Početna stranicaPretraľnikHein Gericke 610RegistracijaLogin

 

 Hein Gericke

Go down 
+3
Kamikaza
Hrca V-TWIN
Dr.Tin
7 posters
Autor/icaPoruka
Dr.Tin
man
man



Broj postova : 38
Godina imam : 35
Prebivalište : Turopolje
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 14.03.2008

Hein Gericke Empty
PostajNaslov: Hein Gericke   Hein Gericke Icon_minitimesub 15 oľu 2008, 10:23

Ovako zanima me gdje kod nas ima za kupit oprema Hein Gericke...trazio sam po internetu ali nisam nigdje naso da ima kod nas....pa sam se odlucio zamoliti vas za pomoc....
[Vrh] Go down
Hrca V-TWIN
man
man
Hrca V-TWIN


Broj postova : 146
Godina imam : 38
Prebivalište : POŽEGA
Vozim : "Malog" stroma
Na forumu od : 28.11.2007

Hein Gericke Empty
PostajNaslov: Re: Hein Gericke   Hein Gericke Icon_minitimesub 15 oľu 2008, 10:25

kolko ja znam za hrvatsku nema uvoznika.
[Vrh] Go down
Dr.Tin
man
man



Broj postova : 38
Godina imam : 35
Prebivalište : Turopolje
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 14.03.2008

Hein Gericke Empty
PostajNaslov: Re: Hein Gericke   Hein Gericke Icon_minitimesub 15 oľu 2008, 10:32

Onda izgleda da cu morat u njemacku ili preko interneta....
[Vrh] Go down
Kamikaza
cro chopper forum
cro chopper forum
Kamikaza


Broj postova : 1798
Godina imam : 66
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV535
Na forumu od : 29.12.2007

Hein Gericke Empty
PostajNaslov: Re: Hein Gericke   Hein Gericke Icon_minitimesub 15 oľu 2008, 10:40

Kod nas nema, ali ima u Austriji!
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
Franjo
man
man
Franjo


Broj postova : 293
Godina imam : 46
Prebivalište : Bjelovar/Zagreb
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 22.12.2007

Hein Gericke Empty
PostajNaslov: Re: Hein Gericke   Hein Gericke Icon_minitimesub 15 oľu 2008, 12:34

Ja sam doduše kupio polovne kožne hlače Hein Gericke od jednog lika u Zelini koji toga ima pravu hrpu (hlače, jakne, prsluci, rukavice...). Naravno da nije sve Hein Gericke, sva oprema je rabljena, uvoz iz Njemačke. On zna čak biti nedjeljom na Jakuševcu, ali ne vozi sve što ima sa sobom. Ako te zanima pošaljem ti broj mobitela.

Ovo je za sada jedina slika tih hlača koje sam kupio - cijena 700,00kn. Kada ih bolje uslikam, stavljam sliku.

Hein Gericke 04149FBB-6D80-9843-92E8-13C64D8B3852_thumb

Po nekim informacijama Hein Gericke trgovina je najbliža u Grazu, scratch ako sam u krivu isprika.

Pošto sam novi na forumu imam upit za sve: ne znam da li je praksa da se brojevi mobitela ostavljaju na forumu ili??? Ne bih također htio da to netko shvaća kao da reklamiram nekoga, pa eto pitam.
[Vrh] Go down
http://www.patriotmk.hr
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Hein Gericke Empty
PostajNaslov: Re: Hein Gericke   Hein Gericke Icon_minitimesub 15 oľu 2008, 12:57

Osobne brojeve telefona, mobitela, adrese i sl. je najbolje nekome poslati preko privatne poruke (PM). Brojeve firmi, servisa slobodno stavite ako je vezano na temu i legalno.
[Vrh] Go down
Franjo
man
man
Franjo


Broj postova : 293
Godina imam : 46
Prebivalište : Bjelovar/Zagreb
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 22.12.2007

Hein Gericke Empty
PostajNaslov: Re: Hein Gericke   Hein Gericke Icon_minitimesub 15 oľu 2008, 13:28

Vladek je napisao/la:
Osobne brojeve telefona, mobitela, adrese i sl. je najbolje nekome poslati preko privatne poruke (PM). Brojeve firmi, servisa slobodno stavite ako je vezano na temu i legalno.

Oki doki, hvala Vladek!
[Vrh] Go down
http://www.patriotmk.hr
HD Biker
cro chopper forum
cro chopper forum
HD Biker


Broj postova : 520
Godina imam : 47
Prebivalište : EU
Vozim : HD Police Road King Screaming Eagle
Na forumu od : 03.12.2007

Hein Gericke Empty
PostajNaslov: Re: Hein Gericke   Hein Gericke Icon_minitimesub 15 oľu 2008, 16:53

Franjo je napisao/la:
Ja sam doduše kupio polovne kožne hlače Hein Gericke od jednog lika u Zelini koji toga ima pravu hrpu (hlače, jakne, prsluci, rukavice...). Naravno da nije sve Hein Gericke, sva oprema je rabljena, uvoz iz Njemačke. On zna čak biti nedjeljom na Jakuševcu, ali ne vozi sve što ima sa sobom. Ako te zanima pošaljem ti broj mobitela.

Ovo je za sada jedina slika tih hlača koje sam kupio - cijena 700,00kn. Kada ih bolje uslikam, stavljam sliku.

Hein Gericke 04149FBB-6D80-9843-92E8-13C64D8B3852_thumb

Po nekim informacijama Hein Gericke trgovina je najbliža u Grazu, scratch ako sam u krivu isprika.

Pošto sam novi na forumu imam upit za sve: ne znam da li je praksa da se brojevi mobitela ostavljaju na forumu ili??? Ne bih također htio da to netko shvaća kao da reklamiram nekoga, pa eto pitam.

ja ti NOVE takve hlace prodajem za 650 kuna ako te zanima, imam i prsluke, cizme, jakne itd. nije hein gericke. ali ako ti sta treba od hein gericke mogu ti ja donest iz njemacke pa mi se javi
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com
Hrca V-TWIN
man
man
Hrca V-TWIN


Broj postova : 146
Godina imam : 38
Prebivalište : POŽEGA
Vozim : "Malog" stroma
Na forumu od : 28.11.2007

Hein Gericke Empty
PostajNaslov: Re: Hein Gericke   Hein Gericke Icon_minitimepon 17 oľu 2008, 12:08

najvise se isplati okupiti ekipu i odletiti do graza i tamo imas louis i gericke. sigurno neces pozalit ako odes. ja sam smazo tamo cijelu ustedevinu i jos sam se zaduzio (hvala stari)
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Hein Gericke Empty
PostajNaslov: Re: Hein Gericke   Hein Gericke Icon_minitimepon 17 oľu 2008, 16:15

Hrca V-TWIN je napisao/la:
najvise se isplati okupiti ekipu i odletiti do graza i tamo imas louis i gericke. sigurno neces pozalit ako odes. ja sam smazo tamo cijelu ustedevinu i jos sam se zaduzio (hvala stari)

Ajd ako se uskoro "odduziz" Very Happy pa isplaniras opet do Graza, javi mi pa da priskocim. Ako prije toga ne iskominiram nesto. Ja bi trebao komplet opremu i jos dodataka za motor.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Hrca V-TWIN
man
man
Hrca V-TWIN


Broj postova : 146
Godina imam : 38
Prebivalište : POŽEGA
Vozim : "Malog" stroma
Na forumu od : 28.11.2007

Hein Gericke Empty
PostajNaslov: Re: Hein Gericke   Hein Gericke Icon_minitimepon 17 oľu 2008, 18:51

joj sumnjam da cu ubrzo. za sada imam sve sto sam trebao. tamo se moze naci sve jeftino iako to ponekad nije dobra stvar jer malo po malo nakupi se toga. samo moj savjet je da prije nego sto odlucite ici tamo nazovete njih jer nekada nemaju neke stvari (barrove, farove i tako skuplje stvari) pa onda im se treba 2 tjedna prije narucit pa doci po to. tamo radi i par jarana iz bosne rodom, pa tako da se moze sporatumit
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Hein Gericke Empty
PostajNaslov: Re: Hein Gericke   Hein Gericke Icon_minitimeuto 18 oľu 2008, 07:33

Hrca V-TWIN je napisao/la:
joj sumnjam da cu ubrzo. za sada imam sve sto sam trebao. tamo se moze naci sve jeftino iako to ponekad nije dobra stvar jer malo po malo nakupi se toga. samo moj savjet je da prije nego sto odlucite ici tamo nazovete njih jer nekada nemaju neke stvari (barrove, farove i tako skuplje stvari) pa onda im se treba 2 tjedna prije narucit pa doci po to. tamo radi i par jarana iz bosne rodom, pa tako da se moze sporatumit

Odlicno. Vidis, vidis...ima u tebi potencijala. To sam te upravo sljedece namjeravao pitati Smile.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hein Gericke Empty
PostajNaslov: Re: Hein Gericke   Hein Gericke Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hein Gericke
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: