Početna stranicaPretraľnikNAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 NAJBOLJI MOTOSUSRET

Go down 
+17
huš
stain
lukylipik
Rocker
Yzzy
biker
-JJ-
tamigo
v-twin
apach
Free Spirit
cro.chopper
Zmija
dragstarPU
levak1
Kamikaza
klesoo
21 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NAJBOLJI MOTOSUSRET   NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Icon_minitimepon 19 svi 2008, 10:09

Prosle godine Gracanica BiH i Vinkovci, ove godine Umag!
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NAJBOLJI MOTOSUSRET   NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Icon_minitimepon 19 svi 2008, 11:45

pa to mi nekak već tradicija , sjest u svibnju na crvendaća i mamuzat sa dragom do Umaga.super fura,puno motora,super ekipica i dobar početak sezone.
moj glas ide Umagu

do godine naravno opet ako Bog da sreće i zdravlja .
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NAJBOLJI MOTOSUSRET   NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Icon_minitimepon 19 svi 2008, 12:40

....i bi UMAG!!!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NAJBOLJI MOTOSUSRET   NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Icon_minitimepon 19 svi 2008, 16:26

Umag...je bil dobar, čak jako dobar...ali radi naše ekipe koja se tamo skupila u većem broju...isto bi nam bilo i u Puli i Oroslavju, Osjeku, Livnu... ili bilo gdje drugdje...da se ćešće dogovorimo o zajedničkom odlasku na susret!
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NAJBOLJI MOTOSUSRET   NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Icon_minitimepon 19 svi 2008, 18:16

biker je napisao/la:
Umag...je bil dobar, čak jako dobar...ali radi naše ekipe koja se tamo skupila u većem broju...isto bi nam bilo i u Puli i Oroslavju, Osjeku, Livnu... ili bilo gdje drugdje...da se ćešće dogovorimo o zajedničkom odlasku na susret!

imaš prav, kad je dobra ekipa bumo si napravili da nam je dobro cheers
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NAJBOLJI MOTOSUSRET   NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Icon_minitimepon 19 svi 2008, 18:21

Moj najbolji je bio prošlogodišnji Umag. Na ovogodišnji nisam stigao jer sam radio, a na drugima, sramota me priznat još nisam ni bio...
Shocked Embarassed Shocked Embarassed Shocked Embarassed Shocked Embarassed
[Vrh] Go down
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NAJBOLJI MOTOSUSRET   NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Icon_minitimepon 19 svi 2008, 20:00

ovogodišnji kaj moram reć - umag sam propustil a drugo pa slike govore više od tisuću rijeći,6-7-8.06.2008 se vidimo ja bukvić rezerviro još za prvi maj. lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Bučni
man
man
Bučni


Broj postova : 164
Godina imam : 45
Prebivalište : Zadar
Vozim : Honda CB125T, VN 800 A
Na forumu od : 08.05.2008

NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NAJBOLJI MOTOSUSRET   NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Icon_minitimepon 19 svi 2008, 20:40

Meni je osobno najdraži party u Gospiću(Crazy Wolf's).
Sve je super i ljudi i atmosfera i organizacija i mjesto, uglavnom preporučam, ko nije bija neće se razočarat, a i nadan se da se tamo vidimo 15. 16. i 17. kolovoza 2008. godine .
A najgoreg se ne sjećam, pa onda valjda i nije bija toliko loš!
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NAJBOLJI MOTOSUSRET   NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Icon_minitimepon 19 svi 2008, 21:44

Bučni je napisao/la:
Meni je osobno najdraži party u Gospiću(Crazy Wolf's).
Sve je super i ljudi i atmosfera i organizacija i mjesto, uglavnom preporučam, ko nije bija neće se razočarat, a i nadan se da se tamo vidimo 15. 16. i 17. kolovoza 2008. godine .
A najgoreg se ne sjećam, pa onda valjda i nije bija toliko loš!

a sjećaš li se Umaga lol!
[Vrh] Go down
skullseek
man
man
skullseek


Broj postova : 45
Godina imam : 49
Prebivalište : Slav. Brod
Vozim : Suzuki GS500
Na forumu od : 06.03.2008

NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NAJBOLJI MOTOSUSRET   NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Icon_minitimepon 19 svi 2008, 21:57

Lani sam imao sreću, svaki susret na kojem sam bio je bio najbolji. Ali ako ću izdvojiti neke onda je to Independent, Vukovar, Kamikaze...
[Vrh] Go down
barnie
girl
girl
barnie


Broj postova : 215
Godina imam : 56
Prebivalište : hrvatska,austrija,kina
Vozim : honda rebell
Na forumu od : 11.11.2007

NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NAJBOLJI MOTOSUSRET   NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Icon_minitimesub 24 svi 2008, 01:23

Mislim da nema najboljeg ili (malo grubo receno-sorry)najgoreg jer svaki klub radu maksimum u okviru svojih financijskih mogucnosti.
Ako je susret dobar, nema majica(osimxxL)vec u 23, ili hrana je na susretu super ali glazba bas nije nesto ili na nekom susretu je sve..bas sve ok ali ..nema dosta wc-a..ili sve je da ne moze bolje i onda..padne kisa i plivas u satoru :lol: .. jer to je na kraju ipak susret i svrha i bit susreta je sresti drage ljude i ako imas dobru ekipu oko sebe ni najgora hrana ili neki mozda nedostatk ne mogu pokvariti stimung.
U svoje ime mogu reci da mi je svaki susret na svoj nacin dobar i najbolji...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NAJBOLJI MOTOSUSRET   NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Icon_minitimesub 24 svi 2008, 09:11

barnie je napisao/la:
Mislim da nema najboljeg ili (malo grubo receno-sorry)najgoreg jer svaki klub radu maksimum u okviru svojih financijskih mogucnosti.
Ako je susret dobar, nema majica(osimxxL)vec u 23, ili hrana je na susretu super ali glazba bas nije nesto ili na nekom susretu je sve..bas sve ok ali ..nema dosta wc-a..ili sve je da ne moze bolje i onda..padne kisa i plivas u satoru :lol: .. jer to je na kraju ipak susret i svrha i bit susreta je sresti drage ljude i ako imas dobru ekipu oko sebe ni najgora hrana ili neki mozda nedostatk ne mogu pokvariti stimung.
U svoje ime mogu reci da mi je svaki susret na svoj nacin dobar i najbolji...

E svaka ti je na mijestu . Kad zdravo razmislim nema loših i najboljih susreta.Ima samo dobrih i boljih jer to je pravo mjerilo .Ako je ekipa dodra sve je dobro .
[Vrh] Go down
laki 086
man
man
laki 086


Broj postova : 17
Godina imam : 55
Prebivalište : Cetinje - Montenegro
Vozim : Yamaha Virago XV 1100
Na forumu od : 18.04.2008

NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NAJBOLJI MOTOSUSRET   NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Icon_minitimesub 24 svi 2008, 10:25

Umag i samo Umag !!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NAJBOLJI MOTOSUSRET   NAJBOLJI MOTOSUSRET - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
NAJBOLJI MOTOSUSRET
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» MK RAB, Motosusret, 11.09.
» motosusret u klanjcu!(10.5.08)
» MK Jastreb - Jastrebarsko - 8. Motosusret 06.07.2013.
» 13. Motosusret MK Staaari Rokeri Umag 8-11.5.2014

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: