Početna stranicaPretraľnikPrvi rad s airbrushem - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Prvi rad s airbrushem

Go down 
+20
lukylipik
zanotti
klesoo
austrijanac
zuta guja
Tomo-vz
dragger
Saba
necchi
cro.chopper
Vida
Dr.Ma$$a
magna
Beatnik
lavica
fat boy
Zmija
Alica
VeVe
jebiki
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimečet 21 kol 2008, 08:01

Prvi rad s airbrushem - Page 2 D6C15F45-DCB4-4641-A213-B89D344FC272_thumb

(Powered by frubar.net)
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
fat boy
man
man
fat boy


Broj postova : 337
Godina imam : 40
Prebivalište : Osijek
Vozim : sve :P
Na forumu od : 20.02.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimečet 21 kol 2008, 09:41

necchi je napisao/la:
"BRAVO SABA NAŠA SI NAJVEĆI TALENT (poslije mane naravno) U CILOJ HRVATSKOJ",

lol!
Eee a da si ga cula kako pjeva..... lol!
i kad drugi ostanu bez glasa,on i dalje..... cheers cheers

"llllaaaaaaazes zlato laaaazeeeees duuuuuuso,lazes vjestice...." lol!
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimečet 21 kol 2008, 10:16

jebiki je napisao/la:
Citat :
Ma kakvi prijatelju, ja uzimam proviziju i sam se proglašavam njegovim menaĐerom, pa nek se misli , a što se biznisa tiče, kuva se tu nešto, ali više o tome kada bude vrime
Zar ne znaš da ja već imam menadžera i što se tiče love nisi joj ni do kolina lol!
Svima hvala na podršci

Ne brini se ti za nju, riješit ćemo to nekako
[Vrh] Go down
Simon
girl
girl
Simon


Broj postova : 29
Godina imam : 42
Prebivalište : Samobor
Vozim : CB400N / GSX550EF sve punoljetno :)
Na forumu od : 26.12.2007

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimečet 21 kol 2008, 10:27

odlicno.. svaka cast
[Vrh] Go down
http://www.mk-kompa.com
Quirin
cro chopper forum
cro chopper forum
Quirin


Broj postova : 1704
Godina imam : 48
Prebivalište : Sisak
Vozim : VIRAGO XV 535
Na forumu od : 23.07.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimečet 21 kol 2008, 13:48

:bravo: :bravo:
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 00:39

Da ne otvaram novu temu ovdi ću smjestit današnji uradak:
Opet nemam sreće s lakiranjem,mislio sam da se osušilo pa sam je počeo sastavljati i eto wc ali popravit ćemo Exclamation
Prvi rad s airbrushem - Page 2 Bisdo5
Prvi rad s airbrushem - Page 2 1x0ch

U stvarnosti puno bolje izgleda nego ovako na slici.... poprilično jednostavna ali efektna....a krevet ga Exclamation
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 07:07

Bravo, ne daj se ti smest, da vidiš meni bačenih papira doma, Bože sačuvaj......
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 07:53

ko će uzeti moju kacigu za vježbu. plaćam u likvidaturi
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 10:53

.. dobro je, samo naprijed....., mada bi ja još na dimenzionalnosti poradio, recimo tim zvjezdicama dodao sjenu... da se malo bolje uklope u motiv....
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 10:53

sorry rista, ali ovo mi se ne svidja! Ja ne volim ove fore s naljepnicama i sl. Bar ne iz neposredne blizine ili zalijepljeno. Motor je shit! Puno bolje bi bilo da si to radio prostorucno i bez tih ostrih linija. Ovako se vidi ....., jelda. Sto se zvjezdica tice, opet shit! Pa jel tako tesko nacrtati i izrezati zvjezdice iz neke folije i priljepiti itd. itd??? Nije. I opet kazem, najljepse je kad je sve napravljeno iz ruke, onako, bez ostrih linija.

my2c Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 15:14

klesoo je napisao/la:
sorry rista, ali ovo mi se ne svidja! Ja ne volim ove fore s naljepnicama i sl. Bar ne iz neposredne blizine ili zalijepljeno. Motor je shit! Puno bolje bi bilo da si to radio prostorucno i bez tih ostrih linija. Ovako se vidi ....., jelda. Sto se zvjezdica tice, opet shit! Pa jel tako tesko nacrtati i izrezati zvjezdice iz neke folije i priljepiti itd. itd??? Nije. I opet kazem, najljepse je kad je sve napravljeno iz ruke, onako, bez ostrih linija.

my2c Wink
Ni motor ni zvijezde nisu naljepnica zato guza Što se tiče oštrih linija htio sam tako,nije problem malo nabaciti sjenu,to je čak najlakši dio,ali što sam htio to sam i dobio. king
[Vrh] Go down
fat boy
man
man
fat boy


Broj postova : 337
Godina imam : 40
Prebivalište : Osijek
Vozim : sve :P
Na forumu od : 20.02.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 15:26

jebiki je napisao/la:
klesoo je napisao/la:
sorry rista, ali ovo mi se ne svidja! Ja ne volim ove fore s naljepnicama i sl. Bar ne iz neposredne blizine ili zalijepljeno. Motor je shit! Puno bolje bi bilo da si to radio prostorucno i bez tih ostrih linija. Ovako se vidi ....., jelda. Sto se zvjezdica tice, opet shit! Pa jel tako tesko nacrtati i izrezati zvjezdice iz neke folije i priljepiti itd. itd??? Nije. I opet kazem, najljepse je kad je sve napravljeno iz ruke, onako, bez ostrih linija.

my2c Wink
Ni motor ni zvijezde nisu naljepnica zato guza Što se tiče oštrih linija htio sam tako,nije problem malo nabaciti sjenu,to je čak najlakši dio,ali što sam htio to sam i dobio. king
nije konkretno mislio na naljepnicu vec sablon,odnosno ostar rub(izgleda kao naljepnica)
ali ciko sad da opravdam umjetnika....
to je kombinacija tehnika...

ti kad nosis kacigu,znas sto zelis,to dobijes....on zna sto zeli...to je napravio...
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 17:02

E je... ga sada to je sad stvar želja i mogućnosti, evo slikica koju sam malo vježbao priko vikenda, ipak za oštre rubove dobit triba šablona, ruka ti uvik pobigne, airbrusg pljune neku flekicu i tako to, meni je motor super, a sijena na zvijezdice, a kako ko voli, ja bi stavio. Evo slika, naravno nije prostoručno, precrta sam original i pokušava vuć, što tanje linije, to je bila vježba ovog vikenda, teško, jako teško.

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Dsc00171bz8
[Vrh] Go down
Tomo-vz
cro chopper forum
cro chopper forum
Tomo-vz


Broj postova : 1398
Godina imam : 52
Prebivalište :
Vozim : QM250
Na forumu od : 15.04.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 20:39

iiiiddeeeššš,pa ovo nije loše,imaš moj naklon :bravo:
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 21:36

... mene osobno zanima da li se doista isplati dati 2000kn za airbrush ... mislim samo za kist?

.. ova vježba mi se sviđa ali je nedovršena.... aj završi pa pokaži.... mislim da će biti jako dobro...

.. ovo je rađeno samo jednom bojom jel... da pokušaš sa tom crnom, pa izvući detalje bijelom... pa opet popraviti crnom..... onda bi bilo onak do jaja Smile ....

..joooj kak se guštam na taj brush.... jedva čekam da ga ubodem..... affraid
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 21:45

skorpac je napisao/la:
... mene osobno zanima da li se doista isplati dati 2000kn za airbrush ... mislim samo za kist?

.. ova vježba mi se sviđa ali je nedovršena.... aj završi pa pokaži.... mislim da će biti jako dobro...

.. ovo je rađeno samo jednom bojom jel... da pokušaš sa tom crnom, pa izvući detalje bijelom... pa opet popraviti crnom..... onda bi bilo onak do jaja Smile ....

..joooj kak se guštam na taj brush.... jedva čekam da ga ubodem..... affraid

Strpi se malo imam ja jednog lika koji može nešto riješit, javim ti kako je ispalo
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimeuto 26 kol 2008, 21:53

.. ajd ...... čekam ... strpliv sam .... zakaj nema onog smajlića kaj grize nokte i trese sa nogom Very Happy
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimesri 27 kol 2008, 08:03

Nisam bas siguran kaj ti kupujes za 2000 kuna. Za te novce se vec i microna da nekog nabavit koji ti sigurno netreba. To kaj taj kist moze izvuc ti nemozes sigurno. A u rangu do 1500 kuna se da pristojan svestran kist naci. Ne da se da naci nego ih ima sigurno. Di si ti gledao cijene ak nije tajna?
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimesri 27 kol 2008, 09:41

.. otkud znaš da ne mogu izvući? .. vidio si moje radove i crteže Smile ?

.. jer ruku na srce.. ja se bavim crtanjem i slikanjem više godina, nego što ih ti imaš Smile

.. gledao sam svuda... kod nas i vani..... ali nisam naletio niti na jedan kist ispod 1500 kn da sa njime mogu vući što želim.... a ovo 2000k .. je onako čisto u žargonu zaokruženo ..

.. kaj se tiće kavlitete i mogučnosti... uvijek sam bio za to da se uzme što kavlitetnija i bolja oprema, jer ako uzmeš neku kenju .. onda nikad ne možeš vidjeti niti znati svoje mogučnosti.. a i kranji rezultat je loš .... mislim može i sa slabijom opremom napraviti skoro pa isto, ali sa puno više napora i puno više potrošenog vremena...
.. žišku? .. mojne mi se sad naljutiti.... ja ti prićam iz svog iskustva.....

... za raditi pošteni posel, te za napraviti hrpu sitnih detalja i sjena .... sorry, to ne mogu raditi sa kistom koji će mi pljuckati tam i kad mi to naj manje treba Smile
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimesri 27 kol 2008, 10:23

Kao prvo kist ce jako rijetko tj. skoro nikad pljuckat zbog svoje izrade nego pljucka radi lose boje i radi susenja boje na vrhu igle. Kao drugo rad kistom i slikanje samo se tehnički jako razlikuju od rada sa airbrushem. Ako u startu uzmes micron koji mos dobit za te novce imat ces brush koji moze izvuc najsitnije detalje ali nesto vece ce ti stvarat probleme(a da ne govorim o kontroli samog airbrusha na tako sitnim stvarima). Pogledaj bilo kojeg majstora airbrusha (recimo skullmaster seriju filmova) i vidjet ces da radi sa nekih 0.3 diznom i radi prejebene stvari samo zato jer covjek vlada tehnikom a nije utukao hrpu para. Ja ne velim da ces pogrijesiti ako kupis tako skupi brush samo ti zelim ukazati da za rad netreba vrhunska oprema koja kosta jako puno. Ak tak gledas onda ti za posteno bavljenje airbrushom treba jako jako puno opreme.
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimesri 27 kol 2008, 11:29

.. pa o tome ti ja i pričam... ako već dam recimo 1500-1600kn.. pa jebemu miša.. onda bumo dali još i tih 200-300kn ... kaj bumo zbog njih propali?

... znam da je razlika između slikanja i airbrushanja... ali sa brushem je puuuuno lakše raditi, sjenčati .... gle radio sam sa airbrushem i prije nekoliko godina... nisam prvi puta u doticaju sa njime.... Smile .. kužim što mi pričaš .. ali mislim da ti mene ne kužiš Smile


Zadnja promjena: skorpac; sri 27 kol 2008, 11:33; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimesri 27 kol 2008, 11:32

i nije mi jasno zasto onda trazis kist za 2000 kuna. Mislim ok to je super ali opet. Jesi odabrao koji airbrush oces?
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimesri 27 kol 2008, 11:39

.. ja diskutiram da li se isplati uzeti, a nigdje nisam napisao da ću ga uzeti... nisam odabrao jer čekam još neke odgovore na upite koje sam poslao ljudima....

.. a ujedno čekam kintu da mi sjedne pa da novi motor kupim.. nakon što to sredim.. onda ide airbrushovi, kompresori i boje.... ujedno moram i radionu presložiti gdje će to sve stajati.
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimesri 27 kol 2008, 12:47

skorpac je napisao/la:
.. ja diskutiram da li se isplati uzeti, a nigdje nisam napisao da ću ga uzeti... nisam odabrao jer čekam još neke odgovore na upite koje sam poslao ljudima....

.. a ujedno čekam kintu da mi sjedne pa da novi motor kupim.. nakon što to sredim.. onda ide airbrushovi, kompresori i boje.... ujedno moram i radionu presložiti gdje će to sve stajati.

kad otpreš javi da dojdemo na brašanje

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitimesri 27 kol 2008, 15:43

... more.... mislim negdje početkom iduće godine..... 2 ili 3. mjesec ...
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
Sponsored content





Prvi rad s airbrushem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi rad s airbrushem   Prvi rad s airbrushem - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prvi rad s airbrushem
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Moj prvi uradak
» Vn 900, moj prvi bike!
» Prvi motor
» moj prvi chopper

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Airbrush & Pinstriping & Tattoo & Stripovi-ilustracije-
Forum(o)Bir: