Početna stranicaPretraľnikeltoro novi projekt - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 eltoro novi projekt

Go down 
+13
custom rider
floradesign
tuljan
tata
vstarrider
tamigo
ferdinandmax
One Night Stand
magna
Yzzy
Vladek
cro.chopper
eltoro
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
eltoro
man
man
eltoro


Broj postova : 440
Godina imam : 56
Prebivalište : zaprešić,laduč-kod talijanske granice
Vozim : Eltoro Slasher
Na forumu od : 15.11.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimened 30 pro 2007, 13:14

One Night Stand je napisao/la:
Uf, Bike stvarno djeluje dobro! Kaj će to nakraju završiti ko neki show bike sa dodanim žmigavcima ili stvarno za solidnu vožnjicu? Pitam zbog tak niskog zadnjeg blatobrana i sl.!
Od ćega si radio tank i blatobrane?

Inaće, boja me je podsjetila na jedan chopper kaj sam vidio negdje u proljeće na ulazu u Zaprešić (tj. u centru), skretao je prema Brdovcu, bio je neki ovak blistavi ljubičast, nemreš se ne okrenuti... pa, jel i to bilo tvojih ruku djelo, jesi vozio kaj takvo?

Samo naprijed, trebamo i mi u Hrvatskoj takve majstore! cheers cheers

pozdrav
sory na zakašnjelom odgovoru ali nikad nije kasno hehehehehehe kao što moj frend Walz ima natpis u radioni "ukoliko vam se žuri idite kod naše konkurencije " motor je za cestu ako si to pitao a to što je blatobran blizu gume napisao sam kakav zadnji ovijes ima,ima ovijes na zračne amortizere tako da kad staneš on se spusti u poziciju koju si vidio a u toku vožnje digne se na 5-7 cm od gume,minimalno šta smije biti je 5 cm.A taj u Brdovcu nije mojih ruku dijelo hahahahahahaha a i ova farba je tek nedavno izdana od house of colours pa su mi poslali di su sve distribuirali tu farbu u Europu tako da čisto sumnjam da je to ta,ova komponenta ima 12 različitih nijansi u sebi te je dodano kao krajnji segment 3d efekt koji daje čar i ljepotu te boje na suncu
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimened 30 pro 2007, 19:43

Danke, ma zezam se ja malo, ne žuri se meni s odgovorom, samo da ne bi propalo! Very Happy
Ma za ovaj bike ovak samo pitam, mislio sam možda je tvoj!
[Vrh] Go down
ferdinandmax
man
man
ferdinandmax


Broj postova : 34
Godina imam : 69
Prebivalište : Zagreb
Vozim : za sada tek sanjam o chopperu, a vozim Vespu GT
Na forumu od : 26.12.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimepon 31 pro 2007, 02:09

zgodan stav o oglašavanju: svi bi sve, a nizašto! Istina,marketing košta, ali donosi dobit!
... a, doista je šteta što za El Toro modele vjerojatno zna tek vrlo uski krug poznavatelja!
[Vrh] Go down
eltoro
man
man
eltoro


Broj postova : 440
Godina imam : 56
Prebivalište : zaprešić,laduč-kod talijanske granice
Vozim : Eltoro Slasher
Na forumu od : 15.11.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimepon 31 pro 2007, 14:48

ferdinandmax je napisao/la:
zgodan stav o oglašavanju: svi bi sve, a nizašto! Istina,marketing košta, ali donosi dobit!
... a, doista je šteta što za El Toro modele vjerojatno zna tek vrlo uski krug poznavatelja!

Pozdrav Ferdinadmax
Neznam koga je išlo "svi bi sve za ništa" moja firma to nebi niti to očekuje od ikoga, pošteno radimo i takvoj se naplati nadamo, ali kad mi netko ponudi 10 oglašavanja za 14000 eura i to oglasnog prostora 201x66mm oprosti ali ja tj.firma mora prodati 4 motora da bi samo to platili tj.taj oglas bi nam trebao to prodati.Dok s druge strane isti ti časopisi dolaze kod nas u Slo i bez naknade rade reportaže a za RH dobijemo odgovor nako što su bili pozvani svi moto časopisi ( nismo zvali MILU I GLORIJU ali mislim da bi oni prije došli )na otvaranje radione,da bez plačanja oglasa nema ni reportaže i naravno nitko od njih se nije niti pojavio pa ja onda pitam di je tu logika i za koga oni pišu ako ne za nas i kada će shvatiti da radi tebe,mene i drugih ljudi oni imaju novine jer mi ih kupujemo ?? ili vrijedi samo ono što" dolazi iz vana to je hoh i in" a te iste stvari čak i od iste firme proizvode se tu u RH.Ali imaju obraza da traže tolike novce za reklamni prostor hahahahahaha malo blesavo.
[Vrh] Go down
tamigo
man
man
tamigo


Broj postova : 135
Godina imam : 64
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha VIRAGO 750 / 94g
Na forumu od : 29.12.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimepon 31 pro 2007, 15:40

"Bike"ti je mrakača. Svaka čast. A drukče nemre ni bit kad se dela u apoteki. Skidam kapu!:cyclops:
[Vrh] Go down
vstarrider
man
man
vstarrider


Broj postova : 353
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo - Rajvosa
Vozim : VStar 650 Classic
Na forumu od : 14.12.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimesub 05 sij 2008, 01:53

Posao ti je mrak, želim ti sreću u buućnosti na ovim našim prostorima.

U Sarajevu ima jedna makina ove "sorte", ujedno tu i sastavljena, kupljen i uvezen kao kit.

Venom Pro Street, znam da je masina Rev Tech 110 cubic incha
ostali detalji ovdje http://www.route66cycles.net/2.html

to sam ja na njemu

eltoro novi projekt - Page 2 Ssl11400ti2
[Vrh] Go down
http://www.rajvosa-mc.com
tata
man
man
tata


Broj postova : 458
Godina imam : 65
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : bicikl...nekad
Na forumu od : 24.11.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimeuto 08 sij 2008, 22:22

Stvarno se nema što reći pravi festival za oči i dušu
[Vrh] Go down
tuljan
cro chopper forum
cro chopper forum
tuljan


Broj postova : 8
Na forumu od : 11.12.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimesri 09 sij 2008, 09:42

Bike :bravo: , nego Toro, moze li se kako do tvog moba? imam neka pitanja...
[Vrh] Go down
http://www.bestije.hr
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimepet 15 vel 2008, 15:05

eeeeeeeeeeeee el !!!!

jel gotov taj bajk , slikice da vidimo lol!

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
floradesign
man
man
floradesign


Broj postova : 47
Godina imam : 60
Prebivalište : between eart & sky
Vozim : Aquila 650 custom
Na forumu od : 09.01.2008

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimeuto 26 vel 2008, 10:16

cro.chopper je napisao/la:
eeeeeeeeeeeee el !!!!

jel gotov taj bajk , slikice da vidimo lol!

makar neki nagoveštaj...
Čekamo... lol! cice
[Vrh] Go down
http://www.bikepics.com/members/floradesign/
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 05:39

Kad već on neće... evo jedne špijunske cheers
eltoro novi projekt - Page 2 Imgp0475kx8.th
eltoro novi projekt - Page 2 Imgp0475kx8
cheers cheers cheers
A pošto svi mi znamo da je u dvoje ljepše...
eltoro novi projekt - Page 2 Imgp0476zr3

...i gospodin umjetnik u pozadini... Very Happy
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 07:04

a jeli ovaj donji uopće ima amortiziranu vilicu?
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: odgovor   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 13:46

Svaka čast majstore,zanima me kako uspješ registrirat,valjda imaš homologiranu šasiju,proizvod,određene gabarite ili moraš za svaki novi proizvod radit homologaciju za HR standarde,znamo da su ponekad naši zakoni bizarni i u neku ruku čudni.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 15:15

custom rider je napisao/la:
Svaka čast majstore,zanima me kako uspješ registrirat,valjda imaš homologiranu šasiju,proizvod,određene gabarite ili moraš za svaki novi proizvod radit homologaciju za HR standarde,znamo da su ponekad naši zakoni bizarni i u neku ruku čudni.

vjerujem da je to generalno riješeno u firmi i ludo bi bilo da za svaki napravljeni motor mora drhtati hoće li se moći registrirati ili ne .Ako se ugrađuju atestirani dijelovi nema razloga da motor na kraju kad je gotov dođe u pitanje .
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimesri 02 tra 2008, 23:15

...uživo pogledati te ljepote prava je privilegija!...jedan od rijetkih bisera ZG auto showa!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
eltoro
man
man
eltoro


Broj postova : 440
Godina imam : 56
Prebivalište : zaprešić,laduč-kod talijanske granice
Vozim : Eltoro Slasher
Na forumu od : 15.11.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimesri 16 tra 2008, 00:05

kao prvo svima ISPRIKA jer nisam stigao prije do foruma obaveze s slovenijom i ostatkom firme.

UFFFFF eto

Kako regamo netko je pitao pa za sad nije bilo problema jer je sve po E normama i sa tifom pa ide malo lakše ako se toga pridržavamo koliko toliko,sad će biti problem jedino katalizator ali ako smo složili motore valjda ćemo i katalizatore hehehehehehehehe

Za amortizere zadnje,puno vas je bilo na tom hmmmm štandu na velesajmu pa su i uživo vidjeli ali ti amortizeri su na zrak pa se prije vožnje digne cijeli zadnji kraj i to je to tu štelamo tvrdoći sobzirom na tip vožnje. Eto toliko od mene za sad pa se čujemo prvom prilikom

da i DAJTE MAKNITE MENE S ONE SLIKE KVARIM MOTOR ILI MALO PHOTO PAINTA NABACITE ADMMMMMMMMIIIIIIINNNNNIIIIII PLEASE hahahahahahahahaha
[Vrh] Go down
zida
man
man
zida


Broj postova : 462
Godina imam : 45
Prebivalište : Volavje (do pariza)
Vozim : vn 800
Na forumu od : 23.11.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimesri 16 tra 2008, 08:49

hehehe,
taj bajk ni krepana mačka nemože pokvarit... lol!
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimečet 17 tra 2008, 09:16

...ljepši si ti pored motora, ti si konstanta; a one djevojčice su prolazne; stoga ti u magli i bike u prvom planu - lol!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimečet 17 tra 2008, 09:43

lukylipik je napisao/la:
...ljepši si ti pored motora, ti si konstanta; a one djevojčice su prolazne; stoga ti u magli i bike u prvom planu - lol!

luky, luky, meni ovo postaje malo sumnjivo.... Ovdje je el ljepsi, tamo je Yzzy bezobrazan...
ccc, kud ovo sve vodi???






lol!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
eltoro
man
man
eltoro


Broj postova : 440
Godina imam : 56
Prebivalište : zaprešić,laduč-kod talijanske granice
Vozim : Eltoro Slasher
Na forumu od : 15.11.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimepet 18 tra 2008, 21:25

klesoo je napisao/la:
lukylipik je napisao/la:
...ljepši si ti pored motora, ti si konstanta; a one djevojčice su prolazne; stoga ti u magli i bike u prvom planu - lol!

luky, luky, meni ovo postaje malo sumnjivo.... Ovdje je el ljepsi, tamo je Yzzy bezobrazan...
ccc, kud ovo sve vodi???






lol!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA lol! affraid lol!
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimepet 18 tra 2008, 21:31

eltoro je napisao/la:
klesoo je napisao/la:
lukylipik je napisao/la:
...ljepši si ti pored motora, ti si konstanta; a one djevojčice su prolazne; stoga ti u magli i bike u prvom planu - lol!

luky, luky, meni ovo postaje malo sumnjivo.... Ovdje je el ljepsi, tamo je Yzzy bezobrazan...
ccc, kud ovo sve vodi???


lol!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA lol! affraid lol!

2klesoo: priđi bliže pa me pitaj.............. lol!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimepet 18 tra 2008, 23:18

lukylipik je napisao/la:


2klesoo: priđi bliže pa me pitaj.............. lol!

ma kak'da ne!

Nemoj mi dihat' za ovratnik....

lol!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
skaliga1
man
man
skaliga1


Broj postova : 55
Godina imam : 49
Prebivalište : Istra
Vozim : prerada
Na forumu od : 12.10.2008

eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: EVO NOVIH SLIKA   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitimečet 16 lis 2008, 18:23

Mislim da sa ovakvom gumom ne možeš pogriješit.

Bit će bomba dobar3
[Vrh] Go down
Sponsored content





eltoro novi projekt - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: eltoro novi projekt   eltoro novi projekt - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
eltoro novi projekt
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Projekt PUKOVNIK
» projekt NSU
» Projekt "Cirkus"
» projekt THE BOBBER

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: