Početna stranicaPretraľnikDruženje Zadar i okolica 610RegistracijaLogin

 

 Druženje Zadar i okolica

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Druženje Zadar i okolica Empty
PostajNaslov: Druženje Zadar i okolica   Druženje Zadar i okolica Icon_minitimepet kol 21, 2009 10:18 am

Bok,

Sutra krećem prema Zadru i tamo ću harati nekih tjedan dana ... pa ako je tko zainteresiran za kakvu pivicu ili nekaj za srknuti nek mi pošalje PP sa brojem moba.
Komp nemam na moru, a lap ne budem nosio ... čitam forum sutra do 12h .. a onda palim pilu Smile

LP
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 49
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Druženje Zadar i okolica Empty
PostajNaslov: Re: Druženje Zadar i okolica   Druženje Zadar i okolica Icon_minitimepet kol 21, 2009 10:23 am

svakako se javi šefe!

moj ti je broj 0911898153;
ja sam za vikend na Hollisterima; moji Pomišpotići (Bučni, Struja i ekipa) će bitiu Bilicama kod Šibenika na partiju pa se možeš i s njima čuti.

Ja se vraćam u nedjelju...Pozdrav!
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Druženje Zadar i okolica Empty
PostajNaslov: Re: Druženje Zadar i okolica   Druženje Zadar i okolica Icon_minitimepet kol 21, 2009 1:20 pm

... aj cujemo se ponedjeljak utorak ....
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Druženje Zadar i okolica Empty
PostajNaslov: Re: Druženje Zadar i okolica   Druženje Zadar i okolica Icon_minitimened kol 30, 2009 7:05 pm

Kratki rezime:
... ja se danas vratio sa odmora.... u Zadru i okolici mi je bilo lijepo ... našao sam se sa Zmijom, bučnim i sa ekipom.... nismo se slikali ... samo smo čakulali i promijenili par birtija Smile
Skoro pa sam sa njima I na Korčuli završio Smile

Dečki su super, te se nadam da ćemo se i dalje družiti. Fala vam lijepo što ste me ovako lijepo ugostili! Revanširam se kad dođete u moje krajeve!
dobar

Želio bih podjeliti sa vama jedan današnji doživljaj sa velebita.... stara cesta oko 9 sati ujutro, vozim sam.

Bura dere u naletima, ali ne prejako da bi odustao od vožnje. Nešto poslije velike cijevi lijevi zavoj... ulazim u trećoj lagano oko 40-50 .... osjetim da puše ... prebacim u drugu i uđem u zavoj .... frontalno bura dere .... odjednom ja stojim na mjestu.. ja po gasu ali i dalje stojim ... zadnji kotač se vrti, a ja na mjestu .... i tako jedno 3-4 sek .... kad je udar bure stao motor i ja krenuli kao da se ništa nije dogodilo ..... na trenutak sam pomislio ... Zona sumraka Smile

Nakon ovog događaja sam morao malo srediti emocije pa sam stao na 5 minuta, te sam tada opalio ove dvije fotke. Nisu niš posebno, ali sam ih okinuo emocionalne vrijednosti predhodnog događaja.


Druženje Zadar i okolica A01e

Druženje Zadar i okolica A02z


Po toj buri sam nekolliko puta pomislio.... pa hebo te ... čovijek stvarno mora voljeti motor da bi se u upuštao u takove situacije Smile
... takav sam i time se ponosim.... Cool

Eto toliko od mene....znam da je report pomalo jadan... ali unazad par mjeseci mi se jednostavno ne da fotkati Smile
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 43
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Druženje Zadar i okolica Empty
PostajNaslov: Re: Druženje Zadar i okolica   Druženje Zadar i okolica Icon_minitimened kol 30, 2009 9:42 pm

.....e moj prika tako,je to po buri al s vrimenom se navikneš i naučiš šta možeš očekivat i opet te iznova iznenadi... Very Happy
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 58
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Druženje Zadar i okolica Empty
PostajNaslov: Re: Druženje Zadar i okolica   Druženje Zadar i okolica Icon_minitimened kol 30, 2009 10:29 pm

... bitno da si stigao doma terarije pregledati; živ i zdrav,..,.,-.,-.,.-.- dobar
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 49
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Druženje Zadar i okolica Empty
PostajNaslov: Re: Druženje Zadar i okolica   Druženje Zadar i okolica Icon_minitimepon kol 31, 2009 6:17 am

ajde pa neće te valjda malo vjetra preplašiti lol!

nadam se da se uskoro opet vidimo! rendeer
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Druženje Zadar i okolica Empty
PostajNaslov: Re: Druženje Zadar i okolica   Druženje Zadar i okolica Icon_minitimepon kol 31, 2009 8:33 am

Gušteri su nahranjeni Smile

... pa vidimo se u sloveniji kaj ne? Very Happy
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 49
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Druženje Zadar i okolica Empty
PostajNaslov: Re: Druženje Zadar i okolica   Druženje Zadar i okolica Icon_minitimepon kol 31, 2009 8:38 am

a da, Slovenija... naravno!
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Druženje Zadar i okolica Empty
PostajNaslov: Re: Druženje Zadar i okolica   Druženje Zadar i okolica Icon_minitimepon kol 31, 2009 10:37 am

skorpac je napisao/la:
Kratki rezime:
... ja se danas vratio sa odmora.... u Zadru i okolici mi je bilo lijepo ... našao sam se sa Zmijom, bučnim i sa ekipom.... nismo se slikali ... samo smo čakulali i promijenili par birtija Smile
Skoro pa sam sa njima I na Korčuli završio Smile

Dečki su super, te se nadam da ćemo se i dalje družiti. Fala vam lijepo što ste me ovako lijepo ugostili! Revanširam se kad dođete u moje krajeve!
dobar

Želio bih podjeliti sa vama jedan današnji doživljaj sa velebita.... stara cesta oko 9 sati ujutro, vozim sam.

Bura dere u naletima, ali ne prejako da bi odustao od vožnje. Nešto poslije velike cijevi lijevi zavoj... ulazim u trećoj lagano oko 40-50 .... osjetim da puše ... prebacim u drugu i uđem u zavoj .... frontalno bura dere .... odjednom ja stojim na mjestu.. ja po gasu ali i dalje stojim ... zadnji kotač se vrti, a ja na mjestu .... i tako jedno 3-4 sek .... kad je udar bure stao motor i ja krenuli kao da se ništa nije dogodilo ..... na trenutak sam pomislio ... Zona sumraka Smile

Nakon ovog događaja sam morao malo srediti emocije pa sam stao na 5 minuta, te sam tada opalio ove dvije fotke. Nisu niš posebno, ali sam ih okinuo emocionalne vrijednosti predhodnog događaja.


Druženje Zadar i okolica A01e

Druženje Zadar i okolica A02z


Po toj buri sam nekolliko puta pomislio.... pa hebo te ... čovijek stvarno mora voljeti motor da bi se u upuštao u takove situacije Smile
... takav sam i time se ponosim.... Cool

Eto toliko od mene....znam da je report pomalo jadan... ali unazad par mjeseci mi se jednostavno ne da fotkati Smile


hehe ove slikice bude nostalgiju..lijepo bura dere a motor svojim putem ide... svaka cast i sam se nasao u tim mislima..zaista moras to voljeti
[Vrh] Go down
Sponsored content





Druženje Zadar i okolica Empty
PostajNaslov: Re: Druženje Zadar i okolica   Druženje Zadar i okolica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Druženje Zadar i okolica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Split i okolica
» osijek i okolica
» Rijeka i okolica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: