Početna stranicaPretraľnikFleten trike 610RegistracijaLogin

 

 Fleten trike

Go down 
+12
nenad barinić
zida
trunta
Night rider
magna
Kum
Vladek
Beatnik
Quirin
buba
stain
klesoo
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimened 19 lis 2008, 02:14

zanimljivo. Osobito onoma koji vise ne mogu na bike, kao moj frend, a ipak zele ostati u starom drustvu... Ovo je jedan od nacina.
Naravno da ako zelite biti slicni kao i Brazilci, ovo je opet rjesenje vasih problema.
Smile

http://www.fleten-trike.hr/
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimened 19 lis 2008, 07:10

Malo mi imaju previše plastike.
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimened 19 lis 2008, 07:53

Lijepi su za vidit ali meni se puno vishe dopadaju oni s otvorenim masninama, puno vishe sjajnog croma i drugih dekorativnih detalja, normalno do odredjenih granica.

recimo ovak neshto
Fleten trike I191529_Trike.14.arp
lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimened 19 lis 2008, 08:01

Stvarno zanš di je granica!


lol!
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimened 19 lis 2008, 08:53

stain je napisao/la:
Stvarno zanš di je granica!


lol!

ma nemoj :lol:
Fleten trike I191546_trike1

di cesh vishe prakticno od ovog , kebab1
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
Quirin
cro chopper forum
cro chopper forum
Quirin


Broj postova : 1704
Godina imam : 48
Prebivalište : Sisak
Vozim : VIRAGO XV 535
Na forumu od : 23.07.2008

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimened 19 lis 2008, 09:58

Svaka čast ovo se zove inovativnost dobar
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimened 19 lis 2008, 12:28

Ova zadnja 2 trikea su najaca koje sam ikad vidio, onaj crni mi se najvise dopada
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimened 19 lis 2008, 16:34

Malo bolja slika trike-a sa gornje slike:

Fleten trike 526fl3
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimened 19 lis 2008, 20:58

Vladek je napisao/la:
Malo bolja slika trike-a sa gornje slike:

Fleten trike 526fl3


Bolesno. Stvarno bolesno. Vec i sama ideja na takvo sto zasluzuje epitet bolesti. Ali za uradak samo :bravo: i svaka cast . To bi meni dobro doslo.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimepon 20 lis 2008, 00:24

Kum je napisao/la:

Bolesno. Stvarno bolesno. Vec i sama ideja na takvo sto zasluzuje epitet bolesti. Ali za uradak samo :bravo: i svaka cast . To bi meni dobro doslo.

zelis li nam to reci nesto indirektno???

Very Happy
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimepon 20 lis 2008, 07:19

s kojim se pravom gornje vozilo naziva trike kad ima 5 kotača
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimepon 20 lis 2008, 08:23

klesoo je napisao/la:

zelis li nam to reci nesto indirektno???

Ma jok. Bojao sam se da bi ono sto sam napisao moglo imati krive konotacije. Ali razmisli malo, ipak nekome se ta ideja trebala odvrtiti u mozgu. lol!

A tebi moj Klesoo bi zadnjem isao nesto "indirektno" kazivati. Ako nitko drugi, barem si ti zasluzio da sve sto te sljeduje dobijes "ravno u glavu", a ne "cice mice okolo kere". Ne? dobar

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimepon 20 lis 2008, 08:24

magna je napisao/la:
s kojim se pravom gornje vozilo naziva trike kad ima 5 kotača

Mozda su 2 samo ukras. Mozda se ni ne vrte??? scratch

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Night rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Night rider


Broj postova : 821
Godina imam : 36
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago
Na forumu od : 26.06.2008

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimepon 20 lis 2008, 09:04

Kak se to dize na zadnji? lol!
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
trunta
man
man
trunta


Broj postova : 341
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : tramvaj
Na forumu od : 07.09.2008

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimepon 20 lis 2008, 10:15

klesoo je napisao/la:
zanimljivo. Osobito onoma koji vise ne mogu na bike, kao moj frend, a ipak zele ostati u starom drustvu... Ovo je jedan od nacina.
Naravno da ako zelite biti slicni kao i Brazilci, ovo je opet rjesenje vasih problema.
Smile

http://www.fleten-trike.hr/
...............fakat su skupi.....al su regani....smrc... Bohmann Bohmann Bohmann Bohmann Bohmann Bohmann
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimepon 20 lis 2008, 12:20

Kum je napisao/la:
klesoo je napisao/la:

zelis li nam to reci nesto indirektno???

Ma jok. Bojao sam se da bi ono sto sam napisao moglo imati krive konotacije. Ali razmisli malo, ipak nekome se ta ideja trebala odvrtiti u mozgu. lol!

A tebi moj Klesoo bi zadnjem isao nesto "indirektno" kazivati. Ako nitko drugi, barem si ti zasluzio da sve sto te sljeduje dobijes "ravno u glavu", a ne "cice mice okolo kere". Ne? dobar

ma sve 5! Nisam ja mislio nista lose. I naravno da ocekujem "ravno u glavu" am koliko god to boljelo.

Nego, pitao sam zato sto si nepisao "bolesno" i bla, bla, a na kraju da bi to tebi trebalo. Jelda, kuis?

Very Happy
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
zida
man
man
zida


Broj postova : 462
Godina imam : 45
Prebivalište : Volavje (do pariza)
Vozim : vn 800
Na forumu od : 23.11.2007

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimepon 19 sij 2009, 21:04

heh...

mislim stvarno, kaj je preveč,preveč je pa za ovo prvo ti treba oružani list a drugi mi nekak preveč vuče na žensko vozilo...(sory cure, al tak je...)
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimeuto 02 kol 2016, 11:09

Žao mi je što aktualiziram ovo nakon toliko godina, ali smatram da je potrebno da još netko ne prođe kao što je prošao moj klupski član.... Čovjek je HRVI, hoda na protezama (izgubio noge u minskom polju: http://www.dnevno.hr/domovina/hos-ova-stafeta-smrti-je-li-ovo-najuzasnija-ispovijest-iz-domovinskog-rata-851119 i za njega je Fleten izradio trike prilagođen tako da ima automatski mjenjač, sa napomenom da je velika čast za jednog takvog čovjeka raditi trike. Cijena cca 15000 e, u kojoj je uključena nova mašina iz Nissana Micre i automatski mjenjač. Već pri dovoženju trikea, odmah mi je u oči upala traljavost kompletne izvedbe, pri čemu sam rekao kako među svima nama ima dobrih majstora koji ne mogu dobiti razne ateste, a kod ovoga sve prolazi. Prednje vile aljkavo priređene za kromiranje, pune točkica i balončića, a koncept balansiranja bi bolje smislio Grunf iz Alan Forda. Točkovi široki, gume ok, a umjesto neke lijepe obrade felgi- one najjeftinije plastične ratkape za Fiat Uno ili tako nešto. Plastična školjka slabo finalizirana u završnom stadiju. U svakom detalju sam našao falinku i aljkavost u izradi, ili neukusno raspoređene elemente i detalje. Na jednoj od prvih vožnji na susrete prema Slavonskom Brodu u Donjim Andrijevcima po najvećem pljusku prvo sa ceste izlijeće naš Kicho, dižemo ga, skidamo blato sa njega i Svinje, dobro je, živ je, idemo dalje..... ali trike staje. Koji mu je k....? Dižemo plastičnu školjku da bi došli do osigurača, a ono šok..... osigurači su oni štapni, starinski između 2 limića, nekada bili u Stojadinu, a ne ubodni. Sačuvaj me Bože......centriramo ih nekako i idemo dalje.

U Bogdanovcima dolazi do prometne nesreće, direktni sudar auta i trikea na krivini. Dijelove trikea i njegove proteze smo skupljali do 200 metara dužine, a pajdo je nekako preživio, Bogu hvala. Trike se odvozi u Prelog, 5000 e popravaka i trike se dovozi nazad. Ja popizdio. Vuče ulijevo da ne možeš držati upravljač,gledam, nije ništa uradio na iskrivljenim vilama osim što je dovario neki željezni komad, nešto kao trokut - valjda da sve drži na okupu. Upravljač je donekle centriran, "majstor" Fleten je ulubljenu cijev popravio tako da je preko rupe nalijepio 2 naljepnice, imitacije karbona. Prekrasan i ukusan detalj. Plastična školjka sa vidljivim pukotinama, skup je auto kit i filer, mislio je da će boja i lak prekriti, ali neće...... Otkinute aftermarket kromirane Louis farove zamijenio je traktorskim crnim, oni isto svijetle. Šok! Jedan od zadnjih točkova ima falinku - guma od udarca ima bruh, ali "majstor" Fleten smatra da se ne treba mijenjati u cijeni popravka, jer je "dobra i nikud neće". Odmah kažem Jurketu neka mu kaže pošto je guma dobra, neka si ju Fleten uzme za svoj trike a njemu da "loše" točkove sa svog trikea.I tako dalje.....

Odjednom trike staje..... Majstor koji se zatekao tu, pregleda mašinu i kaže,otišle platine. Ode Jurke kod Auto Kreše i traži platine za Nissan Micru iz 20....i neke godine. Smiju se, kažu mu da se platine odavno ne koriste. Zove Fletena i pita kakve j...e platine u novoj mašini koja mu je naplaćena. Nije to baš nova mašina, to je reparirana mašina iz 199...i neke godine, ali je kao nova i nema problema, to je to, mi se ne kužimo jer firma Fleten proizvodi trikeove već dugo i samo su problemi sa ovim trikeom, jer je gazda trikea divljak.

Zatim su uslijedili problemi sa mjenjačem, jer Fleten nije odradio posao do kraja. Pa curenje ulja, itd,itd..... Sam sam nekoliko putapomagao Jurketu natovarati trike na prijevoz do Preloga, svaki put je on platio prijevoz, a problemi nisu otklonjeni, i svaki put trokovi odlaska do Preloga i onda vožnja nazad. Prilikom jednog od preuzimanja "popravljenog" trikea, po povratku kući, već nakon pređenih manje od 100 km od Preloga prema Vukovaru odjednom je iscurilo sve ulje iz mašine. Zove Fletena, kaže on, zovite vučnu službu i vozite ga za Vukovar, pa mi ga pošaljite vučnom službom nazad, pa će drugi put pregledati zašto je ulje iscurilo.Kažem Jurketu da ga pošalje u pm i neka dolazi odmah po njega i neka ga vuče, jer nije ništa popravio, preuzeo je trike prije sat vremena kao "popravljenog". Došlo je do toga da smo počeli pričati da svi iz kluba sjednemo na motore i uletimo u Prelog i razvalimo sve što nađemo, zajedno sa gazdom. Za 01.5 ide se za Orašje, ode trike u pm....zakrčao i ode automatski mjenjač, od "popravka i sada si miran 5 godina vožnje" prošlo je tek nešto oko 650 km. Na pola ceste usred ničega. Nazovem istog i je...m mu sve po spisku i govorim da je sada dosta, da angažiramo odvjetnika. Opet harač vučnoj službi. Trike više nije odvezen tamo, već je sada kod drugog majstora za automatske mjenjače, kojega čekamo od početka svibnja da napravi mjenjač (od njega smo saznali da taj drugi mjenjač, koji je stavljen nakon prometne, nije uopće kompaktibilan sa mašinom i zato su problemi neizbježni). Prolazi sezona, a on vozi proteze....

Stiglo u međuvremenu rukom napisano smiješno pismo od Fletena mom Jurketu, u kojem nahvali sam sebe, nabrojio što je sve kao napravio, a što je ovaj sve sj...o. Jedino što sve što je nabrojao, nikada nije napravio, ali je novce uspješno uzeo od jednog 100% HRVI, za kojeg mu je čast raditi - jer on ima novaca..... Angažirali smo odvjetnika kluba i idemo sa tužbom, a i ono ulijetanje kluba u Prelog još visi u zraku.

Pa eto, za Fleten trike, poslovnost, odgovornost, poštenje..... imate sve moje preporuke ako želite ostati bez novaca, gledati u trike koji se ne vozi, izgubiti sve živce i počnete smišljati puca1 .
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimesri 03 kol 2016, 14:24

E svašta baš... da čovik ne poviruje da se to događa kod nas.
žao mi je čovika koji je to sve platija a dobija mačka u vrići.
Shocked
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimesri 03 kol 2016, 14:41

Rocker-C je napisao/la:
E svašta baš... da čovik ne poviruje da se to događa kod nas.
žao mi je čovika koji je to sve platija a dobija mačka u vrići.
Shocked


Mačak u vreći je pokretan.....
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1107
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimepet 05 kol 2016, 00:14

Niti web više ne radi...
[Vrh] Go down
https://route66.me
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimečet 02 vel 2017, 21:36

Znam da aktualiziram temu nakon par mjeseci, ali eto da izbacim zaključak....nakon sveg toga, majstor iz Vinkovaca kojeg sam spominjao u tekstu i kojeg smo dugo čekali, nabavio je Nissanov automatski mjenjač KOJI PRIPADA NA TU MAŠINU, sastavio i motor tj. trike do sada nikakvih problema. Jeste da je Jurke pošteno platio i ovoga, ali makar se vozi.


Eh, daotkrili smo nedavno kako je majstor Fleten riješio žmigavce naprijed..... namontirao ih u rezane i probušene komade drvene drške metle i obmotao sa izolir trakom da stane "na gusto" u cijev....samo eto, drvo se malo rasušilo, pa žmigavce izvadite bez imalo otpora. Bravo majstore!.....prvoklasni customizing iz Hrvatske..... sada znam odakle onaj izraz za neki motor: "Pa taj mete po cesti!". Kad ono doslovce mete metlom.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
DonQuijote
man
man
DonQuijote


Broj postova : 180
Godina imam : 61
Prebivalište : Zgb
Vozim : Honda CBF
Na forumu od : 05.06.2016

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimečet 02 vel 2017, 22:26

I nitko ga nije potražio i upitao za zdravlje junačko? Rolling Eyes
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimepet 03 vel 2017, 10:57

Održao sam mu predavanje preko telefona nakon dolaska na mjesto kvara. Valjda je dovoljno shvatio da ako se zaletim do njega, da neću doći da bih se svađao.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
DonQuijote
man
man
DonQuijote


Broj postova : 180
Godina imam : 61
Prebivalište : Zgb
Vozim : Honda CBF
Na forumu od : 05.06.2016

Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitimepet 03 vel 2017, 13:27

A dečki moji, imate klub, imate člana koji je invalid i kojega varaju i pljačkaju. Nisam zagovornik nasilja, uopće nisam konfliktna ličnost ali ako je sve ovo gore navedeno točno, onda osim predavanja postoje i neke druge mjere bolestan2
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fleten trike Empty
PostajNaslov: Re: Fleten trike   Fleten trike Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Fleten trike
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» VW Trike
» Rat trike
» Bagger trike
» custom trike
» V-Rod Trike

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Trike motocikli-
Forum(o)Bir: