Početna stranicaPretraľnikBjelovarska tradicija 610RegistracijaLogin

 

 Bjelovarska tradicija

Go down 
+11
tata
klesoo
merla
calc69
lukylipik
Vladek
Yzzy
Free Spirit
cro.chopper
magna
Franjo
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Franjo
man
man
Franjo


Broj postova : 293
Godina imam : 46
Prebivalište : Bjelovar/Zagreb
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 22.12.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimened 04 svi 2008, 00:24

Evo i mene napokon na internetu! Meni osobno je provod i zajebancija u Bjelovaru i putem do Požege do Indenpendenta bila prva liga, nadam se i svim ostalima koji su prisustvovali tom happeningu, da ne kažem sessionu Smile . Independentima skidam kapu na svemu - to su prava bikerska braća!!!!

Fino smo krenuli iz Zagreba u srijedu oko 18:30h prema Bjelovaru u sastavu: Luky, Goran (Lukyev brat), Pale, moja malenkost Franjo i moja bolja polovica (kako bi rekao Delboy) Alica. Fino lagano autoputom i poslije brzom cestom prošli Vrbovec i na izlazu u Cugovcu je jedna mlada dama u svom Renault Clio skoro napravila sranje, jer joj se jako žurilo, no Luky i ostatak su joj održali lekciju... Dalje dolazimo u Haganj do tzv. Špice osvježavamo se sa finim sokom od hmelja i lagano dalje za Bjelovar. Odredište caffe bar Mario zbog parkinga, Velebitske, ok mjuze, a i gazdu poznam desetak godina. Kao popijemo još koje pivce i idemo lagano na odmor i ujutro buđenje. Kao što i kaže stara poslovica teško žabu u vodu natjerat, pa se ta naša zabava produžila, naime čekamo Boru koji radi do 23h i iz Zg piči u Bj na svojoj XJR-ki, Stiže Boro nešto iza ponoći, Pale je u jebenom elementu i sjeda za bubnjeve (inače nekada slovio za najboljeg bubnjara u Bj). Vidi dečko da je malo ispao iz forme, pa mijenjamo ugostiteljski objekt i odlazimo u popularnu "trinaju" gdje Boro poznaje konobaricu koja samo za nas radi cijelu noć. Pao je i objed u vidu sendviča, zabava se nastavlja do kojih 4 ujutro i pičimo na mjesto sastanka Trg S. Radića gdje se okupio velik broj motora, po nekim informacijama iz Bj medija cca. 250.

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com
Ako primjećujete Boro kao gospodin čovjek sendvič jede vilicom i nožem Smile

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com
Krešo i Pale

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com
Boro, Yzzy i Luky
Yzzyu kapa dolje za dolazak u rano jutro iz Zagreba!

Nakon budnice po Bjelovaru i par ispijenih kava i doručka "poderanih gaća" na kojima zahvaljujemo Paletovoj majci krećemo put Pakraca.

Image hosted by servimg.com
Pale i Goran

Image hosted by servimg.com
Pale i Goran again

Image hosted by servimg.com
Pale i Luky

Usput stajemo u Daruvaru na tank i dalje za Pakrac. Lukya je skoro jastreb u letu opizdio po kacigi u jednom zavoju - nisam mogao vjerovati Smile
Image hosted by servimg.com
Pale je vidno umoran u Pakracu, a tko nije?

U Pakracu nas čeka Huš u "Škorpiji" - opet kava i dalje do Požege, točnije Radovanci kod Independenta. Evo par fotki laganog cruisinga:

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Za doček i gostoprimstvo stvarno nemam riječi, još jednom zahvaljujem svima (Munji, Free Spiritu, ostalih nickova se ne mogu sjetiti, jer sam bio vidno umoran). Nadam se da mi na tome nećete zamjeriti.

Što reći o ekipi iz Požege i okolice:
kapa dolje, svaka čast - teorija bikerske braće je ono što stane u te dvije riječi i mislim da nema smisla nešto previše filozofirati. Definitivno svima toplo preporučam i bilježim se za odlazak ove godine na njihov party. Tko god da ide sigurno neće pogriješiti. Ljudi hvala Vam još jednom na svemu i isprika što sam bio za k...c.


Vole Vas Franjo i Alica!
[Vrh] Go down
http://www.patriotmk.hr
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimened 04 svi 2008, 07:02

lukija uvik netko sačeka iza zavoja, ili sokol ili munja sa vilijamovkom. stvarno je opasna ta slavonija. još da čovjek nije slavonac.............
[Vrh] Go down
Franjo
man
man
Franjo


Broj postova : 293
Godina imam : 46
Prebivalište : Bjelovar/Zagreb
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 22.12.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 09:32

Ajmo Luky i ostala banda sa izleta, dajte i vi par fotografija. lol!
[Vrh] Go down
http://www.patriotmk.hr
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 09:44

svaka čast franjo i ostala ekipa ............ svaka cast :bravo:

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Free Spirit
cro chopper forum
cro chopper forum
Free Spirit


Broj postova : 1523
Godina imam : 58
Prebivalište : Pleternica
Vozim : yamaha FZ6S
Na forumu od : 20.11.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 09:46

jel može ova lol!
Bjelovarska tradicija 2iudxg3

:pljuga:
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 09:50

a kak lijepo ajkiiiii Sleep

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 11:04

Na šljaki sam, pa ne mogu staviti fotke, no mogu nastaviti priću od odlaska s fešte pa nadalje;
I tako, dobra vilijamovka, odlična medovača, čobanac koji diže mrtve...nikad u životu tako dobar nisam jeo! Još malo preživanja, odmora, pa i hrkanja, pozdravimo se s domaćinima (respekt i s moje strane)...Franjo i Alica će za Bjelovar, a Luky, Goran, Huš, Pale i ja prema Zagrebu. S livade se u formaciji spustismo na cestu i ...za Lukyjem i Goranom krenem lijevo na križanju...Znam da smo došli od desne strane, ali zar sumnjati u Lukyja!!!??? Osim toga, vidim u retrovizoru da i Pale ide iza mene, ali ne vidim Huša i ostale, no za njih ne brinem, stići če nas. Počinje kiša...odmah prilično žestoko...kišnjak i tako nemam, pa i nemam za što stati. Ulazimo sve dublje u šumu i "cesta" je sve uža!!???? Zagrizli smo več dobro u Papuk, ali još uvijek vjerujem da Luky zna što radi. Prolazimo kraj skupine vikendaša i pola kilometra dalje, Luky staje, Goran staje, ja stajem, Pale nas sustiže i on staje, Huš i ostali nisu iza nas...i sada slijedi Lukyjevo pitanje koje će ući u moto- anale: "Yzzy, jel ti znaš kuda mi idemo??!!"
"Znači li to da ti ne znaš!!!!!????" Shocked Shocked Shocked Shocked "Ja samo znam da ovom cestom nismo došli, a kuda ona vodi...pa mislio sam da ti znaš neku kraticu!!!????" Stojimo nasred puta po kojem več teće potok, gledamo se bijelo, mokri smo ko štakori...Ništa, okreći i vračaj se nazad od kuda smo došli (cca 4 km...), te na kritičnom križanju silazimo desnom stranom do asvaltne ceste. Kiša pljušti biblijskim razmjerom, po cesti je sloj blatne vode na mjestima i do desetak cm. Sada već osječam da mi voda probija do kože.Pri pomisli da do doma imamo nešto više od 200 km.,... osjećam nelagodu i očaj, ali nastavljamo hrabro dalje nešto usporenim tempom. Brzo breračunavam; vozimo se prosječno 60, imamo pred sobom put od 200km., mokri smo i več mi je hladno, znaći tempo će nam još pasti............za četiri sata smo u Zagrebu.... U jednom trenutku kiša malo jenjava i Pale se probija na čelo, te zaustavlja skupinu. Ima grdnih nevolja s vizirom čija se nutarnja strana doslovce topi!! Nekakva usrana folija za koju ga je Šepić uvjeravao da je nešto super, magli se i kada je prošao prstom po njoj, nastala je ljepljiva kaša koroz koju ne vidi ni svoje rukavice, a kamoli cestu ispred sebe.
E sada nastupaju scene kza koje mi je žao ko psu da ih nisam fotkao; Pale struže s vizira plastićnu kašu, psuje Šepića, kišu, sebe...Luky pokušava preko mokre jakne, hlača i čizama navući kišnjak. On izvlači psovke koje se rijetko kada čuju...Goran izlijeva vodu iz mobitela...ja se glupavo cerekam...Ponovo počinje kiša jačim tempom, brzo pada dogovor da idemo u Filipovac kod Goranovih i Lukyjevih staraca, jer ako ovako podhlađeni nastavimo put, možemo ravno u bolnicu!
Još u dvorištu Lukićevih čupamo sa sebe mokru odjeću, mama Lukić nam kuha čaj, oblačimo što smo god našli u kući i polako se vraćamo među žive.
Idemo dalje!
Goran ostaje u Filipovcu, a nas troje manekena obučeni kao asistenti na svinjokolji palimo i krećemo prema Kutini. Tek što smo se spustili na glavnu cestu, kiša ponovo počinje! Najradije bih se okrenuo i vratio Lukićima!!! Kod njih je ugodno, suho, i ima vručeg ćaja...
Na sreću, već oko Poljane kiša slabi i gotovo prestaje. Sada je jedini problem mokra cesta i blatni zavoji. Dobri komadi dionice su čak potpuno suhi. Pred Sesvetama stajemo i u kafiću pijemo kavu i čaj. Izgledamo kao da samo vozili motokroz; ništa od čoperskog sjaja i ljepote, samo blato i najlon. Simpatićna konobarica nas ispituje od kuda dolazimo (pitam se zašto), zaželi nam sretan put i otpravlja u noć...
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 11:10

hahaha a ja mislio da se pizdarije ljepe samo na mene hahaha ne naslađujem se ali mi je ipak smiješno sve to. znam da će te se i vi smijati kad se naspavate i najedete, to je uvik tako. osim toga morate skupljati priče za unuke, pa nećete im valjda prepričavati PONOS RATKAJEVIH
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 12:13

magna je napisao/la:
hahaha a ja mislio da se pizdarije ljepe samo na mene hahaha ne naslađujem se ali mi je ipak smiješno sve to. znam da će te se i vi smijati kad se naspavate i najedete, to je uvik tako. osim toga morate skupljati priče za unuke, pa nećete im valjda prepričavati PONOS RATKAJEVIH


:P :P :P :P :P :P :P :P :P
Mi smo već drugi dan bili ko novi, čim smo motore oprali!!!
:sunny: :sunny: :sunny:
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 13:11

Već sam čuo priču iz prve ruke,ali smiješno ju je još pročitati od strane drugog aktera. :lol:
[Vrh] Go down
Franjo
man
man
Franjo


Broj postova : 293
Godina imam : 46
Prebivalište : Bjelovar/Zagreb
Vozim : Suzuki Marauder VZ 800
Na forumu od : 22.12.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 16:24

Kako su i Požežani upoznati sa temom na zajebanciju Čehoka, promijenio sam avatar, pa eto ljudi znam prihvatiti zajebanciju na svoj račun. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.patriotmk.hr
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 21:50

...ja skupljam novce za .....
Bjelovarska tradicija BE1F364D-2737-B24D-8EE5-233E9242B482_thumb


ANKETA: uz obvezan popratni komentar!

* želim dati dobrovoljni prilog Luky-ju za Garmina
* želim ga samo pustiti da luta, jer onda će opet biti smijeha
* želim mu darovati besplatnu auto kartu iz dnevnog tiska
* želim izbjeći putovanje s njime ako je ikako moguće

Najbolji odgovor nagrađujem litrom slavonske rakije (doista obećavam i mislim ozbiljno)
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 21:54

...sve može,samo lijevo ići NE... geek
[Vrh] Go down
Free Spirit
cro chopper forum
cro chopper forum
Free Spirit


Broj postova : 1523
Godina imam : 58
Prebivalište : Pleternica
Vozim : yamaha FZ6S
Na forumu od : 20.11.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 21:55

eeeeeeee baš si me dobro nasmijao lol!
luky legendo

:pljuga:
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 21:55

lukylipik je napisao/la:
...ja skupljam novce za .....
Bjelovarska tradicija BE1F364D-2737-B24D-8EE5-233E9242B482_thumb


ANKETA: uz obvezan popratni komentar!

* želim dati dobrovoljni prilog Luky-ju za Garmina
* želim ga samo pustiti da luta, jer onda će opet biti smijeha
* želim mu darovati besplatnu auto kartu iz dnevnog tiska
* želim izbjeći putovanje s njime ako je ikako moguće

Najbolji odgovor nagrađujem litrom slavonske rakije (doista obećavam i mislim ozbiljno)

evo ja glasao i cekam rakiju lol!

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 21:57

nijedno od ponuđenog jer znam da je luky to namjerno napravio da malo ljuti yzyja
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 22:22

ocu lukyju uvaljati moj Navman za velike pare, a ja kupiti novu masinicu.
Very Happy lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 22:27

....eh zaboravio sam reći: dobitnika proglašavam u naknadno objavljenom terminu u kafiću T&M na Malešnici koji su neki već upoznali (primit ću i virtualnu prijavu za udaljenije forumaše), ali bojim se da će rakijica iscuriti iz donešene boce!
Bjelovarska tradicija 1B095954-5EB2-114B-A918-200D1F679A9D_thumb

(Powered by frubar.net)
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
tata
man
man
tata


Broj postova : 458
Godina imam : 65
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : bicikl...nekad
Na forumu od : 24.11.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 22:39

ljudi vi ste legende i ne znam šta mi se događalo tu ispred nosa kod kuće svaka cast svaka cast lol! lol!
[Vrh] Go down
robo
man
man
robo


Broj postova : 137
Godina imam : 59
Prebivalište : djakovo
Vozim : HD-883-chopper
Na forumu od : 28.03.2008

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 22:52

tata je napisao/la:
ljudi vi ste legende i ne znam šta mi se događalo tu ispred nosa kod kuće svaka cast svaka cast lol! lol!


Kako ćeš znati kad smo se vidjeli u Osijeku :drunken:
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 23:06

...ja sam fotkao do nekih "kriznih" trenutaka:
PRAPOČETAK; još kod ZG-a; jadni penzići guraju BUS!
Bjelovarska tradicija 90D7B5AD-EB36-5346-93F1-16F709E8BD26_thumb
...potom nogoprotezanje:
Bjelovarska tradicija BAE61059-C5B7-2244-8A53-20FF5FF4ADB9_thumbBjelovarska tradicija 054331B5-E67D-4B40-B106-59026D085B88_thumbBjelovarska tradicija 87FDBCAA-20EA-D44C-8ABA-4D1FA9A92824_thumbBjelovarska tradicija 15B0199E-AD90-9D4C-9BD3-5724B5831FE5_thumbBjelovarska tradicija B7C3B30F-19B9-F843-A4BB-E55BD389259A_thumb
...Franjo konačno na pravoj robnoj marki:
Bjelovarska tradicija C9D82154-CDF4-0C4C-AB85-1E9CEFF69691_thumb
birtaške priče....
Bjelovarska tradicija DF3243D9-9A9A-4E42-90C1-2E8F8E95CCDA_thumb
...lako prerastu u otvorene prijetnje:
Bjelovarska tradicija B396F59B-9BE5-AA49-A007-E6A5980BE1A8_thumb
otkud ti u mojim rukama; ni ženi nisam znao objasniti:
Bjelovarska tradicija 852DB86D-617D-054A-BA7D-915CABC09183_thumb
...okupljanje u ranu Bjelovarsku noć!!!
Bjelovarska tradicija 628F009C-1AF1-BF4A-9729-D6E0F4CCD823_thumbBjelovarska tradicija 22D45FEC-B1E9-FE4A-97D4-2F3F6A1A059E_thumb
...a onda buđenje ispred još jedne kavoispijajuće Bjelovarske ustanove:
Bjelovarska tradicija C528B4F5-D346-4B42-9C93-989B43A0A8B2_thumbBjelovarska tradicija F5F7F221-957E-644E-8719-A90F793ED842_thumbBjelovarska tradicija D06C5595-750B-954D-9E96-993C7B0BE7C3_thumbBjelovarska tradicija D416B503-B73A-7548-9B8D-516F013ED9ED_thumb
...samo da nitko ne gleda (odmah bi s njime do Djubreta)
Bjelovarska tradicija FD30E007-A621-7B43-9A60-635AD3A05177_thumb
...U Pakracu uvijek svi dobrodošli u Škorpiji:
Bjelovarska tradicija 6D6E846B-4D6A-9B4C-8ACC-12D0D453E669_thumbBjelovarska tradicija F0B3681D-99E6-F146-BF32-0C920F51BC4E_thumbBjelovarska tradicija C55A05F9-20DE-4847-9838-618722A51F33_thumb
...stigosmo i do Velike:
Bjelovarska tradicija C30DA985-2BD9-1A47-A0E7-2D445853331E_thumb
...e tada ni slutio nisam u kakova ću sr...a upasti, ali imao sam rješenje:
Bjelovarska tradicija 5068A7C5-3386-B443-A550-FD038C9BD8F7_thumb

(Powered by frubar.net)

































(Powered by frubar.net)
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
wild_horse
man
man
wild_horse


Broj postova : 110
Godina imam : 53
Prebivalište : požega
Vozim : napokon hyosung aquila 250
Na forumu od : 19.04.2008

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimepon 05 svi 2008, 23:52

vidim da ste spomenuli vas dolazak u pozegu tj. veliku pa sam se osjetio slobodan da ubacim koju fotku s doticnog mjesta...

Bjelovarska tradicija Velika152008005
Bjelovarska tradicija Velika152008007
Bjelovarska tradicija Velika152008006
Bjelovarska tradicija Velika152008008
Bjelovarska tradicija Velika152008010-1
Bjelovarska tradicija Velika152008009
Bjelovarska tradicija Velika152008012
Bjelovarska tradicija Velika152008015
Bjelovarska tradicija Velika152008004
Bjelovarska tradicija Velika152008030


Zadnja promjena: wild_horse; uto 06 svi 2008, 00:03; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
wild_horse
man
man
wild_horse


Broj postova : 110
Godina imam : 53
Prebivalište : požega
Vozim : napokon hyosung aquila 250
Na forumu od : 19.04.2008

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimeuto 06 svi 2008, 00:02

nesto prije nego sto je pala "kisica" sedmorica velicanstvenih odlazi na razgledavanje papuka lol!
dok su decki razgledavali papucke ljepote po kisi mi smo drzali stare krilatice "nista nas nesmije iznenadit" i zavukli se pod tende s gitarom i s pjesmom je tulum nastavljen do noci a bogumi neki od nas smo nastavili i u pozegi cuga cuga cuga

Bjelovarska tradicija Velika152008017
Bjelovarska tradicija Velika152008023
Bjelovarska tradicija Velika152008022
Bjelovarska tradicija Velika152008021
Bjelovarska tradicija Velika152008020

i mladuncad copora je napravila svoj tulum u kombiju

Bjelovarska tradicija Velika152008025
Bjelovarska tradicija Velika152008026

eto to bi bilo to,ispricavam se na losoj kvaliteti fotki jerbo sam ih izvukao iz video kamere pa nisu bas nesto.....

zahvaljujemo se svima koji su nas posjetili i znajte da ste kod copora uvijek dobro dosli....

RESPECT


Zadnja promjena: wild_horse; uto 06 svi 2008, 00:06; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimeuto 06 svi 2008, 00:04

wild_horse je napisao/la:
vidim da ste spomenuli vas dolazak u pozegu tj. veliku pa sam se osjetio slobodan da ubacim koju fotku s doticnom mjesta...

004.jpg[/img]
Bjelovarska tradicija Velika152008030

...hvala na lijepim foto-sjećanjima; ali zbunio si me:
Dali je Munja lijevo ili desno na slici???

2Munja: lol!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
wild_horse
man
man
wild_horse


Broj postova : 110
Godina imam : 53
Prebivalište : požega
Vozim : napokon hyosung aquila 250
Na forumu od : 19.04.2008

Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitimeuto 06 svi 2008, 00:07

lukylipik je napisao/la:
wild_horse je napisao/la:
vidim da ste spomenuli vas dolazak u pozegu tj. veliku pa sam se osjetio slobodan da ubacim koju fotku s doticnom mjesta...

004.jpg[/img]
Bjelovarska tradicija Velika152008030

...hvala na lijepim foto-sjećanjima; ali zbunio si me:
Dali je Munja lijevo ili desno na slici???

2Munja: lol!


pa cuj obadvojica su se dobro oznojila pa je tesko raspoznati koji je koji hehehe
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bjelovarska tradicija Empty
PostajNaslov: Re: Bjelovarska tradicija   Bjelovarska tradicija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bjelovarska tradicija
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: