Početna stranicaPretraľnikSjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? 610RegistracijaLogin

 

 Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi??

Go down 
+4
Rocker
One Night Stand
Streinger
Suhi
8 posters
Autor/icaPoruka
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Empty
PostajNaslov: Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi??   Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Icon_minitimesri 13 vel 2008, 18:24

Pzdrv!

Navodno postoji sjedalo za suvozača na napuhavanje i može se zakeljiti na blatobran sa onim pipcima kao npr kaj ima na joysticima.
Ja još nisam uspio naletit na tak nekaj.

Zna li netko možda di bi tog moglo bit Question Smile
[Vrh] Go down
Streinger
man
man
Streinger


Broj postova : 95
Godina imam : 53
Prebivalište : Zagreb -VN 800 Classic
Vozim : VN 800 Classic
Na forumu od : 03.11.2007

Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Empty
PostajNaslov: Re: Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi??   Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Icon_minitimepet 15 vel 2008, 16:48

Tzv. "lick it and stick it".
Mislim da Highway Hawk to ima u ponudi, znači vidi u Motormaniji.
[Vrh] Go down
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Empty
PostajNaslov: Re: Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi??   Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Icon_minitimečet 21 vel 2008, 13:00

Nisam našao ni na Highway Hawk stranicama, a od Motormanie još manje... fakat su im str u neredu! Neda mi ih se ni zvat.
Možda se jednog dana prepeljam do tam. MOŽDA Sad

Nadjoh na;
http://www.sturgisswapmeet.com/products.cfm?subcatid=661

ALI nema internacionalnih online narudžbi, za sad.
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Empty
PostajNaslov: Re: Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi??   Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Icon_minitimepet 07 oľu 2008, 05:47

Ah te žene... više ni bike nemreš imati samo za sebe! Sad :lol:
Samo nemoj u Motormaniji naručivati, jer nebuš nikada dočekao! Ono kaj imaju u dučanu super, al za naručivanje su cigani!
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Empty
PostajNaslov: Re: Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi??   Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Icon_minitimepet 07 oľu 2008, 10:08

http://cgi.ebay.de/Sitzpad-saugpad-sozius-sitz-25x15cm-5cm-dick-KEDER_W0QQitemZ230228774086QQihZ013QQcategoryZ49894QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Empty
PostajNaslov: Re: Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi??   Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Icon_minitimepet 07 oľu 2008, 10:39

Fala!

A kak sad? Ne kužim baš dobro njemački, al tam sam se registriro i kao poslat će mi nekaj poštom u roku 3 dana ???

Nisam nikad niš kupio prek E baya
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Empty
PostajNaslov: Re: Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi??   Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Icon_minitimepet 07 oľu 2008, 11:35

samo se nadaj da ti neće poslati nekog mrgu od 2 metra, jer tko zna šta si potpisao:geek:
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Empty
PostajNaslov: Re: Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi??   Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Icon_minitimepet 07 oľu 2008, 12:16

Suhi je napisao/la:
Fala!

A kak sad? Ne kužim baš dobro njemački, al tam sam se registriro i kao poslat će mi nekaj poštom u roku 3 dana ???

Nisam nikad niš kupio prek E baya


e to je malo drugačija fora preko ebaya, koliko sam ja to skužio..... tu se licitira pa ako si zadnji obavezan si kupit.....pa neke fore koji je pouzdan?koji nije ?

mislim da tu rocker može više reči o tome.... kupnja preko ebaya

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Empty
PostajNaslov: Re: Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi??   Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Icon_minitimesub 08 oľu 2008, 02:45

http://cgi.ebay.de/SAUGPAD-SITZPAD-PAD-CUSTOM-HARLEY-CRUISER-CHOPPER_W0QQitemZ250217392568QQihZ015QQcategoryZ49894QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQ_trksidZp1638.m118.l1247QQcmdZViewItem
ovaj npr stoji da se moze kupiti bez aukcije dakle pristajes na cijenu i platis i posalju ti. Problem je samo kako ti poslati odavde (frankfurt ) za hr. Ako imas nekoga ko ide ovamo ili da ti podigne iz Vukovara , ja ti mogu kupiti.. Kosta 59 eura + 5,95 postarine za njemacku.Ima ih i u obliku malteskog kriza , i razlicitih cijena i velicina. To je rjesenje za kratke relacije - za nuzdu, nije bas udoban.
Pozz
Rocker
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Empty
PostajNaslov: Re: Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi??   Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Icon_minitimepet 14 oľu 2008, 18:20

Hvala na ponudi!

Nije me bilo par dana na forumu. Na žalost nemam nikog ni u Frankfurtu ni Vukovaru.
Ne pada mi na pamet trenutačno kako to izvest.

Još ću ja pitat u Harley dućanu u ZG-u. Pa ak ne uspijem ništa nać, cimnem tebe. Very Happy
hvala
[Vrh] Go down
HD Biker
cro chopper forum
cro chopper forum
HD Biker


Broj postova : 520
Godina imam : 47
Prebivalište : EU
Vozim : HD Police Road King Screaming Eagle
Na forumu od : 03.12.2007

Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Empty
PostajNaslov: Re: Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi??   Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Icon_minitimepet 14 oľu 2008, 19:43

Bok ako hoces ja ti mogu prodat svoje sjedalo. kupio sam ga proslu godinu, cura mi nije sjedila 5 puata na njemu. promijenil sam motor pa tako mi vise netreba. ja sam ti od utorka u karlovcu pa se mozemo cut pa si pogledas to. evo ti link ja sam ga bio kupio u ebayu tada
to tak izgleda

http://cgi.ebay.de/Mini-Sitzpad-Pad-Sitz-Saugpad-fuer-Chopper-NEU_W0QQitemZ370031226792QQihZ024QQcategoryZ49894QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem


ili si izaberi kakav drugi na ebayu pa cu ti ja donest do ka
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com
Mirda
man
man
Mirda


Broj postova : 129
Godina imam : 46
Prebivalište : zagreb
Vozim : S&S custom chopper
Na forumu od : 21.03.2008

Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Empty
PostajNaslov: Re: Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi??   Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Icon_minitimepet 04 tra 2008, 22:17

ja sam ga kupio za svoj bike.
imas razlicitih velicina.
ako imas vremena nazovi gordana (www.tomicbike.com) on ti to moze srediti i pokazati kakvih sve ima u katalogu.
mogu ga i ja kontaktirati jer mi je kompic samo moram tocno kakvog zelis
[Vrh] Go down
http://mk-pegasus.net
Mirda
man
man
Mirda


Broj postova : 129
Godina imam : 46
Prebivalište : zagreb
Vozim : S&S custom chopper
Na forumu od : 21.03.2008

Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Empty
PostajNaslov: Re: Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi??   Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Icon_minitimepet 04 tra 2008, 22:20

taj koji se napuse imas u custom chromu i zove se Air Comfort Pocket P-Pad, stane ti u džep kad je ispuhan.
www.custom-chrome-motorcycles.com
[Vrh] Go down
http://mk-pegasus.net
Sponsored content





Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Empty
PostajNaslov: Re: Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi??   Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi?? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sjedalo kaj se da zaljepit i odljepit po potrebi??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Bobber sjedalo
» Zanimljiva bisagica i sjedalo za VN 900
» novi sic tj sjedalo na mom mamutu....
» zadnje sjedalo na prekklapanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: