Početna stranicaPretraľnikRoadstar 1700 - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Roadstar 1700

Go down 
+16
StarRider
magna
sef-sale
Kum
medo
GALE
asy
ivek
Beatnik
klesoo
jura
Saba
jazz
zanotti
ica
dragger
20 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Roadstar 1700 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Roadstar 1700   Roadstar 1700 - Page 2 Icon_minitimesri 11 stu 2009, 21:22

Dr. Feelgood je napisao/la:
Gledam ovu teme oko Road Stara i pada mi na pamet jedno pitanje za "ekipu sa juga"? Sredinom ljeta bio sam zainteresiran za Road Stara kojeg je nudila firma iz Zadra, čini mi se da se zove "Moto Mare" ili tako nekako. Uglavnom, motor je vrlo brzo nestao iz ponude, a cijena je za hrv. prilike bila i više nego povoljna /više se ne sijećam koliko/. Pozna li netko vlasnika motora i kako je zadovoljan sa njime? Oni su tvrdili da je motor sa centralnog lagera firme iz Nizozemske, te da je prvi vlasnik poljak.. Firma mi je uredno odgovorila na mail, a obavezali su se i na kasnije kontakte i ponudu, ako nešto bude od visoko volumnih japanskih cruisera, ali se kasnije nisu javljali.. Evo, to je i drugo pitanje.. ima li kakvih vijesti o poslovanju te firme ili je i njih zatukla recesija??

Mislim da se i neće javiti, na vratima butige piše "prostor se iznajmljuje". A tko je kupio RS tj. što je s njim, ne znam, u Dalmaciji nije viđen.
[Vrh] Go down
Dr. Feelgood
man
man
Dr. Feelgood


Broj postova : 157
Godina imam : 58
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Vulcan 1600
Na forumu od : 07.08.2008

Roadstar 1700 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Roadstar 1700   Roadstar 1700 - Page 2 Icon_minitimesri 11 stu 2009, 22:31

dragger je napisao/la:
Dr. Feelgood je napisao/la:
Gledam ovu teme oko Road Stara i pada mi na pamet jedno pitanje za "ekipu sa juga"? Sredinom ljeta bio sam zainteresiran za Road Stara kojeg je nudila firma iz Zadra, čini mi se da se zove "Moto Mare" ili tako nekako. Uglavnom, motor je vrlo brzo nestao iz ponude, a cijena je za hrv. prilike bila i više nego povoljna /više se ne sijećam koliko/. Pozna li netko vlasnika motora i kako je zadovoljan sa njime? Oni su tvrdili da je motor sa centralnog lagera firme iz Nizozemske, te da je prvi vlasnik poljak.. Firma mi je uredno odgovorila na mail, a obavezali su se i na kasnije kontakte i ponudu, ako nešto bude od visoko volumnih japanskih cruisera, ali se kasnije nisu javljali.. Evo, to je i drugo pitanje.. ima li kakvih vijesti o poslovanju te firme ili je i njih zatukla recesija??

Mislim da se i neće javiti, na vratima butige piše "prostor se iznajmljuje". A tko je kupio RS tj. što je s njim, ne znam, u Dalmaciji nije viđen.


To sam si i mislio! Mislim, ja sam svoj problem riješio, za neko vrijeme, ali me baš zanimalo da li to može opstati.. Pokazalo se da izgleda ne može, hvala na inform.
[Vrh] Go down
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Roadstar 1700 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Roadstar 1700   Roadstar 1700 - Page 2 Icon_minitimesri 11 stu 2009, 22:57

Kad narastem ( ili malo spustitm timun) i još budem dobar... jednog dana počastit ću sebe
ovakovim ili sličnim. Lipo lipooooo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Roadstar 1700 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Roadstar 1700   Roadstar 1700 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Roadstar 1700
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Honda VTX 1800 & Yamaha Roadstar
» Kawasaki Vulcan 1700 voyager 2009
» Kawasaki VN 1700 Classic Tourer
» voyager 1700 kawasaki iz Podstrane
» Kawasaki Voyager Custom 1700

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Foto - Chopper :: foto blic kutak-
Forum(o)Bir: