Početna stranicaPretraľnikKorjeni - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Korjeni

Go down 
+30
GreatJumbo
Kuma
rocky 61
nenad barinić
Bušilica
Jack
sandokan
jazzy-d
LUKAČ li-st
Hedo
swileni
mungos
Jastreb
Vladek
GIBO56
lukylipik
Boban-motomehanika
boris
magna
lord
webrider
harly
KekoWaspnation
jebiki
sinisa
Dr.Ma$$a
asy
kristian
Munja
Yzzy
34 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
sandokan
man
man
sandokan


Broj postova : 30
Godina imam : 59
Prebivalište : vrsac-vojvodina
Vozim : kawasaki en 500
Na forumu od : 01.02.2010

Korjeni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Korjeni   Korjeni - Page 2 Icon_minitimesri 03 vel 2010, 11:21

svaka cast za pricu-odlicna je koliko je snazna.u mojim genima tece voznja apn-ima,a pravi motor sam ja uvezao u porodicu i nedugo zatim i moj sin je uzeo motor.cerka jos uvek ima pocasno mesto kao suvozac
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Korjeni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Korjeni   Korjeni - Page 2 Icon_minitimečet 04 vel 2010, 18:00

Jastreb je napisao/la:

Moj otac nema vozacke,nikad nije nista vozio osim traktora,da se ni traktorom obradjivala zemlja nebi ni to

i ja sam se prisjetio svoje price...
tata je vozio Lambretu, pao je par puta... kad se pravio vazan, ili kad se s frendovima iz aerokluba pijan utrkivao Very Happy
cijeli zivot je letio... jedrilice, zaprasivanje polja, posta, taxi, putnici, DC9...

i onda ga ja prije dvije godine zamolim da me nauci letiti, i odem na ljecnicki...
a on kaze... nemoooj, ajd se radje bavi necim drugim...
i ja odlucio skakat s padobranom Very Happy
i nekako iz stosa kupim motor...
odmah se predomislio, sad mu letenje izgleda bezopasno Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Bušilica
cro chopper forum
cro chopper forum
Bušilica


Broj postova : 908
Godina imam : 34
Prebivalište : split
Vozim : sama sebe
Na forumu od : 25.12.2008

Korjeni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Korjeni   Korjeni - Page 2 Icon_minitimečet 04 vel 2010, 23:11

veoma lijepo....meni otac ne da motor ni blizu, on ima sipku u nozi radi njega...a i jos mi ne da radi razloga sto drugi ucesnici u prometu ne paze na motore...al svejedno.... biker2
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Korjeni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Korjeni   Korjeni - Page 2 Icon_minitimepet 05 vel 2010, 07:03

onda je zmija dobro i proša. moga je on imati šipku iskrivljenu po glavi i leđima Korjeni - Page 2 124897
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2931
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Korjeni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Korjeni   Korjeni - Page 2 Icon_minitimepet 20 kol 2010, 20:20

Moram oživiti temu..... Moj je stari 1945. godište i vozio je T12 i Jawu 250 u Zagrebu i okolici kao raznosač telegrama. Sa "službenim" T12 moga pokojnog djeda i njegovog pokojnoga oca upoznao je mještane Cerne u Slavoniji sa disciplinom Speedwaya kada se spuštao u zaleđeno korito rijeke Biđ i s T12 zalijetavao po ledu, a zatim naglo kočio. Obično mu je put zaustavljanja bio mnogo duži od puta ubrzavanja, hahahhahhaha!T12 je imao onaj štitnik naprijed za koljena i windshield pa je mogao puno puta pasti a da ga ne ošteti. Toga sam se sjetio kada je tražio 1986. ili 1987. g. moj prvi motor, jawu, na isprobavanje da vidi jel zaboravio, ali sam se sjetio tek kada je startao, ali srećom se uredno vratio, još se i sada sjećam kako mu kosa stajala od vjetra unazad. Ma i sada tu i tamo pogleda u moj motor, ali još ništa nije pitao.... Laughing
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Korjeni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Korjeni   Korjeni - Page 2 Icon_minitimesub 21 kol 2010, 07:26

Moj pokojni starac je vozio DKW 150 ccm sve do 68''kada je proletio kroz izlog dućana i dobio slomljenu ruku i tada mjesec dana pritvora zbog promila u krvi (al' su kazne bile hebene) roker
[Vrh] Go down
Kuma
girl
girl
Kuma


Broj postova : 484
Godina imam : 56
Prebivalište : Lozan (udomljena kod maxarta)
Vozim : Siemens 1400w (kawac 750)
Na forumu od : 12.11.2010

Korjeni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Korjeni   Korjeni - Page 2 Icon_minitimesri 07 ruj 2011, 12:50

Krv nije voda i mnogo se stvari prenosi u obitelji,
moj je stari prvo kupio vespu pa onda nekakvu bembaru(ne pitajte me koju),kad je brat stasao počeo je prvo sa kartingom pa nastavio sa motorima(nažalost na njemu i izgubo život),
bratić je također krenuo sa kartingom te je za prvu zarađenu lovu kupio motor,
bio prvak Hr,Alpe-adrija....danas iako je "u godinama" na Grobniku "uči" zainteresirane voziti...
nećak kao i ostatak obitelji krenuo sa kartingom i završio na motoru,također na stazi,
moj prvi "ozbiljniji" motor bio je MZ (nisam bila ni punoljetna!!!) i na kraju da bi se udala za čovjeka koji je svoj čitav život
podredio i posvetio motorima,kako privatno tako i poslovno.

To je stil života uz koji odrastaš, i koliko vidim od vas ovdje, uz koji živiš i stariš...
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
GreatJumbo
man
man



Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Krapina
Vozim : Aquila GV250
Na forumu od : 01.08.2009

Korjeni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Korjeni   Korjeni - Page 2 Icon_minitimepon 10 lis 2011, 13:42

Moj stari je imao nekog MZ-a u garaži ranih osamdestih. Nemam pojma kojeg. Ne sjećam se da ga je vozio baš ali bio sam samo par godina star. Mislim da je to bio motor kojeg je imao prije nego se oženio, a poslije je uglavnom stajao u garaži. Mislim da mu ju falilo nešto i onda je jednog dana stari to nabavio. Napravio je jedan đir i mene poveo sa sobom. Iako je to bio samo kratak krug i iako sam imao samo malog godina, tu vožnjicu nikada neću zaboraviti. Bilo mi je super.Kad smo se vratili s vožnje stari je skužio da nam je neki dio otpao s motora. Pješice smo se vraćali da bismo to našli ( ne sjećam se više kaj, imao sam možda 5 ili 6 g.), ali nismo uspjeli. Kasnije se ispostavilo da ga je stari složio samo zato da ga proda. Šmrc. Sjećam se dana kad je čovjek došao po njega. To nije bio dobar dan. Kasnije kad sam imao oko 12 godina stari je kupio mopeda, kao sebi. Tomos A3L automatik i zabranio mi ga da diram. Moš mislit, sjeme je već bilo posijano. Vozio sam se njime u osnovnu školu i svukud. Na kupanje, vozio cure ma nema gdje nisam bio. Imao s njim i prvu saobraćajku. Frontalni sudar s peglicom. HAHA kad se danas toga sjetim razvuče mi se smijeh, ali tada je bilo grdo.

Danas mi buraz vozi r motor od 600 kubika a ja sam za laganini. Stari je nedavno okusio čari vožnje i to na burazovom r-u nakon puno godina. I sve je bilo dobro dok nije stao i sišao s motora. Zaboravio čovjek da treba spustit nogaru. Ajoj.
[Vrh] Go down
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

Korjeni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Korjeni   Korjeni - Page 2 Icon_minitimepon 10 lis 2011, 15:48

jebiki je napisao/la:
...hahahaha..blago vama,meni je moj reka,citiram "ti si stari momak načete kičme,koji će ti ku.ac motor Exclamation " nemoj me glup

nesto slicno ovome ...

Ja: Evo da vam kazem da cu sebi da kupim motor (to je bilo ovog Januara kad sam malo pre napunio 32 godina)

Mama: Ludjak! umesto da se ozenis ti ces kupiti motor

---------------------

jos nesto slicno ... nakon prve voznje s curom na motoru odlazi ona kuci i kaze mami da smo se vozili

njena mama: AH! ista si ko tetka... svi mislili da ce se ona udati a nju je tvoj tetin (sad suprug ali u te dane samo decko) vratio kuci motorom Very Happy
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Korjeni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Korjeni   Korjeni - Page 2 Icon_minitimečet 26 sij 2012, 03:37

Stariji topic, ali tek sad ga vidjeh... Yzzy, izvrsna pričica. Smile Ide tebi to.

Kod mene - malo drugačije. Baš nitko nije vozio ništa, sve do starog, a on je vozio samo mopede.

A ja, jedva sam imao 17 godina kad sam kući dovezao rastavljenu ČZ Jawu 350, u kolicima na jedan kotač, u tri ture. Smile) Stari je samo pogledao, nije ništa rekao jer je mislio da ja to nikad neću sastaviti. I prevario se, naravno. Very Happy

Nakon toga sam na isti način došao do MZ-a TS 250, i sad sam ovdje s vama, ko luda Mara, što bi rekao naš narod. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Korjeni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Korjeni   Korjeni - Page 2 Icon_minitimesub 28 sij 2012, 08:57

Yezzy-jeva pomalo romantićna priča vratila me u sječanja kroz maglu kad je otac vozio ČZ 250 krenio je 1960-te .Tri godine kasnije kad je neki striček došao kupiti isti možete zamisliti sa koliko suza sam ga ispratio tad je i otac otišao .No nakon nekoliko dana ulazi u dvorište crni motor sav blistav, vozač u kožnom smeđem odjelu duge rukavice sa crnim šljemom i naočalama.Sav prestrašen uletio u kuču da bi me mama tješila kako je došao tata sa novom Panoniom 250 .Kasnije je vozio MZ es250 tada početkom 70" malo odrastao kad i ja počinjem sanjati o blještavim motorima.No kasnije otac prešao na aute a ja ostao baktati se motorima eto do današnjih dana.Ali nikad neču zaboraviti onu crnu blještavu Panoniu 250 koja mi vjerojatno odredila životni smjer .
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Korjeni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Korjeni   Korjeni - Page 2 Icon_minitimened 29 sij 2012, 11:10

Yzzy prica je extra,bas si u malo rijeci rekao puno,sto je umijece dobar

kod mene osobno u obtelji niko nije vozio motor,cak i nasire gledano,
zato je neko morao poceti dobar
pa eto ja i brat zapoceli tradiciju prije 5 godina dobar
[Vrh] Go down
Sponsored content





Korjeni - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Korjeni   Korjeni - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Korjeni
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Foto - Chopper :: Tako je dobro sjetiti se opet....-
Forum(o)Bir: