Početna stranicaPretraľniktrenutno qm 250 - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 trenutno qm 250

Go down 
+18
lord
GALE
zuta guja
klesoo
Firefighter
jazz
KekoWaspnation
Tomo-vz
Kum
zanotti
jebiki
cityn
drabotic
Zmija
dragger
Kamikaza
Vida
sdave
22 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
sdave
man
man
sdave


Broj postova : 197
Godina imam : 42
Prebivalište : Belišće
Vozim : trenutno ništa :(((
Na forumu od : 16.07.2008

trenutno qm 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: trenutno qm 250   trenutno qm 250 - Page 2 Icon_minitimečet 09 srp 2009, 08:45

Qingqi Motorcycle Co. Ltd.

Jinan Qingqi Motorcycle Companija je nastala stapanjem dvije tvornice koje su pripadale Qingqi Group Co. Ltd. Kompanija se bavi proizvodnjom i prodajom motocikala i rezervnih dijelova za motocikle. Priča o brand-u Qingqi je stara 40 godina, a počela 1964. je kada je proizveden Qingqi 15 moped.


1999. Qingqi je postao jedan od prvih kineskih poznatih brand-ova. Krajem 2004. kompanija postaje vrlo važan proizvođač motocikala u Kini ali i u svijetu, po aspektu uspiješnosti prodaje.

Kompanija zauzima prostor od 244 850 kvadratnih milja i trenutno ima 5333 zaposlenih. Od 5333 radnika njih 3030 su običnih radnici a ostatak čine prodavači menađeri i rukovodioci. Godišnja proizvodnja kompanije 1998. dostigla je 1 000 000 motorcikala odnosno 1 500 000 agregata za motocikle. Stalnim razvojem kompanija je proizvela 10 serija motocikala sa preko 150 modela kao što su motocikli, skuteri atv...
Kompanija je u koperaciji sa Japanom, Francuskom, Tajvanom i drugim zemljama radila na dizajnu i proizvodjenju. Posjeduje TUV certifikat Njemačke, DOT certifikat Amerike, EC certifikat Europe i druge certifikate iz Rusije, Koreje...

Qingqi je postala prva kompanija iz Kine koja je prošla ISO 9001 certifikat 1995., ponovo ga je prošla 2000. kao i 3C certifikat 2003. što pokazuje da se kvaliteta proizvoda postepeno usavršavala.

Od kada je kompanija počela sa prodajem i servisiranjem 1991. njen zaštitni znak je registriran u 90 zemalja svijeta. Izvozi više od 40% proizvoda, najviše za Ameriku, Europu i Japan, a i dodatno se grade tvornice u Brazilu, Indoneziji i drugim zemljama.

Zbog žestoke konkurencije na tržištu, kompanija uvijek radi na razvoju novih proizvoda, kontroli kvalitete i usavršavanju. Od proizvodnje do sklapanja svaki detalj proizvodnje se izvodi pod strogom kontolom. Dijelovi se uvoze iz Japana, Njemačke i SAD i proizvodnja Jinan Qingqi-ja je pod SES, SIS i SOS standardima SUZUKI-ja čime se garantira kvalitet.
[Vrh] Go down
sdave
man
man
sdave


Broj postova : 197
Godina imam : 42
Prebivalište : Belišće
Vozim : trenutno ništa :(((
Na forumu od : 16.07.2008

trenutno qm 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: trenutno qm 250   trenutno qm 250 - Page 2 Icon_minitimečet 09 srp 2009, 08:49

KYMCO MOTORI

Kymco je osnovan u veljači 1963. godine i jedan je od najvećih svjetskih proizvođača skutera i motorkotača.
Godišnja proizvodnja premašuje 500.000 jedinica, a Kymco vozila su svoje mjesto našla širom svijeta, vozeći na svim kontinentima. Kymco je uistinu globalna kompanija. Brojka od preko 3.000 zaposlenih radnika pokazuje koliko je KYMCO ozbiljan u proizvodnji na najvišem kvalitativnom stupnju.
• U Europi je prisutan od 1992. godine, postupno osvajajući sva važnija tržišta, postizavši izvrsne rezultate, u nekim zemljama čak i kao najprodavanija marka skutera.
• Kymco je u Austriji nekoliko godina za redom bio broj jedan među svim proizvođačima ...
• U Italiji, najvećem europskom tržištu je godinu završio na 5. mjestu.
• Kymco je dobitnik mnogih međunarodnih nagrada za dizajn i kvalitetu proizvoda, a mnogi renomirani europski proizvođači u svoje skutere ugrađuju upravo napredne i pouzdane Kymco pogonske strojeve.
• Kymco zadovoljava najstrože standarde kvalitete i proizvodnje, a među ostalima, nositelj je ISO 13485, ISO 9000, ISO 9001 certifikata, kao i japanskog JIPM i TPM certifikata za vrhunsku kvalitetu proizvoda.
• Ukupan broj proizvedenih vozila premašio je 7.000.000.

Detaljan opis i tehničke karakteristike za sve modele skutera, motocikala i ATV vozila iz naše ponude, možete pogledati ovdje >>>
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

trenutno qm 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: trenutno qm 250   trenutno qm 250 - Page 2 Icon_minitimečet 09 srp 2009, 09:05

Bravo, strašna ekipa uz koju si se vozio i motor je izdržao. Što se tiće fara, skini sa neke baterijske svjetiljke ili starog daljinskog onu stožastu oprugu za bateriju, zalemi na dno žaruljice, samo pazi da je promjer uži od grla, i na taj način si riješio problem vibracije.
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
oluja
man
man
oluja


Broj postova : 383
Godina imam : 41
Prebivalište : D(Slavonija)M
Vozim : QM-125 2C
Na forumu od : 21.07.2008

trenutno qm 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: trenutno qm 250   trenutno qm 250 - Page 2 Icon_minitimesub 11 srp 2009, 22:08

Impresivno dobar
I sad nek neko kaže za kosooki nevalja dobar3
I ko kaže da raketa nema krila Exclamation Question Ima Exclamation Samo maše brzo. nemoj me

dobar dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
Sponsored content





trenutno qm 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: trenutno qm 250   trenutno qm 250 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
trenutno qm 250
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: