Početna stranicaPretraľnikslika - Stavljanje slika na forum 610RegistracijaLogin

 

 Stavljanje slika na forum

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Hrca V-TWIN
man
man
Hrca V-TWIN


Broj postova : 146
Godina imam : 38
Prebivalište : POŽEGA
Vozim : "Malog" stroma
Na forumu od : 28.11.2007

slika - Stavljanje slika na forum Empty
PostajNaslov: Stavljanje slika na forum   slika - Stavljanje slika na forum Icon_minitimepon 11 vel 2008, 22:28

Evo vidim da se jos neki ljudi pate sa stavljanjem slika na forum pa sam odlučio malo pripomoci.


ako imate sliku na kompu prvo odite na neku stranicu na koju je možete uploadat ( staviti na net) kao npr. www.imageshack.us i browsate sliku koju želite.

kada ju je imageshack učitao kliknite na sliku dok ne bude normalne veličine.


onda ovak - desni klik miša na sliku pa zatim lijevi na copy image location ( tako je ako koristite mozilu a i kod iexplorera je slično)

evo:
slika - Stavljanje slika na forum Primjer1jb5

ili jednostavno zatamnite url iliti adresu koja se gore pokaže u browseru i kliknete desnim pucetom a zatim na copy

i kad ste to napravili dodete na forum, normalno napravite novi post ili temu i tamo gdje pišete tekst u svom postu kliknete na ikonicu image (nalazi se gore gdje određujete veličinu fonta itd.)
pojavit ce se ovo slika - Stavljanje slika na forum I nakon toga kliknite desnim pucetom i na paste (da bi kopiralo adresu slike koju smo podigli na shacku) i nakon toga opet ikonicu image ovako

znaci to bi izgledalo ovako slika - Stavljanje slika na forum Motor4
naravno ovdje nece prikazati sliku jer adresa ne postoji ali ako je adresa ispravna na tom mjestu bi se trebala pojaviti slika.

eto toliko o tome. ako ima jos nejasnoca samo pitajte

ride easy
[Vrh] Go down
Hrca V-TWIN
man
man
Hrca V-TWIN


Broj postova : 146
Godina imam : 38
Prebivalište : POŽEGA
Vozim : "Malog" stroma
Na forumu od : 28.11.2007

slika - Stavljanje slika na forum Empty
PostajNaslov: Re: Stavljanje slika na forum   slika - Stavljanje slika na forum Icon_minitimepet 15 vel 2008, 09:14

I jos da samo kazem vidim da neki jos stavljaju slike tako da one budu male i da korisnici moraju kliknit na njih da bi se povecale. eto ako vam nije problem prije nego sto ih stavite u post prvo u shacku ih uvecajte 8tako da kliknete na nnjih) i onda njihov link kopirajte u post.

da ne bude ovako...


slika - Stavljanje slika na forum Roaddoglogoze6.th


vec ovako...

slika - Stavljanje slika na forum Roaddoglogoze6

detaljnije je sve objasnjeno u gornjem postu
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

slika - Stavljanje slika na forum Empty
PostajNaslov: Re: Stavljanje slika na forum   slika - Stavljanje slika na forum Icon_minitimečet 13 oľu 2008, 15:06

Ja ću probati na sličan način objasniti korak po korak kak se stavljaju slike na forum:

1. Otiđite na stranicu www.imageshack.us
2. (1) kliknite lijevim gumbom miša na ovaj prozorčić da se pojavi strelica - kako je prikazano na slici. Zatim pomaknite miš desno od prozorčića i stisnite lijevim klikom miša na plavu kockicu koja sadrži crnu strelicu i odredite veličinu slike kako je prikazano ispod (640x480).
(2) kliknite na gumb "browse..." lijevim klikom miša

slika - Stavljanje slika na forum Imagesach1ct7

3. kada ste kliknuli browse... dobili ste prozorčić kako je prikazano dolje. Sada izaberite sliku koju mislite postaviti na forum tako da kliknete na nju lijevim klikom miša (kako je prikazano na slici dolje) i stisnete Open.

slika - Stavljanje slika na forum Imagesach2ji2

4. Stisnite gumb host it (zaokružen je crvenom bojom na slici dolje). Ovisno o brzini i veličini slike ova radnja može potrajati od nekoliko sekundi do nekoliko minuta. Strpljaivo čekajte da se izmjeni ekran.

slika - Stavljanje slika na forum Imagesach3ca0

5. Nakon što se slika učitala napravite sljedeće:
(1) isključite strelicu kako je prikazano kod broja jedan na slici. To su nepotrebni detalji o učitanoj slici.
(2) pod 2 na slici je zaokružen prozorčić na kojeg treba jednom kliknuti lijevim gumbom miša. Veza(link) koja se nalazi u tom prozorčiću će se zaplaviti. Zatim stisnete desni klik miša i stisnete funkciju copy. Nakon toga taj link kopirate u svoj odgovor na forumu (znači opet desni klik miša, ali sada birate opciju paste). Trebala bi vam se pokazati dugačka traka raznih znakova, ali to je ok! Kada stisnete Send u svom postu ostali na forumu će vidjeti sliku.

slika - Stavljanje slika na forum Imagesach4vu5

6. Trebali bi dobiti svoju sliku ove veličine:

slika - Stavljanje slika na forum 20040511bikepics1484088tv3

7. I to je to! Very Happy

Ako ima bilo kakvih nejasnoća o određenom koraku koji je ovdje prikazan slobodno pitajte u ovoj temi!
[Vrh] Go down
Remba
man
man
Remba


Broj postova : 381
Godina imam : 35
Prebivalište : Osijek
Vozim : sebe
Na forumu od : 22.03.2008

slika - Stavljanje slika na forum Empty
PostajNaslov: Re: Stavljanje slika na forum   slika - Stavljanje slika na forum Icon_minitimesri 14 svi 2008, 08:56

a koji link da staviim da direktno pokaze sliku, meni nije otvorio image shack!
meni je otvorio servimg.com!!!
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

slika - Stavljanje slika na forum Empty
PostajNaslov: Re: Stavljanje slika na forum   slika - Stavljanje slika na forum Icon_minitimesri 14 svi 2008, 08:58

Remba je napisao/la:
a koji link da staviim da direktno pokaze sliku, meni nije otvorio image shack!
meni je otvorio servimg.com!!!

Radi prema mom postupku i onda ćeš dobiti sliku direktno zaljepljenu na forum (obično to piše hotlink for forum-s).
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

slika - Stavljanje slika na forum Empty
PostajNaslov: Re: Stavljanje slika na forum   slika - Stavljanje slika na forum Icon_minitimened 18 svi 2008, 23:02

U ovom dijelu foruma će se strogo paziti na off topic, pa molim članove da se drže tema.
[Vrh] Go down
Crni Leptir
man
man
Crni Leptir


Broj postova : 49
Godina imam : 51
Prebivalište : Beograd
Vozim : Kinroad XT150
Na forumu od : 18.01.2010

slika - Stavljanje slika na forum Empty
PostajNaslov: Re: Stavljanje slika na forum   slika - Stavljanje slika na forum Icon_minitimened 24 sij 2010, 16:43

Crna je napisao/la:
Evo da ne bi bili u neizvjesnosti kako izgledam pa cu vam staviti fotku tako da me mozete prepoznati ... iako mi je kosa sada malo dulja jer je fotka od ljeta ...


Sorry jos nisam skuzila kak da smanjim fotku ... stavila bi jos jednu ali obzirom da su tak velke ... ostat cu samo pri ovoj .... No :bolest:

Ako smem da se umešam, profesionalna deformacije hehe Klikni ovde
[Vrh] Go down
http://www.vaske72.webs.com
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

slika - Stavljanje slika na forum Empty
PostajNaslov: Re: Stavljanje slika na forum   slika - Stavljanje slika na forum Icon_minitimened 24 sij 2010, 18:59

Crni Leptir je napisao/la:


Ako smem da se umešam, profesionalna deformacije hehe Klikni ovde

Odličan prikaz postavljanje fotki na forum. Hvala!
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

slika - Stavljanje slika na forum Empty
PostajNaslov: Re: Stavljanje slika na forum   slika - Stavljanje slika na forum Icon_minitimesub 06 kol 2011, 17:18


_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

slika - Stavljanje slika na forum Empty
PostajNaslov: Re: Stavljanje slika na forum   slika - Stavljanje slika na forum Icon_minitimesub 28 sij 2012, 06:15


_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Sponsored content





slika - Stavljanje slika na forum Empty
PostajNaslov: Re: Stavljanje slika na forum   slika - Stavljanje slika na forum Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Stavljanje slika na forum
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» stavljanje fotografija ,dodatne opcije u postanju
» suzuki boulevard c90
» Harley Davidson
» Puno slika
» dobra slika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Pravila foruma, Help desk, Obavjest, Imenik, Moto klubovi, In memoriam-
Forum(o)Bir: