Početna stranicaPretraľnikQ: Potraga za žaruljicama ? 610RegistracijaLogin

 

 Q: Potraga za žaruljicama ?

Go down 
+3
skorpac
tamigo
JuR@
7 posters
Autor/icaPoruka
JuR@
man
man
JuR@


Broj postova : 121
Godina imam : 42
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Kawasaki VN 800 bobber (PRODAN!)
Na forumu od : 26.06.2008

Q: Potraga za žaruljicama ? Empty
PostajNaslov: Q: Potraga za žaruljicama ?   Q: Potraga za žaruljicama ? Icon_minitimened 12 tra 2009, 18:03

Pozdrav !
Da li postoji za kupiti žaruljice kao ove na slici samo jače ? Konkretno treba mi žaruljica (lijevo na slici) da je jača, da mi štop svijetlo bude jače i isto tako mi treba jača žaruljica (desno na slici) za žmigavac (točnije 12V/21W).
Ovdje u Virovitici nisam mogao naći takve žarulje i sad ne znam da li uopće ima takovih žaruljica za kupiti ???

hvala !
Image hosted by servimg.com
[Vrh] Go down
tamigo
man
man
tamigo


Broj postova : 135
Godina imam : 64
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha VIRAGO 750 / 94g
Na forumu od : 29.12.2007

Q: Potraga za žaruljicama ? Empty
PostajNaslov: Re: Q: Potraga za žaruljicama ?   Q: Potraga za žaruljicama ? Icon_minitimened 12 tra 2009, 18:30

ove lijeve možeš nači u paketu auto žarulja, za žmigulje . Mislim da su do 25W, samo prvo pogledeaj dali imaš dovoljno mjesta za njih , da ti ne bi pregrijavale plastike
[Vrh] Go down
JuR@
man
man
JuR@


Broj postova : 121
Godina imam : 42
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Kawasaki VN 800 bobber (PRODAN!)
Na forumu od : 26.06.2008

Q: Potraga za žaruljicama ? Empty
PostajNaslov: Re: Q: Potraga za žaruljicama ?   Q: Potraga za žaruljicama ? Icon_minitimened 12 tra 2009, 18:47

tamigo je napisao/la:
ove lijeve možeš nači u paketu auto žarulja, za žmigulje . Mislim da su do 25W, samo prvo pogledeaj dali imaš dovoljno mjesta za njih , da ti ne bi pregrijavale plastike

mislim da si u pravu, imaju takve žarulje u paketu za auto ali nisu narančaste već obične prozirne, a meni trebaju takve kao na slici.
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Q: Potraga za žaruljicama ? Empty
PostajNaslov: Re: Q: Potraga za žaruljicama ?   Q: Potraga za žaruljicama ? Icon_minitimepon 13 tra 2009, 09:18

.. si probal pitati u chipoteci?

.... pogledaj i nazovi.... da ja sad ne tražim.... http://www.chipoteka.hr/proizvodi/340000

Mislim da ih imaju čak i ove male žute... na samom dnu ti piše: Žaruljica mini ŽUTA 12 V 40 mA ... idi pa vidi ...

Pozzz Saša
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
Kamikaza
cro chopper forum
cro chopper forum
Kamikaza


Broj postova : 1798
Godina imam : 66
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV535
Na forumu od : 29.12.2007

Q: Potraga za žaruljicama ? Empty
PostajNaslov: Re: Q: Potraga za žaruljicama ?   Q: Potraga za žaruljicama ? Icon_minitimepon 13 tra 2009, 16:05

Ove prve postoje u verziji 21/5W, ali imaju veći balon. Ima ih za kupiti u svim trgovinama auto dijelova. Ako se ne varam grlo bi trebalo biti Ba14. Treba paziti da su oni izdanci (točkice) na istom mjestu, jer ti inače neće sjesti u grlo. Postoje i LED verzije takvih žarulja. Ima i jačih verzijh za aute koji imaju zatamnjene zadnje lampe, ali su teško nabavljive. Za ove ubodne pofarbane ne znam.
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
JuR@
man
man
JuR@


Broj postova : 121
Godina imam : 42
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Kawasaki VN 800 bobber (PRODAN!)
Na forumu od : 26.06.2008

Q: Potraga za žaruljicama ? Empty
PostajNaslov: Re: Q: Potraga za žaruljicama ?   Q: Potraga za žaruljicama ? Icon_minitimepon 13 tra 2009, 17:47

Probat ću sutra nazvati Chipoteku pa vidjet što oni imaju u ponudi, a vidim da imaju i online naruđbu pa ako nađem to što tražim neće biti problem oko nabavke traženog.
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Q: Potraga za žaruljicama ? Empty
PostajNaslov: Re: Q: Potraga za žaruljicama ?   Q: Potraga za žaruljicama ? Icon_minitimepon 13 tra 2009, 18:24

Ove ubodne pofrabane sam negdje vidio... ali gdje stvarno nemam pojma!?!?
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
JuR@
man
man
JuR@


Broj postova : 121
Godina imam : 42
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Kawasaki VN 800 bobber (PRODAN!)
Na forumu od : 26.06.2008

Q: Potraga za žaruljicama ? Empty
PostajNaslov: Re: Q: Potraga za žaruljicama ?   Q: Potraga za žaruljicama ? Icon_minitimepon 13 tra 2009, 19:00

Baš sad tražim po eBay-u, mislim da bi ovdje mogao naći to što me zanima.
Samo nešto mi nije jasno npr. da li smijem zamjeniti standardnu žaruljicu za led (kao na slici), da li još nešto moram mjenjati ili je samo dovoljna zamjena žaruljica da stvar radi ?
Image hosted by servimg.com
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Q: Potraga za žaruljicama ? Empty
PostajNaslov: Re: Q: Potraga za žaruljicama ?   Q: Potraga za žaruljicama ? Icon_minitimepon 13 tra 2009, 19:15

JuR@ je napisao/la:
Samo nešto mi nije jasno npr. da li smijem zamjeniti standardnu žaruljicu za led (kao na slici), da li još nešto moram mjenjati ili je samo dovoljna zamjena žaruljica da stvar radi ?

Tu se radi o gotovoj "kompoziciji" više ledica, kao zamjeni za (jednu) klasičnu žarulju 12 V, različitih snaga, boja i oblika podnožja. Ne trebaš mijenjati ništa, jednostavno je stavi na mjesto postojeće žarulje!

I nemoj zaboraviti odmah naručiti i rezervne "žarulje", nek se nađu za slučaj potrebe!
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Q: Potraga za žaruljicama ? Empty
PostajNaslov: Re: Q: Potraga za žaruljicama ?   Q: Potraga za žaruljicama ? Icon_minitimepon 13 tra 2009, 19:27

JuR@ je napisao/la:
Baš sad tražim po eBay-u, mislim da bi ovdje mogao naći to što me zanima.
Samo nešto mi nije jasno npr. da li smijem zamjeniti standardnu žaruljicu za led (kao na slici), da li još nešto moram mjenjati ili je samo dovoljna zamjena žaruljica da stvar radi ?
Image hosted by servimg.com

Možeš sve ako imaš mjesta, puno su veće. Za mene su te žarulje/ledice promašena investicija.
Kupio sam za žmigavce (2kom) i jednu za štop/poziciju u čipoteci, pa to se niti u noći ne vidi kako treba a kamoli po danu.
Razz
[Vrh] Go down
Dr. Feelgood
man
man
Dr. Feelgood


Broj postova : 157
Godina imam : 58
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Vulcan 1600
Na forumu od : 07.08.2008

Q: Potraga za žaruljicama ? Empty
PostajNaslov: Re: Q: Potraga za žaruljicama ?   Q: Potraga za žaruljicama ? Icon_minitimepon 13 tra 2009, 19:49

Pogledaj ovu ponudu http://www.tomos-autousluga.hr/index.php?menu=cjenik&lang=cro&cid=45, trgovina u Rijeci, šalju svu robu, a čini mi se da im je izbor nenadmašan.
Ja sam imao nedavno sličan problem, crvene žaruljice, a uspio sam ih jedva pronaći kod Tokića u Zgbu. Naknadno sam vidio da ih ova firma, naravno, ima.
[Vrh] Go down
JuR@
man
man
JuR@


Broj postova : 121
Godina imam : 42
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Kawasaki VN 800 bobber (PRODAN!)
Na forumu od : 26.06.2008

Q: Potraga za žaruljicama ? Empty
PostajNaslov: Re: Q: Potraga za žaruljicama ?   Q: Potraga za žaruljicama ? Icon_minitimeuto 14 tra 2009, 11:56

[/quote]

Možeš sve ako imaš mjesta, puno su veće. Za mene su te žarulje/ledice promašena investicija.
Kupio sam za žmigavce (2kom) i jednu za štop/poziciju u čipoteci, pa to se niti u noći ne vidi kako treba a kamoli po danu.
Razz[/quote]

ja sam ih jučer naručio preko eBay-a pa kad dođu za 10-ak dana pa čemo vidjeti, ako su stvarno loše kako ti pričaš, pa ne budem ih ni stavljao, pa neću propast za 60 kn koliko ću ih platiti. Hvala što si mi to priopčio, sad me živo zanima kako će svijetliti te led žaruljice ! Question Question
[Vrh] Go down
Sponsored content





Q: Potraga za žaruljicama ? Empty
PostajNaslov: Re: Q: Potraga za žaruljicama ?   Q: Potraga za žaruljicama ? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Q: Potraga za žaruljicama ?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: