Početna stranicaPretraľnikYamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style 610RegistracijaLogin

 

 Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style

Go down 
+84
Powerslave
gaso999
freddie
enygma
crocopzmaj
boober1
izigoing
vroc-bobi
NadanVN
jsimic
MP86
maxart
Beatnik
Zlac
ninek
zed12
Karlo
poč85
Vilko
pinky
ica
Bosqeto
renato.kupresak
Safet(y)
Gjuro
Morski vuk
tosimoto
Hedo
mavo
badja
učo_sb
oluja
calc69
emirharley
Virago535
GIBO56
karlovac
simke
rock
Ivana
custom rider
Crusader
mungos
Leso
lula
klesoo
lord
Jastreb
Kinky
Firefighter
asy
Easy-R
huš
LUKAČ li-st
muma
Booka
EvolutionEngine
stain
zuta guja
jebiki
jura
Dr.Ma$$a
drabotic
magna
necchi
StarRider
Kum
biker
Remba
lukylipik
vstarrider
robo
dragstarPU
webrider
vlais
shadow
Vladek
rudy
Zmija
cro.chopper
hrvojek
dragger
merla
zanotti
88 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
Autor/icaPoruka
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimesub 15 oľu 2008, 19:31

Evo i moje pile
Motor je star tek pet mjeseci,još je u fazi dorade.Sa motorom sam prezadovoljan,ima nešto orginalne opreme,nešto Luisa-a,nešto ručne izrade kao npr auspusi,dupli farovi.Sa bisagama nisam zadovoljan(GIVI)morao sam ih pojačavati da se ne raspadnu.Kad ga doradim poslat ču slike Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style 418231

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style 6td69u
Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style 91b585
Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style 2cyb9j

Evo još koja dorada na mojoj dragici.Hypercharger air kit sa kojim sam prezadovoljan. Osim vizualnog izgleda dragica je dobila i malo živahnosti te odličan odaziv motora pri malim đirima a pri normalnoj vožnji se i smanjila potrošnja.
Tu su još i handgrips,brakecover,fender trims,fat bars,axle cover i malo điđi.Ima toga još u planu ali pomalo



Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style 2ut21d5
Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style 25rl4eq
Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style 70xb7k
Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style 2dr9bm8


Zadnja promjena: zanotti; ned 09 oľu 2014, 16:35; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimesub 15 oľu 2008, 21:55

jaaaako dobro Very Happy

ako je star tek par mjeseci jesi li se upce vozio ili si samo uredjivao? :P

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimesub 15 oľu 2008, 22:52

merla je napisao/la:
jaaaako dobro Very Happy

ako je star tek par mjeseci jesi li se upce vozio ili si samo uredjivao? :P

vozio,vozio ima čak 4000 kilometara.Nije baš vrijeme služilo tek sad nastupa rock and ride
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimesub 15 oľu 2008, 23:31

Pun pogodak, samo nastavi s pikanterijama!
[Vrh] Go down
hrvojek
man
man



Broj postova : 14
Godina imam : 48
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 21.12.2007

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimened 16 oľu 2008, 11:29

svaka čast.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimened 16 oľu 2008, 11:49

zgodno :cyclops:

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimened 16 oľu 2008, 11:52

ono što mi se kod dragstarki jedino sviđa je baš to što nijedan nije isti svaka cast
[Vrh] Go down
rudy
man
man
rudy


Broj postova : 157
Godina imam : 61
Prebivalište : Split
Vozim : xvs 650 dragstar
Na forumu od : 07.01.2008

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimened 16 oľu 2008, 12:14

odličan ,nego ko je radija auspuhe i za koju lovu?
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimened 16 oľu 2008, 14:08

rudy je napisao/la:
odličan ,nego ko je radija auspuhe i za koju lovu?

Ja i prijatelj,tj ja kupio cijevi i polirao a on vario i savijao.Problem je bio napraviti konuse ali u škveru je sve moguče.Mislim da me je koštalo oko 350 eura
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimened 16 oľu 2008, 14:26

Lijepi su nema šta, samo se ne vidi dobro sjaj a isto tako ni ne možemo čuti kvalitetu zvuka. Možda malo previše za ručni rad (cca 2500 kn) stim da si i učestvovao u izradi.
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimened 16 oľu 2008, 14:46

dragger je napisao/la:
Lijepi su nema šta, samo se ne vidi dobro sjaj a isto tako ni ne možemo čuti kvalitetu zvuka. Možda malo previše za ručni rad (cca 2500 kn) stim da si i učestvovao u izradi.

Pa i nisu puno jer sam baš takve htio,cijevi su od dva milimetra tako da se mogu polirati do besvjesti.Nešto se dalo za trud i ekipi.Zvuk je kako sam i htio a mislim da smo se sreli u Primoštenu u Popaja neznam dali si ih čuo.Drugi put nešto i popijemo imam te puno toga pitati.Pozdrav
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimened 16 oľu 2008, 14:54

Pretpostavljao sam da si to ti, zvuk topova sam čuja ali ne baš najbolje. Zagrmilo je dobro, ali najbitnije je da se tebi zvuk sviđa. Šta se tiće pića to nikad nije problem a ako te šta interesira slobodno pitaj preko PP.
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimened 16 oľu 2008, 21:56

handdeploy je napisao/la:
ono što mi se kod dragstarki jedino sviđa je baš to što nijedan nije isti svaka cast

Ja bi rekao baš suprotno. What a Face Nema tu puno razlika, rijetko koja se ističe. Ima ih dosta na cesti pa se teško isticati.
Inače motor ima lijepi cruiser izgled!
[Vrh] Go down
shadow
cro chopper forum
cro chopper forum
shadow


Broj postova : 1100
Godina imam : 38
Prebivalište : Livno, Boravište: Zagreb
Vozim : Honda VT1100 shadow
Na forumu od : 15.03.2008

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: pozz   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimepon 17 oľu 2008, 00:45

auspusi mi se jako sviđaju i ja trebam promijeniti auspuhe i baš bi ovakve ali trabam novce skupit...joj koliko nam lova znači u životu... cuga
[Vrh] Go down
http://spom-livno.com
vlais
man
man



Broj postova : 27
Godina imam : 47
Prebivalište : nova gradiška
Vozim : xvs 1100
Na forumu od : 12.03.2008

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimened 23 oľu 2008, 18:13

sviđa mi se ali ja ne volim nitne...
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimepon 24 oľu 2008, 14:13

Dobra pila. Pravi klasičar.
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimečet 01 svi 2008, 00:42

zanotti je napisao/la:
Evo i moje pile
Motor je star tek pet mjeseci,još je u fazi dorade.Sa motorom sam prezadovoljan,ima nešto orginalne opreme,nešto Luisa-a,nešto ručne izrade kao npr auspusi,dupli farovi.Sa bisagama nisam zadovoljan(GIVI)morao sam ih pojačavati da se ne raspadnu.Kad ga doradim poslat ču slike cuga

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style 6td69u
Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style 91b585
Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style 2cyb9j

Evo još koja dorada na mojoj dragici.Hypercharger air kit sa kojim sam prezadovoljan. Osim vizualnog izgleda dragica je dobila i malo živahnosti te odličan odaziv motora pri malim đirima a pri normalnoj vožnji se i smanjila potrošnja.
Tu su još i handgrips,brakecover,fender trims,fat bars,axle cover i malo điđi.Ima toga još u planu ali pomalo



Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style 2ut21d5
Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style 25rl4eq
Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style 70xb7k
Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style 2dr9bm8

mislim da sam napravio zbrku oko uređenja posta sory
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimečet 01 svi 2008, 01:46

Samo naprid. Baš me interesira taj hipercharger? A igle i dizne? Skeptik sam prema njemu ali ??? Treba probat.
[Vrh] Go down
hrvojek
man
man



Broj postova : 14
Godina imam : 48
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 21.12.2007

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimečet 01 svi 2008, 09:10

Raketa od motora - svaka čast.
Pozdrav
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimečet 01 svi 2008, 11:32

dragger je napisao/la:
Samo naprid. Baš me interesira taj hipercharger? A igle i dizne? Skeptik sam prema njemu ali ??? Treba probat.

Kit se sastoji od seta dizni goriva i zraka.Dizna goriva ima više ovisno o otvorenosti auspuha.Igla ostaje orginalna.Uz kit đođu i sve moguče vide te i zamjenske inox za moguču zamjenu(recimo na donjim čašicama u slučaju oštečenja)Fora je to što se spaja na vakum te se prednje klapne otvaraju i zatvaraju ovisno o potrebi motora(više gasa više se otvore)a pri normalnoj vožnji su skoro zatvorene tako da nedolazi do prljanja i kvašenja filtera(K&N filter).Hypercharger je KURYAKYN te je poprilično siguran i testiran na mnogim markana motora a stvoren je za Harley Davidson.Sve je predviđeno tako da motoru netreba nikakvo dodatno štimanje osim (Pilot Mixture Screw)dizne na dnu karburatora a sve je navedeno kako u upustvu za montažu.Za montažu se igubi pola dana vremena(tj. meni je trebalo toliko)a treba skinuti i karburatore. http://www.kuryakyn.com/documents/installation/9423-29MC-0308.pdf

A tebi ču dragger to uz koju pivu i vizualno pokazati
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimečet 01 svi 2008, 19:26

zanotti je napisao/la:
dragger je napisao/la:
Samo naprid. Baš me interesira taj hipercharger? A igle i dizne? Skeptik sam prema njemu ali ??? Treba probat.

Kit se sastoji od seta dizni goriva i zraka.Dizna goriva ima više ovisno o otvorenosti auspuha.Igla ostaje orginalna.Uz kit đođu i sve moguče vide te i zamjenske inox za moguču zamjenu(recimo na donjim čašicama u slučaju oštečenja)Fora je to što se spaja na vakum te se prednje klapne otvaraju i zatvaraju ovisno o potrebi motora(više gasa više se otvore)a pri normalnoj vožnji su skoro zatvorene tako da nedolazi do prljanja i kvašenja filtera(K&N filter).Hypercharger je KURYAKYN te je poprilično siguran i testiran na mnogim markana motora a stvoren je za Harley Davidson.Sve je predviđeno tako da motoru netreba nikakvo dodatno štimanje osim (Pilot Mixture Screw)dizne na dnu karburatora a sve je navedeno kako u upustvu za montažu.Za montažu se igubi pola dana vremena(tj. meni je trebalo toliko)a treba skinuti i karburatore. http://www.kuryakyn.com/documents/installation/9423-29MC-0308.pdf

A tebi ču dragger to uz koju pivu i vizualno pokazati

Vidio i pokupio sve potrebne informacije iz prve ruke. Lijepo izgleda i motor je življi i još ostale performsnse. Za sada ga neću stavljati ali kad bude bit ćeš glavni i odgovorni. Svaka čast!
[Vrh] Go down
dragstarPU
man
man
dragstarPU


Broj postova : 211
Godina imam : 57
Prebivalište : Pula
Vozim : Yamaha Dragstar 1100 , Ducati Multistrada 1000
Na forumu od : 25.11.2007

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimečet 01 svi 2008, 21:37

zanotti je napisao/la:
dragger je napisao/la:
Samo naprid. Baš me interesira taj hipercharger? A igle i dizne? Skeptik sam prema njemu ali ??? Treba probat.

Kit se sastoji od seta dizni goriva i zraka.Dizna goriva ima više ovisno o otvorenosti auspuha.Igla ostaje orginalna.Uz kit đođu i sve moguče vide te i zamjenske inox za moguču zamjenu(recimo na donjim čašicama u slučaju oštečenja)Fora je to što se spaja na vakum te se prednje klapne otvaraju i zatvaraju ovisno o potrebi motora(više gasa više se otvore)a pri normalnoj vožnji su skoro zatvorene tako da nedolazi do prljanja i kvašenja filtera(K&N filter).Hypercharger je KURYAKYN te je poprilično siguran i testiran na mnogim markana motora a stvoren je za Harley Davidson.Sve je predviđeno tako da motoru netreba nikakvo dodatno štimanje osim (Pilot Mixture Screw)dizne na dnu karburatora a sve je navedeno kako u upustvu za montažu.Za montažu se igubi pola dana vremena(tj. meni je trebalo toliko)a treba skinuti i karburatore. http://www.kuryakyn.com/documents/installation/9423-29MC-0308.pdf

A tebi ču dragger to uz koju pivu i vizualno pokazati


lol! da se i ja uključim
Lijepo si krenuo slagat samo naprijed.
tako sam i ja prije tri godine, sad imam 30000km i došao sam do faze da je rastavim i potpuno prefarbam i oslikam, a to kreće za tijedan dana.
Pitanje:
Ako se mijenja filter treba li i sve one dizne?
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimečet 01 svi 2008, 22:37

lol! da se i ja uključim
Lijepo si krenuo slagat samo naprijed.
tako sam i ja prije tri godine, sad imam 30000km i došao sam do faze da je rastavim i potpuno prefarbam i oslikam, a to kreće za tijedan dana.
Pitanje:
Ako se mijenja filter treba li i sve one dizne?[/quote]

Treba jer je filter poprilično otvoren tako da bi dolazilo previše zraka u sistem a goriva malo.Postoji mogučnost ali sa puno kemije tako da smanje ulazi u filter ali je to velika zajebancia jer treba tražiti idealan promjer ulaza(otvora).Dizne se veoma brzo montiraju,duplo više vremena se potroši sklapajuči filter i nosače
[Vrh] Go down
dragstarPU
man
man
dragstarPU


Broj postova : 211
Godina imam : 57
Prebivalište : Pula
Vozim : Yamaha Dragstar 1100 , Ducati Multistrada 1000
Na forumu od : 25.11.2007

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimepet 02 svi 2008, 21:04

zanotti je napisao/la:
lol! da se i ja uključim
Lijepo si krenuo slagat samo naprijed.
tako sam i ja prije tri godine, sad imam 30000km i došao sam do faze da je rastavim i potpuno prefarbam i oslikam, a to kreće za tijedan dana.
Pitanje:
Ako se mijenja filter treba li i sve one dizne?

Treba jer je filter poprilično otvoren tako da bi dolazilo previše zraka u sistem a goriva malo.Postoji mogučnost ali sa puno kemije tako da smanje ulazi u filter ali je to velika zajebancia jer treba tražiti idealan promjer ulaza(otvora).Dizne se veoma brzo montiraju,duplo više vremena se potroši sklapajuči filter i nosače[/quote]

Prilikom kupnje filtera dali dobiješ i te dizne ili su one posebno?
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitimepet 02 svi 2008, 21:33

dragstarPU je napisao/la:
zanotti je napisao/la:
lol! da se i ja uključim
Lijepo si krenuo slagat samo naprijed.
tako sam i ja prije tri godine, sad imam 30000km i došao sam do faze da je rastavim i potpuno prefarbam i oslikam, a to kreće za tijedan dana.
Pitanje:
Ako se mijenja filter treba li i sve one dizne?

Treba jer je filter poprilično otvoren tako da bi dolazilo previše zraka u sistem a goriva malo.Postoji mogučnost ali sa puno kemije tako da smanje ulazi u filter ali je to velika zajebancia jer treba tražiti idealan promjer ulaza(otvora).Dizne se veoma brzo montiraju,duplo više vremena se potroši sklapajuči filter i nosače

Prilikom kupnje filtera dali dobiješ i te dizne ili su one posebno?[/quote]


Kit je kompletan sa diznama i svim potrebnim za instalaciju
Dođe i više dizni tako da se može podešavati ovisno o otvorenosti auspuha te sve vide potrebne za montažu te rezervne od karburatora u slučaju da se koja zagubi ili ošteti i naravno upustvo za rukovanje(instaliranje) koje ima i na stranici Kuryakyn
[Vrh] Go down
Sponsored content





Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style   Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Yamaha Drag Star 1100 classic- Bagger style
[Vrh] 
Stranica 1 / 16.Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» P: Drag Star 1100 bagger style
» Felga Drag Star 1100 Classic
» Yamaha Drag star 1100
» drag star 1100

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: