Početna stranicaPretraľnikkoliko potrošite novaca.... 610RegistracijaLogin

 

 koliko potrošite novaca....

Go down 
+23
ica
Dog Soldier
medo
buba
Munja
Beatnik
KekoWaspnation
LUKAČ li-st
Marina
zerp
Quirin
Vilko
Rocker
asy
dragger
Burke
kristian
magna
Saba
mala bestija
Jack
buralee
lukylipik
27 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimesri 28 sij 2009, 23:26

...dakle, kako nam se neupitno bliži nova sezona druženja, vinteri već naveliko traju u ovoj godini, sam sam svodio računice (porazne) i donosio obećanja koliko ću i gdje potrošiti, otići u predstojećoj godini.....
...stoga me zanima koliko Vam otprilike novaca treba za otići na party do 100 - 200 km od doma???

...kako god - meni uvijek ode prosjećno baem 55-tinjak novaca (benga, klopa,cuga, majica ili neka uspomena usput......nađe se uvijek na što pare odlete)....

dobar3 nemoj me glup ,,,hebiga gore je trebalo pisati 500-tinjak kunica!
luky


Zadnja promjena: lukylipik; čet 29 sij 2009, 11:32; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimesri 28 sij 2009, 23:32

to sve zavisi o covjeku..
makar ja kada odem na party neki, stavim novce za benzin na stranu da se mogu vratit doma, a ovo sta imam dokle god imam.. Smile

ali tako je nesto 500tinjak kuna, mozda manje, zavisi
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimesri 28 sij 2009, 23:35

lukylipik je napisao/la:

...kako god - meni uvijek ode prosjećno baem 55-tinjak novaca (benga, klopa,cuga, majica ili neka uspomena usput......nađe se uvijek na što pare odlete)....

ma Luky. . .
kako to uspijes. . .
sa 55 novaca sve to
i jos nahranio 3000 ljudi
natocio motore svima na susretu, i narucio cugu za birtiju nemoj me
valda se radi o 550. . .
meni ispadne nekih 200 - 300 za dan, al mi je i benzin jeftiniji
recimo, bio sam negdje cetri dana, otislo nekih 1000 kn,m al sam spavao kod frendice
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimesri 28 sij 2009, 23:39

ja gledam to ovako..
ako je neko normalno vrijeme, imam sator tako da smjestaj netrebam.
motor mi trosi oko 3-3.5 litre, vise od toga neznam sta mu moram radit, tako da puno para za to netrebam.
za pice..
racunam ovako, da popijem 10 pivi to mi je 100 kuna i da okrenem par rundi jos nekih 150-200 kn
hrana jos nekih mozda 100 kuna, makar mi je i to puno
ako nista ne ostane super, ako ostane jos bolje Smile
[Vrh] Go down
mala bestija
cro chopper forum
cro chopper forum
mala bestija


Broj postova : 1475
Godina imam : 56
Prebivalište : ZADAR
Vozim : YAMAHA XV VIRAGO 750
Na forumu od : 15.12.2007

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimesri 28 sij 2009, 23:42

Računam uvijek da mi je pun tank, pri polasku i povratku a na 200 km mi je nekih 80 kn. goriva. Na partyu što pojedeš i popiješ i poćastiš ljude kojima si dobar i niste se vidili neko vrijeme, cca 200 - 300 kn. Majica 50 - 80 kn. ili prišivka 30 kn. Znaći nekih 500 - 600 kn, bez troškova uz zaustavljanje po putu ako se ide na dalje relacije.geek biker2 geek biker2
[Vrh] Go down
http://www.bestije.hr
Gost
Gost




koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 09:06

Nema sumlje oko 500 gengi se kreće , a kad idem na par sati 200 -tinjak je dosta ,ali samo na cugu .Benzin neračunam njega točim na plastiku . Refu ne podvlačim jer bi me ovo moje truljavo I love you moglo prikinit ,kako bi to susjedi rekli .
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 09:10

Ma da 500 kn samo za put, a za potrošit, nikad dovoljno, bar 1500 sve skupa po vikendu.........
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 09:48

pravim se mutav pa prođem lišo bez punta, a za benzinu se ogrebem u firmi Twisted Evil guza

zato saba troši ovoliko
[Vrh] Go down
kristian
cro chopper forum
cro chopper forum
kristian


Broj postova : 574
Godina imam : 48
Prebivalište : valpovo
Vozim : yamaha fz6-n
Na forumu od : 30.11.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 10:09

citirao bih jednog svog prijatelja," ako je za moju guzicu, uopće me ne zanima koliko to košta"!!! guza
[Vrh] Go down
Burke
man
man
Burke


Broj postova : 251
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki ZR7s
Na forumu od : 29.09.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 10:11

lukylipik je napisao/la:
...dakle, kako nam se neupitno bliži nova sezona druženja, vinteri već naveliko traju u ovoj godini, sam sam svodio računice (porazne) i donosio obećanja koliko ću i gdje potrošiti, otići u predstojećoj godini.....
...stoga me zanima koliko Vam otprilike novaca treba za otići na party do 100 - 200 km od doma???

...kako god - meni uvijek ode prosjećno baem 55-tinjak novaca (benga, klopa,cuga, majica ili neka uspomena usput......nađe se uvijek na što pare odlete)....


pa kad uvijek zaboraviš novčanik?!
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 10:19

Bez ljutnje molim, potrošim koliko imam, mogu proči sa gorivom, coca colom i sendvićem u dučanu a mogu sa tisuću kuna ako samnom skvo i moramo prenočiti.
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 10:25

Nemam pojma... ali bitno je da ne žalim ni kune ako mi je bilo dobro, bitno je da biker2 geek :harley: biker2 cuga sator

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
koliko potrošite novaca.... Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 10:43

asy je napisao/la:
Nemam pojma... ali bitno je da ne žalim ni kune ako mi je bilo dobro, bitno je da biker2 geek :harley: biker2 cuga sator
Najbolji odgovor do sada dobar
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 11:31

Nisam do sad razmisljao o tome, cinjenica je da se potrosi dosta, a ima i drugih primjera, ima bajkera koji redovno idu na susrete a potrose samo za gorivo, sreo sam nekoliko takvih , poziv na cugu ili klopu ce uvijek prihvatiti, a onda nahglo moraju ici naci se sa deckima - drugi zrtvama.Vrlo su "ljepjivi" i tesko ih je izbjeci. To su profesionalni grebatori. Znam jednog bajkera kojeg vidjem po cijeloj hrvatskoj, bio je u Vukovaru prosle godine, a posto je poznat kao takav rekli smo curama koje su prodavale bonove da obrate paznju na njega... za 4 dana nije kupio ni jedan bon, godinu dana ranije bio je isti slucaj,pricao sam sa nekim prijateljima o tome i oni su mi naveli jos nekoliko imena poznatih na hr moto sceni... Jbga, ima nas svakakvih...
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 11:33

mala beštija je napisao/la:
Računam uvijek da mi je pun tank, pri polasku i povratku a na 200 km mi je nekih 80 kn. goriva. Na partyu što pojedeš i popiješ i poćastiš ljude kojima si dobar i niste se vidili neko vrijeme, cca 200 - 300 kn. Majica 50 - 80 kn. ili prišivka 30 kn. Znaći nekih 500 - 600 kn, bez troškova uz zaustavljanje po putu ako se ide na dalje relacije.geek biker2 geek biker2
Bitno je samo dobro društvo i ništa mi nije žao. biker2 rendeer
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 11:33

Jack je napisao/la:
lukylipik je napisao/la:

...kako god - meni uvijek ode prosjećno baem 55-tinjak novaca (benga, klopa,cuga, majica ili neka uspomena usput......nađe se uvijek na što pare odlete)....

ma Luky. . .
kako to uspijes. . .
sa 55 novaca sve to
i jos nahranio 3000 ljudi
natocio motore svima na susretu, i narucio cugu za birtiju nemoj me
valda se radi o 550. . .
meni ispadne nekih 200 - 300 za dan, al mi je i benzin jeftiniji
recimo, bio sam negdje cetri dana, otislo nekih 1000 kn,m al sam spavao kod frendice

...zvali su me Jesus, ali nikada to nisam javno čuo!!! nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Quirin
cro chopper forum
cro chopper forum
Quirin


Broj postova : 1704
Godina imam : 48
Prebivalište : Sisak
Vozim : VIRAGO XV 535
Na forumu od : 23.07.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 13:21

Koliko god da imam malo mi je...... What a Face
[Vrh] Go down
zerp
man
man
zerp


Broj postova : 237
Godina imam : 53
Prebivalište : Zagreb
Vozim : taxi...i motor
Na forumu od : 22.09.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 13:45

previše - kaže moja žena
[Vrh] Go down
Marina
girl
girl
Marina


Broj postova : 1566
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : se sa Dudom
Na forumu od : 03.12.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 14:24

zerp je napisao/la:
previše - kaže moja žena

glup dobar za ženu dobar
[Vrh] Go down
LUKAČ li-st
man
man
LUKAČ li-st


Broj postova : 493
Godina imam : 36
Prebivalište : Sarajevo-Livno-ST
Vozim : vozit cu
Na forumu od : 26.08.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 14:37

a posto sam jos pjeska vikend na susretu izadje 200-300kn + ako idem busom ili se utrpam nekom na motor il auto
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 16:22

Marina je napisao/la:
zerp je napisao/la:
previše - kaže moja žena

glup dobar za ženu dobar

nemoj tako... Razz nije previse ako mu je dobar
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 16:30

Zavisi, ako znam unaprijed da je dobar susret onda 500kn bez beda ako ne i vise, a inace oko 200kn
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 17:20

Kada idemo organizirano kao npr prošle godine Livno,Jadranska obala,Čavoglave onda pravimo bank.To znači nas je tada bilo osam i svi smo za početak dali u bank 200kn.To nam je za cugu- klopu(kada pojedemo sve šunke ,kulinove i kobasice nemoj me ).Kada bank dođe u crveno onda bankar kaže ajmo momci svi po 100kn i idemo dalje.Samo jedan primjer :prošle godine kada smo došli u Livno točena piva 0,33 na susretu je bila 4,00kn strava,a bank pun.
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 19:14

kad bi računao potrošnju sigurno nikud ne bi ni krenuo.(ne bi me žena pustila)
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitimečet 29 sij 2009, 19:18

pa sve ovisi , ako je duzi put vishe se i potroshi, tankam obicno na karticu i to ovisi o duljini puta a tekuci i ostali troshkovi ovise o ekipi koja se nadje na mjestu okupljanja, bilo je situacija da su troshkovi bili i preko 1500 kn sa spavanjem u shatoru. Ako imam gotovine u novcaniku obicno samo ispari, zato nosim manje gotovine pa svako malo trcim na bankomat No.
Neki prosjek mi je obicno od 300-800kn plus benzin.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
Sponsored content





koliko potrošite novaca.... Empty
PostajNaslov: Re: koliko potrošite novaca....   koliko potrošite novaca.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
koliko potrošite novaca....
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» koliko ih ima
» bok svima,koliko Vas ima..
» koliko to kosta?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: