Početna stranicaPretraľnikCrazy Rider 610RegistracijaLogin

 

 Crazy Rider

Go down 
+6
Burke
dragger
Vladek
lukylipik
KARO
Jastreb
10 posters
Autor/icaPoruka
Jastreb
cro chopper forum
cro chopper forum
Jastreb


Broj postova : 1167
Godina imam : 58
Prebivalište : München
Vozim : Yamaha TDM 900 RN 18
Na forumu od : 17.07.2008

Crazy Rider Empty
PostajNaslov: Crazy Rider   Crazy Rider Icon_minitimepon 17 stu 2008, 20:50

Crazy Rider ne zeli vise biti clan ovog foruma,upravo je izbrisao svoje postove.
[Vrh] Go down
KARO
man
man
KARO


Broj postova : 440
Godina imam : 38
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 11.08.2008

Crazy Rider Empty
PostajNaslov: Re: Crazy Rider   Crazy Rider Icon_minitimepon 17 stu 2008, 21:36

šta mu bi?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Crazy Rider Empty
PostajNaslov: Re: Crazy Rider   Crazy Rider Icon_minitimepon 17 stu 2008, 22:13

Jastreb je napisao/la:
Crazy Rider ne zeli vise biti clan ovog foruma,upravo je izbrisao svoje postove.

Moram primjetiti da je sve ovo proizašlo iz sraza u godinama . Mišljenja sam da je naš člana ovog foruma Crazy Rider premlad da bi mogao ravnorpavno sudjelovati u temama i da bi mogo polemizirati . Tema koju je otvorio je isprovocirala zrelija razmišljanja pa koliko bila neozbiljna postala je vrlo ozbiljna i zahtjevna .

Moj savjet je da osobno ne stvara iskrivljenu sliku stvarnosti, nego neka nas prati , čita i upija iskustva .

Drži se i nemoj kloniti duhom mladi bikeru dobar
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Crazy Rider Empty
PostajNaslov: Re: Crazy Rider   Crazy Rider Icon_minitimepon 17 stu 2008, 22:29

...nismo svi rođeni s motorom pod guzicom, iskustva se skupljaju i dobra i loša, neka sinek ne kloni duhom i neka učeći o životu i ovu školu završi....
... meni je sve što vi kao roditelji poduzimate o.k., a svi imamo pravo na različitosti i svoja razmišljanja i stavove, podrži ga i neka se vrati u realan svijet i neka sudjeluje i skuplja iskustva....
...pozdrav obitelji Jasterba!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Crazy Rider Empty
PostajNaslov: Re: Crazy Rider   Crazy Rider Icon_minitimepon 17 stu 2008, 22:33

Vjerujem da je revoltiran jer nije dobio podršku kakvu je vjerovatno očekivao. Ja mu želim sigurnu i ugodnu vožnju kroz cijeli život. I neka samo i dalje odgovorno pristupa vožnji motora. Nadam se da se opet vidimo kad zatopli za vožnju.
dobar


Zadnja promjena: Vladek; pon 17 stu 2008, 22:38; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Crazy Rider Empty
PostajNaslov: Re: Crazy Rider   Crazy Rider Icon_minitimepon 17 stu 2008, 22:35

Kako sam i sam sudjelovao u raspravi koju je naš mladi član Crazy Rider otvorio, ne mogu a da ne napišem a to je ujedno i moja moralna obveza kao člana ovog cjenjenog foruma, kako mi je žao što smo izgubili? jednog mladog bikera sa foruma.
Mislim da u ovom trenutku to nije trebao napraviti jer sam mišljenja da mu svi skupa želimo dobro i da smo mu samo svatko na svoj naćin pokušali iznijeti svoje stajalište u svezi pitanja koje nam je postavio u postu. Znam da je mlad i da smo i mi stariji u njegovim godinama neke važne Odluke donosili brzopleto i bez nekog većeg razmišljanja.
Tata Jastreb, trebali ste ga malo usporiti, ubaciti u nižu brzinu, savjetovati i pokušati mu to prolongirati za neki drugi put ako bi ga uopće bilo. Nakon rastanka najteži je povratak. Obično kod osoba čvrstog karaktera povratak se i ne dogodi. On je još djete i nema smisla da zbog nećega zamrzi nešto. Ali što je tu je.
Crazy Rideru želim svako dobro a post koji sam mu napisao, (kao i ostale postove koje pišem mladim članovima) pišem kao za svoje sinove.
Sretno i svako dobro.
[Vrh] Go down
Burke
man
man
Burke


Broj postova : 251
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki ZR7s
Na forumu od : 29.09.2008

Crazy Rider Empty
PostajNaslov: Re: Crazy Rider   Crazy Rider Icon_minitimepon 17 stu 2008, 22:39

najlakše ja odustati,pa čak ne mora ni bit član foruma, al Jastreb, ti si lik
koji će svog sina odvest na pravi put i pokazati mu vrijednosti života tak da to i nije najbitnija stvar jeli on član,već ulog koji ti daješ sa svojom ženom da ga odvedeš na pravi put
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Crazy Rider Empty
PostajNaslov: Re: Crazy Rider   Crazy Rider Icon_minitimeuto 18 stu 2008, 00:36

Jastreb je napisao/la:
Crazy Rider ne zeli vise biti clan ovog foruma,upravo je izbrisao svoje postove.

dokaz nezrelosti! Ovo nije osnovna skola gdje moze polemizirati na razini svojih vrsnjaka...
Ja sam svoj prvi moped dobio s 10 god, ali nisam bio clan nikakvog kuba ili udruge - zato sto me nisu htjeli. Bio sam premlad.
btw. da samo znas (osobito CR) koliko je puta moj motor bio zakljucan lancem, svaki put kad bi netko rekao ocu da me vidio na cesti. I to u vremena kad je na cesti ukupno bilo automobila koliko danas prodje oko vase kuce u toku jednog dana (ili sata)!!!

ovaj djecak je smpion RH u svojoj klasi. Ima 7 godina. Zasigurno nije prvi put sjeo na pilu prije 3 dana!
Crazy Rider Max1rp2.th

na startu su i roditelji. Oko staze su suci, roditelji, gledatelji, pomocno osoblje, a i hitna je u neposrednoj blizini! Startnoj crti ne smije prici bez full opreme!
Za ispunjenje djecjih snova RODITELJI trebaju izdvojiti ponesto vremena, truda, novaca...
Crazy Rider Max2nt4.th
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Crazy Rider Empty
PostajNaslov: Re: Crazy Rider   Crazy Rider Icon_minitimeuto 18 stu 2008, 07:03

e j...ga, jastrebovi, morate se ponašati malo zrelije. to što se većina izrazila da CR nesmije na cestu nije razlog da se povuče s foruma a kamoli da izbriše postove. tvrdiš da je sin jako zreo i odgovoran, ali ovo pobija sve tvrdnje.
klesoo kaže da mu je motor bio u lancima, a meni je stari prodao motor kad je vidio u mojim očima da motor pripada meni a ne njemu. mislim da su to ipak veći udarci nego nekome reći da se drži zakona.
zakoni se donose u stručnim krugovima, a dobnu granicu sigurno nije donio seoski pandur s nakrivljenom kapom, te ih zato treba respektirati ma koliko nam oni ne išli na ruku
[Vrh] Go down
freddie
cro chopper forum
cro chopper forum
freddie


Broj postova : 1076
Godina imam : 62
Prebivalište : Ne tamo di bi htio
Vozim : Vozim
Na forumu od : 07.07.2008

Crazy Rider Empty
PostajNaslov: Re: Crazy Rider   Crazy Rider Icon_minitimeuto 18 stu 2008, 08:58

dečkić je još fakat premlad a otud i ovakva reakcija al ja sam uvjeren da će kad ipak malo odraste sam doć do ovih zaključaka koji su napisani na onu temu.
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Crazy Rider Empty
PostajNaslov: Re: Crazy Rider   Crazy Rider Icon_minitimeuto 18 stu 2008, 09:51

...po postovima Jastreba,meni CR djeluje kao vrlo odgovoran dečko...
13 godina,nije to baš tak malo "dijete",sjetim se sebe u 8. razredu osnovnjaka...
Ali...
Uvijek ima ali,moj blagoslov za vožnju nemrem dat' ali ja ipak nisam policajac...
Imam "samo" tri sina,ali da se i jednom dogodi tragedija u prometu,ne bi ostao psihički
"čist",cijeli bi život vagao što se moglo poduzeti da se to ne desi,ali bilo bi kasno...

Dakle,što se tiće CR "indisponiranosti",vremenom će ga to proć',život ide dalje,osoba
sazrijeva i za godinu dana neće se ovog "problema" niti sjećati...
Život je pun razočaranja i ogranićenja a sutra već je novi dan...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Crazy Rider Empty
PostajNaslov: Re: Crazy Rider   Crazy Rider Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Crazy Rider
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Crazy Rider
» Crazy Pigeon

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Pravila foruma, Help desk, Obavjest, Imenik, Moto klubovi, In memoriam-
Forum(o)Bir: