Početna stranicaPretraľnikProdajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker 610RegistracijaLogin

 

 Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker Empty
PostajNaslov: Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker   Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker Icon_minitimened 26 srp 2020, 10:29

Nažalost, došlo i to vrijeme. Oglas postavljam prvo ovdje među nama za slučaj da se nekome sviđa i normalno da za forumaše ide popust, a za nekih tjedan dana preselit ću ga na društvene mreže. Iako bih najviše volio ostaviti oba, nemoguće je. Obzirom da sam uzeo VN2000 neki dan, prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker. Motor je 2006., registriran je do 06.2021., napravio je cca 101.500 km, posjedujem 2 kompleta ključeva motor+torbe i pločicu sa kodom. Ja sam mu drugi vlasnik, a kupio sam ga sa prijeđenih 10000 km od prvog vlasnika, starijeg gospodina iz Samobora. Podrazumijeva se da sa njim nije nikada divljano, pucano i ostale gluparije.

Uz njega kao poklon i ono što inače ide uz njega: dajem nekoliko setova pločica za prednje i zadnje diskove (od kada sam jednom morao čekati 15 dana dostavu, volim imati rezervu). Mislim da imam 3 ili 4 seta. Nadalje poklanjam originalni poklopac tanka za kočionu tekućinu za prednju kočnicu (postavljen je kromirani aftermarket poklopac), 2 tank oznake Kawasaki Vulcan skinute prije airbrusha, 2 isprintane i uvezane knjige u obimu preko 1000 stranica (Kawasaki Owner Manual i Kawasaki Service Manual, uz njih i skinute obrise brtve dekla i kočionih pločica), upute za motor na hrvatskom jeziku, servisnu knjižicu od koje nema nikakve koristi, originalne ručke gasa (korištene tih prvih 10000 km), originalne gumene zaštite za retrovizor, originalnu masku hladnjaka (inače na motoru je postavljena  rađena maska sa natpisom Vulcan crne boje), lokot za kočioni disk sa ključem, originalni alat. Toolbag je skinut i poklonjen (a ionako je strugao lak na blatobranu).

Oduvijek i svugdje atraktivan, privlači mlade mame sa djecom  dancingbanana . Rađen je sa puno ljubavi, pod prvo odrađen je kompletni airbrush na njemu sa 12 slojeva laka, tako da se može polirati do iznemoglosti. Originalni auspusi su izbušeni i očišćeni (radio Chipo), dok je tata Barinić kao stari tokar napravio prstenje unutar njih i napravio DB killere, svaki na 2 vijka. Uglavnom ih i ne skidam, jer i ovako imaju dobar zvuk. Stavljen je "milionski" K&N zračni filter, uz kojega dajem set za čišćenje i podmazivanje. Crashbar je original Kawasaki, na njemu su Harley oslonci za noge (kombinacija krom i polirani mesing). Dodatna svjetla su Louis sa "kapcima" i originalnim relejom, postavljena na polirane inox nosače "made by Karlo". "Kapak" je i na glavnom svijetlu. Windshield je isto gore. Sissy bar je rađen ručno od inox-a "made by Šime" (sa foruma) po mome nacrtu, na njega je postavljen i rack za teret. Torbe su Hepco&Becker sa ključevima, mislim da su 37 l ali mislim, ne znam - desnu je udubila debela bulja moje mačke Sare koja obožava spavati baš na njoj. Sjedalo je vrhunski preradio majstor Vlado Čigir ShadowSc, kombinacija ravnog uzorka i baby noj. Na upravljaču je postavljen voltmetar, obzirom da sam imao problema sa statorom (izgaranje statora je normalna pojava kod VN 900 i ujedno valjda i jedini kvar koji mu se događa). Gume su WWW (bijeli rub), mogu odvoziti još ovu sezonu. Ručke su kopije Kuryakina , na ručki gasa je postavljen moj poznati tempomat koji vlasniku na svaki upit što je to, garantirano osigurava minimum 1 pivo od radoznalca, a radoznalaca bude puno.

Dio fotografija je prije prerade sjedala, tako da možete usporediti.

Zadnji servis radio sam 15.03.2020. na 98.500 km (ulje i filter, K&N zračni filter čišćenje i podmazivanje, kontrola zategnutosti remena, čišćenje i podmazivanje sajli). Pri tome sam naravno zaboravio staviti bakrenu podlošku ispod vijka:D Shocked . Tekućina u kočnicama mijenjana je 10.2019. Disk pločice mijenjane 27.07.2019. Ulje u mašini mijenjam na 5000-7000 prijeđenih km.

Motor je pao jednom u 1 brzini ali na mekano (na mene), tako da nema nikakvih oštećenja.

Cijenim ga na 46.000,00 kn, cijena za forumaše je 42.000,00 kn bez cjenkanja i zamjena.

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker 13416_11

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker 58501_10

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker 60602_10

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker 64386_10

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker 15012610

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker 54314810

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker 10160111

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker 10160710

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker 10181211

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker 10157610

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker 10163611

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker 83339011

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker 10156611

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker 53432910

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker 10012
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker Empty
PostajNaslov: Re: Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker   Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker Icon_minitimened 26 srp 2020, 10:56

Sretno s prodajom, čestitke budućem vlasniku!

Motor je stvarno unikatan, pravo umjetničko djelo. Kupio bi ga kad bi mogao, jer ovakva umjetnička obrada i dorada rijetko se u životu sreće!
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker Empty
PostajNaslov: Re: Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker   Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker Icon_minitimened 26 srp 2020, 11:49

palomas je napisao/la:
Sretno s prodajom, čestitke budućem vlasniku!

Motor je stvarno unikatan, pravo umjetničko djelo. Kupio bi ga kad bi mogao, jer ovakva umjetnička obrada i dorada rijetko se u životu sreće!

Hvala, prijatelju! Najviše bih volio ostaviti si i ovaj, ali znaš kako to ide.... Mora van jer je došao drugi Shocked
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker Empty
PostajNaslov: Re: Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker   Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker Icon_minitimečet 17 ruj 2020, 09:46

Prodano, može LOCK.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Sponsored content





Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker Empty
PostajNaslov: Re: Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker   Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prodajem Kawasaki VN 900 Classic Steven The Deathbiker
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prodajem: Kawasaki EN500A
» Kawasaki VN 800 Classic
» Kawasaki VN 900 Classic
» Kawasaki VN 900 Classic
» Kawasaki VN 900 classic

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Garaža & Podrum & Posao & Uvoz-Izvoz :: .:Motocikli:. prodajem & kupujem-
Forum(o)Bir: