Početna stranicaPretraľnikXS 500 c - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 XS 500 c

Go down 
+9
karlovac
bananajoe
jebiki
asy
buba
DB
achy
zanotti
Tough Ra
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

XS 500 c - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: XS 500 c   XS 500 c - Page 2 Icon_minitimened 09 kol 2009, 21:15

jebiki je napisao/la:
XS 500 c - Page 2 11hw55g Sad?
guba izgleda dobar3
[Vrh] Go down
Tough Ra
man
man
Tough Ra


Broj postova : 34
Godina imam : 45
Prebivalište : Garaža
Vozim : Yamaha Wild Duck xs 500 c
Na forumu od : 25.07.2009

XS 500 c - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: XS 500 c   XS 500 c - Page 2 Icon_minitimesri 12 kol 2009, 15:05

ronin1 je napisao/la:
vidim na podu i okasti ključ 17, a di si ga kupio,?? i piva izgleda ukusno, JEL TO JELEN ILI UNION ?
A zašto ne staviš resice? Imaš topic na forumu gdje ih nabaviti te kako ih sam montirati,ako nebudeš znao .
BIKE JE MRAAAAKKKK , ali zašt ga ne ofarbaš u crno , možda mat onako mislim u holistercrno
meni je ljepši .
da li de kaj može zašparati novaca na deziću ako se na bike stavi ape, ako ne daj si ga skini.gledaao sam film o motoristima i vidio sam da tamo niko nema takav governal

pozdav od velikog čovjeka , oca dredaša-- iz dućana neadfull things from CRAB.AR IT IS
(rak-ar-je) dobar
Opa....promakla Vam je stolica izmaknuta prema jugu te skuter u SZ kutu prostorije,da ne spominjem stari MASONSKI znak mobitela koji pokazuj 9:30 sati ako pretpostavimo da su kazaljke na satu...(sa kazaljkama)
Što se tiče boje YAMAHA XS 500 C - WILD DUCK - standardno dolazi u zelenoj boji i apeom kako bi se izrazio pozdrav Suncu na zalasku kao u svim pravim moto filmovima ...
P.S. Dugu resu stavljam na druga mjesta , ne da se klati na vjetru...
Pozzz od kreatora firkant naslona velikog fana U2 koncerata u Hrvatskoj....
[Vrh] Go down
ronin1
banned
banned
ronin1


Broj postova : 163
Godina imam : 1015
Prebivalište : kad je žena doma--doma,kad je nema - svugdje
Vozim : trenutno svašta
Na forumu od : 04.11.2008

XS 500 c - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: XS 500 c   XS 500 c - Page 2 Icon_minitimepet 14 kol 2009, 21:59

Tough Ra je napisao/la:
ronin1 je napisao/la:
vidim na podu i okasti ključ 17, a di si ga kupio,?? i piva izgleda ukusno, JEL TO JELEN ILI UNION ?
A zašto ne staviš resice? Imaš topic na forumu gdje ih nabaviti te kako ih sam montirati,ako nebudeš znao .
BIKE JE MRAAAAKKKK , ali zašt ga ne ofarbaš u crno , možda mat onako mislim u holistercrno
meni je ljepši .
da li de kaj može zašparati novaca na deziću ako se na bike stavi ape, ako ne daj si ga skini.gledaao sam film o motoristima i vidio sam da tamo niko nema takav governal

pozdav od velikog čovjeka , oca dredaša-- iz dućana neadfull things from CRAB.AR IT IS
(rak-ar-je) dobar
Opa....promakla Vam je stolica izmaknuta prema jugu te skuter u SZ kutu prostorije,da ne spominjem stari MASONSKI znak mobitela koji pokazuj 9:30 sati ako pretpostavimo da su kazaljke na satu...(sa kazaljkama)
Što se tiče boje YAMAHA XS 500 C - WILD DUCK - standardno dolazi u zelenoj boji i apeom kako bi se izrazio pozdrav Suncu na zalasku kao u svim pravim moto filmovima ...
P.S. Dugu resu stavljam na druga mjesta , ne da se klati na vjetru...
Pozzz od kreatora firkant naslona velikog fana U2 koncerata u Hrvatskoj....



Poštovani brate !!!
Vidjevši nariktani sat, spoznao sam da ste član bratske nam turopoljske lože.Uz dužno poštovanje, moram Vam reći da sam Vas prozreo sa snimkom iz kampa kao i sa snimkom iz mjeseca.Nigdje niste bili.
Ako je skuter u SZ strani, kao što kažete, sunce bi moralo biti u liniji baphometa, što znači na prozoru, a to je onda 18, a ne 9 kao što pokazuju kazaljke mobitela.Nemate niti tablicu, tako da vidim da je sve namješteno ( osim resica ).
Molim Vas da mi objasnite što rade tri stolca ( prazna ), okrenuta prema zenitu, te tko na njima pozdravlja sunce ??Rintintin, Rikitikitavi ili amon RA?
Ako ste već bajker, opišite mi svoju inicijaciju u taj svijet.Da li su i Vas mazali svinjskom krvlju?
P.S. Dugu resu, držite uz kesu.
Sva pitanja vezana uz moto ezoteriku i hidrohermetiku uputite bez ustručavanja Velikom Zmaju.
[Vrh] Go down
Tough Ra
man
man
Tough Ra


Broj postova : 34
Godina imam : 45
Prebivalište : Garaža
Vozim : Yamaha Wild Duck xs 500 c
Na forumu od : 25.07.2009

XS 500 c - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: XS 500 c   XS 500 c - Page 2 Icon_minitimesri 26 kol 2009, 14:48

O stolcima ne smijem pričati , sve drugo je diskutabilno !!! affraid
Ps. jel ima ko glavu viška za xs 500???
[Vrh] Go down
Sponsored content





XS 500 c - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: XS 500 c   XS 500 c - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
XS 500 c
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: