Početna stranicaPretraľnikMK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT 610RegistracijaLogin

 

 MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT

Go down 
+5
Vilko
saky00
medo
magna
buralee
9 posters
Autor/icaPoruka
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 34
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 27 tra 2009, 23:54

C/P

Na 11th HARLEY DAVIDSON & OPEN BIKE EVENT nastupaju grupe:
Petak 01.05.2009 VRANE
Subota 02.05.2009 OPĆA OPASNOST
sve ostala događanj i program na moto susretu objavit ćemo naknadno kako ih i dogovorimo end C/P



dali ce ici netko od nbasih forumasa?
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8667
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimeuto 28 tra 2009, 06:55

bravo , a mjesto događanja je gdje god vi to želite, samo dođite nemoj me glup nemoj me glup
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimeuto 28 tra 2009, 07:50

evo kako mi je to skoro u kvartu bio par puta mogu reći da je O.K.

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Index10
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 34
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimeuto 28 tra 2009, 11:55

magna je napisao/la:
bravo , a mjesto događanja je gdje god vi to želite, samo dođite nemoj me glup nemoj me glup

valjda nisam sve zaokruzio kada sam kopirao Very Happy
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 08:24

Evo bio i jučer se vratio i komentar je -bez veze. U petak nakon super vožnjice do Novog dolazim na mjesto susreta i to je uglavnom i jedino što je O.K. .lijepa pozicija na rivi.
Cijene žuja15,ćevapi 35 affraid,u subotu je neki čičica s noktima ko rudar nacijepao svakom po šnjitunečeg što je trebalo bitit mortadela,kamp je bio na nekom prljavom podestu kraj 2 wc-a,samo što se spavati nije moglo zbog idiota koji nisu prestajali dva dana pucat iz auspuha na sveopće veselja djece i lokalnih sponzoruša.
tako da sam morao otići u Senj spavat,kiša je padala nekoliko puta,naravno da nije bilo šatora!!!O bandovima neću ni pričati jer nisam ni dočekao glavne koncerte jer smo se pobrali u subotu u 22 sata još nije počela svirka ,a prije opće opasnosti svirali su neki lokalni svadbari da je to bilo za plakat,repertoar prestrašan,da nije jubavi i ostale ljigice,igra samo jedna (spora vožnja) sreo nekoliko forumaša i poznate ekipe ,koji su došli i otišli,uglavnom jedan od susreta? za izbjegavati,e da a defile je posebna priča ,pokret u 14 h? suluda vožnja po magistrali (nismo išli ispod 100) pa se stajalo 15 min na sred ceste,pa onda opet jurnjava do nekog sela gdje je bilo gajba kisele i tri voćko soka.
Nije mi jasno otkud ovo HD u naslovu,valjda jer gazda birtije i susreta vozi HD-a.
ocjena -2 ,moto susreta- leave your money and go home.preporuka-zaobići u širokom luku confused


Zadnja promjena: medo; pon 04 svi 2009, 15:31; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8667
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 08:30

jadan tamigo stvarno ga nije išlo ovaj vikend
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 08:41

e da zaboravih reći upoznao witcha 1600 iz Ogulina i negovu ekipu i nešto mu je s kompom,ali poziv za veprovinu i ostale ličke domaće životinje u kotliću vrijedi i dalje i sve vas pozdravlja.
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
saky00
cro chopper forum
cro chopper forum
saky00


Broj postova : 1061
Godina imam : 47
Prebivalište : ozalj
Vozim : vn 900 classic
Na forumu od : 18.07.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 08:45

preskupo.....to je sve kaj mogu reći

i prišivke ....nema confused
[Vrh] Go down
http://www.colapis-riders.hr
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 09:05

saky00 je napisao/la:
preskupo.....to je sve kaj mogu reći

i prišivke ....nema confused

vidio sam jednog en 500 koji je pucao cijelu večer,da nisi ti affraid
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2331
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 09:35

nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me glup glup glup
[Vrh] Go down
saky00
cro chopper forum
cro chopper forum
saky00


Broj postova : 1061
Godina imam : 47
Prebivalište : ozalj
Vozim : vn 900 classic
Na forumu od : 18.07.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 09:44

medo je napisao/la:
saky00 je napisao/la:
preskupo.....to je sve kaj mogu reći

i prišivke ....nema confused

vidio sam jednog en 500 koji je pucao cijelu večer,da nisi ti affraid

ne prijatelju nisam ja pucal ..pošto sam bil u pratnji žene i sineka došal sa autom

a sa druge strane previše volim motor da bi mu to radil
[Vrh] Go down
http://www.colapis-riders.hr
trxa
man
man
trxa


Broj postova : 16
Godina imam : 55
Prebivalište : oz
Vozim : guzu na suzi gsx 750 ef
Na forumu od : 11.08.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 10:03

....saky me spasio od jutarnjeg mukotrpnog posla...pakiranja.....zlatko i ja smo sve samo zbacali u saky-ev gepek i ..vozi miško....

...susret ja bio fakat....bez veze....skuuupooo, kamp...šetnica,....još nisam bila na susretu gdje u subotu predvečer i navečer ljudi masovno odlaze... došli-vidjeli i vozi doma... brojno stanje se smanjilo za 40 %... (vjerovatno i bolje)...

...uglavnom...išli smo dolje jer nismo još bili....ali mislim da više i nećemo...došli, vidjeli, prekrižili...
[Vrh] Go down
saky00
cro chopper forum
cro chopper forum
saky00


Broj postova : 1061
Godina imam : 47
Prebivalište : ozalj
Vozim : vn 900 classic
Na forumu od : 18.07.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 10:19

[quote="trxa"]....saky me spasio od jutarnjeg mukotrpnog posla...pakiranja.....zlatko i ja smo sve samo zbacali u saky-ev gepek i ..vozi miško....

sve vam to naplatim cuga cuga
[Vrh] Go down
http://www.colapis-riders.hr
freddie
cro chopper forum
cro chopper forum
freddie


Broj postova : 1076
Godina imam : 62
Prebivalište : Ne tamo di bi htio
Vozim : Vozim
Na forumu od : 07.07.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 10:24

medo je napisao/la:
e da zaboravih reći upoznao witcha 1600 iz Ogulina i negovu ekipu i nešto mu je s kompom,ali poziv za veprovinu i ostale ličke domaće životinje u kotliću vrijedi i dalje i sve vas pozdravlja.

Da te podsjetim a zaboraviul si reć da si i mene srel i upoznal
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 13:46

freddie je napisao/la:
medo je napisao/la:
e da zaboravih reći upoznao witcha 1600 iz Ogulina i negovu ekipu i nešto mu je s kompom,ali poziv za veprovinu i ostale ličke domaće životinje u kotliću vrijedi i dalje i sve vas pozdravlja.

Da te podsjetim a zaboraviul si reć da si i mene srel i upoznal
ma EE je ustvari za sve kriva jer sam morao ekipi okolo objašnjavat da je kod nas normalno da cure voze HD i super izgledaju,a i Witchevi su imali punu pljosku lol! pa se malo zapričali
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
ronin1
banned
banned
ronin1


Broj postova : 163
Godina imam : 1015
Prebivalište : kad je žena doma--doma,kad je nema - svugdje
Vozim : trenutno svašta
Na forumu od : 04.11.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 14:03

medo je napisao/la:
Evo bio i jučer se vratio i komentar je -bez veze. U petak nakon super vožnjice do Novog dolazim na mjesto susreta i to je uglavnom i jedino što je O.K. .lijepa pozicija na rivi.
Cijene žuja15,ćevapi 35 affraid a od graha ili nečeg sličnog ništa,u subotu je neki čičica s noktima ko rudar nacijepao svakom po šnjitunečeg što je trebalo bitit mortadela,kamp je bio na nekom prljavom podestu kraj 2 wc-a,samo što se spavati nije moglo zbog idiota koji nisu prestajali dva dana pucat iz auspuha na sveopće veselja djece i lokalnih sponzoruša.
tako da sam morao otići u Senj spavat,kiša je padala nekoliko puta,naravno da nije bilo šatora!!!O bandovima neću ni pričati jer nisam ni dočekao glavne koncerte jer smo se pobrali u subotu u 22 sata još nije počela svirka ,a prije opće opasnosti svirali su neki lokalni svadbari da je to bilo za plakat,repertoar prestrašan,da nije jubavi i ostale ljigice,igra samo jedna (spora vožnja) sreo nekoliko forumaša i poznate ekipe ,koji su došli i otišli,uglavnom jedan od susreta? za izbjegavati,e da a defile je posebna priča ,pokret u 14 h? suluda vožnja po magistrali (nismo išli ispod 100) pa se stajalo 15 min na sred ceste,pa onda opet jurnjava do nekog sela gdje je bilo gajba kisele i tri voćko soka.
Nije mi jasno otkud ovo HD u naslovu,valjda jer gazda birtije i susreta vozi HD-a.
ocjena -2 ,moto susreta- leave your money and go home.preporuka-zaobići u širokom luku confused



Kaj , sad susret ne valja ako nema besplatnog graha .? Vidim da se ide samo tam di se ekipa može za nekaj ogrepsti.sada svi ljubitelji graha kupuju motore i zato ima toliko MK -ova ,ali su to u stvari samo štovatelji besplatnog graha koji usput i slušaju R"n"r.
Ja bi da se na susret može badava, neka sviraju zz top i ac-dc i nek su super striprtizete ,ali ako nema graha onda je susret bez veze.Opće otvorite anketu da li će te ići na susret ako nema graha . :lol:
mislim da mexikanci crvene kad vide koliko naš narod ( posebno "bajkeri" ) vole grah
Pa onda bi vam bilo super u maksimiru u petak ,ali jebi ga nije bilo defilea i nije sviralo Crno perje ,ali je ipak bio i besplatni upad
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 14:39

ronin1 je napisao/la:
medo je napisao/la:
Evo bio i jučer se vratio i komentar je -bez veze. U petak nakon super vožnjice do Novog dolazim na mjesto susreta i to je uglavnom i jedino što je O.K. .lijepa pozicija na rivi.
Cijene žuja15,ćevapi 35 affraid a od graha ili nečeg sličnog ništa,u subotu je neki čičica s noktima ko rudar nacijepao svakom po šnjitunečeg što je trebalo bitit mortadela,kamp je bio na nekom prljavom podestu kraj 2 wc-a,samo što se spavati nije moglo zbog idiota koji nisu prestajali dva dana pucat iz auspuha na sveopće veselja djece i lokalnih sponzoruša.
tako da sam morao otići u Senj spavat,kiša je padala nekoliko puta,naravno da nije bilo šatora!!!O bandovima neću ni pričati jer nisam ni dočekao glavne koncerte jer smo se pobrali u subotu u 22 sata još nije počela svirka ,a prije opće opasnosti svirali su neki lokalni svadbari da je to bilo za plakat,repertoar prestrašan,da nije jubavi i ostale ljigice,igra samo jedna (spora vožnja) sreo nekoliko forumaša i poznate ekipe ,koji su došli i otišli,uglavnom jedan od susreta? za izbjegavati,e da a defile je posebna priča ,pokret u 14 h? suluda vožnja po magistrali (nismo išli ispod 100) pa se stajalo 15 min na sred ceste,pa onda opet jurnjava do nekog sela gdje je bilo gajba kisele i tri voćko soka.
Nije mi jasno otkud ovo HD u naslovu,valjda jer gazda birtije i susreta vozi HD-a.
ocjena -2 ,moto susreta- leave your money and go home.preporuka-zaobići u širokom luku confused



Kaj , sad susret ne valja ako nema besplatnog graha .? Vidim da se ide samo tam di se ekipa može za nekaj ogrepsti.sada svi ljubitelji graha kupuju motore i zato ima toliko MK -ova ,ali su to u stvari samo štovatelji besplatnog graha koji usput i slušaju R"n"r.
Ja bi da se na susret može badava, neka sviraju zz top i ac-dc i nek su super striprtizete ,ali ako nema graha onda je susret bez veze.Opće otvorite anketu da li će te ići na susret ako nema graha . :lol:
mislim da mexikanci crvene kad vide koliko naš narod ( posebno "bajkeri" ) vole grah
Pa onda bi vam bilo super u maksimiru u petak ,ali jebi ga nije bilo defilea i nije sviralo Crno perje ,ali je ipak bio i besplatni upad

ispravak krivog navoda:

!Ja nisam nijednom riječju spomenuo da bi morao biti besplatni grah ili bilo što drugo,makar se taj grah uobičajio kao gesta dobrodošlice ljudima koji dođu na susret jer susreti bi trebali biti na bazi prijateljevanja između klubova i ostalih bikera pa je red kad ti netko dođe u kuću da ga počastiš ,a ne samo izvući novac koji bi barem djelomice trebao ići u neku humanitarnu svrhu ,a ne kao u ovom slučaju debelom gazdi u džep jer koliko sam primjetio .
Što se svirke tiče ne hebe me jesu na stageu Stonsi ili klinci od 16 godina poput Dženitalija sve dok sviraju repertoar primjeren moto-susretima i da ne falšaju kao ovi u Novom ,niti nakon nijedne pjesme nije bilo aplauza što dovoljno govori o bandu.
I zadnje ja ne bih ništa badava (ostavio sam dolje oko 500 kuna bez troškova puta jer bi se itako vozio ),ali za šaku ćevapa dati 35 kuna u plastičnom tanjuriću je puno,sve ostalo sam rekao u gornjem postu.
Kad nekog citiraš onda navedi citat.pozdrav.


Zadnja promjena: medo; pon 04 svi 2009, 15:32; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 14:42

2 Ronin :jesi li uopće bio u Novom?
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
ronin1
banned
banned
ronin1


Broj postova : 163
Godina imam : 1015
Prebivalište : kad je žena doma--doma,kad je nema - svugdje
Vozim : trenutno svašta
Na forumu od : 04.11.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 15:47

medo je napisao/la:
2 Ronin :jesi li uopće bio u Novom?

da bio ,- grah jeo
[Vrh] Go down
trxa
man
man
trxa


Broj postova : 16
Godina imam : 55
Prebivalište : oz
Vozim : guzu na suzi gsx 750 ef
Na forumu od : 11.08.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 21:10

...i još nešto....nisam primjetila da je bio bilo tko od domaćina na ulazu... kaj nije stari dobri običaj da te netko sačeka i ponudi sa "sokićem"...
[Vrh] Go down
micica
girl
girl
micica


Broj postova : 94
Godina imam : 43
Prebivalište : posvuda
Vozim : RR Spyder
Na forumu od : 19.04.2009

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 21:29

Ja bila, sokića je bilo, ali valjda samo za prvih 100? Kasnije su domaći nestali, valjda su se prepali kiše....
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 21:40

micica je napisao/la:
Ja bila, sokića je bilo, ali valjda samo za prvih 100? Kasnije su domaći nestali, valjda su se prepali kiše....

jesam onda s tobom pričao oko tvog motora ? bio je jedan visoki sa mnom.
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
trxa
man
man
trxa


Broj postova : 16
Godina imam : 55
Prebivalište : oz
Vozim : guzu na suzi gsx 750 ef
Na forumu od : 11.08.2008

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimepon 04 svi 2009, 21:57

micica je napisao/la:
Ja bila, sokića je bilo, ali valjda samo za prvih 100? Kasnije su domaći nestali, valjda su se prepali kiše....


...aha...vjerovatno su im sve popili ovi kaj su se samo došli pošetati po rivi....a nas koji smo došli iz daljega...ko hebe.... dobar
[Vrh] Go down
micica
girl
girl
micica


Broj postova : 94
Godina imam : 43
Prebivalište : posvuda
Vozim : RR Spyder
Na forumu od : 19.04.2009

MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitimeuto 05 svi 2009, 14:00

medo je napisao/la:
micica je napisao/la:
Ja bila, sokića je bilo, ali valjda samo za prvih 100? Kasnije su domaći nestali, valjda su se prepali kiše....

jesam onda s tobom pričao oko tvog motora ? bio je jedan visoki sa mnom.

Jesi. To sam ja.
[Vrh] Go down
Sponsored content





MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Empty
PostajNaslov: Re: MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT   MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
MK "Law Riders" - OPEN BIKE EVENT
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Harley Davidson & Open Bike Event N. Vinodolski 27-29.4.2012
» Harley Davidson & Open Bike Event Novi Vinodolski 1.5.
» "Riders Night" by MK Fire Riders 15.03.2008
» 13.03.2010 "Riders Night" MK Fire Riders
» MK Colapis Riders"Ozalj"-Kestenijada 18.10.2008

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: