Početna stranicaPretraľnikCRO-SLO-AUS-HUN-CRO 610RegistracijaLogin

 

 CRO-SLO-AUS-HUN-CRO

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Dr Dee
man
man
Dr Dee


Broj postova : 152
Godina imam : 52
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 600
Na forumu od : 22.01.2009

CRO-SLO-AUS-HUN-CRO Empty
PostajNaslov: CRO-SLO-AUS-HUN-CRO   CRO-SLO-AUS-HUN-CRO Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 17:13

Eto napravio sam što sam htio. Dakle glavnu ulogu ima Honda Shadow iz 1997. koja je odvezla turu bez ikakvih problema. Tura je išla ovako : Krenemo ja i gospođa iz Vinkovaca prema autoputu pa prema Sl. Brodu i dalje do Zagreba. Tu se okrenemo prema Varaždinu i kod Dubrave Križovljanske uđemo u Sloveniju. E sad pošto sam se zakleo da Janezima neću ostaviti ostavili ni eurića natočim gorivo u Hrvatskoj i krenem prema Ptuju da ne kupujem vinjete. Od Ptuja preko nekoliko selendri dođemo do Lenarta i dalje preko Sv.Ane do granice s Austrijom u mjesto Mureck. Od Murecka prema Murfeldu i popnemo se na autopt prema Grazu. Tu natankam i kupim vinjetu naravno i pravac Graz. Parkiramo motor, obiđemo familiju smjestimo se i ajd u krpe. U subotu ustajemo u 6 ujutri krećemo preko Gratkorna i Styrije na sjever pa malo lijevo prema Zeltwegu jer se tamo održava aero-miting AIR POWER 09. U grad se ulazi sporo jer je došlo preko 100.000 ljudi, a Zeltweg u suštini pripizdina. Na radio su zamolili ljude da više ne dolaze jer se nema gdje parkirati. Cijeli dan smo blejali u avione i poslijepodne nazad za Graz ali preko Loebena i Bruck an der Mura. Stigli smo 18:00 i to bi bilo sve za subotu. Nedjelja je kasno počela jer sam se tek u 10:00 probudio pa lagano spakovao kofere i otišao kod bratića na čobanac. Oko 13:00 smo krenuli kući istim putem od Graza do Murecka, ali smo u Sloveniji skrenuli prema Gornjoj Radgoni pa dalje prema Murskoj Soboti i dalje do Sv. Martina na Muri gdje smo se vratili u Hrvatsku. Suvišno je govoriti da nas kiša oprala 200 puta tako da više nismo ni stavljali protukišna odijela. Uglavnom preko niza sela došli smo do Čakovca i zauzeli sobu u hotelu Park. Malo slikali, jeli, pili i zaspali. Makon doručka u ponedjeljak promijenio sam plan. Neću starom Podravskom nego idem kući preko Mađarske. I tako dođemo do Preloga pa preko sela i do prijelaza Goričan. Mađarima pao sistem pa smo čekali nekih sat vremena da se to riješi. Put preko Mađe vodio me preko Letenye i Nagykanizse do Iharosberenya. Ni u Mađi nisam koristio autoput.Tu se odvajamo prema mjestu Churgo pa na Berzence pa preko niza selendri do Babocse i na kraju do grada Barcs koji je mjesto za ručak. Nastavljamo prema Harkanyu ali nas pljusak gadno usporava jer se ne vidi prst pred okom. Nastavak je jasan: Donji Miholjac-Valpovo-Osijek Vinkovci. biker2 Potrošio sam oko 75 eura na gorivo i još oko 200 eura na ostale potrebe. Kupio nisam ništa jer nije bilo mjesta na motoru. Ispucao sam oko 800 fotki i imate ih na linku ispod.

Puno pozdrava od Dee Dee Ramonea


tu su slike:
http://picasaweb.google.hr/vhrvoje/AUSSLOHUN2009?feat=directlink
[Vrh] Go down
http://www.hrvoje-vucko.c-r-o.net/
harly
cro chopper forum
cro chopper forum
harly


Broj postova : 900
Godina imam : 54
Prebivalište : sl.brod
Vozim : vn 900 classik
Na forumu od : 10.02.2009

CRO-SLO-AUS-HUN-CRO Empty
PostajNaslov: Re: CRO-SLO-AUS-HUN-CRO   CRO-SLO-AUS-HUN-CRO Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 18:45

dobar ljep provod
aero miting je sigurno bio dobar
[Vrh] Go down
aristel
man
man
aristel


Broj postova : 102
Godina imam : 43
Prebivalište : Varaždin
Vozim : Dragster 1100 custom
Na forumu od : 23.01.2009

CRO-SLO-AUS-HUN-CRO Empty
PostajNaslov: Re: CRO-SLO-AUS-HUN-CRO   CRO-SLO-AUS-HUN-CRO Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 20:56

dobar đir
jedino u mađarsku si mogo prije da uopće zaobiđeš sloveniju
Very Happy
[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

CRO-SLO-AUS-HUN-CRO Empty
PostajNaslov: Re: CRO-SLO-AUS-HUN-CRO   CRO-SLO-AUS-HUN-CRO Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 21:32

Hvala što si s nama podjelio slike sa svog putovanja, očito ste se naputovali i nagledali mnogo ljepote....
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

CRO-SLO-AUS-HUN-CRO Empty
PostajNaslov: Re: CRO-SLO-AUS-HUN-CRO   CRO-SLO-AUS-HUN-CRO Icon_minitimepet 03 srp 2009, 22:54

Lijepa voznja, Jos da je i vrijeme posluzilo...

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Sponsored content





CRO-SLO-AUS-HUN-CRO Empty
PostajNaslov: Re: CRO-SLO-AUS-HUN-CRO   CRO-SLO-AUS-HUN-CRO Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
CRO-SLO-AUS-HUN-CRO
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: