Početna stranicaPretraľnikMali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 610RegistracijaLogin

 

 Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!

Go down 
+96
Dukes of hazzard
goga 35
dragger
rocky 61
mbani83
Memento Mori
Safet(y)
cuki1
krampus13
Zlac
maxart
nyll
Vilko
nenad barinić
mrljo#2
Oyeyeye
GIBO56
Dr.Ma$$a
Bosqeto
Acyd
zed12
klesoo
Ragga
Hedo
asy
Cere
zutokljunac
pinky
Suhi
Emil
Rocker-C
stefnahondi
bluesman1981
Firefighter
Ash
zokaoxi
chipo
Mile Roterdam
snut
magna
cro.chopper
Morski vuk
dinko choppers
cigel
red rose
učo_sb
ronin1
KARO
El Presidente
HD Biker
pso
M.J.
sandikap@net.hr
Dog Soldier
StarRider
ica
fat boy
k@n
Munja
lukylipik
necchi
harly
Simba my way
coHr
custom rider
austrijanac
zookk
Vida
calc69
tamigo
mungos
rock
drabotic
micky
palomas
jebiki
GALE
skorpac
vatrogasac
kristian
dibidus
Krišo
Slavonka
Leso
zanotti
KekoWaspnation
Tomo-vz
medo
Night rider
Beatnik
dac
buba
zuta guja
Quirin
saky00
RISBO THE BLADE
100 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimečet 14 sij 2010, 23:12

Nije me bilo dugo tu na forumu,pa evo da svima pozelim sve najbolje u novoj godini.Pa "harly" stoji,nije bil vec dugo koristeni jer se radi na necem kaj stvarno nije jos niko videl ali ima cetiri kotaca a ne dva,delal sam to najvise radi reklame za oslikavanje jer se mislim s tim baviti,a dali se budem budemo vidli rekli su slepci :lol: ,necu tu stavljati slike jer nije red i mjesto za to,ali za one koje mozda to jako zanima,nebudu pozalili kaj su gledali,ima više od 600 slika,procitajte i pogledajte sve,pozdrav roker

http://www.cardomain.com/ride/2605843
[Vrh] Go down
Morski vuk
man
man
Morski vuk


Broj postova : 33
Godina imam : 47
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Qingqi 250
Na forumu od : 03.01.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimepet 15 sij 2010, 01:20

A tu Mantu si sam prerađivao?? Svaka čast ako jesi dobar dobar Ja osobno isto pomalo kitam i radim nešta ali skroz od početka modeliram pa znam koliko je tu muke i koliki su tu sati kitanja i brušenja i kitanja i brušenja i onda još malo kitanja i brušenja :lol: :lol: i zato svaka čast... Auto izgleda prva liga... Jednog dana bi ti mogao malo i moje brodice ušminkat Cool Posjeti me na mojoj web stranici... Želim ti još puno ovako dobro obavljenog posla kao na ovoj Manti svaka cast
[Vrh] Go down
http://www.morskivuk.hr
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimepet 15 sij 2010, 09:34

E, ja sam ti već rekla jednoč da si wizzard, i to potvrđujem! Ako ikad uspijem izvršiti ono što sam naumila, bit će nešto posla i za tebe!!!SmileyCentral.com
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimepet 15 sij 2010, 09:55

RISBO THE BLADE je napisao/la:
Nije me bilo dugo tu na forumu,pa evo da svima pozelim sve najbolje u novoj godini.Pa "harly" stoji,nije bil vec dugo koristeni jer se radi na necem kaj stvarno nije jos niko videl ali ima cetiri kotaca a ne dva,delal sam to najvise radi reklame za oslikavanje jer se mislim s tim baviti,a dali se budem budemo vidli rekli su slepci :lol: ,necu tu stavljati slike jer nije red i mjesto za to,ali za one koje mozda to jako zanima,nebudu pozalili kaj su gledali,ima više od 600 slika,procitajte i pogledajte sve,pozdrav roker

http://www.cardomain.com/ride/2605843

ejjjjjj auto je ludnica ...... svaka čast

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 26058430632_mediumMali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 26058430630_medium
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 26058430631_mediumMali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 26058430616_medium





[Vrh] Go down
Morski vuk
man
man
Morski vuk


Broj postova : 33
Godina imam : 47
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Qingqi 250
Na forumu od : 03.01.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimepet 15 sij 2010, 13:37

prodajem Kawasaki VN 900 ,crvene boje,2006.

- Pa nemoooj ga prodat!!! Na čemu ćeš onda plijenit poglede????
raz1
[Vrh] Go down
http://www.morskivuk.hr
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimepet 15 sij 2010, 14:21

Morski vuk je napisao/la:
prodajem Kawasaki VN 900 ,crvene boje,2006.

- Pa nemoooj ga prodat!!! Na čemu ćeš onda plijenit poglede????
raz1

ne otvaraj stare rane, ne posipaj sol po ranama ................ What a Face
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimepet 15 sij 2010, 14:24

tako je, ne sol stavi papar
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimepet 15 sij 2010, 14:29

magna je napisao/la:
tako je, ne sol stavi papar
uzmi brener What a Face
[Vrh] Go down
Morski vuk
man
man
Morski vuk


Broj postova : 33
Godina imam : 47
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Qingqi 250
Na forumu od : 03.01.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimepet 15 sij 2010, 15:17

Al ajd reci šta ćeš onda bez motora???? To ti je kao da si prodao dio sebe.... ne to radit... jedino ako kupuješ drugu pilu, onda može, ne znam kaj se onda čeka s prodajom... :lol:
[Vrh] Go down
http://www.morskivuk.hr
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimepet 15 sij 2010, 15:35

Morski vuk je napisao/la:
Al ajd reci šta ćeš onda bez motora???? To ti je kao da si prodao dio sebe.... ne to radit... jedino ako kupuješ drugu pilu, onda može, ne znam kaj se onda čeka s prodajom... :lol:
ko da si prodao dušu vragu ali sad smo već u of
[Vrh] Go down
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimepet 15 sij 2010, 17:23

Morski vuk,evo ovo je samo za tebe,znam da je mozda of topic,valjda nebumo rasrdili admine.Posto volis brodice evo jedne,samo nemoj previse gledat da ne dojdes u napast Cool

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Tf4


Mislim se stvarno s tim baviti,ne samo zato je je to jako skup posel nego jer ga je i gust delati ako ga znas delati,samo kod nas je sve problem,jer to stvarno jako kosta.Evo radi primjera samo,da se napravi samo oslikavanje kak se radilo na autu,znaci te sve slike i vatra prava kosta oko 4000 eura,kaj je malo ustvari,jer vani to puno vise kosta,ali kod nas je sve puno i da je za 500 eura sve to bilo bi opet puno.Bil sam bas gledal prije par mjeseci di su lakirali novoga mustanga shelbija gt500 u iridiscent boju,znaci to je samo jedan ton,pa posel vrijedi oko 15000 dolara,znaci nekih 8-9 tisuca eura,tak da ovo kaj sam ja delal s tom vrijednosti koju sam napisal je prakticki ko da ti je neko to zabadava delal.Mnogi misliju da ak neko to dela iz hobija vise i da neko to dela kao pravi posel da je to ista stvar,ali je daleko od toga.Ne u smislu da neko ko to dela iz hobija nemoze to napraviti jako dobro,moze napraviti i bolje od nekoga kome je to bas posel,samo onaj ko radi to iz hobija mu nije tolko bitno uzeti velike pare jer mu je to cisti gust,tak da ako dobi i malo je jako puno,pa i radi tog razloga mnogi si daju to olakiravat kod tih ljudi jer normalno manje kosta.Poanta te sve šminke i tih exstra stvari je to da se to radi da bi se neko istical od svih ostalih,a to se mora onda masno platiti.Motor,ili auto,ili camac ili helikopter ili bilo kaj drugo netreba recimo biti oslikano da bi se to vozilo moglo kretati,znaci nije nuzno,a takve stavri od davnina kostaju bas iz tog razloga jer nisu nuzne,jer da bi si svi to mogli priustiti,onda bi automacki si svi to dali delati i to odma kod kupovine novog vozila i to onda vise nebi bilo to.Nazalost je tak,ali mnogima nije bas to previse jasno.Najbitnije je od svega toga to da se musteriji uzme i zadnja kuna iz žepa,a da je musterija zadovoljnja s poslom i da se nemre nagledati i nacuditi kaj mu stoji u garazi doma Smile
[Vrh] Go down
Morski vuk
man
man
Morski vuk


Broj postova : 33
Godina imam : 47
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Qingqi 250
Na forumu od : 03.01.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimepet 15 sij 2010, 20:54

EEEE, stvarno je prekrasan!!!! dobar dobar Dok upecam ribic zainteresiranog kupca odmah ti javim... Sad je vlada svojim jako popularnim mjerama o punjenju proračuna trošarinama totalno uništila malu brodogradnju puca1 al se nadam da će već doć vrijeme kad će se i ta glupa trošarina smanjit pa će se pojavit kupci a onda će bit i za tebe posla na mojim brodićima Cool
A imam jedan prototip u hali doma od 8 metara, linija će bit zvijerska i na njega bi baš super legao jedan takav uradak jer ga i mislim napravit u crnoj boji, onak za mafiju puca1 Samo love nikako dosta za sve titanik
[Vrh] Go down
http://www.morskivuk.hr
snut
man
man
snut


Broj postova : 158
Godina imam : 39
Prebivalište : dubrava/split
Vozim : slazem
Na forumu od : 28.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimesub 16 sij 2010, 12:15

RISBO THE BLADE je napisao/la:
Nije me bilo dugo tu na forumu,pa evo da svima pozelim sve najbolje u novoj godini.Pa "harly" stoji,nije bil vec dugo koristeni jer se radi na necem kaj stvarno nije jos niko videl ali ima cetiri kotaca a ne dva,delal sam to najvise radi reklame za oslikavanje jer se mislim s tim baviti,a dali se budem budemo vidli rekli su slepci :lol: ,necu tu stavljati slike jer nije red i mjesto za to,ali za one koje mozda to jako zanima,nebudu pozalili kaj su gledali,ima više od 600 slika,procitajte i pogledajte sve,pozdrav roker

http://www.cardomain.com/ride/2605843

Liniju auta si odlicno izvukao, ko ne zna kakav je auto u originalu ne moze ni znat di je kitano a di je originalna linija. Lak i brush su, kako bi rekle komšije, mnogo dobri. Jedino sto smrdi je izbor teme jer crvena vatra na crnoj bazi je vidjena vec milijun puta i osamsto.

Samo nastavi s ovakvim preradama dobar
[Vrh] Go down
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimesub 16 sij 2010, 12:52

Da ali ti moras znati da se prava vatra kao i sva ostala vidi najbolje na crnoj jer je crna najtamnija boja a ove što dolaziju u vatri su svijetlije,bez ozira jel to prava,zelena ili plava vatra,i zbog toga je u 95% podloga crna a ne neka svijetlija boja.Normalno da i ostale pozadinske boje nisu loše ali uvijek ima razlog zakaj se nekaj dela tak i tak a ne ovak i ovak.A kaj se tice bas prave vatre rijetko di budes ju videl na nasem kontinentu,mozda preko bare puno ali kod nas jako slabo.
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimesub 16 sij 2010, 21:33

Samo peri. Vatra je mrak.

A kaj se tiće vatre, plava sa zmajem je MRAK!!! To ja volim vidjeti!!
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
Mile Roterdam
man
man



Broj postova : 21
Godina imam : 32
Prebivalište : Split
Vozim : vespu
Na forumu od : 11.12.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimesub 16 sij 2010, 22:46

kralju svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast
[Vrh] Go down
chipo
man
man
chipo


Broj postova : 444
Godina imam : 46
Prebivalište : Slavonija
Vozim : Suzuki Intruder M800
Na forumu od : 18.08.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimesub 30 sij 2010, 20:54

dobar svaka cast
[Vrh] Go down
zokaoxi
girl
girl
zokaoxi


Broj postova : 53
Godina imam : 35
Prebivalište : Kula
Vozim : Honda CM 400
Na forumu od : 24.01.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimesub 30 sij 2010, 23:02

fenomenalno!!! predivan je! svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast
[Vrh] Go down
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimepon 01 vel 2010, 12:57

hahaha bravo.. svaka cast
[Vrh] Go down
Firefighter
man
man
Firefighter


Broj postova : 89
Godina imam : 54
Prebivalište : Zagreb- Podsused
Vozim : Kawasaki kz 750 Twin Brat
Na forumu od : 12.07.2008

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimepet 26 vel 2010, 09:54

svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast
[Vrh] Go down
bluesman1981
man
man
bluesman1981


Broj postova : 25
Godina imam : 42
Prebivalište : Opuzen
Vozim : Honda VF 750 bobber
Na forumu od : 10.03.2010

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimesri 10 oľu 2010, 20:32

svaka čast :harley:
[Vrh] Go down
stefnahondi
man
man
stefnahondi


Broj postova : 34
Godina imam : 62
Prebivalište : marija bistrica
Vozim : honda shadow vt 600
Na forumu od : 26.06.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimečet 11 oľu 2010, 16:40

Sve 5. (samo APN4)
Prekokrasno ---videl sam ga v Zelini na susretu
[Vrh] Go down
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimeuto 06 tra 2010, 23:12

Znam da bas sad nemam kaj za postati ali delam na jednom uzorku,oslikavam haubu koja bude dosla u sobu na zid da se vidi kaj sam sposoban Twisted Evil ,pa sam napravil kratki filmic kaj delam trenutno,ali nije jos gotovo,samo kaj mi nebute prevec slinili pa se vtopili v slini :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=vA2lNCfnIck&feature=player_embedded
[Vrh] Go down
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimeuto 06 tra 2010, 23:53

Meštre za 10 je Exclamation
svaka cast svaka cast svaka cast
[Vrh] Go down
RISBO THE BLADE
man
man
RISBO THE BLADE


Broj postova : 230
Godina imam : 41
Prebivalište : Varaždin
Vozim : APN 4 76",prerada
Na forumu od : 11.04.2009

Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitimened 25 tra 2010, 14:27

Evo tetu sam skoro završil,treba još nekaj napravit i popravit,nije za one slabog srca Cool ,pogledajte cijeli album kak je polako oživjela:

http://www.mojnet.com/korisnik/risbo83/slika/slika-175779/175779
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!   Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!! - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mali "HARLEY" ,izrada novog sica,sedla !!!
[Vrh] 
Stranica 4 / 19.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Moj mali Kivi
» Mali Vragstar 250
» chrome lak
» My marauder VZ 800

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: