Početna stranicaPretraľnikBIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE

Go down 
+12
magna
Free Spirit
merla
calc69
scorpion
cro.chopper
Pegaz
Munja
lukylipik
Zmija
huš
Yzzy
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
B.B.S
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 2
Prebivalište : SISAK
Vozim : BMW
Na forumu od : 25.03.2008

BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE   BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 Icon_minitimeuto 25 oľu 2008, 22:57

Kiša, snjeg i niske temperature( 1 stupanj iznad nule), cesta od snjega i sipine, obilježile su R.I.P.-ROUTE.
Nakon okupljanja, pića dobrodošlice i toplog gulaša, kako smo i najavljivali, tridesetak motora je krenulo u 13 sati ispred 1.st BIKERS SAFE HOUSE, da se prisjeti svih bikera koji više nisu sa nama. Pravac putovanja je bio Sisak-Petrinja-Hr.Kostajnica-Sunja- Sisak sveukupno oko 110 km. Ovoj kilometraži svakako treba dodati dolaznu i odlaznu kilometražu bikera koji su dolazili van našeg grada ili države. Dakle radi se o 200-300 km vožnje u onakim prilikama što zaista respektabilno i odražava volju i poštovanje prema ideji koju smo pokrenuli i koja će postati tradicionalna. Poseno se zahvaljujemo moto klubu iz Kostajnice koj nas je dočekao sa toplim napitcima i pružio logistiku na našem putovanju. Na ovom linku http://www.vilenjaci.hr/files/novosti/sisak_hrv.%20kostajnica_dubica/sisak.html možete pročitati doživljaje jednoga od učesnika R.I.P. - ROUTE. Ja bih na njegove doživljaje samo dodao , Da je biker biti lako, to bi bio svako.
BIKERS BROTHERS SISAK se zahvaljuju :
svim moto klubovima i svim bikerima koji su svojim dolaskom uveličali ovo moto događanje, zahvaljujemo se i bikerima iz BiH(njihovim dolaskom ova akcija je dobila međunarodni karakter)
Da nam je vrijeme bilo naklonjenije motora bi bilo neusporedivo više, imali smo najave od puno bikera iz Slovenije i udaljenih gradova Hrvatske., no to svakako ne umanjuje značaj ove route, čak suprotno.
Nakon povratka u 1.st BSH nastavila se fešta do jutra, darovi koje ste ostavili u BSH idu u drugi dio humanitarne akcije za Suzić Kristijana.

S poštovanjem
BIKERS BROTHERS SISAK
1.st BIKERS SAFE HOUSE
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE   BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 Icon_minitimesri 26 oľu 2008, 07:24

Decki mora da su vam zene prezadovoljne jer sa tolikim mudima... Very Happy. Ali kako mene muda bas i ne zanimaju ono sto ja vidim je ovoliko - cheers - SRCE! To znaci biti BIKER!!!

svaka cast

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE   BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 Icon_minitimesri 26 oľu 2008, 07:53

BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 9AA5E8A0-4FF0-0846-9BC9-6083880C15B1_thumb

BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 84FE69A9-0DAE-A64F-9DF7-1CB843491B3B_thumb

(Powered by frubar.net)
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE   BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 Icon_minitimesri 26 oľu 2008, 08:05

e, nemam riječi ljudi. svaka cast

2 magna: drugi put ćemo bolje pratit prognozu. kakav je to snijeg bez Zinga i Old Lady lol!
[Vrh] Go down
scorpion
man
man
scorpion


Broj postova : 206
Godina imam : 44
Prebivalište : 3333
Vozim : 3333
Na forumu od : 19.01.2008

BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE   BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 Icon_minitimesri 26 oľu 2008, 12:42

BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 Ion0pk

BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 33u4io8

BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 1e5mxz

BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 3128hva
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE   BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 Icon_minitimesri 26 oľu 2008, 12:49

handdeploy je napisao/la:
e, nemam riječi ljudi. svaka cast

2 magna: drugi put ćemo bolje pratit prognozu. kakav je to snijeg bez Zinga i Old Lady lol!

Hmmda !... i ja kažem...
[Vrh] Go down
Sponsored content





BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE   BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BIKERS BROTHERS SISAK, R.I.P. - ROUTE
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» BIKERS BROTHERS SISAK - R.I.P Route 2011.
» R.I.P. - ROUTE , BIKERS BROTHERS SISAK 27.03.2010
» BIKERS BROTHERS SISAK SISAK 11.-12.06.2011
» Bikers Brothers Sisak 13.06.09.
» 10.04.2009 R.I.P.- RUTE, BIKERS BROTHERS SISAK

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: