Početna stranicaPretraľnikHD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) 610RegistracijaLogin

 

 HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)

Go down 
+6
palomas
cro.chopper
Safet(y)
Karlo
nenad barinić
El Nino
10 posters
Autor/icaPoruka
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimesub 14 oľu 2020, 20:51

nisam dugo... mogu malo.. da se prekrati ovo tužno vrijeme karantena, izolacija i otkazivanja
dakle prije godinu dana sam prodao svog HD Iron, što se pokazala velika greška. očigledno sam stavio prenisku cijenu jer sam ga prodao skoro pa rekordno brzo uz dosta poziva.
prodao sam ga jer sam želio putniji motor. prva mi je ideja kupiti još jedan tipa Honda NC-X , ali dva motora, a premalo vremena za oba pa koji ću pa kako ću... a ideja da imam samo Hondu je odbačena prije nego sam je prevalio preko usta. i onda mi klikne da bi mogao prodati Irona te dodati ono što sam mislio potrošiti na Hondu i kupiti veći tj putniji HD. izbor je odmah pao na Street Glide. uz vjetar u leđa od moje drage supruge kapario sam ga dok sam još na brodu bio. da, i to je novost za one koji još neznaju, iako sam sa dosta starijih članova u kontaktu kako osobno tako i preko društvenih mreža
da se vratimo na motor. teško je bilo isčekati da se iskrcam i odem u ZG po motor. mrcina mi se nije učinila prevelika na prvu, dapače...nakon iskrcaja i plaćanja motora, ostao je u Zagrebu da se riješu papiri. inače motor je 2013g, sa 22000 prijeđenih milja. podrijetlom američanin iz Texasa broja šasije 01HD.....nakon par dana se vratih u Zg i krunuh nizbrdo. nakon izlaska na autoput mi se odmah nije svidilo što ima previše vibracija prema kacigi pri brzini 120 i više, stoga se odmah nakon Karlovca prebacim na staru cestu. motor po staroj cesti klizi savršeno. kamionski obrtni moment dozvoljava prijeći cijeli put u 6. brzini. vuče već od 1000o/min. čudno je što kad god osjetim Macolu u blizini uvijek ogladnim. ovaj put nije ni čudno jer cijeli dan nisam jeo. adrenalin tjj uzbuđenje novog motor mi je suzbio glad. sad kad sam se opustio užasno sam ogladnio. nakon tripica nastavljam dalje. ali nakon samo 10 km explozija. intuitivno gazim obje kočnice. srećom išao sam cca 80/h tako da sam brzo i stao, iako mi je zadnji metar dva motor opasno počeo plesati. zadnja guma je bila skroz na zemlji. uvidom u situaciju nailazim na rez od 4 cm po strani gume. mora da je neki stari ožiljak. nema druge nego vučna služba pa za šibenik. sve ide u cijenu motora. na moju sreću čovjek iz šibenika je bio 15ak minuta iza mene sa praznom prikolicom. u šibenik sam stigao samo malo kasnije od predviđenog
i onda sam se vozio i vozio i napravio par tisuća km dok jednom u Zagrebu nisam upao u gužvu kad ljudi idu s posla kući. rujan je bio, vruće za ispaliti. motor grije, gasi se zadnji cilindar (to je normalno), pa trese. ja se ne mogu provlačiti jer sam prevelik i pretežak...... ispaljenje. još par takvih sličnih situacija i ja zaključim da mi je taj motor ipak prevelik. trebam manji, a ionako ne putujem zbog novih životnih situacija. čovjek kojem sam prodao Irona mi ga ne da natrag. pametniji od mene
i eto motor je na bubnju. oglasim ga preko njuškala i društvenih mreža i nakon par dana se javi ozbiljan kupac. odmah mu napomenem da sam na brodu i da mora čekati dva tri tjedna. čovjek se zapalio i na sve pristaje....već se vidi sa suprugom na putu za NJemačku. kako se ne mogu zamisliti bez motora ja sam već imao asa u rukavu. najprije sam mislio uzeti Street 750 pa ga izrezati do neprepoznatljivost, ali onda u pretragama mi oko zapne za Street Rod 750. jako sličan ali u biti potpuno drugačiji motor. i tako u planiranju se obratim među ostalima i Moto expert u Splitu. nakon lociranja dobre prilike uplatio sam mu kaparu u srijedu ujutro a motor je u subotu bio u splitu. nisam učekivao takvu brzinu jer sam jošbio na brodu. inače brod je zajebana sredina, jer nemaš motor a imaš previše vremena za maštanje, a može se i zaraditi koja kinta da maštariju pretvoriš u stvarnost. i tako ja kupio još jedan HD. u međuvremenu mi zbog povećanog obima posla produlje ugovor za dva tjedna. taman prije nego sam saznao vijest javljam čovjeku koji je trebao kupiti Glide da sam za par dana kući, ali on niti ne odgovori na ponudu. Corona virus je već počeo mutiti vodu. iskrcao sam se prije tjedan dana bez problema iako mi je već bilo muka hoću li zapeti na brodu zbog Corone. sad kad imam dva Streeta jedan je višak. u biti nije jer je jedan za grad a drugi za otvorenu cestu, ali meni u garaži definitivno jest. zato i Rod završava u njuškalu netom nakon preuzimanja. Corona čini svoje te osim kineza i talijana ubija i svaku prodaju motora
ali ok kad ti život da limun ti napravi limunadu. Rod je još na probnim tablicama, ali sam iskoristio ova tri dana i malo se provozao. to u biti nema nikakve veze ni sa jednim HDom koji sam vozio a bilo ih je preko nekoliko. to je motor koji krene kad hoćeš i stane kad hoćeš. nemoraš usporiti pred okukom neko samo polegneš motor. taj motor prevazilazi moje vozačke sposobnosti jer ja sam ipak chopperash i nisam nikad vozio ni naked a kamoli neku jurilicu. zato i neznam voziti. koliko je za put od npr šibenika do Zagreba neznam alimi se definitvno uvukao pod kožu. ode li prije Glide nabavit ću ga opet kad glide ode, a ako glide ode prvi ovaj automatski izlazi iz oglasnika. a evo i pokoja slikica



HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) TLSDvBrHD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Img_2010
HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Img_2011
HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Img_2012HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Img_2013

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Img_2016

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Img_2019


[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimened 15 oľu 2020, 11:51

J..o te led ... malo ih ima dva arlija Shocked . Čestitam. rendeer
[Vrh] Go down
El Nino
man
man
El Nino


Broj postova : 231
Godina imam : 38
Prebivalište : Čakovec
Vozim : HD FLSTC
Na forumu od : 25.08.2012

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimened 05 tra 2020, 10:13

Čestitam, al si mi popravio nedjeljno jutro ovim postom... svaka čast na entuzijazmu i ženi haha..
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimečet 09 tra 2020, 17:56

Sve dobro, ča god ispadne !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Znamo jednu stvar: motor treba odgovarat srcu (i duši) !!
Sretno !!!! Laughing
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimepet 24 srp 2020, 07:11

Tek sada naiđoh na temu. Oba su lijepa, čestitam i želim ti sreću! Ovakvog 750 ima moja frendica već par godina, iako po izgledu odudara od uobičajenog HD imidža, znam da je vozan i da ćeš uživati u svakom trenutku!
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimepet 24 srp 2020, 07:39

svi moji motori su prodani. pokušavam uhvatiti zalet za kupovinu novog. srećom sad je lito , godišnje doba kad se ne vozim pa mi je lakše
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimepet 24 srp 2020, 08:17

magna je napisao/la:
svi moji motori su prodani. pokušavam uhvatiti zalet za kupovinu novog. srećom sad je lito , godišnje doba kad se ne vozim pa mi je lakše

Zanimljivo! Rolling Eyes
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimepet 24 srp 2020, 09:11

da. ne da mi se biti na suncu koje prži, na cesti koja je puna ludih turista. liti radije biram brod i ostanak u hladu. proljeće i jesen su zakon
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimepet 24 srp 2020, 12:36

dobar
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimened 26 srp 2020, 13:30

magna je napisao/la:
da. ne da mi se biti na suncu koje prži, na cesti koja je puna ludih turista. liti radije biram brod i ostanak u hladu. proljeće i jesen su zakon

...dobar3 de mi samo objasni kako nadjes hlad brodom?

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimepon 27 srp 2020, 07:56

jednostavno. u mom dijelu jadrana je jako puno malih nenastanjenih otočića s borovom šumom. dođeš brodom iziđeš van i cijeli dan chilaš pod borovima, bez efekta prekrcanih plaža i sličnih nepoželjnih ljetnih stvari.
HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Img-2010
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimepon 27 srp 2020, 09:05

magna je napisao/la:
da. ne da mi se biti na suncu koje prži, na cesti koja je puna ludih turista. liti radije biram brod i ostanak u hladu. proljeće i jesen su zakon

Magna stariš Smile već se pretvaraš u dida

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimepon 27 srp 2020, 09:51

neka starim i red je .... ali starim sa stilom dancingbanana
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimepon 27 srp 2020, 12:07

Meni se predbacuje da sam sektaš, a vidi ovog Magnu.. Rasprodao sve motore, i sad sa jahtama i brodovima lovi ladovinu po moru..

P.S. Ja bi to banir'o, sve dok opet ne zajaši na dva kotača.. titanik
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimepon 27 srp 2020, 12:18

Bolje ne imati motor nego imati BMW
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimepon 27 srp 2020, 18:50

dobar3  dancingbanana

Magne je oduvik ima taj smisao za šalu i pošalice...

Sićan se ka jučer da je bilo, kad smo sidili na nekoj terasi, doli na rivi u Šibeniku. Magna mi je ispriča cile bajke o BMW-u, o njemačkom inžinjerstvu, savršenoj kvaliteti  i dizajnu.  Reka mi je da su se u Americi još igrali kauboja i indijanca, dok su Bavarci već pravili vrhunske boxer motore.

Zaklea se da će jednom rasprodati sve te svoje Harlije, za jedan dobar Bemvejac.  Magna, jel bilo tako, sićaš se i ti?
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimeuto 28 srp 2020, 07:28

kako se ne bi sjećao. a poslije su ošle dvije plavuše s kojima smo se zabavljali cijelu noć sve dok ih leteći tanjur nije odveo na njihov planet dancingbanana cura
[Vrh] Go down
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimesub 01 kol 2020, 15:10

magna je napisao/la:
kako se ne bi sjećao. a poslije su ošle dvije plavuše s kojima smo se zabavljali cijelu noć sve dok ih leteći tanjur nije odveo na njihov planet dancingbanana cura

Zašto lažeš ovaj napaćeni narod, ti si stari sektaš samo si u ilegali
[Vrh] Go down
freebee
man
man
freebee


Broj postova : 480
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb/Sibenik
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 03.10.2012

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimesub 01 kol 2020, 15:53

bila je na forumu i ona neka slika magne u salonu bmw-a kad ih je isprobavao ...
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitimepet 07 kol 2020, 14:14

magna je napisao/la:
da. ne da mi se biti na suncu koje prži, na cesti koja je puna ludih turista. liti radije biram brod i ostanak u hladu. proljeće i jesen su zakon

Za sunce što prži, ajde nekako Very Happy ali ovo ostalo sve imaš pravo!!! Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Empty
PostajNaslov: Re: HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)   HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HD Street Glide & HD Street Rod (glavno da je street)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» STREET BOB
» H-D Street 750
» HD Dyna Street bob
» HD Street Bob 2006
» Harley Davidson Super Glide FXD

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: