Početna stranicaPretraľnikMoto događanja van RH veljača/ožujak 610RegistracijaLogin

 

 Moto događanja van RH veljača/ožujak

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Moto događanja van RH veljača/ožujak Empty
PostajNaslov: Moto događanja van RH veljača/ožujak   Moto događanja van RH veljača/ožujak Icon_minitimesri 18 vel 2009, 11:00

Mjesec veljača nam nudi dva moto sajma:
- u Švicarskoj ,SWISS-MOTO 2009 Zürich/Švicarska
- u Italiji, Fiera delle moto-Bolzano/Italia

a krajem ožujka se u Njemačkom gradu Mainzu održava europsko prvenstvo u customu
Custom Chrome Europe
možda netko od ccf članova se zaputi u inozemstvo ili se nekako nađe tamo a ne zna kamo će evo izlazaka za trošit lovu, i ne zaboraviti fotoaparat ,više o tim eventima na portalu CCF
[Vrh] Go down
fat boy
man
man
fat boy


Broj postova : 337
Godina imam : 40
Prebivalište : Osijek
Vozim : sve :P
Na forumu od : 20.02.2008

Moto događanja van RH veljača/ožujak Empty
PostajNaslov: Re: Moto događanja van RH veljača/ožujak   Moto događanja van RH veljača/ožujak Icon_minitimesri 18 vel 2009, 14:36

evo jos!

http://www.sajam.co.rs/active/sr-latin/home/details/_params/sajam_id/15463.html
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Moto događanja van RH veljača/ožujak Empty
PostajNaslov: Re: Moto događanja van RH veljača/ožujak   Moto događanja van RH veljača/ožujak Icon_minitimečet 19 vel 2009, 11:19

Najveći,najžešći i po svima najbolji moto događaj u cijelom svijetu počinje za nekoliko dana točnije 27.02-08.03.2009, san svih bikera sigurno je Daytona Beach Bike Week u Floridi.
https://cro-chopper.forumcroatian.com/Bike-Week-2009-h41.htm
[Vrh] Go down
deda
man
man
deda


Broj postova : 462
Godina imam : 74
Prebivalište : Zagreb-Pocused
Vozim : Honda Shadow Spirit
Na forumu od : 06.03.2008

Moto događanja van RH veljača/ožujak Empty
PostajNaslov: Re: Moto događanja van RH veljača/ožujak   Moto događanja van RH veljača/ožujak Icon_minitimečet 19 vel 2009, 11:34

To napisano sve je potpuno točno.Moj prijatelj kada je bio prije deset godina preko bare,bio je i na Floridi u vrijeme održavanja tog događaja.Dan danas njegovi dojmovi nisu izblijedili,štoviše veli da bi još jednom htio to sve doživjeti.On inače ne vozi motor, ali tamo viđeno ga je potpuno izludilo.

Kao uspomenu na njegovu posjetu imam dragi dar kojega mi je tamo kupio,original kožnati kaubojski šešir,kojega i danas rado nosim.

cuga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moto događanja van RH veljača/ožujak Empty
PostajNaslov: Re: Moto događanja van RH veljača/ožujak   Moto događanja van RH veljača/ožujak Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moto događanja van RH veljača/ožujak
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 21.06.2014. Moto susret i moto alka - MK DARUVAR
» 5 moto party "3 u 1" - moto klub "INDEPENDENT"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: