Početna stranicaPretraľniksezona je ipak počela 610RegistracijaLogin

 

 sezona je ipak počela

Go down 
+5
dragger
drabotic
kuna
KekoWaspnation
magna
9 posters
Autor/icaPoruka
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

sezona je ipak počela Empty
PostajNaslov: sezona je ipak počela   sezona je ipak počela Icon_minitimepon 07 ruj 2009, 11:32

nema gore stvari nego da ti budilica zvoni nediljon ujutro. srećom pa me je budilica probudila na nešto lipo u nedilju u 8 ujutro. nakon samo sat vremena su se srela dva lipa motora sa još lipšin vlasnicima, smjer - sjever.prvo tankanje već u drnišu nako 30 km vožnje. bura dere sve u 17 pa neki ne mogu niti zapaliti cigaretu Twisted Evil. dogovor je da je kava u kninu. oko 10 sati smo u kninu međutim bura tako dere da su parkirani motori u opasnosti od prevrtanja. nastavljamo dalje prema granici sa BiH. putem je sve zatvoreno pa kavu pijemo tek nakongranice u strmici. tu i bura manje puše. plan je bio otići do grahova na ćevape, međutim grahovo je jedno jako tužno i razrušeno mjesto. neznam jeli išta napredovalo nakon 1995. nismo se ni zaustavljali nego smo okrenuli u smjeru livna. ne samo da smo promjenuli državu nego i vrijeme. iz ljeta smo uletili u zimu. onako oskudno obućeni ubrzo smo stali da bi sve iz bisaga stavili na sebe.
cesta grahovo - livno je san svakog ko vozi ovakav motor: ravna sa blagim zavojima, solidne kvalitete, a prolazi kroz supšer krajolik bez naseljenih mjesta. nakon nekog vremena stižemo u livno. kako nijedan od nas nikad nije bio u livnu tražili smo mjesto za ručak. ubrzo nam se priključio vodić
sezona je ipak počela 27zbwae

sezona je ipak počela Kestwj

međutim vodić nije bio vičan obilasku restorana pa smo opet sjeli na motore i krenuli na cestu pronači neku šofersku gostionu. za teško čudo sve do granice nismo našli ništa otvoreno, ali smo naišli na ovo - bosansko more:

sezona je ipak počela 2qa1s1d

sezona je ipak počela 16c4b5i

na kraju smo ručali tek u hrvatskoj. preko trilja smo se vratili u šibenik. jedna jako lipo provedena nedilja u vožnji
danas imam temperaturu i ležim doma, neznam jeli to posljedica od jučer ali i da je - vridilo je
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

sezona je ipak počela Empty
PostajNaslov: Re: sezona je ipak počela   sezona je ipak počela Icon_minitimepon 07 ruj 2009, 12:44

E pocelo je pocelo..koji ste sminkeri lol! Lijepe slike!
[Vrh] Go down
kuna
cro chopper forum
cro chopper forum
kuna


Broj postova : 2386
Godina imam : 59
Prebivalište : Zagreb
Vozim : luky-eva full oprema
Na forumu od : 15.07.2008

sezona je ipak počela Empty
PostajNaslov: Re: sezona je ipak počela   sezona je ipak počela Icon_minitimepon 07 ruj 2009, 13:03

scratch scratch scratch pa imaš Livnjaka na forumu i nisi nikoga mogao nazvati i pitati di možeš jesti confused confused
... i ja odavde znam di se u Livnu jede najbolji burek lol!
[Vrh] Go down
drabotic
cro chopper forum
cro chopper forum
drabotic


Broj postova : 1040
Godina imam : 41
Prebivalište : Jaska
Vozim : Z 750 S
Na forumu od : 23.07.2008

sezona je ipak počela Empty
PostajNaslov: Re: sezona je ipak počela   sezona je ipak počela Icon_minitimepon 07 ruj 2009, 13:54

lijep đir! dobar
[Vrh] Go down
http://www.pro-vez.hr
Gost
Gost




sezona je ipak počela Empty
PostajNaslov: Re: sezona je ipak počela   sezona je ipak počela Icon_minitimepon 07 ruj 2009, 15:05

To te ja pitam dobar dobar
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

sezona je ipak počela Empty
PostajNaslov: Re: sezona je ipak počela   sezona je ipak počela Icon_minitimeuto 08 ruj 2009, 09:18

Ma ne mogu virovati, 102 pogleda a samo 4 komentara. Question
Ali nema veze, dvojac je išao u obilazak nekih nepoznatih destinacija, usput izvesti malo svoje konjiće u šetnju, napuniti istrošene baterije, i to za svoj gušt, za svoju dušu, i prevalio 310 km na svojim zvjerkama.
I mogu Vam reći da je bilo prekrasno, kako cesta, tako i vožnja, a priroda je nešto posebno....samo je falio snijeg po planinama..... jedino što smo bili malo nespremni (ja) na dosta nisku temperaturu kroz Bosnu (Livno 12stupnjeva a mislim da je Grahovo bilo hladnije bar 2-3 stupnja), ali to je škola za ubuduće.
Nadam se da će još dugo potrajati lipo vrime i da će ovakvih vožnji biti još više.
E da, i ono što me najviše u svemu veseli, to je moja "kičma" koja se niti najmanje nije bunila na izazov koji joj je postavljen.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

sezona je ipak počela Empty
PostajNaslov: Re: sezona je ipak počela   sezona je ipak počela Icon_minitimeuto 08 ruj 2009, 10:11

dragger je napisao/la:
Ma ne mogu virovati, 102 pogleda a samo 4 komentara. sezona je ipak počela Icon_question
nema komentara zato jer je tema vezana uz stvarni život i motore, ali kad se piše o glupostima komentara ne nedostaje , pa ovo je imak chopper forum
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

sezona je ipak počela Empty
PostajNaslov: Re: sezona je ipak počela   sezona je ipak počela Icon_minitimeuto 08 ruj 2009, 10:16

magna je napisao/la:
dragger je napisao/la:
Ma ne mogu virovati, 102 pogleda a samo 4 komentara. sezona je ipak počela Icon_question
nema komentara zato jer je tema vezana uz stvarni život i motore, ali kad se piše o glupostima komentara ne nedostaje , pa ovo je imak chopper forum
Nije nego smo svi ljubomorni pa vam nedamo gušta, ali da niste otišli do Joa na kavu........ehhhhhhhh
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

sezona je ipak počela Empty
PostajNaslov: Re: sezona je ipak počela   sezona je ipak počela Icon_minitimeuto 08 ruj 2009, 15:07

lijepa voznja. . .
a to sto je bilo hladno, nema veze. . .
zapravo, dosta puta mi je palo na pamet skrenuti preko granice. . .
recimo, idem prema Plitvicama, i evo prilike za skretanje. . .
ne znam kako je sa prelazenjem. . . koje je sad stanje, jel treba pasos, il je licnjak dosta. . .
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
kuna
cro chopper forum
cro chopper forum
kuna


Broj postova : 2386
Godina imam : 59
Prebivalište : Zagreb
Vozim : luky-eva full oprema
Na forumu od : 15.07.2008

sezona je ipak počela Empty
PostajNaslov: Re: sezona je ipak počela   sezona je ipak počela Icon_minitimeuto 08 ruj 2009, 15:57

magna je napisao/la:
dragger je napisao/la:
Ma ne mogu virovati, 102 pogleda a samo 4 komentara. sezona je ipak počela Icon_question
nema komentara zato jer je tema vezana uz stvarni život i motore, ali kad se piše o glupostima komentara ne nedostaje , pa ovo je imak chopper forum

... nema komentara, sve već poznato :lol: :lol: :lol: ... i hladnoća (posebno u Grahovu) i jezero i Livno (imali osobnog vodića - Shadow-a)
...prošli svaki puta kad smo išli na susret u Livno dancingbanana dancingbanana
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

sezona je ipak počela Empty
PostajNaslov: Re: sezona je ipak počela   sezona je ipak počela Icon_minitimesri 09 ruj 2009, 20:53

Pa trebali ste pitati Zmiju, Bučnog il mene gdje se jede u Livnu! Mi smo se baš fino napapali u Jas-u! dobar Lijep đir, zapravo smo ljubomorni kaj kod vas Dalmatinaca počinje sezona, a mi se moramo patiti! Wink
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

sezona je ipak počela Empty
PostajNaslov: Re: sezona je ipak počela   sezona je ipak počela Icon_minitimesri 09 ruj 2009, 21:45

One Night Stand je napisao/la:
Pa trebali ste pitati Zmiju, Bučnog il mene gdje se jede u Livnu! Mi smo se baš fino napapali u Jas-u! dobar Lijep đir, zapravo smo ljubomorni kaj kod vas Dalmatinaca počinje sezona, a mi se moramo patiti! Wink

....a pa hebiga, nije ni nama lako....svaku subotu moraš u đir vozi do tamo, pa kava, pa se vozi nazad uffff!!!! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
Sponsored content





sezona je ipak počela Empty
PostajNaslov: Re: sezona je ipak počela   sezona je ipak počela Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
sezona je ipak počela
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sezona 2017
» Sezona 2011. u slikama...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: