Početna stranicaPretraľnikNovi HD Muscle V-Rod 610RegistracijaLogin

 

 Novi HD Muscle V-Rod

Go down 
+2
zutokljunac
zlatkohorvat69
6 posters
Autor/icaPoruka
zlatkohorvat69
man
man
zlatkohorvat69


Broj postova : 129
Godina imam : 55
Prebivalište : Zagreb
Vozim : VZ1800R
Na forumu od : 19.05.2008

Novi HD Muscle V-Rod Empty
PostajNaslov: Novi HD Muscle V-Rod   Novi HD Muscle V-Rod Icon_minitimepon 18 kol 2008, 22:29

http://www.harley-davidson.com/wcm/Content/Pages/2009_Motorcycles/2009_Motorcycles.jsp?locale=en_US#/model/vrscf

Vidio sam kako izgleda i moram vam reći da sam sretan zbog japanaca cheers Nakon što su preživjeli 2 atomske bombe vratili su amerima na način koji ih najviše boli...

1. je da je u americi japanski automobil najprodavanije vozilo na tom kontinentu (Toyota), a

2. da se HD nije uspio odhrvati konkurencij s istoka, pa smo tako u klasi Power Cruisera dobili nešto što bi se moglo svrstati tu negdje, ali nikako ne u sam vrh :lol: affraid

Obzirom da je M109R izašao prije par godina, napraviti kopiju japanskog motocikla titanik , otvorilo je jednu sasvim novu stranicu u USA motociklizmu! Stranicu koja je potvrdila svu nadmoć istoka...i konačno time priznala poraz...

Da stvar bude bolja, taj "dragulj" američke moto industrije, ne može konkurirati japancu, niti po performansama, niti po tehnološkim rješenjima...

Pitanje koje se postavlja je sljedeće, što mora biti čovjeku u glavi, da kopiju plati više od originala???? koma
[Vrh] Go down
zutokljunac
man
man
zutokljunac


Broj postova : 262
Godina imam : 44
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV 535 DX Sportster
Na forumu od : 14.06.2008

Novi HD Muscle V-Rod Empty
PostajNaslov: Re: Novi HD Muscle V-Rod   Novi HD Muscle V-Rod Icon_minitimepon 18 kol 2008, 23:47

iskreno, ne znam, ali znam da mi je suzuki ljepsi. o performansama nebi jer nemam pojma ni o jednom ni o drugom.... :alien:
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Novi HD Muscle V-Rod Empty
PostajNaslov: Re: Novi HD Muscle V-Rod   Novi HD Muscle V-Rod Icon_minitimeuto 19 kol 2008, 11:17

već sam pisao da ameri kažu da su samo tri prava motora HD Honda i BMW, ali kako svi znamo da su oni prepotentne budale i da smatraju da su u svemu najbolji možemo reći da su u tu grupu stavili HD jer nemaju ništa bolje (indian koji je u biti otac HD-a se ne proizvodi trenutno). znači ostaju samo dva motora Honda i BMW. s obzirom da je BMW slabašan po pitanju dizajnu a kvaliteta je neupitna kao i hondina ostaje nam zaključiti koji je motor br.1
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Novi HD Muscle V-Rod Empty
PostajNaslov: Re: Novi HD Muscle V-Rod   Novi HD Muscle V-Rod Icon_minitimeuto 19 kol 2008, 11:20

Joj Ciganoviću, jeli ti i avatar dizajniran u Hondi? lol!
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Novi HD Muscle V-Rod Empty
PostajNaslov: Re: Novi HD Muscle V-Rod   Novi HD Muscle V-Rod Icon_minitimesri 20 kol 2008, 18:11

magna je napisao/la:
već sam pisao da ameri kažu da su samo tri prava motora HD Honda i BMW, ali kako svi znamo da su oni prepotentne budale i da smatraju da su u svemu najbolji možemo reći da su u tu grupu stavili HD jer nemaju ništa bolje (indian koji je u biti otac HD-a se ne proizvodi trenutno). znači ostaju samo dva motora Honda i BMW. s obzirom da je BMW slabašan po pitanju dizajnu a kvaliteta je neupitna kao i hondina ostaje nam zaključiti koji je motor br.1

hehe..bas sam se nasmijao... lol!
malo si subjektivan al to je super..odanost
[Vrh] Go down
LShawn
girl
girl
LShawn


Broj postova : 193
Godina imam : 42
Prebivalište : SF
Vozim : HD Deuce Screaming Eagle
Na forumu od : 05.08.2008

Novi HD Muscle V-Rod Empty
PostajNaslov: Re: Novi HD Muscle V-Rod   Novi HD Muscle V-Rod Icon_minitimečet 21 kol 2008, 09:19

E to je moj san....V-Rod....mama....tata..... ahhhhhhh
[Vrh] Go down
http://www.lohpleterchapter.com
Sponsored content





Novi HD Muscle V-Rod Empty
PostajNaslov: Re: Novi HD Muscle V-Rod   Novi HD Muscle V-Rod Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Novi HD Muscle V-Rod
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Muscle Cow : V-Rod vulgaris
» Modeli za 2009 godinu
» i ja novi
» ja sam novi...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Novosti iz svijeta..-
Forum(o)Bir: