Početna stranicaPretraľnikmoto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! 610RegistracijaLogin

 

 PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!

Go down 
+25
vroc-bobi
HD Biker
zeljko
HyperCube
LShawn
Picasoo MZ
maxart
cro.chopper
Yzzy
emirharley
Rocker
mungos
StarBobo
Ankica
Dr Dee
zutokljunac
floradesign
Deus
mkbaranja
jura
RRZagreb
dudo
Saba
sdave
lukylipik
29 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Empty
PostajNaslov: PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!   moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Icon_minitimesri 18 vel 2009, 13:51

Prostor u ovoj temi je predviđen isključivo za predstavljanje klubova sa moto scene u kojoj se krećemo, domaći ili susjedski, MK ili MC...
... VAŽNO - klubove mogu predstavljati samo ovlašteni predstavnici klubova
- predstavljanje rječju (tekstom) s osnovnim podatcima o klubu (utemeljenje, mjesto, članovi, kontakt osobe, e-mail, web stranice,poneka fotografija, boje kluba....)
- svi komentari forumaša biti će obrisani - ISKLJUČIVO I SAMO predstavljanje klubova
... pozornost na format fotografije!
CCF TEAM !
dobrodosao
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
sdave
man
man
sdave


Broj postova : 197
Godina imam : 42
Prebivalište : Belišće
Vozim : trenutno ništa :(((
Na forumu od : 16.07.2008

moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Empty
PostajNaslov: moto klub 2 GRADA   moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Icon_minitimepet 20 vel 2009, 18:33

Poštovani!

Ovom prigodom vas zelim sve pozdravit ispred novo nastalog moto kluba "2 GRADA" Valpovo - Belisce

Kako su ta dva grada spojena, dijeli ih samo tabla a ima jako puno motorista i iz Valpova, Belišća i okolnih mjesta došli smo na ideju o osnivanju moto kluba i na neki način spojit Valpovo i Belišće, što nam je uz veliku volju i zajedničku ljubav prema motorima i uspjelo.

Na žalost, još nemam web adresu, u izradi je ali ako vas zanimaju gradovi, povijest, galerije evo link

http://www.belisce.net ili http://hr.wikipedia.org/wiki/Belišće

www.valpovo.hr ili http://hr.wikipedia.org/wiki/Valpovo

ovim putem vas zelim obavijestiti i o nasoj oznaci.

Oznaka je jednodijelna, u obliku štita. dolje se nalazi v-motor iznad kojeg idu plamenovi i u sredini se nalaze simboli grada Valpova - dvorac i iznad bijeli listovi simboli grada Belišća i uz rubove s jedne strave Valpovo, s druge Belišće. Amblemi nam jos nisu gotovi ali kroz par tjedana ce i to bit rijeseno.

moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Pravim10


upisani smo u registar udruga 3.02.2008 sa privremenim sjedištem u Belišću i nadamo se da ćemo uspijet dobiti negdje svoj prostor u skoroj budućnosti.

Pred nama su sada dani, mjeseci medusobno boljeg upoznavanja a takoder i obostranog upoznavanja ostalih klubova i zajednickoj suradnji.

predsjednik: David Šomođi (sdave)
dopredsjednik: Ivica Bakša (red-fz)
dopredsjednik: Saša Jezdić
tajnica: Natalija Štepanko


evo par slika s osnivanja kluba

moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Dsc00310 moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Dsc00311 moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Dsc00312


Lijep pozdrav
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Empty
PostajNaslov: Ženski moto klub "Legice"   moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Icon_minitimečet 05 oľu 2009, 17:58

Ženski moto klub "Legice" Osijek održat će Osnivačku skupštinu na Dan žena, u nedjelju 8. ožujka 2009. u prostorijama auto škole "Start", u ulici Alojzija Stepinca 38 u Osijeku, s početkom u 19 sati.

Zanimljivo je napomenuti kako će ŽMK "Legice", prema našim saznanjima, ujedno biti i prvi registrirani ženski moto klub u Hrvatskoj, a svoju su nazočnost osnivačkoj skupštini najavile i muške kolege iz drugih osječkih i slavonskih moto klubova.

Predložen je i sljedeći dnevni red:
1. odluka o imenu Kluba
2. prihvaćanje Statuta Kluba
3. izbor predsjednice Kluba
4. izbor dopredsjednice Kluba
5. izbor tajnice Kluba
6. prihvaćanje programa djelovanja u prvoj godini
7. razno

Nakon svečane osnivačke skupštine pozivamo vas i na prigodno druženje u "Biker baru" u Vukovarskoj ulici (preko puta Izolirke).
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Empty
PostajNaslov: Re: PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!   moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Icon_minitimepet 10 tra 2009, 08:53

... eto, dok nije postavljena tema i prostor za Vaše predstavljanje; sto upita, kukanja, čuđenja, pa i ljutnje na politiku CCF-a, a sada
od sto glasa - riči čuti nemoreš!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
dudo
cro chopper forum
cro chopper forum
dudo


Broj postova : 705
Godina imam : 47
Prebivalište : HR
Vozim : Intruder 1400
Na forumu od : 23.09.2008

moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Empty
PostajNaslov: HOLLISTER MC Croatia   moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Icon_minitimepet 10 tra 2009, 09:07

moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! C39F1577-3252-EB43-81C0-C897CFE7A6B1_thumb

...vrucim zagrebackim asfaltom vozili smo tomosove deve (E-90) i istocno njemacke proizvođaće dima, MZ-e. Nekoliko godina kasnije, dvotaktne legende zamijenili smo onima sa dalekog istoka.

Klub smo utemeljili 1993. god., pod imenom "N.U.B.G.Z.", što znaci: "Nezavisno Udruženje Bitanga Grada Zagreba". Na lijevom ramenu crnih kožnih jakni nosili smo crno-žute prišivace sa oznakom kluba. Nedugo zatim promijenili smo ime u HOLLISTER MC. Odlucili smo se za to ime, jer to je zacetak 1% scene. Tek 1996. god. smo se oznacili bojama na leðima, koje sadrže lente u plamenu, a u sredini štit sa križem casti, polegnutim motociklom i dvije prekrižene ceste. Grb je na prijedlog ostalih clanova izradio Paulo, tadašanji Stg. At Arms. Te godine organizirali smo prvi party u našoj klubskoj kuci. Skupilo se blizu 150 motora, nazvali smo ga "THE WILD ONE WEEKEND" , a policija ga pamti i danas!

Slijedece godine, pa i svake poslije nje W.O.W. se održava u mjestu Orešje nedaleko od Zagreba. 1999. god. utemeljili smo hangaround chapter u Ivanich Gradu koji je danas HOLLISTER MC MOSLAVINA.

Moslavacki ogranak organizirao je u Svibnju 2001. godine svoj prvi susret imenom "WILD SPRING RUN", koji se od tada redovno događa svakog proljeca po raznim lokacijama.

Pocetkom 2003. godine na lokaciji "lažnog Trebevića" u režiji Danila Šerbedžije snimili smo glazbeni spot za pjesmu "Karabaja" (slabim poznavaocima utjecaja turcizma znači na holivudskom BlackJack) najstarijeg živućeg sarajevskog rock sastava "ZABRANJENO PUŠENJE".

Iste godine obilježili smo 10 godina postojanja kluba, održali 8. W.O.W. na kojem smo počastili par tisuća gostiju koncertom maloprije spomenutog benda, ali i "zidom smrti", oktanskom atrakcijom čiji stari vozači pomalo izumiru a novi se ne rađaju. Krajem te godine u znak 10. obljetnice kluba, donje lente naših boja mjenjamo državnom oznakom "CROATIA".

Nakon Paromlinske ulice i parka Ribnjak, 2005. godine clubhouse nam se kratak period nalazi u Bleiweisovoj odakle selimo 2006. u Ulicu Kralja Tomislava gdje si i danas nalazi.

Tijekom 2006. skupina podržavatelja našeg kluba iz Splita organizira se u "SUPPORT HMC", tako da smo u Siječnju 2007. utemeljili HANGAROUND CHAPTER. Sve ostalo bilo bi prenovo da bi se smatralo poviješću...
[Vrh] Go down
http://www.hollistermc.hr
RRZagreb
man
man
RRZagreb


Broj postova : 57
Godina imam : 51
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Hondu CBR600RR
Na forumu od : 03.04.2009

moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Empty
PostajNaslov: Re: PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!   moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Icon_minitimečet 16 tra 2009, 12:49

Da i ja predstavim klub kojeg sam član:

MK Tigrovi
Na inicijativu nekolicine zaljubljenika u motore i bikerski način života, odlučili smo i mi osnovati Moto Klub. Na osnivačkoj skupštini, održanoj 01. 12. 2008. godine donešena je odluka o osnivanju Moto Kluba “TIGROVI”. Obzirom da večinu članova čine bivši i umirovljeni pripadnici 1. Gardijske brigade “Tigrova”, od tuda i ideja za naziv Moto Kluba “TIGROVI”.
Klub je registriran u Zagrebu.

moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Tigar10
[Vrh] Go down
jura
man
man
jura


Broj postova : 423
Godina imam : 54
Prebivalište : Rakitje
Vozim : Suzuki Intruder 1800 vzr
Na forumu od : 08.06.2008

moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Empty
PostajNaslov: Re: PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!   moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Icon_minitimened 10 svi 2009, 09:18

Nakon nekoliko godina "lutanja"moto scenom konačno nalazimo snage,volje i hrabrosti i započinjemo sa realizacijom osnivanja moto kluba na području Svete Nedelje.U moru već postojećih moto klubova u Hrvatskoj nije bilo jednostavno osmisliti ime i boje kluba pa nakon nekoliko mjeseci intenzivnog razmišljanja i sjedenja pred kompjuterom, od nekoliko mogućih riješenja odabiremo upravo ovo: MK HUNTERS CROATIA.Vrlo brzo nakon osmišljanja imena i loga kluba dolazi do osnivačke Skupštine,registracije kluba i svega ostalog što je potrebno za predstavljanje kluba na moto sceni.Klub trenutno broji oko 15-tak članova moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! 2hcgsj6 i djeluje na području Svete Nedelje gdje nam se nalazi i Clubhouse.


Zadnja promjena: jura; sri 30 sij 2013, 16:32; ukupno mijenjano 13 put/a.
[Vrh] Go down
mkbaranja
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 8
Godina imam : 38
Prebivalište : Jagodnjak, Baranja
Vozim : Gilera Runner VX 125
Na forumu od : 27.07.2009

moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Empty
PostajNaslov: PREDSTAVLJANJE MOTO KLUBA BARANJA SA SJEDISTEM U JAGODNJAKU   moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Icon_minitimepon 27 srp 2009, 19:04

Mislite li da navedeni moto klub moze uspjeti?
Od mogucih 30-ak clanova ostalo je samo nas 5-6...
Mnogi su mislili da nije ozbiljno, ali mi ne mislimo tako..
Volimo motore, volimo moto sport, volimo sve sta ima veze sa dva tocka koja nas cine svemogucima, jakima..
Za sada nemamo nekakve motore, al se vozimo, uzivamo u tome.
Stvaramo nova poznanstva i ostavljamo dobro misljenje...

Do you think that the alleged motorcycle club can succeed?
Of the possible 30 members, we fall down, and the rest of us is only 5-6 ...
Many thought that this bike club was not serious, but we do not think so ..
We like bikes, like motorcycle sports, like everything what has connection with two wheels that make us almighty, that makes us strong ..
For now, we don´t drive some fast and furious bikes, but we like to drive what we have. and we proud of it, we like to enjoy during the ride...
Our goal is to create many as possible friendships and leave to everyone a good opinion ...

Pozdrav svima.

Prije svega da se predstavimo.
Zovemo se moto klub Baranja.
Trojica osnivaca, trojica najboljih prijatelja koji podrzavaju jedan drugoga.
Postujemo se medjusobno i sve oko nas.
Nase zanimanje je voznja, upoznavanje, zabava, zabava, zabava.
Nas cilj je postovati i biti postovani u moto svijetu.
Svoj odabrani put smo shvatili ozbiljno, i tako cemo ga i smatrati.
Novi smo u svijetu klubova, pa ako neko ima savjet, predlog, bilo sta, a da nam moze biti korisno neka nam se javi.
Svaka ideja je dobrodosla.
Nas cilj je da se vozamo, da vas sve upoznamo, prije svega da vi nas upoznate, i da vam ostavimo dobar dojam.
Iskreno, ne vozimo jake masine.
Slavna trojka osnivaca posjeduje Gileru Runner VXR 200, Gileru Runner VX 125, Kawasaki AR 125, i mini bike.
Nadamo se da cemo i mi uskoro voziti nesto jace, ali za sada krotimo to sto vozimo, cijenimo i odrzavamo to sto vozimo.
Sta da jos kazem.. neznam...
Sve je suvisno pisati.
Upoznati cemo se na nekom moto susretu, sresti cemo se na nekoj obilaznici.
Sa zadovoljstvom cemo pozdraviti svakog motoristu, postovati ga.
Sezona je pocela, mnogo nas je na cesti, sta drugo pozeljeti, osim da se cuvate, polako i sigurno.
MK Baranja i mi osobno zelimo svim MOTO KLUBOVIMA I MOTORISTIMA puno srece, kilometara, bez problema, padova i sl....
NIJE BITNO STA VOZIS, VJETAR JE ZA SVE JEDNAK.
Veliki pozdrav za sve vas.

First of all to represent.
We are named the motorcycle club Baranya.
The three founders, three best friends who support one another.
Respect to each other, but respect all around us.
Our interest is to drive, meet people, and allot of fun, fun, fun.
Our goal is to respect and be respected in the motorcycle world.
Our chosen way we understand the seriousness, and so will it, and considered.
We are new in the world of clubs, so if anyone has advice,
proposal, or else, but we can be useful to some of us please told us.
Every idea is welcomed.
In fact, we planned this year to organise a bike meeting, but we are new.
First of all, we will go on and ride, to meet you all, and first of all that you get to know us, and that we leave you a good impression.
Frankly, we do not drive a strong machine.
Glorious three founders owns Gilera Runner VXR 200, Gilera Runner VX 125, Kawasaki AR 125, and a mini bike.
We hope that we will soon drive something stronger, but for now, bikes what we drive, we appreciate it and maintain what we drive.
What else to say .. i don`t know ...
This is all for now.
I hope that we will meet on bike meeting, or that we meet on the road!
We look forward to greet each biker, and respect him.
The season has started, a lot of us is on the road, what else to wish, except that you protect yourselfs, drive slowly and surely.
MK Baranya and I personally want to all the biker clubs and bikers much luck, kilometers, without any problems, accidents, etc. ...
It does not matter WHAT riding, WIND IS FOR ALL EQUAL.
Big greetings to you all.

VOZI DA VIDIS,
VOZI DA BUDES VIDJEN,
NIJE BITNO STA VOZIS,
JER VJETAR JE ZA SVE JEDNAK.

DRIVE TO SEE,
DROWE TO BE SAWED,
IT DOESN´T MATTER WHAT YOU DRIVING,
THE WIND IS FOR ALL EQUAL..

information:

mkbaranja@net.hr +385 99 722 6958----Nikola Zrakic_____DZONI

kuki_mk_baranja@net.hr +385 98 450 653----Igor Kukovec_____KUKI

mico_mk_baranja@net.hr +385 98 900 0249----Milorad Đurđević_____MIĆO
[Vrh] Go down
mkbaranja
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 8
Godina imam : 38
Prebivalište : Jagodnjak, Baranja
Vozim : Gilera Runner VX 125
Na forumu od : 27.07.2009

moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Empty
PostajNaslov: Re: PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!   moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Icon_minitimepon 27 srp 2009, 21:43

pozdrav.
o toj temi je raspravljano na motori. hr.


mi smo prvi i jedini mk BARANJA i registrirani smo u sudski registar 28.8.2008

a onda je neko iza nas 9.1.2009 osnovao klub sa istim imenom....

pa neka mi neko kaze jel to postovanje i bajkerski respect????????????????


u temi motot susreti imate obavijest o nasem prvom moto druzenju i humanitarnoj akciji i nadamo se vasem odazivu
[Vrh] Go down
Deus
man
man
Deus


Broj postova : 10
Godina imam : 48
Prebivalište : Split
Vozim : Kawasaki VN900 Clasic
Na forumu od : 14.07.2009

moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Empty
PostajNaslov: Bike sam predstavio, na redu je klub   moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Icon_minitimepet 04 ruj 2009, 11:57

Pozdrav još jednom,
evo ukratko da vas obavijestim da je u toku registracija Moto kluba Deus Split!

dancingbanana

moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Mk20de10
[Vrh] Go down
http://www.deusprodukcija.com
floradesign
man
man
floradesign


Broj postova : 47
Godina imam : 60
Prebivalište : between eart & sky
Vozim : Aquila 650 custom
Na forumu od : 09.01.2008

moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Empty
PostajNaslov: ČOPER - Srbija   moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Icon_minitimečet 08 lis 2009, 12:54

mk Č O P E R - Srbija

Nekolicina starih bajkera u zimu 2007. uz moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! E031 i moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Musicband i još cuga i moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! E031
donosi odluku da se mi, čoperaši, kruzeraši, kastomaši, udružimo i oformimo jedan malo drugačiji moto klub.
Zajednički interes - ljubav prema geek i osećaj slobode koju nam oni pružaju u opuštenoj vožnji je jedini uslov za prijem u klub uz naravno posedovanje ovakvog bike_a jer svet je dovoljno velik za sve čopere - podelimo to sa drugima!

- Ovaj klub nema predsednikai ! (da ne bi možda neko da mi naređuje) Evil or Very Mad

- Nećemo se registrovati! (za druženje i vožnju nisu nam potrebni administrac., pravila, paragrafi...i) Razz

- Članarinu nećemo plaćati! (novac kvari ljude a i bajkere) No

- Nemamo stalnu lokaciju (potraži nas negde na putu, naći ćeš nas kod naših prijatelja a svuda ih ima) Very Happy

Klub je od svog osnivanja do danas prerastao u jednu ČOPOR-zajednicu od preko četrdesetak članova iz Srbije i nekolicine iz inostranstva.
Više puta su organizovane moto žurke/skupovi humanitarnog karaktera.
Na skupovima u Srbiji pojavljujemo se gotovo uvek kao najbrojniji klub.
Otvoreni smo za druženja, okupljanja, a iskreno se nadam da će iduće godine po otvaranju granica i Hrvatska biti "napadnuta" Wink našim ČOP(E)OR_om.
Svi ste pozvani u naš virtualni svet: http://www.coper-srbija.com gde takođe možemo da se družimo, razmenjujemo iskustva i informacije.

Naše boje - obeležje:
moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Logoopersrbija

Pozdrav braći po motoru od moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Chopersrbija
[Vrh] Go down
http://www.bikepics.com/members/floradesign/
zutokljunac
man
man
zutokljunac


Broj postova : 262
Godina imam : 44
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV 535 DX Sportster
Na forumu od : 14.06.2008

moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Empty
PostajNaslov: Virago Owners Club Zagreb   moto klubova - PREDSTAVLJANJE KLUBOVA! Icon_minitimesri 02 pro 2009, 18:00

Virago Owners Club Zagreb