Početna stranicaPretraľnikMagljenje vizira! 610RegistracijaLogin

 

 Magljenje vizira!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Magljenje vizira! Empty
PostajNaslov: Magljenje vizira!   Magljenje vizira! Icon_minitimesri 23 sij 2008, 19:40

Evo da i ovdje otvorimo temu, mislim da je nisam uočio, a imamo dosta teksta po drugim forumima, ovo je malo osobnog iskustva nakon preporuka za kupnju.

Sprej se zove Visier Antibeschlag te se nanosi na unutrasnju stranu vizira prskanjem sa nekih 20 cm.
Dobiveni sloj treba pustiti da se sasusi te ga kasnije ispolirajte sa krpom.
Takodjer kad prskate sa arexons sprejevima to treba raditi na otvorenom prostoru jer imaju u najmanju ruku zanimljiv miris.
Sprej mozete kupiti u MMS-u ili svim trgovinama koji drze arexons, kosta od 24 do 29 kn.
Meni je solidan, ali pri češćim promjenama ;unutra-van treba nakon nekog vremena ponoviti postupak.

...ovaj mi je bolji: uvoznik Auto Krešo doo; Visor Anti-Mist, ima i kod Viktora, ne sječam se cijene, postupak isti kao u mom prethodnom tekstu.
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

Magljenje vizira! Empty
PostajNaslov: Re: Magljenje vizira!   Magljenje vizira! Icon_minitimesri 23 sij 2008, 20:41

Prvi puta sam ga našpricao po viziru kod Marila i svidjelo mi se! Inaće nemam neku super kacigu s pinlockom i sličnim perverzijama, ali jako dobro dihta pa se zato i jako dobro zamagli vizir.
Nedavno sam kupio sprejić kod Viktora, našpricao obilno, oglancao. Po noći na temperaturi +4 sam dahtao u njega i provezao se desetak kolometara. Kada sam stao na semaforu, s nutarnje strane vizira je curila kondenzirana voda i kapala iz kacige po tanku, ali vizir nije bio zamagljen!
Ako moram prije svake vožnje našpricati vizir, opet se isplati! Po...dim kada mi je vizir zamagljen!
[Vrh] Go down
Franjo
man
man
Franjo


Broj postova : 293
Godina imam : 46
Prebivalište : Bjelovar/Zagreb
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 22.12.2007

Magljenje vizira! Empty
PostajNaslov: Re: Magljenje vizira!   Magljenje vizira! Icon_minitimepon 10 oľu 2008, 15:01

Ja osobno imam problema sa magljenjem naočala pri nižim temperaturama. Kako sam kratkovidan, vožnja bez naočala bi mi bila pravo samoubojstvo. Prošle godine pri povratku iz Vukovara, (kraj 09. mjeseca-uhvatila nas noć) morao sam jednostavno voziti sa podignutim vizirom kako mi se ne bi naočale maglile - totalna katastrofa, iz nosa curi kao iz šlaufa, a o bolovima u sinusima da i ne pričam. Ima li netko kakav savjet kako to riješiti na naočalama???
[Vrh] Go down
http://www.patriotmk.hr
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

Magljenje vizira! Empty
PostajNaslov: Re: Magljenje vizira!   Magljenje vizira! Icon_minitimepon 10 oľu 2008, 15:12

S istim gore spomenutim sprejem! Isprobano na sunčanim naočalama...
[Vrh] Go down
Franjo
man
man
Franjo


Broj postova : 293
Godina imam : 46
Prebivalište : Bjelovar/Zagreb
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 22.12.2007

Magljenje vizira! Empty
PostajNaslov: Re: Magljenje vizira!   Magljenje vizira! Icon_minitimepon 10 oľu 2008, 15:39

Yzzy je napisao/la:
S istim gore spomenutim sprejem! Isprobano na sunčanim naočalama...

Zahvaljujem!
[Vrh] Go down
http://www.patriotmk.hr
error_1205
man
man
error_1205


Broj postova : 43
Godina imam : 44
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : Intruder M800
Na forumu od : 28.01.2008

Magljenje vizira! Empty
PostajNaslov: Re: Magljenje vizira!   Magljenje vizira! Icon_minitimepon 10 oľu 2008, 23:04

da li ti sprejevi mogu pomoći na retrovizorima na autu koji nema grijanje istih? već par dana pokušavam pronaći grijače ili foliju, ali bezuspješno, pa pomislih da bih mogao lagano našpricati retrovizor s anti-fog sprejem
[Vrh] Go down
Sponsored content





Magljenje vizira! Empty
PostajNaslov: Re: Magljenje vizira!   Magljenje vizira! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Magljenje vizira!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ... trenutak "preko" vizira!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: