Početna stranicaPretraľnikNew bike and new member saying hello 610RegistracijaLogin

 

 New bike and new member saying hello

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
dzanis1996
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3
Godina imam : 27
Prebivalište : Mostar
Vozim : Kawasaki EL 250
Na forumu od : 14.05.2023

New bike and new member saying hello Empty
PostajNaslov: New bike and new member saying hello   New bike and new member saying hello Icon_minitimened 14 svi 2023, 22:25

pozdrav ekipa ne znam kako da se predstavim a da vas sve ne smorim pa cu probati drzati emocije pri sebi i sto krace objasniti odakle mene ovdje drž se teme

prije desetak dana sam kupio sebi kawasaki eliminator 250 / el 250 kojeg uopste nisam imao u planu kupiti jer sam vise naklonjen offroad tj kross motorima (supermoto itd).
Oduvijek sam zelio choppera / classica / sportstera kojeg bi vozio cisto iz uzitka i osjecaja slobode bez neke navale da se motor vozi samo radi brzine i adrenalina.
Tako je nedugo nakon Yamahe dt 125 r iz 93 godine dosao na red da se pogleda Kawasaki EL 250, nedaleko od mog grada i iz dosade otisao sam da ga pogledam, provozam jednostavno da se uvjerim da taj tip motora nije za mene.

Medjutim,... motor me je prije svega kupio tim nekim sportskim izgledom, a sama formula pri izgradnji ovog motora mi je vanserijska, masina iz ninje 250, koja se vrti na oko 14 hiljada i tako okretan i lagano upravljiv motor je bilo dovoljno da ga odvezem kuci.

Sama cinjenica koliko slikam i sjednem i gledam ovaj motor je dovoljan pokazatelj da sam se prosto receno zaljubio u njega.
Uradio sam par sitnica kao sto su led prednji far, led stoplampa, ofarbani neki krom dijelovi i skinute neke lajsne koje se jos uvijek rade.

Prije svega me zanima generalno pouzdanost ovih masina, koje ulje i filteri da se stavljaju, kako da se pravilno odrzava i cuva, pa ako se kome da da odgovori puno bi mi znacilo.

Unaprijed hvala! <3

vrtic likes this post

[Vrh] Go down
vrtic
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 7
Godina imam : 28
Prebivalište : Zagreb
Vozim : RE Meteor 350
Na forumu od : 13.03.2023

New bike and new member saying hello Empty
PostajNaslov: Re: New bike and new member saying hello   New bike and new member saying hello Icon_minitimepon 15 svi 2023, 16:39

Welcome geek

dzanis1996 likes this post

[Vrh] Go down
mkrezic
man
man
mkrezic


Broj postova : 198
Godina imam : 58
Prebivalište : Rab
Vozim : Daelim Daystar 125cc
Na forumu od : 30.01.2016

New bike and new member saying hello Empty
PostajNaslov: Re: New bike and new member saying hello   New bike and new member saying hello Icon_minitimeuto 16 svi 2023, 17:18

dobrodosao

dzanis1996 likes this post

[Vrh] Go down
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 49
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

New bike and new member saying hello Empty
PostajNaslov: Re: New bike and new member saying hello   New bike and new member saying hello Icon_minitimeuto 23 svi 2023, 11:47

dobrodosao
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

New bike and new member saying hello Empty
PostajNaslov: Re: New bike and new member saying hello   New bike and new member saying hello Icon_minitimepet 23 lip 2023, 12:01

Dobrodošao!

dobrodosao

Vozio sam nekoliko godina EL 250 i mogu reći da je bio dobar, pouzdan i vrlo okretan. Koliko se sjećam, mislim da je jedino znalo biti problema s prvim paljenjem po hladnijem vremenu. Što se tiče održavanja, stavljao sam sve kako piše u manualu. Jednom godišnje promijenio ulje i filtere i vozi. biker2
[Vrh] Go down
Sponsored content





New bike and new member saying hello Empty
PostajNaslov: Re: New bike and new member saying hello   New bike and new member saying hello Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
New bike and new member saying hello
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ostvarite 10% popusta kao ccf member/ pri kupnji GPS-a Mio
» RAT BIKE
» VN 800 new look old bike
» my bike

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Knjiga članova-
Forum(o)Bir: