Početna stranicaPretraľnikpjeskarenje ali JEFTINO!!!!!!!! - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 pjeskarenje ali JEFTINO!!!!!!!!

Go down 
+13
fat boy
skorpac
HyperCube
cro.chopper
dibidus
Quirin
buralee
ivek
cityn
sinisa
micky
gusgus
ronin1
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
oz_skroz13
man
man
oz_skroz13


Broj postova : 193
Godina imam : 38
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : u krug!
Na forumu od : 19.05.2009

pjeskarenje ali JEFTINO!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pjeskarenje ali JEFTINO!!!!!!!!   pjeskarenje ali JEFTINO!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimened 23 kol 2009, 23:06

Baš si nam lijepo argumentirano iskazao svoje mišljenje o temi. Milina!

dobar[/quote]

Ja to koristim već godinama! Šprica na zrak za ivasol košta 30ak kuna, plavi pijesak 6kn kila, prašak za pecivo dobijem od pekara jer mu radim aute!

Prašak za pecivo je za skidanje prljavštine, a plavi/oštri pijesak (bez prašine) za skidanje boje i hrđe
[Vrh] Go down
oz_skroz13
man
man
oz_skroz13


Broj postova : 193
Godina imam : 38
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : u krug!
Na forumu od : 19.05.2009

pjeskarenje ali JEFTINO!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pjeskarenje ali JEFTINO!!!!!!!!   pjeskarenje ali JEFTINO!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimened 23 kol 2009, 23:10

I ČUVAJTE OĆI!!
[Vrh] Go down
ronin1
banned
banned
ronin1


Broj postova : 163
Godina imam : 1015
Prebivalište : kad je žena doma--doma,kad je nema - svugdje
Vozim : trenutno svašta
Na forumu od : 04.11.2008

pjeskarenje ali JEFTINO!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pjeskarenje ali JEFTINO!!!!!!!!   pjeskarenje ali JEFTINO!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 09:17

gle!
u domačoj varijanti nije za velike djelove tipa rame isl.jal ide dosta materijala a i nema ga baš.
J...no je za ispjeskariti recimo stari fergazer jel nije pijesak koji sve onda zaštopa nego se prašak otopi , ekološka je priča jel nije kancerogen pa se mogu cijele šasije time pjeskariti ......
Ja sam time očistio špajle za felgu ,niple od špajli ,nabu i felgu koja je dobila patinu,a onda sam još felgu očistio s cementom i onom smjesom kaj sam napisao u jednom topicu.
Za stavit slike sam glup ili lljen ak te baš zanima nazovi i dođi pa buš vidio.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





pjeskarenje ali JEFTINO!!!!!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: pjeskarenje ali JEFTINO!!!!!!!!   pjeskarenje ali JEFTINO!!!!!!!! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
pjeskarenje ali JEFTINO!!!!!!!!
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: