Početna stranicaPretraľnikMALO REDA!!!! 610RegistracijaLogin

 

 MALO REDA!!!!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

MALO REDA!!!! Empty
PostajNaslov: MALO REDA!!!!   MALO REDA!!!! Icon_minitimened 29 oľu 2009, 17:17

Cijenjeni forumaši!
Ovaj podforum kako njegov naslov sugerira služi tome da ponudimo u prodaju, ili pak pronađemo nešto što želimo kupiti.

Nažalost, sami smo od njega napravili još jednu "Čistu zajebanciju i dosadu"!! Najviše smo krivi mi moderatori koji smo zaduženi za njega...
Mišljenja sam da nam je jedan podforum za off i zajebanciju sasvim dovoljan, pa u "Garažu i podrum" uvodim red i disciplinu!!!:

PRAVILA IGRE:

1. Prodavač ili tražitelj robe ili usluge mora jasno napisati i opisati što nudi ili traži (fotka je poželjna)! Navod cijene je OBAVEZAN!!!!!
2. Transakcija (prodaja ili darivanje) može biti preko pp-a ili javna ako prodavač tako želi.
3. Članovi mogu tražiti dodatne informacije. Ako imate potrebu komentirati na šaljiv način, otvorite temu u "R&R"!Sve što samo miriši na zaebanciju ili off,u ovome podforumu, biti će obrisano a autor upozoren!!!!!!
4. Ako je ponuđeni predmet promjenio vlasnika (prodan, poklonjen,...) ili je pak prodavač odustao od transakcije, MORA s tom obavjesti završiti temu i zatražiti nekog od zaduženih moderatora da zaključa temu.
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

MALO REDA!!!! Empty
PostajNaslov: Re: MALO REDA!!!!   MALO REDA!!!! Icon_minitimesri 17 oľu 2010, 08:22

5. Oglasi stariji od godinu dana se brišu, osim ako ga prodavač/kupac ne produži stavljanjem novog posta (može i bump).
[Vrh] Go down
 
MALO REDA!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ...kod Jastreba - malo cuge, malo meze, puno Speed Limita...
» Eto malo ja sad :)
» a sad malo ja..
» Malo pragmatizma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Garaža & Podrum & Posao & Uvoz-Izvoz-
Forum(o)Bir: