Početna stranicaPretraľnikRođendanski party Easy Ridersa Lonjica 610RegistracijaLogin

 

 Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica

Go down 
+7
lord
lukylipik
Vladek
drabotic
bananajoe
medo
HyperCube
11 posters
Autor/icaPoruka
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimepon 21 ruj 2009, 14:39

Vrijeme: 26.9.2009 od 16,00 sati rođendanska proslava Moto kluba Easy riders.
Lokacija: Vatrogasni dom Lonjica
Sviraju: Ballbreakers AC/DC tribute band i Crossroads
Sva hrana i piće po 10 kuna.
Od cuge: piva 0,5-10 kuna, jeger cola-10 kuna, sokic 0,5-10 kuna.
Od hrane: kobase i hrenovke

Kontakt: Goran 091/755-6345

Ovo je C/P sa motori.hr pa ako koga put nanese... Ja sam tam jako blizu doma.
To je inace na glavnoj cesti Zagreb-Dugo Selo- Vrbovec...
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
Gost
Gost




Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimepon 21 ruj 2009, 20:23

Vidimo se ja dolazim , naravno ako bu vreme ok Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 943962
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimeuto 22 ruj 2009, 07:37

To grofe... Da moj kivi nebu usamljen!sad ima drustvo svog ljepseg brata! ali meni je moj najljepsi...
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
Gost
Gost




Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimepet 25 ruj 2009, 19:50

Ajde ljudi kaj ste zašutili idemo sutra popodne da se malo družimo pa blizu je Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 255344 Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 255344 Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 418231 Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 418231
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimepet 25 ruj 2009, 19:55

grofDado je napisao/la:
Ajde ljudi kaj ste zašutili idemo sutra popodne da se malo družimo pa blizu je Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 255344 Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 255344 Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 418231 Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 418231

lako tebi sa cuga2 ,ali s par cuga bi ostal spavat a je stisla zimica ,a vrećica tanka,a čuvarice nema osim...
rentam šator za grijanje bubrega dojutra
šifra;bil bum dobar
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
bananajoe
cro chopper forum
cro chopper forum
bananajoe


Broj postova : 526
Godina imam : 35
Prebivalište : Koprivnica
Vozim : Bandit 650n
Na forumu od : 24.03.2009

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimesub 26 ruj 2009, 12:00

jel ima tam kakav kamp za sator bacit ??? sator
[Vrh] Go down
drabotic
cro chopper forum
cro chopper forum
drabotic


Broj postova : 1040
Godina imam : 41
Prebivalište : Jaska
Vozim : Z 750 S
Na forumu od : 23.07.2008

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimesub 26 ruj 2009, 12:12

bananajoe je napisao/la:
jel ima tam kakav kamp za sator bacit ??? sator

mislim da je neko nogometno igralište blizu pa se može...

tak piše na motori.hr
[Vrh] Go down
http://www.pro-vez.hr
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimesub 26 ruj 2009, 15:11

Nogometno igraliste je 100-tinjak metara od toga, ali nisam siguran da su oragnizatori to predvidjeli za kampiranje..
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimesub 26 ruj 2009, 23:35

Kaj da velim? - Nisam imal u planu, al me vrag neki tjeral da krenem na vožnju popodne i lagano krenem prema Sesvetama gdje stanem da napunim tank, jer sam prošli vikend zbog zaboravnosti gurao motor 100m do benzinske. Najednom u retrovizoru uočim 3 custom-chopper motra,a kad tamo a akd ono Suhi ,Saša, M.J.

Pošto nisam imao plan puta pridružio sam se njima i pravac smjer Zelina gdje samo se ašli s još dva bajkrea kojima sam nažalost imena smetnuo s uma, ali to ne umanjuje to da su dobro društvo. Nakon okrijepe krećemo lokalnim putevima prema Vrbovcu. Kolona od nas 6 sa otvorenim topovima tutnji....zakon.

Žao mi je kaj nisam mogao dugo ostati na partiju...

Hvala na dobrom provodu, svakao se nadam da se opet vidimo...drugi put piva na mene...
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimened 27 ruj 2009, 14:55

... e Vladek, da si se strpio i mene i Burkea bi dočekao....

... a feštica nije bila loša, bend sa svojim AC/DC repertoarom strašan, fenomenalan....
... poslije lonjice kratki pivski izletići do ročkas partya Crashlukya, zatim do Bundeka i zvaršni rez na Barci....
... e da nas Zmija nije Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_question Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_evil Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_question Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_twisted Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_question Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Affraid Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_question ... Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 95433 Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 95433 Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 95433
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimened 27 ruj 2009, 16:05

A mi krenuli prema tamo (Fresh, Zmija, Ante i Myself), u Sesvetama dobili dojavu da je fešta loša i da se ne isplati ići ni piće popiti, pa smo krenuli na Bundek, gdje je bilo jako loše. Ona ciganija (Kočani) svirali srpske i bosanske narodnjake i šatoru od purgeraja, gdje su bili slavonci s vremena na vrijeme je dopro zvuk bosanskih narodnih skladbi, itd da sad ne nabrajam. Najsvjetlija točka večeri je bila vožnja u onim autićima gdje sam s Antom umalo precvikao zaštitnu gumu oko vozila, a Zmiji umalo premjestio kralježak sa boka Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Smile_teeth . Fresh je za to vrijeme na ans nahuškavao ekipu koja se vozila Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Smile_regular

Al je G. Pelinkovac bio sveprisutan Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 943962
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
trxa
man
man
trxa


Broj postova : 16
Godina imam : 55
Prebivalište : oz
Vozim : guzu na suzi gsx 750 ef
Na forumu od : 11.08.2008

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimened 27 ruj 2009, 19:29

lord je napisao/la:
A mi krenuli prema tamo (Fresh, Zmija, Ante i Myself), u Sesvetama dobili dojavu da je fešta loša i da se ne isplati ići ni piće popiti, pa smo krenuli na Bundek, gdje je bilo jako loše. Ona ciganija (Kočani) svirali srpske i bosanske narodnjake i šatoru od purgeraja, gdje su bili slavonci s vremena na vrijeme je dopro zvuk bosanskih narodnih skladbi, itd da sad ne nabrajam. Najsvjetlija točka večeri je bila vožnja u onim autićima gdje sam s Antom umalo precvikao zaštitnu gumu oko vozila, a Zmiji umalo premjestio kralježak sa boka Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Smile_teeth . Fresh je za to vrijeme na ans nahuškavao ekipu koja se vozila Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Smile_regular

Al je G. Pelinkovac bio sveprisutan Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 943962


...drugi puta razmisli od koga slušaš dojave.... dobar
...party nije bio veliki i razvikani...ali slatki...
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimepon 28 ruj 2009, 00:20

trxa je napisao/la:
lord je napisao/la:
A mi krenuli prema tamo (Fresh, Zmija, Ante i Myself), u Sesvetama dobili dojavu da je fešta loša i da se ne isplati ići ni piće popiti, pa smo krenuli na Bundek, gdje je bilo jako loše. Ona ciganija (Kočani) svirali srpske i bosanske narodnjake i šatoru od purgeraja, gdje su bili slavonci s vremena na vrijeme je dopro zvuk bosanskih narodnih skladbi, itd da sad ne nabrajam. Najsvjetlija točka večeri je bila vožnja u onim autićima gdje sam s Antom umalo precvikao zaštitnu gumu oko vozila, a Zmiji umalo premjestio kralježak sa boka Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Smile_teeth . Fresh je za to vrijeme na ans nahuškavao ekipu koja se vozila Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Smile_regular

Al je G. Pelinkovac bio sveprisutan Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 943962


...drugi puta razmisli od koga slušaš dojave.... Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 943962
...party nije bio veliki i razvikani...ali slatki...

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 943962
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Gost
Gost




Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimepon 28 ruj 2009, 18:45

Bio sam samo na kratko popio po piće i upoznao jednog člana foruma kaj se tiče sve pet ali mali bed glavna cesta je odmah blizu , a bilo je pametnih koji su malo dizali na zadnji kotač pa sam se pokupio na vrijeme jer malo mi je to preveč. Organizatorima svaka čast organizacija sve pet Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 943962
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimepon 28 ruj 2009, 19:10

ma i ja sam mislio doci. . .
al sam pri prolasku po glavnoj cesti vidio lika da ga dize na zadnji. . .
al reko dooobrooo, valda je malo pocugal. . .
i ondaaa je dosel drugi kaj ga je zapiknul na prednji to ti buraz nisam mogel otrpit odma sam se okrenul i otisel a osim toga i ta muzika nekak glasna ma nisam nekak bio u mudu kuis ono sve ima svoje vreme i mjesto
siguran sam da je parti bio dobar svaka cast organizatorima
mozda druge godine ak bude ljepo vreme
zapravo sat mi je zal kaj nisam otisel kazu da je bilo dobro a nema veze bum znal za drugi put
sori za dugi post
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
A13N
man
man
A13N


Broj postova : 176
Godina imam : 54
Prebivalište : VG
Vozim : Drifter
Na forumu od : 12.10.2008

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimepon 28 ruj 2009, 19:46

grofDado je napisao/la:
Bio sam samo na kratko popio po piće i upoznao jednog člana foruma kaj se tiče sve pet ali mali bed glavna cesta je odmah blizu , a bilo je pametnih koji su malo dizali na zadnji kotač pa sam se pokupio na vrijeme jer malo mi je to preveč. Organizatorima svaka čast organizacija sve pet Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 943962

Grofe, bila mi je cast...

A13N
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimeuto 29 ruj 2009, 09:41

lukylipik je napisao/la:
trxa je napisao/la:
lord je napisao/la:
A mi krenuli prema tamo (Fresh, Zmija, Ante i Myself), u Sesvetama dobili dojavu da je fešta loša i da se ne isplati ići ni piće popiti, pa smo krenuli na Bundek, gdje je bilo jako loše. Ona ciganija (Kočani) svirali srpske i bosanske narodnjake i šatoru od purgeraja, gdje su bili slavonci s vremena na vrijeme je dopro zvuk bosanskih narodnih skladbi, itd da sad ne nabrajam. Najsvjetlija točka večeri je bila vožnja u onim autićima gdje sam s Antom umalo precvikao zaštitnu gumu oko vozila, a Zmiji umalo premjestio kralježak sa boka Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Smile_teeth . Fresh je za to vrijeme na ans nahuškavao ekipu koja se vozila Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Smile_regular

Al je G. Pelinkovac bio sveprisutan Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 943962
confused


...drugi puta razmisli od koga slušaš dojave.... Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 943962
...party nije bio veliki i razvikani...ali slatki...

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 943962
confused
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimeuto 29 ruj 2009, 21:21

lord je napisao/la:
lukylipik je napisao/la:
trxa je napisao/la:
lord je napisao/la:
A mi krenuli prema tamo (Fresh, Zmija, Ante i Myself), u Sesvetama dobili dojavu da je fešta loša i da se ne isplati ići ni piće popiti, pa smo krenuli na Bundek, gdje je bilo jako loše. Ona ciganija (Kočani) svirali srpske i bosanske narodnjake i šatoru od purgeraja, gdje su bili slavonci s vremena na vrijeme je dopro zvuk bosanskih narodnih skladbi, itd da sad ne nabrajam. Najsvjetlija točka večeri je bila vožnja u onim autićima gdje sam s Antom umalo precvikao zaštitnu gumu oko vozila, a Zmiji umalo premjestio kralježak sa boka Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Smile_teeth . Fresh je za to vrijeme na ans nahuškavao ekipu koja se vozila Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Smile_regular

Al je G. Pelinkovac bio sveprisutan Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 943962
Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Confused


...drugi puta razmisli od koga slušaš dojave.... Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 943962
...party nije bio veliki i razvikani...ali slatki...

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica 943962
Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Confused

... pa čemu ti služi moj broj ili si od Burkea čuo da je loše...loše je sve kasnije završilo, Bundek, barka, glavobolja, crijevno čišćenje....
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
vučica
cro chopper forum
cro chopper forum
vučica


Broj postova : 8
Godina imam : 44
Prebivalište : Zagreb - G.Dubrava
Vozim : polaže se A kateg.
Na forumu od : 20.08.2009

Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitimečet 01 lis 2009, 19:28

Pozdravi organizatorima...bilo je dobro roker iako sam bila par sati tam
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Empty
PostajNaslov: Re: Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica   Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rođendanski party Easy Ridersa Lonjica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
»  MK EASY RIDERS - Lonjica, 14.-15.05.2011
» MK EASY RIDERS - LONJICA 4th SPRING MADNESS 12.05.2012.
» moto party free ridersa Kupljenovo 25.04.2009.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: