić, Bilice, Fjaka Split, Templars Labin, ne računajući wintere i prvomajsku vožnju od 5 dana kroz Slavoniju a vjerujte da imam osjećaj da sam se malo vozio i svuda sam se dobro proveo i zabavio.

Hvala svima što su me trpili cijelu sezonu . . .
[Vrh] Go down
http://www.bestije.hr
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimesub 31 lis 2009, 08:11

mala beštija je napisao/la:
Ja sam obišao malo višeod dva partya, Posavec Orašje, Leteći odred Šibenik, Okit Vodice, Poskoci Gračac,Karabaja Bihać, Sjene Kaštela, Stankovci, Streetrunners Sinj. Vukovi Livno, Crazy Wolf`s Gospić, Bilice, Fjaka Split, Templars Labin, ne računajući wintere i prvomajsku vožnju od 5 dana kroz Slavoniju a vjerujte da imam osjećaj da sam se malo vozio i svuda sam se dobro proveo i zabavio.

Hvala svima što su me trpili cijelu sezonu . . .
a meni se čini da si bija bar duplo od ovoga, di god neko stavi sliku eto tebe
[Vrh] Go down
mala bestija
cro chopper forum
cro chopper forum
mala bestija


Broj postova : 1475
Godina imam : 56
Prebivalište : ZADAR
Vozim : YAMAHA XV VIRAGO 750
Na forumu od : 15.12.2007

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimesub 31 lis 2009, 22:05

magna je napisao/la:
mala beštija je napisao/la:
Ja sam obišao malo višeod dva partya, Posavec Orašje, Leteći odred Šibenik, Okit Vodice, Poskoci Gračac,Karabaja Bihać, Sjene Kaštela, Stankovci, Streetrunners Sinj. Vukovi Livno, Crazy Wolf`s Gospić, Bilice, Fjaka Split, Templars Labin, ne računajući wintere i prvomajsku vožnju od 5 dana kroz Slavoniju a vjerujte da imam osjećaj da sam se malo vozio i svuda sam se dobro proveo i zabavio.

Hvala svima što su me trpili cijelu sezonu . . .
a meni se čini da si bija bar duplo od ovoga, di god neko stavi sliku eto tebe

Možda sam neki party i preskočio broječi ali nisam toliko, bar mislim najboljii i najgori - Page 2 Icon_scratch
a to što me vole svi slikati, otkrit ću ti tajnu . . . uvijek sam počešljan i vežem kosu a ne ko ti, Saba i Asi, onako rasčupani najboljii i najgori - Page 2 344692
[Vrh] Go down
http://www.bestije.hr
učo_sb
man
man
učo_sb


Broj postova : 235
Godina imam : 44
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : Kymco Venox 250
Na forumu od : 13.03.2009

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimesri 04 stu 2009, 15:25

LIVNO respect( beer- 4kn) , pohvale uvijek idu i za Čopor Požega, prejaka ekipa!
ostalih desetak susreta tu negdje...
[Vrh] Go down
kuna
cro chopper forum
cro chopper forum
kuna


Broj postova : 2386
Godina imam : 59
Prebivalište : Zagreb
Vozim : luky-eva full oprema
Na forumu od : 15.07.2008

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimesri 04 stu 2009, 16:12

lukylipik je napisao/la:
ŽUTI je napisao/la:
lukylipik je napisao/la:
...najbolji: Dalmatina 2 i HMC (oba), te Predators-i početkom godine, zatim Colapis ridersi ...


... najgori. nemam ih .... premda BB Sisak najveće razočaranje.... otišli nakon 2-3 sata ....

E moj Luky ako ništa drugo ja znam di si bio najbolje povrijeđen, ali svejedno dobre volje. Very Happy

... ETO ODMAH NAKON POSTANJA ZNAO SAM ZA PROPUSTE; ZATO SVAKAKO I 1. MOTO SUSRET ROTTEN RIDERSA IZDVAJAM...

... A LIVNO MI SPADA U OBJE KATEGORIJE.... I ODLIČNU I DO SUZA OČAJNU


svakako nesmijemo zaboraviti ova dva susreta :lol:
[Vrh] Go down
pegasus
man
man
pegasus


Broj postova : 190
Godina imam : 46
Prebivalište : Rajevo selo
Vozim : VN800
Na forumu od : 03.11.2009

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimečet 05 stu 2009, 08:38

najspektakularniji mi je bio brod .

a najljepše sam se proveo kod Beštija
4 dana medicine i pive
na 10m od šanka more sa troskokom si u njemu !
Beštije odlični domaćini

M.K. Posavac- petak odlična svirka i zabava u baru
tobyu do jutra

najbolji party u otoku - M.K. gospodari vjetra
kad je lik chopperom onesposobijo drotovska kola
zabio im u vožnji neki šiljak sa prednji vila u zadnju gumu
koji spektakl i eksplozija.
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimesub 07 stu 2009, 20:15

Za ovu sezonu posebno bih izdvojio Dalmatinu II i Independente Pozega.



Sto se najgorih tice ima ih nekoliko pa nema smisla nabrajati. TO su uglavnom susreti gdje mi je bilo NEMOGUCE iskljuciti idiotizam i toleranciju da bih se mogao usmjeriti prema onom dobrom tako da se sa nekoliko susreta ne sjecam niti minute dobro provedenog vremena.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitimesub 07 stu 2009, 20:28

Ljudi sezona ni još gotova roker
[Vrh] Go down
Sponsored content





najboljii i najgori - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: najboljii i najgori   najboljii i najgori - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
najboljii i najgori
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: