Početna stranicaPretraľnikLittle Waters Custom Show - Page 6 610RegistracijaLogin

 

 Little Waters Custom Show

Go down 
+29
KekoWaspnation
Leso
palomas
tamigo
LUKAČ li-st
lukylipik
necchi
Suhi
Zmija
zanotti
medo
zerp
dibidus
HyperCube
dudo
rock
Marina
cro.chopper
Saba
stain
asy
eltoro
custom rider
magna
Frntas
Dr.Ma$$a
Genesis051
dragger
redneck
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimened 03 svi 2009, 17:58

već dugo najavljivan show održan je kako je i najavljen u subotu u vodicama. jako puno ljudi je poteglo dug put i podnijelo veliku žrtvu da bi mogli prisustvovati. izlagači su se počeli skupljati još u petak, atmosfera je bila super. kako več i biva feštanje je počelo dan ranije i obično je i najkvalitetnije. dok su neki feštali drugi su se ustajali u gluho doba noći i kretali na put da bi bili spremni izložiti svoje ljubimce od ranog jutra. zimski dani provedeni u garažama mjenjaju se za scenu. nije se sunce previše diglo kad su počeli brujati i prvi posjetioci. vibra je bila pozitivna, mobiteli su zvonili po cijeloj dalmaciji pomažući grupiranju i planiranju za posjet napokon različitom moto događaju.
međutim već u startu se počinju događati čudne stvari. naime nitko ne voli da mu se naplati ulaz pogotovo ako to nije najavljeno. loš glas se čuje jako daleko, ttako da su već oko dva već svi znali. što je i najnevjerojatnije i sam organizator se čudi što se događa . negdje je kratki spoj. napokon i izlagači podižu svoj glas te stiže "naredba " o ukidanju naplate upada. nažalost, šteta je već učinjena , bikeri iz protesta odlaze unatoč pozivima da se vrate. ponos je povrijeđen.
i nekako se čini da je to početak kraja, desetine motora raznih registracija iz cijele hrvatske pa i susjednih zemalja dolaze i odlaze. loša ih organizacija jednostavno ne uspijeva zadržati. bina za muziku se cijeli dan slaže tako da napokon oko 19 sati izlazi i prvi band. zanimljivo je da se nitko od organizatora nije obratio putem razglasa cijeli dan niti izlagačima niti posjetiocima. unatoč očekivanju, natjecanje se nije niti održalo.
međutim ništa nije moglo spriječiti još jedno druženje ljudi kojima nemogu drugi narušiti atmosferu i zabavu. kako je noć tekla, atmosfera je bila sve bolja, a onih par stitina ljudi se ipak dobro zabavila i imsilm da nitko nije požalio što je ostao.
jedna od otegotnih okolnosti organizatorima je i jako veliki broj drugih moto događaja diljem obale, tako da je velika večina potražila bolji provod.
sama ponuda izlagača je bila kvalitetna i treba se zahvaliti profesionalnim i prvatnim izlagačima motora, airbrushera,i kromiranih dodataka, bikerske odjeće i pića.
keže se u narodu da se prvi mačići u more bacaju, pa se i mi tako nadamo da prvi neuspijeh samog natjecanja i showa neće obeshrabriti organizatora da slijedeće godine okupi još više izlagača te da će ispraviti sve dječije bolesti organizacije
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimened 03 svi 2009, 18:01

nažalost nemam nijednu fotku jer san od uzbuđenja zaboravio aparat, ali nije bilo za vidjeti ništa što već nije bilo na forumu, a kako nije bilio lukija izostao i je i "show".
što se mene osobno tiče, ja sam se jako dobro proveo, skupila se kritična masa od nas četvero i nama je bilo super (ja, blic + čuvarica i custom rider). sa raznih krajeva države upoznavanje i kako je večer tekla sve više smijeha i zafrkacije. ja prezadovoljan
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimened 03 svi 2009, 19:17

Evo moj novi motor

Little Waters Custom Show - Page 6 3266_1161617040070_1217144008_453566_2488212_n

Little Waters Custom Show - Page 6 3266_1161617080071_1217144008_453567_4945502_n
[Vrh] Go down
Leso
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 810
Godina imam : 44
Prebivalište : vinkovci
Vozim : vespa px 200,venox
Na forumu od : 12.01.2008

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimened 03 svi 2009, 19:43

Kolko si ga platio lol!
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimened 03 svi 2009, 19:51

Saba je napisao/la:
Evo moj novi motor

Little Waters Custom Show - Page 6 3266_1161617040070_1217144008_453566_2488212_n

Little Waters Custom Show - Page 6 3266_1161617080071_1217144008_453567_4945502_n

Saba imas ukusa moram priznati dobar4
[Vrh] Go down
rudy
man
man
rudy


Broj postova : 157
Godina imam : 61
Prebivalište : Split
Vozim : xvs 650 dragstar
Na forumu od : 07.01.2008

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimened 03 svi 2009, 19:59

a di će Andrea sidit???
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimened 03 svi 2009, 20:01

rudy je napisao/la:
a di će Andrea sidit???
Hehe na zaručnikovom motoru
[Vrh] Go down
eltoro
man
man
eltoro


Broj postova : 440
Godina imam : 56
Prebivalište : zaprešić,laduč-kod talijanske granice
Vozim : Eltoro Slasher
Na forumu od : 15.11.2007

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimened 03 svi 2009, 20:05

Kako ste vidjeli Saba ima novi motor he he he dobar čestitam saba samo još logo i to je to . Nego šalu nastranu .

Susret tj. show koji je bio PRVI puta,za mene je bio nešta što treba RH. Organizacija svega je bila kakva je bila za prvi put i nemojmo odmah drvlje i kamenje po organizatoru tj. po Redneck-u. Trudio se ,radio je za puno drugih ljudi,obavljo puno stvari koje nisu bile u njegovoj domeni posla itd itd zato ok bilo je propusta ali nadamo se da se na greškama uči pa da ih na drugom showu neće biti. Mene osobno više smeta ne odaziv naših prerađivaća motocikala i njihovo ne razumijevanje za sve to kao da ih se sve to ne tiće a žive u tom svijetu tj. uzimaju novce od tog dijela svijeta zato je po meni to naj žalosnije a ne propusti u organizaciji. Mi smo se pobrinuli da budu i jeftini dijelovi za sve motore ,kao što je već prije i rečeno a da opet i budu stvari koje su stvarno skupe ali ljepe za vidjeti. Neznam dali je problem u meni tj. nama ili drugi tuneri to ne gledaju tako pa se to njih niti ne tiće ali ako smo mi mogli organizirati da ima za sve ljubitelje motora od majica support do raznih dijelova za vaše metalne ljubimce po cijenama od 10-20-30-100 kuna kao kožne bisage za 65 kuna do prednjih kontrolnih komandi za 300 kuna onda su se drugi barem mogli potruditi da dođu do Vodica jer to je samo 290 km od Zagreba. U svakom slučaju čestitke organizatoru barem na pokušaju.Slike koje eltoro motorcycles ima nećemo staviti na forum jer nisu objektivne tj.slikali smo naše štandove iz zezancije pa nebi htijeli da ispadne samopromocija kao što se tu u većini slučajeva dešava ali slike stvari koje su ostale kod nas a ima ih jako puno ponudit ćemo svima s foruma po cijenama koje su bile prezentirane i u Vodicama tako da oni koji nisu ušli radi karata ili nisu bili u mogućnosti doći nebi bili zakinuti naspram drugih.

Pozdrav
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimened 03 svi 2009, 20:16

upravo tako eltoro, svaki početak je težak ....
iz grešaka se uči , samo naprijed dečki

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimened 03 svi 2009, 20:23

tamigo je napisao/la:
OOOOgromna pogreška tzv osiguranja, mada mi nije jasno kaj osiguranje ima s naplatom ulaza i postavljanjem papira s takvom obavijesti na ulaz. Potegnuli smo moja Coprnica i ja iz Zagreba i nakon silnog bacakanja po cesti (vjetrina je bila opaka) konačno smo stigli. Prvi dojam ODLIČNA lokacija, a onda šok. Neki likovi počinju lijepiti plakat na vrata UPAD 20 kn po osobi, a čuju se i priče da nema izlaza, jer ako izađeš ponovo naplata.Nije stvar u tih 20 kn po osobi, stvar je u principu. Pa di češ bajkerima naplačivat upad na bilo kakvu našu manifestaciju, a da to nisi prije i najavio. Dakle nije mi bilo teško ponovno se obući i sjesti na moju VIRAGO-GOLDVINGICU i zaputit se prema Novom, ali mi je bilo jako žao što nisam uspio vidjeti ono po što sam i došao. Pročitao sam da su tu "pogrešku" oko naplate kasnije i ispravili, ali šteta je ipak učinjena, pa se nadam da če se takve stvari ubuduće bolje planirati. Pozdrav svima.
ne kužim, kaj niste zvali nekog ili ?????
pa na samoj obavjesti na ccf portalu piše ulaz samo pješacima ....
ja bi barem pital kaj se događa WTF ????

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimened 03 svi 2009, 22:04

naša klapa od desetak motora, sastavljena od Pomišpotića i naših prijatelja (iz Zadra, Vodica, Splita i Zagreba), je stigla u kamp i umjesto pozdrava dobrodošlice, odmah dvojica staju pred ulaz i ne daju nam ući bez da kupimo karte (20 kn); rečeno nam je također da se motorom smije ući samo ako se kampira jer kasnije nema van do kraja događaja; dodatnih objašnjenja nije bilo.
Pao je kratki dogovor, i mi smo ponovo navukli opremu i upalili motore.
Eltoro je reagirao i nekakav dogovor je pao, te su ljudi prišli do nas i rekli nam da možemo ući bez plaćanja.

Ispala je situcija kao da nekog molimo da nas pusti bez karte a ne da smo tamo dobrodošli.
Par minuta nakon Tamiga, otišli smo i mi.

Žao mi je da nisam kupio karte i otišao bez objašnjavanja.
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimened 03 svi 2009, 22:06

Saba je napisao/la:
rudy je napisao/la:
a di će Andrea sidit???
Hehe na zaručnikovom motoru

dancingbanana dobar dancingbanana dobar dancingbanana dobar
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimened 03 svi 2009, 22:09

Zmija je napisao/la:
naša klapa od desetak motora, sastavljena od Pomišpotića i naših prijatelja (iz Zadra, Vodica, Splita i Zagreba), je stigla u kamp i umjesto pozdrava dobrodošlice, odmah dvojica staju pred ulaz i ne daju nam ući bez da kupimo karte (20 kn); rečeno nam je također da se motorom smije ući samo ako se kampira jer kasnije nema van do kraja događaja; dodatnih objašnjenja nije bilo.
Pao je kratki dogovor, i mi smo ponovo navukli opremu i upalili motore.
Eltoro je reagirao i nekakav dogovor je pao, te su ljudi prišli do nas i rekli nam da možemo ući bez plaćanja.

Ispala je situcija kao da nekog molimo da nas pusti bez karte a ne da smo tamo dobrodošli.
Par minuta nakon Tamiga, otišli smo i mi.

Žao mi je da nisam kupio karte i otišao bez objašnjavanja.

... nažalost čuo sam da je sve objašnjeno kao nesporazum i tako to....
... ali uvijek gorak okus ostane.... ja bih se također odmah okrenuo....
... srećom koliko čujem El Toro, Dudo i takovi pravi ljudi riješiše stvar....
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimened 03 svi 2009, 22:16

Eltorovi motori su prekrasni. I mene čudi zašto se i ostali "majstori customa" nisu odazvali, nije mi jasno da nisu poželili izložiti toliki trud i ljepotu u koju su uložili toliko svega, utoliko više što je ovo bila nažalost rijetka prilika... scratch

Moje mišljanje je da treba stavit za drugi put neki drugi datum tako da se pazi da se ne poklapa sa dosta drugih moto događanja...

Gaf sa kartama koji je umalo "ubio" manifestaciju, ispravila je reakcija ElTora koji je popizdija kad je to skužija dobar3 i spasija stvar.. Treba to zaboravit i nadam se što prije novoj izložbi tih nevjerojatnih lipotana dobar

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Little Waters Custom Show - Page 6 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimened 03 svi 2009, 22:17

magna je napisao/la:
a kako nije bilio lukija izostao i je i "show".

... tko je taj hebeni luki ????
... jel itko čuo za njega............. ????????????

... pitaću lukya dobar




...hvala prijatelju na uvažavanju moga izostanka.... ali nije bilo u džepu, pošteno je to danas priznati... ali poslao sam šokicu.... biker2 dobar
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimepon 04 svi 2009, 06:59

kružeći po kampu čuo sam mnogih objašnjenja zašto je ispalo tako , ali nebi iznosio glasine kao činjenice. ipak eltorov post govori sve, drago mi je da su izlagači razumni ljudi pa nisu uzeli ništa za zlo , a koliko sam razumio svi bi oni došli opet. samo mi je žao što oni koji su ignorirali sad mogu pričati priče tipa "znao sam pa nisam došao". još jednom kažem da oni koji su ostali nisu požalili i doći će opet tako da ovo može biti otvoreni poziv organizatoru da napravi i drugi custom show


jučer me je cilo vrime mučilo što nismo dali ruku blicu da ubaci motor u kombi nego smo otišli. sorry blic sory
[Vrh] Go down
redneck
man
man
redneck


Broj postova : 68
Godina imam : 43
Prebivalište : uz fleksu, ne predaleko od aparata za varenje
Vozim : HD FXDWG
Na forumu od : 02.03.2009

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimepon 04 svi 2009, 10:19

ljudi evo me nazad na poslu i imam svega par sekundi. opsirnije cu popodne...

hvala svima koji su dosli, koji su nas podrzali. hvala el torru na svesrdnoj pomoci ,djubretu, blic polishu koj su izlagali i puno hvala hollister MC koji su stigli u takvom broju podrzat nas.

priznajem pogresaka u organizaciji je bilo previse. prihvacam sve lose kritkie i samo mogu reci zao mi je. natjecanje se odrzavlao, samo broj prijavljenih motora bio je taman kolko i podjeljenih nagrada....

opsirnije sve kasnije.

Jos jednom hvala svima i nemate ni pojma kolko mi je zao za sve propuste
[Vrh] Go down
dac
cro chopper forum
cro chopper forum
dac


Broj postova : 1237
Godina imam : 44
Prebivalište : kumrovec
Vozim : Kymco Zing
Na forumu od : 03.01.2009

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Naslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimepon 04 svi 2009, 10:43

dobar ETM
[Vrh] Go down
fbcgoodfellas0009
man
man
fbcgoodfellas0009


Broj postova : 56
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki VN 2000
Na forumu od : 01.09.2008

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimepon 04 svi 2009, 12:24

2 Readneck:
Nemoj se ispričavati, jer bi svima trebalo biti jasno da ti to tako nisi htio da ispadne al ispalo je i šta sad da se čovjek ubije zbog toga, ne brini, samo gas dalje. Ja se ispričavam tebi kaj nisam i ja bio tamo ali nije mi se dalo terat nigdje.Moram pohvaliti ideju i mislim da je LWCS zamišljen kao pun pogodak, štandovi sa jeftinom dodatnom opremom, motori tj prerade, negrade, baš onako kako treba, svaka čast i samo tako naprijed, grešaka će uvijek biti, to će se ispraviti u hodu i to je to. Skidam ti kapu jer si se uhvatio u koštac sa organizacijom a ko nije ništa organizirao taj nezna kako je to teško, nemoj gubiti volju nego samo gas naprijed. Hebote ja imam želučanu nervozu kad pečem roštilj doma za ekipu jel bu bilo sve dobro ili ne, mogu misliti kako je tebi bilo, zato nemoj gubiti volju već ustraj u ideji jer je LWCS super.


Zadnja promjena: fbcgoodfellas0009; pon 04 svi 2009, 12:41; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.fbcgoodfellas.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimepon 04 svi 2009, 12:28

potpisujem gornji post i opet kažem da želimo i dogodine LWCS
[Vrh] Go down
BLIC
man
man
BLIC


Broj postova : 148
Godina imam : 48
Prebivalište : GORIČAN
Vozim : HARLEY ONE Custom
Na forumu od : 09.02.2008

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimepon 04 svi 2009, 12:49

magna je napisao/la:
kružeći po kampu čuo sam mnogih objašnjenja zašto je ispalo tako , ali nebi iznosio glasine kao činjenice. ipak eltorov post govori sve, drago mi je da su izlagači razumni ljudi pa nisu uzeli ništa za zlo , a koliko sam razumio svi bi oni došli opet. samo mi je žao što oni koji su ignorirali sad mogu pričati priče tipa "znao sam pa nisam došao". još jednom kažem da oni koji su ostali nisu požalili i doći će opet tako da ovo može biti otvoreni poziv organizatoru da napravi i drugi custom show


jučer me je cilo vrime mučilo što nismo dali ruku blicu da ubaci motor u kombi nego smo otišli. sorry blic sory

Bok!
Nema problema za bike.Ionako nismo bili za to.
Ujutro smo ga ubacili i krenuli polako prema doma.
Putovali smo 9 sati.Guzva je bila nemoguca.
Vidimo se dogodine ako bude 100%!

A prije toga na Dalmatini naravno.
dobar
[Vrh] Go down
http://www.blic-inox.hr
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimepon 04 svi 2009, 15:16

...meni je bilo sve za pet ,da ne nabrajam sve što je spomenuto,al meni se na kraju jako dopalo u Vodicama jer sam se dobro zabavio sa Magnom,Blicom i čuvaricom,Draggerom i Rudijem,nakon početnog razočarenja na kraju je ispalo dobro.
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimepon 04 svi 2009, 16:33

fbcgoodfellas0009 je napisao/la:
2 Readneck:
Nemoj se ispričavati, jer bi svima trebalo biti jasno da ti to tako nisi htio da ispadne al ispalo je i šta sad da se čovjek ubije zbog toga, ne brini, samo gas dalje. Ja se ispričavam tebi kaj nisam i ja bio tamo ali nije mi se dalo terat nigdje.Moram pohvaliti ideju i mislim da je LWCS zamišljen kao pun pogodak, štandovi sa jeftinom dodatnom opremom, motori tj prerade, negrade, baš onako kako treba, svaka čast i samo tako naprijed, grešaka će uvijek biti, to će se ispraviti u hodu i to je to. Skidam ti kapu jer si se uhvatio u koštac sa organizacijom a ko nije ništa organizirao taj nezna kako je to teško, nemoj gubiti volju nego samo gas naprijed. Hebote ja imam želučanu nervozu kad pečem roštilj doma za ekipu jel bu bilo sve dobro ili ne, mogu misliti kako je tebi bilo, zato nemoj gubiti volju već ustraj u ideji jer je LWCS super.

... ma i ovako i onako kao El Toro i kao Magna govorimo svi koji ćemo si uvažiti i pluseve i minuse...
... a slijedeće godine - nadam se da ću ja biti na sedlu svoje Šokice, premda kao moj mali dijelić i u ovoj prvoj posjeti LWCS, Šokica je imala odličnog jahača...
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
redneck
man
man
redneck


Broj postova : 68
Godina imam : 43
Prebivalište : uz fleksu, ne predaleko od aparata za varenje
Vozim : HD FXDWG
Na forumu od : 02.03.2009

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimepon 04 svi 2009, 19:47

...uh nemam rijeci ljudi. FALA VAM SVIMA!!!! dobar dobar dobar dobar

necu odustati, vase rijeci dale su mi poticaj napravit sve ponovno i dat sve od sebe ispravit svoje greske.

fotke su mi sve ostale s foticem u vodicama, u cijelom ocaju dobro da i glavu nisam izgubio negdje tamo, pa cim rijesim taj problem bit ce objavljene, zajedno s popisom motora za osvojenim mjestima....

el torro je pokazao svu svoju profesionalnost, kako u pomoci oko problema tako i u svom radu dobar hvalax svaka cast
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitimepon 04 svi 2009, 20:34

dragger je napisao/la:

Obečajem da ću kontaktirati (ako nije kasno) organizatora i izložiti svoj bike na par sati, ako ne i više, između izložbene primjerke, i to samo u znak zahvalnosti adminu na predstavljanju bike-a na Portalu i unapređenju u VIP Membera, kao i svim članovima cijenjenog CC foruma na pohvalama i podršci...


Neću previše, bit ću kratak! Sve je rećeno.

Obećano sam i održao sa svoje strane.
To što bike nije bio izložen, neću nikoga kriviti.
Da ćekam do pol noći izložbu, ne!
Ja sam samo čovjek, ali volim red, rad i disciplinu .......

Evo par sličica, nije mi se dalo slikavati.

Puno lipši uživo!
Little Waters Custom Show - Page 6 2vngw34

Little Waters Custom Show - Page 6 Zlygec

Little Waters Custom Show - Page 6 2cggg2d
[Vrh] Go down
Sponsored content





Little Waters Custom Show - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Little Waters Custom Show   Little Waters Custom Show - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Little Waters Custom Show
[Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» 1. international custom show 10-13.04.08 Celje
» ROD AND CUSTOM SHOW BUDAPEST 03 i 04.05.2008
» 1. international custom show 10-13.04.08 Celje
» Swiss Custom Show 2015.
» Custom Show 2010 by Revija Bikers World

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: