Početna stranicaPretraľnikkorejanci dolaze 610RegistracijaLogin

 

 korejanci dolaze

Go down 
+6
Kum
klesoo
Vilko
asy
jebiki
trunta
10 posters
Autor/icaPoruka
trunta
man
man
trunta


Broj postova : 341
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : tramvaj
Na forumu od : 07.09.2008

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimepet 05 pro 2008, 18:52

kak vam se svidja?
korejanci dolaze 2450xz4
korejanci dolaze 2hpok81
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimepet 05 pro 2008, 18:55

Koliko vidim ovo je prerađena Aquila 650......a ona ne dolazi,ona je tu već neko vrime pljuga
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 50
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimepet 05 pro 2008, 19:05

jebiki je napisao/la:
Koliko vidim ovo je prerađena Aquila 650......a ona ne dolazi,ona je tu već neko vrime pljuga

Twisted Evil

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
korejanci dolaze Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2331
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimepet 05 pro 2008, 19:08

U svakom slučaju zanimljivo
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimepet 05 pro 2008, 19:10

I kad već pitaš lipši mi je original What a Face ...ili ovaj jubilarni (od Francka :lol: ):


korejanci dolaze 23lmek9
[Vrh] Go down
trunta
man
man
trunta


Broj postova : 341
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : tramvaj
Na forumu od : 07.09.2008

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimepet 05 pro 2008, 19:17

da se ne shvati krivo pitanje je bilo kak vam se svidja motor.......bike je agila 650 i je na trzistu neko vrijeme........ono kaj mene zanima je kako gledate na jeftine motore koji nam dolaze iz koreje,kine i opcenito iz istocnih zemalja........dosta forumasa i bikera koje znam se odlucilo pokloniti svoje povjerenje takvim bikovima i koliko ja mogu primjetiti ljudi se uredno voze bez nekih vecih problema........na red dolaze i novi modeli kojih svakim danom ima sve vise i sve bolje izgledaju dali kao kopije određenih modela ili kao istocnjacka vizija custom-a........njihove prednosti sve vise dolaze do izrazaja kao cijena,jednostavno odrzavanje pa cak i ciklistika o kojoj se sve vise vodi racuna kod konstrukcije bika........kao i sa autima koji su dolazili 90-ih k nama dosta je ljudi s potsmjehom gledalo na koreance ali oni su i dalje prisutni i voze tak da tek treba doci do buma motora sa istoka(ne mislim na japance)..........veselo ih ocekujem.....biker2 biker2 biker2
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimepet 05 pro 2008, 23:30

ne mislim nikako, bar ne za sada. Oni u vecini slucajeva rade po prastarim tehnologijama ili lose iskopiraju.... Ono sto ucine sami ne vrijedi bas puno...... Ono sto ucine kako treba, toliko i vrijedi. Znas li koliko kosta Aquila 650?
Mislim da je to agregat od SV 650 Question
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
trunta
man
man
trunta


Broj postova : 341
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : tramvaj
Na forumu od : 07.09.2008

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimesub 06 pro 2008, 00:03

klesoo je napisao/la:
ne mislim nikako, bar ne za sada. Oni u vecini slucajeva rade po prastarim tehnologijama ili lose iskopiraju.... Ono sto ucine sami ne vrijedi bas puno...... Ono sto ucine kako treba, toliko i vrijedi. Znas li koliko kosta Aquila 650?
Mislim da je to agregat od SV 650 Question
.....da suzukijev je agregat stari od sv-a ali starog.......cijena je takva zbog nasih zakona kao i japanci imaju vecu carinu........nisam neki pobornik ali ono kaj sam snimio na net-u cini mi se da ce se izboriti za svoje mjesto pod suncem......pljuga
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 44
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimesub 06 pro 2008, 06:43

trunta je napisao/la:
da se ne shvati krivo pitanje je bilo kak vam se svidja motor.......bike je agila 650 i je na trzistu neko vrijeme........ono kaj mene zanima je kako gledate na jeftine motore koji nam dolaze iz koreje,kine i opcenito iz istocnih zemalja........

Po cemu je to Aquila jeftin motor....i jos u rangu sa kinezima????

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 58
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimesub 06 pro 2008, 07:31

klesoo je napisao/la:
Znas li koliko kosta Aquila 650?
Question

... oko 52 000 KN; a ova limited 54000 KN !
...dodaš još 5000 i tu je VN !
...mislim da i nisam puno fulao iznose!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimesub 06 pro 2008, 11:43

lukylipik je napisao/la:
klesoo je napisao/la:
Znas li koliko kosta Aquila 650?
Question

... oko 52 000 KN; a ova limited 54000 KN !
...dodaš još 5000 i tu je VN !
...mislim da i nisam puno fulao iznose!

dodaš još 6000 i može moja honda Very Happy
[Vrh] Go down
trunta
man
man
trunta


Broj postova : 341
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : tramvaj
Na forumu od : 07.09.2008

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimesub 06 pro 2008, 11:56

Kum je napisao/la:
trunta je napisao/la:
da se ne shvati krivo pitanje je bilo kak vam se svidja motor.......bike je agila 650 i je na trzistu neko vrijeme........ono kaj mene zanima je kako gledate na jeftine motore koji nam dolaze iz koreje,kine i opcenito iz istocnih zemalja........

Po cemu je to Aquila jeftin motor....i jos u rangu sa kinezima????
..........po tehnologiji koja je na motoru....upside-down vilica,ubrizgavanje goriva........kavica1
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimesub 06 pro 2008, 12:08

Kum je napisao/la:
trunta je napisao/la:
da se ne shvati krivo pitanje je bilo kak vam se svidja motor.......bike je agila 650 i je na trzistu neko vrijeme........ono kaj mene zanima je kako gledate na jeftine motore koji nam dolaze iz koreje,kine i opcenito iz istocnih zemalja........

Po cemu je to Aquila jeftin motor....i jos u rangu sa kinezima????

uopce nije jeftinjara, zato sam i napisao da ono sto vrijedi i kosta.
Smile
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimesub 06 pro 2008, 12:09

lukylipik je napisao/la:

... oko 52 000 KN; a ova limited 54000 KN !
...dodaš još 5000 i tu je VN !
...mislim da i nisam puno fulao iznose!

potpisujem!

Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
trunta
man
man
trunta


Broj postova : 341
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : tramvaj
Na forumu od : 07.09.2008

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimesub 06 pro 2008, 12:12

klesoo je napisao/la:
Kum je napisao/la:
trunta je napisao/la:
da se ne shvati krivo pitanje je bilo kak vam se svidja motor.......bike je agila 650 i je na trzistu neko vrijeme........ono kaj mene zanima je kako gledate na jeftine motore koji nam dolaze iz koreje,kine i opcenito iz istocnih zemalja........

Po cemu je to Aquila jeftin motor....i jos u rangu sa kinezima????

uopce nije jeftinjara, zato sam i napisao da ono sto vrijedi i kosta.
Smile
.......pa i nije......da je neka druga marka na njemu bio bi jos skuplji.......dali vrijedi te novce koje traze za njega to znaju samo kupci....cura
[Vrh] Go down
zuta guja
cro chopper forum
cro chopper forum
zuta guja


Broj postova : 626
Godina imam : 40
Prebivalište : Dugo Selo (okolica)
Vozim : yamaha xv 535
Na forumu od : 09.08.2008

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimesub 06 pro 2008, 12:33

ova prerada na slici je odlicna,puno ljepsi od orginala,barem meni!! Obozavam prerade dancingbanana
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimesub 06 pro 2008, 12:37

trunta je napisao/la:
......pa i nije......da je neka druga marka na njemu bio bi jos skuplji.......dali vrijedi te novce koje traze za njega to znaju samo kupci....cura

i to sam onomad objasnio. Ulaganje u razvoj nekog proizvoda KOSTA i to brdo novaca. To rade superbrandovi i zato toliko i kostaju. Ovi drugi kupe zastarjelu tehnologiju i stave prst u uho i pici dalje. Ako se ravnas po onoj da "svaka roba nadje kupca" proizvodnja je opravdana.
Da nije tako, svi bi vozili Zundap ili BMW iz '33.!!!

Zivi primjer je moj TBB. To je HONDA TRX300X koja se proizvodila prije 20 god. Danas se proizvodi u novoj verziji, a i 400 i 700. Ovaj zadnji je pravi ubojica i meni ce biti dostupan samo kao zastarjeli model i proizveden u zeljama treceg svijeta...
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimesub 06 pro 2008, 12:42

evo za mog frenda jedan tekstic i slikica.
Da vidim tko smije reci da stroj nije mrakaca!?!
Smile

http://www.motorradonline.de/test/neuheiten/neuheiten-bmw--ducati--honda--ktm---die-kunst-des-weglassens.327059.htm#
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimesub 06 pro 2008, 23:03

Tja... ja bi H-D-a, ali za (početni) ulazak u svijet cruisera/choppera, morao sam se ( iz ,nažalost, financijskih razloga) zadovoljiti korejancem...
Prvih 18000 Km me solidno služi...

Sviđa mi se ova prerada, ali u startu bi rađe uzeo onaj 30th anniversary (crni sa crvenim detaljima), iako bi, naravno, bio zadovoljan i sa "serijskim" modelom...
Svakako, da se ni ja ne bi žalio na VN-a 900, ali za razliku para bi opremio manje plaćen motor...
Ajd' sad, još jedna alternativa: upravo sam se sjetio, znam, da ću pri odabiru svakako pitati za servisni interval... (ovo, sa svojom malom Aquilom, mi ide na živce... za 10-12 000 Km, ja sam 3-4 puta u sezoni na servisu - svake 3000)...
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 62
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitimened 07 pro 2008, 22:28

Genesis051 je napisao/la:
Tja... ja bi H-D-a, ali za (početni) ulazak u svijet cruisera/choppera, morao sam se ( iz ,nažalost, financijskih razloga) zadovoljiti korejancem...
Prvih 18000 Km me solidno služi...

mozes li mi objasniti zasto te pali HD? Postoje puuuno opakije pile za pristojne novce, natavno, tehnoloski doradjenije i ugladjenije. O servisu na nasim prostorima ne bih puno....


Genesis051 je napisao/la:

Sviđa mi se ova prerada, ali u startu bi rađe uzeo onaj 30th anniversary (crni sa crvenim detaljima), iako bi, naravno, bio zadovoljan i sa "serijskim" modelom...
Svakako, da se ni ja ne bi žalio na VN-a 900, ali za razliku para bi opremio manje plaćen motor...
Ajd' sad, još jedna alternativa: upravo sam se sjetio, znam, da ću pri odabiru svakako pitati za servisni interval... (ovo, sa svojom malom Aquilom, mi ide na živce... za 10-12 000 Km, ja sam 3-4 puta u sezoni na servisu - svake 3000)...

servisni intervali i zamjena dijelova na propisanim servisima ti ne smiju biti problem. To je osnovni preduvjet za dugogodisnju ispravnost masinen i stroja u cijelosti. PaKLEni ima servisne intervale svakih 6kkm, a TBB - svakih soma i to je to. Gusti se placaju!!!!
Mozda da si kao cilj zacrtas neki rabljeni big-bore japanezer, 1100 ccm npr., pa da vidis izdataka Very Happy
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Sponsored content





korejanci dolaze Empty
PostajNaslov: Re: korejanci dolaze   korejanci dolaze Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
korejanci dolaze
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Novosti iz svijeta..-
Forum(o)Bir: