Početna stranicaPretraľnikNeuspjelo kampiranje 610RegistracijaLogin

 

 Neuspjelo kampiranje

Go down 
+16
Gjuro
Dog Soldier
lukylipik
Yzzy
Jack
ica
Marina
asy
saky00
bero73
Beatnik
magna
mustra
Jastreb
Leso
buba
20 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimened 05 srp 2009, 10:10

Evo jucer odlucli u zadnji cash ja i zena da bi mogli malo skoknut do mora preko vikenda. Poshto je ona radila do 15:00, ja natovarim vrece za spavanje , shator i ostale sitnice na motor i cim ona dodje krecemo put Jadrana, gledam prognozu i vrijeme bi trebalo bit relativno dobro, moguc eventualno koji pljusak. Pala je odluka da se ide u Njivice na Krk. U 16h krecemo mi , poshto je vec bilo dosta kasno , pala je odluka da se ide autoputom do Jelenja i cim smo se popeli na autoput nakon par km, spustila se kisha ko iz kabla, po svud okolo se vidi sunce, samo iznad nas je ocito neki fucking oblak i pere nas nekih 10-ak km, odma mi prodje kroz glavu da mozda i nije bila najbolja odluka ovaj izletic, ali sad shta je tu je. Do odmorishta u Ravnoj Gori nas je pralo tri puta, stanemo na odmorishtu jel se iznad nas nadvio gadan crni oblak, popijemo kavu i cekamo da se to ispada, nakon skoro sat vremena ni kapi kishe, sunce se probija kroz oblak, reko, ocito je to bilo to, idemo mi dalje, cim smo proshli prvi tunel spojilo se nebo i zemlja, do izlaza na Jelenju smo se vozili 80km/h i to je bilo cak pevishe. Spushtajuci se prema Krizishcu staje kisha i lagano se opet probija sunce, tu smo sustigli jedan par na motoru iz DE , koji ocito isto nisu bili odushevljeni vremenom ali frishke zrake sunca su nam davale nadu. Dodjemo na Krk i odjedanput se ispred nas pocinje stvarat novi crni oblak, na moru u oko Rijeke i Opatije sijevaju munje ko u nekom filmu, ali mislim si , pa nece me valjda vishe prat. Spustimo se u Njivice a dole leti smece , lishce ,padaju shtandovi s robom od vjetra koji je poceo niodkud, more se zacrnilo, izgleda ko da se sprema smak svjeta i normalno da odjednaput pocinje i tu kisha, sparkiram motor na recepciji ispred kampa i sklonimo se ispod neke nadshtresnice, jel kisha popracena vjetrom pada ne sve strane. Dok smo cekali dobijem informaciju da u Karlovcu nije palo ni kap kishe i da je jako lijepo i suncano Bohmann .Gledamo se ja i zena, kaj sad, pa necemo po ovom vremenu dizat shator, nishta cekamo da se vrijeme malo smiri pa krecemo nazad za Karlovac affraid . Kad se je kisha malo stishala, odemo na rivu i uz valovito more i cevape pade odluka da se krece doma confused .I tako smo oko 20h krenuli nazad za Karlovac, od planiranog kupanja na moru , kupali smo se jedino na kishi i nevjerojatno kad smo se popeli na Jelenje, gledam okolo i skoro nigdje nema oblaka, sunce sije ko da nikad nije padala kisha confused
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
Leso
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 810
Godina imam : 44
Prebivalište : vinkovci
Vozim : vespa px 200,venox
Na forumu od : 12.01.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimened 05 srp 2009, 10:18

Peh.
[Vrh] Go down
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimened 05 srp 2009, 10:33

Niste imali srece,ili vam falilo malo strpljenja , kad ste vec dosli na mjesto,steta kaj niste i ostali,cujem da je danas prekrasan dan na Krku..
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimened 05 srp 2009, 10:39

a jebi ga nemate sreće. ajde bude bolje možda slejdeći vikend
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimened 05 srp 2009, 10:41

to se zove neznanje. pazi tu kod nas na moru je svaki dan kroz jutro prekrašno a doslovno svako popodne je kiša. ali nikad dalje od 20 sati. noći su vedre i ugodne. tako da ste ipak trebali podići šator i uživati do popodne
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimened 05 srp 2009, 10:57

Jastreb je napisao/la:
Niste imali srece,ili vam falilo malo strpljenja , kad ste vec dosli na mjesto,steta kaj niste i ostali,cujem da je danas prekrasan dan na Krku..
ako i je prekrasan to je zato jel mi nismo dole koma
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimened 05 srp 2009, 10:59

magna je napisao/la:
to se zove neznanje. pazi tu kod nas na moru je svaki dan kroz jutro prekrašno a doslovno svako popodne je kiša. ali nikad dalje od 20 sati. noći su vedre i ugodne. tako da ste ipak trebali podići šator i uživati do popodne

nakon tolko pranja u samo 3h uopce mi se nije dizalo shator No
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimened 05 srp 2009, 11:38

Steta, mogli ste doci u Rovinj, tu je cijelo vrjeme bilo suncano
[Vrh] Go down
bero73
man
man
bero73


Broj postova : 380
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : regal raptor 250 hawk
Na forumu od : 31.05.2009

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimened 05 srp 2009, 13:53

Ovo ljeto je loše za sve nas. Malo, malo kiša. Nadajmo se da će bit bolje. sator
[Vrh] Go down
http://www.regalraptorriders.com
saky00
cro chopper forum
cro chopper forum
saky00


Broj postova : 1061
Godina imam : 47
Prebivalište : ozalj
Vozim : vn 900 classic
Na forumu od : 18.07.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimened 05 srp 2009, 15:37

e moj prijatelju da si me se samo setio
ja u crikvi se pacal cjeli dan (osim nekih pola sata kiše) pa onda opet malo kupanja

a da ima i kod mene mjesta za šator a imalo se i pive ....
drugi put................
[Vrh] Go down
http://www.colapis-riders.hr
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimened 05 srp 2009, 15:52

bero73 je napisao/la:
Ovo ljeto je loše za sve nas. Malo, malo kiša. Nadajmo se da će bit bolje. sator

Definitivno nešto nije u redu sa ovim vrimenom, pukla je klima totalno.... pljuga

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Neuspjelo kampiranje Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Leso
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 810
Godina imam : 44
Prebivalište : vinkovci
Vozim : vespa px 200,venox
Na forumu od : 12.01.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimened 05 srp 2009, 16:31

Al zato će u 11mj bit 20 stupnjeva.
[Vrh] Go down
Marina
girl
girl
Marina


Broj postova : 1566
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : se sa Dudom
Na forumu od : 03.12.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimened 05 srp 2009, 19:35

Lešo je napisao/la:
Al zato će u 11mj bit 20 stupnjeva.

Da bar! Very Happy Slažem se, trebali ste ostati kada ste već došli tamo ..
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimened 05 srp 2009, 19:41

....više sam kilometara napravija u 12mj. sa MK VADIMAST nego u 5-6mj zajedno.
Činjenica, ljudi shebali smo zemlju totalno sad nam sve vraća milo za drago. Tako nam i treba kad smo paraziti pljuga
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimened 05 srp 2009, 23:46

vrijeme je definitivno pop....lo, i u Zagrebu je ijeli tjedan jutro predivno, i izmedju dva i tri pocinje kisa. . .
ili se Sunce i kisa izmjenjuju svakih pola sata. . .
steta, znam kak ste se osjecali. . .
bit ce bolje drugi puta. . .
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimepon 06 srp 2009, 08:24

Sranje, kompa i to čisti proljev!!!!!!!!!
U takovom slućaju svaka odluka se pokazuje pogrešnom!!! Sada mi možemo prduckat; trebao si ovo, trebao si ono.... Ma pegula brate i gotovo!
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimepon 06 srp 2009, 09:17

... tak je to kad tražiš kruha preko pogače: s Kupe ići na nekakovo more, Jadransko, kaj god lol!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Dog Soldier
cro chopper forum
cro chopper forum
Dog Soldier


Broj postova : 646
Godina imam : 35
Prebivalište : Istra
Vozim : Yamaha Virago
Na forumu od : 08.08.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimepon 06 srp 2009, 11:40

Baššteta...dobro je rekao Beatnik, drugi puta dođite kod nas u Rovinj na kupanje dancingbanana
[Vrh] Go down
Gjuro
man
man
Gjuro


Broj postova : 154
Godina imam : 43
Prebivalište : Zgb
Vozim : Yamahu Dragstar 1100
Na forumu od : 18.09.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimepon 06 srp 2009, 12:31

jbga, stari... bit ce bolje iduci vikend roker
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimepon 06 srp 2009, 18:19

Yzzy je napisao/la:
Sranje, kompa i to čisti proljev!!!!!!!!!
U takovom slućaju svaka odluka se pokazuje pogrešnom!!! Sada mi možemo prduckat; trebao si ovo, trebao si ono.... Ma pegula brate i gotovo!
dobar

2luky: mlad sam josh ,budem naucio Bohmann
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
Burke
man
man
Burke


Broj postova : 251
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki ZR7s
Na forumu od : 29.09.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimepon 06 srp 2009, 18:24

možda si trebao kreenuti na Balaton
[Vrh] Go down
Meštra
man
man
Meštra


Broj postova : 118
Godina imam : 48
Prebivalište : Split
Vozim : Regal Raptor- Spyder
Na forumu od : 03.06.2009

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimeuto 07 srp 2009, 01:13

Ma ima si ti sriče, samo šta ti je bila loša! A, nije toliko ni loša, jer sutradan kad si se probudija, nisi triba skupljat šator. A, i motor si opra.
[Vrh] Go down
zuta guja
cro chopper forum
cro chopper forum
zuta guja


Broj postova : 626
Godina imam : 40
Prebivalište : Dugo Selo (okolica)
Vozim : yamaha xv 535
Na forumu od : 09.08.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimesri 08 srp 2009, 10:49

bas je proljev od vremena!! Ovo ljeto je u k.... pljuga wc
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimesri 08 srp 2009, 17:37

Meštra je napisao/la:
Ma ima si ti sriče, samo šta ti je bila loša! A, nije toliko ni loša, jer sutradan kad si se probudija, nisi triba skupljat šator. A, i motor si opra.

imash pravo ovo sa srecom glup , ali o pranju motora affraid , ako ti je nakon voznje po kishi motor opran, onda je zabrinjavajuce kak izgleda prije kishe scratch
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
karlovac
man
man
karlovac


Broj postova : 323
Godina imam : 49
Prebivalište : karlovac
Vozim : keeway cruiser
Na forumu od : 09.05.2009

Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitimesri 08 srp 2009, 22:00

Hvala ti buba kaj si sa sobom pokupio oblake iz Karlovca i donio nam toliko željeno sunce.
hahahahaha
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neuspjelo kampiranje Empty
PostajNaslov: Re: Neuspjelo kampiranje   Neuspjelo kampiranje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neuspjelo kampiranje
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: