Početna stranicaPretraľnikRecept za ugodno popodne 610RegistracijaLogin

 

 Recept za ugodno popodne

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Recept za ugodno popodne Empty
PostajNaslov: Recept za ugodno popodne   Recept za ugodno popodne Icon_minitimepon 06 tra 2009, 17:04

Sastojci:

-ljepo vrijeme
-neradni dan
-dobra ekipa
-plan puta (nije obavezan)
-motor

Priprema za ugodno popodne

Nakon jutarnjih obaveza te ručka sa familijom poslat ili odgovorit na par sms upita dali ima koja vožnja ili se što planira.

Primjena i konzumiranje recepta za ugodno popodne

Kad su svi sastojci objedinjeni može se krenut u konzumiranje recepta koji izgleda ovako:

Sastali smo se u malenom ali životopisnom povješču bogatom malenom gradiču koji se zove Vodnjan.Naime taj gradič je poznat po relikvijama (mumijama) svetaca koji se čuvaju u Vodnjanskoj crkvi.Taj gradić je usputna stanica mnogih putnika koji dolaze prema Puli,gradom dominira veliki zvonik koji slovi među naivečima u Istri,ali dosta o Vodnjanu mi bi se vozili.

Došao sam prvi i pričekao koju minuticu dvoicu prijatelja koji su ubrzo i doišli ,prvi je vozio Hondu CBF 1000 a DRUGI JE VOZIO kAWASAKI z 1000.Dogovor je pao da idemo do Tinjana,odlučili smo da čemo preko centralne Istre odnosno prema Žminju.Prva je krenula Honda pa ja na Suzukiju i zatim Kawasaki,ritam vožnje je bio ugodan(120-140km/h),cesta je ljepa i čista ima nešto prometa al to nas ne zamara ni usporava.

Dolazimo do Savičente,nismo prošli kroz nego pored jer se tamo održavao sajam cviječa.Kako je bili ljepo vrijeme bilo je i mnoštvao ljudi po šumama i njivama,počele su šparoge pa ih ljudi rado beru.Dakle prolazimo Savičentu i cesta nas vodi prema Žminju,po cesti susrečemo brojne naše istomišljenike(čitaj motoriste).Poslje Žminja skrečemo prema SV.petru u šumi,maleno selo al ljepo uređeno.

Odlučili smo proči tuda jer su nedavno napravili novu cestu pa smo je htjeli isprobat.Cesta obiluje mnogim zavoima i doslovce se spuštamo sa brda(mi Istrijani bi rekli da se spuštamo u valu), pa se ponovno penjemo uzbrdo.Tu smo ljepo ''prošetali'' po đirevima i evo nas u Tinjanu.

Gradič vrvi od motorista i biciklista,tu se održavao neki predizborni skup i djelili su fažo za niš(grah),mi smo došli zbog fažola kojeg više nije bilo,ništa onda idemo nešto popit u konobu pa čemo dalje (ovi su nam nudili neke kape ,maice itd,itd,ma fala lipa ti to daj nekom drugom).
Mi smo ljepo zasjeli u konobicu i dok smo popili pičence evo još nam su se dvoica pridružila.Sad nas je pet i več nas je ljepše vidjet kako savladavamo brojne đireve.

Sunce je još visoko a želja je velika za vožnjom.Upetehima se održavalo PH Quadova i mi smo normalno se zaputili tamo,ponovno prema SV. Petru u šumi i preko Žminja i Petehe,cesta je isto dobra tako da smo i tamo ljepo se nađirali.Dolazimo do mjesta utrke i popijemo jednu hladnu(nismo previše gledali utrku).

Popili i zaputili se prema Puli (obečali smo ženama,curama da čemo se sa njima poslje šetat),u Pulu stižemo vrlo brzo jer smo otišli preko Barbana.Parkiravam motor i ostatak dana se ljepo šetkaram ko neki čeh.
I na kraju bi rekao vuk sit i sve ovce na broju.


Free Image Hosting at www.ImageShack.us

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!

Recept za ugodno popodne Dsc00134o.th

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Recept za ugodno popodne Empty
PostajNaslov: Re: Recept za ugodno popodne   Recept za ugodno popodne Icon_minitimepon 06 tra 2009, 19:38

lijepo i to se zove lijepi dan, pametno iskoristeno vrijeme dobar4
[Vrh] Go down
rock
man
man
rock


Broj postova : 188
Godina imam : 41
Prebivalište : pula
Vozim : shadow 600
Na forumu od : 17.01.2009

Recept za ugodno popodne Empty
PostajNaslov: Re: Recept za ugodno popodne   Recept za ugodno popodne Icon_minitimeuto 07 tra 2009, 18:32

super,super dobar
[Vrh] Go down
Sponsored content





Recept za ugodno popodne Empty
PostajNaslov: Re: Recept za ugodno popodne   Recept za ugodno popodne Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Recept za ugodno popodne
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: