Početna stranicaPretraľnikbmw f 650 610RegistracijaLogin

 

 bmw f 650

Go down 
Autor/icaPoruka
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2151
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

bmw f 650 Empty
PostajNaslov: bmw f 650   bmw f 650 Icon_minitimepon 05 srp 2021, 21:51

pozdrav ekipa.....nisam dugo tipkal na forumu...em mi se neda..em se svakaj izdogađalo.....
ali evo me opet Very Happy
daklem, ukratko...predelal sam spidera roker ...jača mašina...sredil kojekakve kineske pizdarije na njemu..uložil oko 2-2,500 ojura...i ostal na problemu za koji više nemam volje riješavati ga Bohmann
i eto...što zbog zdravlja..što zbog godina..što zbog para...kupim ja BMW ups ...je je...znam kaj bute rekli...stari debeli švabo...
buduči je bila povoljna prilika...ubodem ja to...malo para...malo km...puno opreme....i tak
i sad, nakon 3 mjeseca povremenih vožnji...dođem do zaključka.......jebote bmw i udobnost i praktičnost i mala potrošnja i mala rega...i sve ostalo kaj je ustvari pozitivno kod njega....kad sam ja chopperaš i točka chopper rules .....
i sad ima jedna kvaka....kupil bi ja opet nekaj normalno umjesto bmw-a....ali uz sve izdatke i planove i "prisilne radnje"....osuđen sam na praktičan motor Bohmann
daklem....spyder...opčepoznata kiineska tvornička greška...postal bu dio izložbe u viksi...jer ak drugi imaju stare bicikline..plugove i kola u dvorišču...zakaj ja nebi imal omiljeni motorin??
a vozil bum se do daljnjega na praktičnom motoru.....fuck Bohmann
[Vrh] Go down
 
bmw f 650
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: