Početna stranicaPretraľnikNove majice. 610RegistracijaLogin

 

 Nove majice.

Go down 
+16
Zmija
Mačak
Vida
Saba
Munja
buba
Kamikaza
stain
KekoWaspnation
dragger
huš
cro.chopper
drabotic
asy
LShawn
Kum
20 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 44
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimesri 06 kol 2008, 13:18

Moj prijedlog je da kada se bude stampala sljedeca tura majica da se text stavi bez tockice i crtice. Ovako kako je sada gore na logo. Ionako nema ni www ni .hr pa interpunkcija nije korisna. Sto se reklame tice svejedno ce ljudi u google upisati "cro chopper" ili nesto slicno pa ce nadoci na nas forum.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
LShawn
girl
girl
LShawn


Broj postova : 193
Godina imam : 42
Prebivalište : SF
Vozim : HD Deuce Screaming Eagle
Na forumu od : 05.08.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimesri 06 kol 2008, 13:49

Ako smijem dati prijedlog da se nekakav naziv stavi i na leđa, jer je ipak malo više upečatljivije kad Vas netko snima sguza! Wink
[Vrh] Go down
http://www.lohpleterchapter.com
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 50
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimesri 06 kol 2008, 13:52

LShawn je napisao/la:
Ako smijem dati prijedlog da se nekakav naziv stavi i na leđa, jer je ipak malo više upečatljivije kad Vas netko snima sguza! Wink

Slažem se Very Happy

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Nove majice. Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 44
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimesri 06 kol 2008, 14:29

[quote="asy"]
LShawn je napisao/la:
Ako smijem dati prijedlog da se nekakav naziv stavi i na leđa, jer je ipak malo više upečatljivije kad Vas netko snima sguza! Wink

To onda vise i kosta, a ljudi uglavnom nose prsluke pa su im na ledjima klupske boje.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
drabotic
cro chopper forum
cro chopper forum
drabotic


Broj postova : 1040
Godina imam : 41
Prebivalište : Jaska
Vozim : Z 750 S
Na forumu od : 23.07.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimesri 06 kol 2008, 14:36

a jel slobodno pitam tko radi tisak i nabavlja majice?
[Vrh] Go down
http://www.pro-vez.hr
LShawn
girl
girl
LShawn


Broj postova : 193
Godina imam : 42
Prebivalište : SF
Vozim : HD Deuce Screaming Eagle
Na forumu od : 05.08.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimesri 06 kol 2008, 14:38

[quote="Kum"]
asy je napisao/la:
LShawn je napisao/la:
Ako smijem dati prijedlog da se nekakav naziv stavi i na leđa, jer je ipak malo više upečatljivije kad Vas netko snima sguza! Wink

To onda vise i kosta, a ljudi uglavnom nose prsluke pa su im na ledjima klupske boje.

Istina, no ima i onih koji nisu u klubu, pa nemaju prsluke, no dobro ima poante Wink

Bio je samo prijedlog, NHF.
[Vrh] Go down
http://www.lohpleterchapter.com
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimesri 06 kol 2008, 14:41

vidit ćemo sa kunkijem kad se vrati za vaše prijedloge......

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimesri 06 kol 2008, 15:07

Moje mišljenje da logo ostane isti jer je sve uhodano i prepoznatljivo . A i stvorili bih razlike , po meni to baš nije dobro .
[Vrh] Go down
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimesri 06 kol 2008, 16:06

deep je napisao/la:
Moje mišljenje da logo ostane isti jer je sve uhodano i prepoznatljivo . A i stvorili bih razlike , po meni to baš nije dobro .

slažem se sa deep - om.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimesri 06 kol 2008, 17:24

Podržavam deep-a i huš-a. Jednostavno i prepoznatljivo. Pa čak i one bjele pljuga . Možda samo još dodati dugi rukav i malo deblju za zimu!
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimesri 06 kol 2008, 18:01

Radije neka ostane kako je..
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 912
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimesri 06 kol 2008, 19:40

Nek ostane kako je, iako su to rekli i mnogi prije mene. Racunam da je bolje rei nego poslje žaliti....
[Vrh] Go down
Kamikaza
cro chopper forum
cro chopper forum
Kamikaza


Broj postova : 1798
Godina imam : 65
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV535
Na forumu od : 29.12.2007

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimesri 06 kol 2008, 20:04

deep je napisao/la:
Moje mišljenje da logo ostane isti jer je sve uhodano i prepoznatljivo . A i stvorili bih razlike , po meni to baš nije dobro .


svaka cast
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimesri 06 kol 2008, 20:13

LShawn je napisao/la:
Ako smijem dati prijedlog da se nekakav naziv stavi i na leđa, jer je ipak malo više upečatljivije kad Vas netko snima sguza! Wink

na ledja samo na muske majice , jel na zenskim nece doc do izrazaja od drugih atributa guza lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimesri 06 kol 2008, 21:34

dragger je napisao/la:
Podržavam deep-a i huš-a. Jednostavno i prepoznatljivo. Pa čak i one bjele pljuga . Možda samo još dodati dugi rukav i malo deblju za zimu!

podržavam
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimečet 07 kol 2008, 00:11

LShawn je napisao/la:
Ako smijem dati prijedlog da se nekakav naziv stavi i na leđa, jer je ipak malo više upečatljivije kad Vas netko snima sguza! Wink

Ne slažem se s tim jer ako je neko pripadnik nekog kluba ili samo nosi điletinbez onaka, onda sve šta je na leđima neće se vidit
[Vrh] Go down
Vida
cro chopper forum
cro chopper forum
Vida


Broj postova : 501
Prebivalište : Belišće - Ogulin
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 02.07.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimečet 07 kol 2008, 07:54

Tko hoce neka se snadje sto se tice oslikavanja necega na ledja, nije problem, majicu ima samo neka nadje nekoga tko tiska...ja cu si recimo nick sa foruma dati ostampati na ledja...sad nosio prsluk ili ne...svjedno je, bit ce na ledjima
[Vrh] Go down
LShawn
girl
girl
LShawn


Broj postova : 193
Godina imam : 42
Prebivalište : SF
Vozim : HD Deuce Screaming Eagle
Na forumu od : 05.08.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimečet 07 kol 2008, 07:55

Saba je napisao/la:
LShawn je napisao/la:
Ako smijem dati prijedlog da se nekakav naziv stavi i na leđa, jer je ipak malo više upečatljivije kad Vas netko snima sguza! Wink

Ne slažem se s tim jer ako je neko pripadnik nekog kluba ili samo nosi điletinbez onaka, onda sve šta je na leđima neće se vidit

Moje isprike, stvarno nisam htijela nikoga uvrijediti, samo sam mislila dati prijedlog, ako se može napraviti takva majca, jer dok vozim nitko mi ne stigne gledati cice, a leda su tu uvijek slobodna, samo iz razloga jer ne pripadam klubu, i nemam đilet.

Još jednom moje isprike nisam nikoga htijela uvrijediti.
[Vrh] Go down
http://www.lohpleterchapter.com
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimečet 07 kol 2008, 10:09

LShawn je napisao/la:
Saba je napisao/la:
LShawn je napisao/la:
Ako smijem dati prijedlog da se nekakav naziv stavi i na leđa, jer je ipak malo više upečatljivije kad Vas netko snima sguza! Wink

Ne slažem se s tim jer ako je neko pripadnik nekog kluba ili samo nosi điletinbez onaka, onda sve šta je na leđima neće se vidit

Moje isprike, stvarno nisam htijela nikoga uvrijediti, samo sam mislila dati prijedlog, ako se može napraviti takva majca, jer dok vozim nitko mi ne stigne gledati cice, a leda su tu uvijek slobodna, samo iz razloga jer ne pripadam klubu, i nemam đilet.

Još jednom moje isprike nisam nikoga htijela uvrijediti.

Ahhh žene, ne govorim da si ikoga uvridila, samo sam htio dat opasku, zašto je bolje da je na prsima, m islim da je bedasto radit 100 majica naprid, a 100 nazad, ono da sve budu iste, nemam ni ja boje i nisam u klubu, doduše imam đilet lol!
[Vrh] Go down
Mačak
cro chopper forum
cro chopper forum
Mačak


Broj postova : 607
Godina imam : 57
Prebivalište : NOVA GRADIŠKA
Vozim : DL 650A L4 V-STROM
Na forumu od : 12.03.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimečet 07 kol 2008, 11:27

Pročitavši sve postove i prijedloge evo i mojeg mišljenja;
Ovaj logo je već postao prepoznatljiv i neka zauvijek ostane takav kakav je ( pa iako ga pregazi vrijeme i ako možda ne bude u trendu, naš je zar ne ) na majicama.
Ostaviti ga na prsima bez obzira na atribute.
I da nisam staromodan.
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 49
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimečet 07 kol 2008, 13:01

Slažem se s Mačkom. logo je već defniran, a uvijek će bit novih i drugačijih ideja - pa nećemo ga valjda valjda mijenjat zavisno od mode. Glasam za stari i već prepoznatljiv.
[Vrh] Go down
saky00
cro chopper forum
cro chopper forum
saky00


Broj postova : 1061
Godina imam : 47
Prebivalište : ozalj
Vozim : vn 900 classic
Na forumu od : 18.07.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimečet 07 kol 2008, 13:16

ma bitno je da se štampaju majce pogotovo tadi nas novih kaj nismo stigli na prvu rundui slažem se za stare oznake jer ipak tu bi trebali biti svi isti
[Vrh] Go down
http://www.colapis-riders.hr
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimečet 07 kol 2008, 13:47

100 ljudi 100 čudi (100 žena 200 cica). šablone za štampu već postoje a to je i najskuplji dio zato mora ostati po starom
[Vrh] Go down
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimečet 07 kol 2008, 14:03

magna je napisao/la:
100 ljudi 100 čudi (100 žena 200 cica). šablone za štampu već postoje a to je i najskuplji dio zato mora ostati po starom
i još da stavim amen na ovaj topic
nije isto tisak na tekstil kao bilo kakva slikica na ekranu
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 44
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitimečet 07 kol 2008, 14:32

Ma nas logo cini ustvari onaj chopper i natpis cro chopper forum. Sve sto sam ja predlozio je da sve rijeci ostanu iste, da motor ostane isti (dakle sve isto i prepoznatljivo) samo da se izbaci tocka i crtica sa natpisa (za one koji jos nisu primjetili, ali zaista postoji i tockica i crtica). Majice bi izgledale vise kao chopper majice, a manje kao reklama za stranicu. Ne smetaju meni ni tockica ni crtica ali onda barem stavimo i www. ispredi i .hr na kraju.
Dakle ili link za nasu stranicu, ili normalni natpis "cro chopper forum". Ovako nije ni jedno ni drugo.

A motoru cemo mijenjati boje kada budemo stampali majice u raznim bojama. Cisto zbog kontrasta. Bitno da i dalje to uvijek bude bas taj motor i bas taj tekst (nadam se bez interpunkcije ili kao kompletan link).

Eto vam sad svima!!! lol! lol! lol!

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nove majice. Empty
PostajNaslov: Re: Nove majice.   Nove majice. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nove majice.
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nizozemska i majice,,,,
» Unikatne majice u airbrush tehnici
» Cro Chopper Forum majice putuju po svijetu
» nove shadowke
» Dragstar XVS 250 fresh

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Pravila foruma, Help desk, Obavjest, Imenik, Moto klubovi, In memoriam-
Forum(o)Bir: