Početna stranicaPretraľnikMC Island Pirates 610RegistracijaLogin

 

 MC Island Pirates

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

MC Island Pirates Empty
PostajNaslov: MC Island Pirates   MC Island Pirates Icon_minitimepon 11 kol 2008, 21:32

Evo da se napise i pokoja o ovom susretu!

Lokacija: Batina (Baranja), Zeleni otok.

Opci dojam:
Mozda malo previse turista. U petak je bilo oko 400 ljudi, a mozda 60-70 motora. Ulaz je bio free samo za bikere (vozace).
U subotu se broj motora znatno povecao. Uglavnom ekipa se opet nasla, dobro popila i jos bolje zabavila. Moram napomenuti da je ovo prvi susret na kojem sam se bas lijepo naspavao. Nije bilo turiranja, pucanja i slicnih idiotarija. Pri najmanjem pokusaju brzo su "gusari" dosli i na lijep nacin se potrudili da toga vise ne bude.
Zao mi je sto se nisam sjetio okinuti koju sliku, ali naci ce se vec netko tko ce ih staviti.

Da napomenem: zahvalnica je staklena i samim time nesvakidasnja. U galeriji je pa tko zeli neka pogleda.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

MC Island Pirates Empty
PostajNaslov: Re: MC Island Pirates   MC Island Pirates Icon_minitimeuto 12 kol 2008, 10:43

zahvalnica je prejebena...........
fakat
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

MC Island Pirates Empty
PostajNaslov: Re: MC Island Pirates   MC Island Pirates Icon_minitimeuto 12 kol 2008, 11:33

.... super Kume, doista fale samo slikice, a za pohvalu je što su "Gusari" riješavali karcinome pucanja, turiranja, paljevine i sl....
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

MC Island Pirates Empty
PostajNaslov: Re: MC Island Pirates   MC Island Pirates Icon_minitimeuto 12 kol 2008, 15:06

Opalio je easyrider koju slikicu pa kad ih se docepam stavit cu. Nema puno ali na njima je sve sto treba biti: MI, satori, nasa zastava i nekoliko komada siba sa kobasicama nabodenim na vrhu (ispod vartica naravno) lol! .
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

MC Island Pirates Empty
PostajNaslov: Re: MC Island Pirates   MC Island Pirates Icon_minitimeuto 12 kol 2008, 21:30

jebate pa i ja sam podigao zahvalnicu.samo ju noram nač.šta čemo sad sa dve :drunken:
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

MC Island Pirates Empty
PostajNaslov: Re: MC Island Pirates   MC Island Pirates Icon_minitimesri 13 kol 2008, 03:40

Munja je napisao/la:
jebate pa i ja sam podigao zahvalnicu.samo ju noram nač.šta čemo sad sa dve :drunken:

Znam da si uzeo i ti zahvalnicu. Rekao sam ti da ne dizes za Copor nego tu ostavis vama. ionako ne pise na njima za koga su. Nema veze, bili smo najludji tamo. Najmanje sto smo zasluzili su 2 zahvalnice. cheers
[Vrh] Go down
Simba my way
man
man
Simba my way


Broj postova : 259
Godina imam : 54
Prebivalište : Bilje
Vozim : Vulkan 900 classic
Na forumu od : 29.12.2007

MC Island Pirates Empty
PostajNaslov: Re: MC Island Pirates   MC Island Pirates Icon_minitimened 17 kol 2008, 09:31

Munja je napisao/la:
jebate pa i ja sam podigao zahvalnicu.samo ju noram nač.šta čemo sad sa dve :drunken:

Pa ti bi munjeni moj prijatelju pokvario i ždrjebe u kobili, guza
Bitno je da si gledao cice cice2 okolo :lol:
Pa ,zar nisi dizao za indepedent,ili si digao 2 ?!
[Vrh] Go down
Simba my way
man
man
Simba my way


Broj postova : 259
Godina imam : 54
Prebivalište : Bilje
Vozim : Vulkan 900 classic
Na forumu od : 29.12.2007

MC Island Pirates Empty
PostajNaslov: Re: MC Island Pirates   MC Island Pirates Icon_minitimened 17 kol 2008, 09:34

Kum je napisao/la:
Evo da se napise i pokoja o ovom susretu!

Lokacija: Batina (Baranja), Zeleni otok.

Opci dojam:
Mozda malo previse turista. U petak je bilo oko 400 ljudi, a mozda 60-70 motora. Ulaz je bio free samo za bikere (vozace).
U subotu se broj motora znatno povecao. Uglavnom ekipa se opet nasla, dobro popila i jos bolje zabavila. Moram napomenuti da je ovo prvi susret na kojem sam se bas lijepo naspavao. Nije bilo turiranja, pucanja i slicnih idiotarija. Pri najmanjem pokusaju brzo su "gusari" dosli i na lijep nacin se potrudili da toga vise ne bude.
Zao mi je sto se nisam sjetio okinuti koju sliku, ali naci ce se vec netko tko ce ih staviti.

Da napomenem: zahvalnica je staklena i samim time nesvakidasnja. U galeriji je pa tko zeli neka pogleda.

Ja sam bio i u četvrtak,mogu reći da je bilo podosta ljudi a umjesto tonskih proba bili su koncerti u pravom smislu te riječi.
Laci i ekipa su se potrudili i susreti su bili dobri!
[Vrh] Go down
Sponsored content





MC Island Pirates Empty
PostajNaslov: Re: MC Island Pirates   MC Island Pirates Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
MC Island Pirates
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ISLAND PIRATES MC - Batina 12. - 15.08.2010.
» ISLAND PIRATES MC CROATIA 07.-10. 08.2014.
» ISLAND PIRATES MC CROATIA - Batina, 03.03.2012
» ISLAND PIRATES MC / IX Biker's Weekend 06.-09. 08. 2009
» ISLAND PIRATES MC - Winter Party - 12.02.2011.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: